• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • tortellini

Výsledky hledání pro

Tortellini - Dovoz vývoz

 1. PASTA BERRUTO SPA

  Itálie

  Verified by europages badge

  The company Pasta Berruto, based at Via Sommariva, 139 in Carmagnola (TO), has been applying all its passion to manufacturing pasta since 1881. The Berruto family has the strength of a century's experience in the cereals and pasta-making market. For the Italian market, the company works through chain retailers, with its own or its clients' brands, in collaboration with the country's leading chains.

 2. FOOD VALLEY S.R.L.

  Itálie

  Společnost FOOD VALLEY S.R.L., je Výrobce, která působí v Těstoviny sektoru. Působí rovněž v sektorech Ravioli, Tortellini, Ravioli, Tortellini, pumpkin tortelli, a tortelli. Sídlí v Collecchio, Itálie.

 3. PASTIFICIO DAVENA SRL

  Itálie

  Společnost PASTIFICIO DAVENA SRL, je Výrobce, která působí v Těstoviny sektoru. Působí rovněž v sektorech fresh stuffed pasta, a tortellini. Sídlí v Brusaporto, Itálie.

 4. MOSNA GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost MOSNA GMBH & CO. KG, je Výrobce, která působí v Ravioli sektoru. Působí rovněž v sektorech Těstoviny, Tortellini, Těstoviny, a Tortellini. Sídlí v Troisdorf, Německo.

 5. IL BUON TORTELLINO

  Itálie

  Společnost IL BUON TORTELLINO, je Maloprodejce, která působí v Hotová jídla a lahůdky sektoru. Působí rovněž v sektorech tortellini, a fresh pasta products. Sídlí v Valeggio Sul Mincio, Itálie.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. PASTIFICIO TEMPORIN S.R.L.

  Itálie

  Společnost PASTIFICIO TEMPORIN S.R.L., je Výrobce, která působí v Těstoviny sektoru. Působí rovněž v sektorech Ravioli, Tortellini, Ravioli, a Tortellini. Sídlí v Sommacampagna, Itálie.

 2. PICCHIOTTI PASTA FRESCA S.R.L.

  Itálie

  Společnost PICCHIOTTI PASTA FRESCA S.R.L., je Výrobce, která působí v Těstoviny sektoru. Působí rovněž v sektorech Ravioli, Tortellini, Ravioli, a Tortellini. Sídlí v Vinci, Itálie.

 3. LAPORTA GROUP S.R.L.

  Itálie

  Společnost LAPORTA GROUP S.R.L., je Výrobce, která působí v Těstoviny sektoru. Působí rovněž v sektorech Ravioli, Tortellini, Ravioli, a Tortellini. Sídlí v Botricello, Itálie.

 4. TAVERNELLI ELEONORA S.N.C. DI ROSSI STEFANO & C

  Itálie

  Společnost TAVERNELLI ELEONORA S.N.C. DI ROSSI STEFANO & C, je Maloprodejce, která působí v Těstoviny sektoru. Působí rovněž v sektorech Ravioli, Tortellini, Ravioli, a Tortellini. Sídlí v Anghiari, Itálie.

 5. ESSETRE S.R.L. PIZZERIA D''ASPORTO STURI PIZZA

  Itálie

  Společnost ESSETRE S.R.L. PIZZERIA D''ASPORTO STURI PIZZA, která působí v Těstoviny sektoru. Působí rovněž v sektorech Ravioli, Tortellini, Ravioli, a Tortellini. Sídlí v Bergamo, Itálie.

 1. AICHNER MARTIN

  Itálie

  Společnost AICHNER MARTIN, která působí v Těstoviny sektoru. Působí rovněž v sektorech Ravioli, Tortellini, Ravioli, a Tortellini. Sídlí v Castelrotto, Itálie.

 2. IL PASTAIO S.R.L.

  Itálie

  Společnost IL PASTAIO S.R.L., je Výrobce, která působí v Těstoviny sektoru. Působí rovněž v sektorech Ravioli, Tortellini, Ravioli, a Tortellini. Sídlí v Rodengo Saiano, Itálie.

 1. PASTIFICIO ZANINI S.R.L.

  Itálie

  Společnost PASTIFICIO ZANINI S.R.L., která působí v Těstoviny sektoru. Působí rovněž v sektorech Ravioli, Tortellini, Ravioli, a Tortellini. Sídlí v Modena, Itálie.

 2. PASTA IRIS S.R.L.

  Itálie

  Společnost PASTA IRIS S.R.L., je Výrobce, která působí v Těstoviny sektoru. Působí rovněž v sektorech Ravioli, Tortellini, Ravioli, a Tortellini. Sídlí v Fano, Itálie.

 3. SALUMIFICIO PASTIFICIO DEL FUMAIOLO S.R.L.

  Itálie

  Společnost SALUMIFICIO PASTIFICIO DEL FUMAIOLO S.R.L., je Výrobce, která působí v Těstoviny sektoru. Působí rovněž v sektorech Ravioli, Tortellini, Ravioli, a Tortellini. Sídlí v Verghereto, Itálie.

 4. CASA DEL TORTELLINO DI BONIFAZI GABRIELLA & C. S.N.C.

  Itálie

  Společnost CASA DEL TORTELLINO DI BONIFAZI GABRIELLA & C. S.N.C., je Výrobce, která působí v Těstoviny sektoru. Působí rovněž v sektorech Ravioli, Tortellini, Ravioli, a Tortellini. Sídlí v Osimo, Itálie.

 5. MARTELLI F.LLI MARIO DINO & C.

  Itálie

  Společnost MARTELLI F.LLI MARIO DINO & C., je Výrobce, která působí v Těstoviny sektoru. Působí rovněž v sektorech Ravioli, Tortellini, Ravioli, a Tortellini. Sídlí v Casciana Terme Lari, Itálie.

 6. PASTA NARDI S.R.L.

  Itálie

  Společnost PASTA NARDI S.R.L., která působí v Těstoviny sektoru. Působí rovněž v sektorech Ravioli, Tortellini, Ravioli, a Tortellini. Sídlí v Montirone, Itálie.

 7. PASTA GIOIOSA

  Itálie

  Společnost PASTA GIOIOSA, je Výrobce, která působí v Těstoviny sektoru. Působí rovněž v sektorech Ravioli, Tortellini, Ravioli, a Tortellini. Sídlí v Rodigo, Itálie.

 8. OLCESE E CASTAGNOLA S.N.C. DI PAOLA OLCESE E C.

  Itálie

  Společnost OLCESE E CASTAGNOLA S.N.C. DI PAOLA OLCESE E C., která působí v Těstoviny sektoru. Působí rovněž v sektorech Ravioli, Tortellini, Ravioli, a Tortellini. Sídlí v Sori, Itálie.

 1. PASTIFICIO DE SORTIS S.R.L.

  Itálie

  Společnost PASTIFICIO DE SORTIS S.R.L., je Výrobce, která působí v Těstoviny sektoru. Působí rovněž v sektorech Ravioli, Tortellini, Ravioli, a Tortellini. Sídlí v Pietragalla, Itálie.

 2. CASA DEL TORTELLINO S.R.L.

  Itálie

  Společnost CASA DEL TORTELLINO S.R.L., která působí v Těstoviny sektoru. Působí rovněž v sektorech Ravioli, Tortellini, Ravioli, a Tortellini. Sídlí v Castelfranco Piandisco', Itálie.

 3. F.I.R.M.A. ITALIA S.P.A.

  Itálie

  Společnost F.I.R.M.A. ITALIA S.P.A., je Výrobce, která působí v Těstoviny sektoru. Působí rovněž v sektorech Ravioli, Tortellini, Ravioli, a Tortellini. Sídlí v MUGGIO', Itálie.

 4. LA BOLOGNESE DI CASINI GIOVANNI

  Itálie

  Společnost LA BOLOGNESE DI CASINI GIOVANNI, která působí v Těstoviny sektoru. Působí rovněž v sektorech Ravioli, Tortellini, Ravioli, a Tortellini. Sídlí v Firenze, Itálie.

 5. PASTIFICIO LA FIORITA S.R.L.

  Itálie

  Společnost PASTIFICIO LA FIORITA S.R.L., která působí v Těstoviny sektoru. Působí rovněž v sektorech Ravioli, Tortellini, Ravioli, a Tortellini. Sídlí v Rufina, Itálie.

 6. LA SFOGLIA D'ORO S.N.C. DI CAMPIONI GIOVANNI E CERRONI EMANUELA

  Itálie

  Společnost LA SFOGLIA D'ORO S.N.C. DI CAMPIONI GIOVANNI E CERRONI EMANUELA, která působí v Těstoviny sektoru. Působí rovněž v sektorech Ravioli, Tortellini, Ravioli, a Tortellini. Sídlí v Fabriano, Itálie.

 7. JOLLY SGAMBARO S.R.L.

  Itálie

  Společnost JOLLY SGAMBARO S.R.L., je Výrobce, která působí v Těstoviny sektoru. Působí rovněž v sektorech Ravioli, Tortellini, Ravioli, a Tortellini. Sídlí v Castello Di Godego, Itálie.

 8. STEMARPAST S.R.L.

  Itálie

  Společnost STEMARPAST S.R.L., která působí v Těstoviny sektoru. Působí rovněž v sektorech Ravioli, Tortellini, Ravioli, a Tortellini. Sídlí v Genova, Itálie.

 9. INDUSTRIA ALIMENTARE FERRARO S.R.L.

  Itálie

  Společnost INDUSTRIA ALIMENTARE FERRARO S.R.L., je Výrobce, která působí v Těstoviny sektoru. Působí rovněž v sektorech Ravioli, Tortellini, Ravioli, a Tortellini. Sídlí v Mussolente, Itálie.

 10. ARMANDO DE ANGELIS S.R.L.

  Itálie

  Společnost ARMANDO DE ANGELIS S.R.L., je Výrobce, která působí v Těstoviny sektoru. Působí rovněž v sektorech Ravioli, Tortellini, Ravioli, a Tortellini. Sídlí v Villafranca Di Verona, Itálie.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma