• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • tortellini

Výsledky hledání pro

Tortellini - Dovoz vývoz

 1. PASTA BERRUTO SPA

  Itálie

  Verified by europages badge

  The company Pasta Berruto, based at Via Sommariva, 139 in Carmagnola (TO), has been applying all its passion to manufacturing pasta since 1881. The Berruto family has the strength of a century's experience in the cereals and pasta-making market. For the Italian market, the company works through chain retailers, with its own or its clients' brands, in collaboration with the country's leading chains.

 2. FOOD VALLEY S.R.L.

  Itálie

  Společnost FOOD VALLEY S.R.L., je Výrobce, která působí v Těstoviny sektoru. Působí rovněž v sektorech Ravioli, Tortellini, Ravioli, Tortellini, pumpkin tortelli, a tortelli. Sídlí v Collecchio, Itálie.

 3. PASTIFICIO DAVENA SRL

  Itálie

  Společnost PASTIFICIO DAVENA SRL, je Výrobce, která působí v Těstoviny sektoru. Působí rovněž v sektorech fresh stuffed pasta, a tortellini. Sídlí v Brusaporto, Itálie.

 4. MOSNA GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost MOSNA GMBH & CO. KG, je Výrobce, která působí v Ravioli sektoru. Působí rovněž v sektorech Těstoviny, Tortellini, Těstoviny, a Tortellini. Sídlí v Troisdorf, Německo.

 5. IL BUON TORTELLINO

  Itálie

  Společnost IL BUON TORTELLINO, je Maloprodejce, která působí v Hotová jídla a lahůdky sektoru. Působí rovněž v sektorech tortellini, a fresh pasta products. Sídlí v Valeggio Sul Mincio, Itálie.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. TORTILLERIAS BENELUX

  Belgie

  Společnost TORTILLERIAS BENELUX, je Velkoprodejce, která působí v Tortellini sektoru. Sídlí v Hoeilaart, Belgie.

 2. MARTELLI F.LLI MARIO DINO & C.

  Itálie

  Společnost MARTELLI F.LLI MARIO DINO & C., je Výrobce, která působí v Těstoviny sektoru. Působí rovněž v sektorech Ravioli, Tortellini, Ravioli, a Tortellini. Sídlí v Casciana Terme Lari, Itálie.

 3. SPANU RINA

  Itálie

  Společnost SPANU RINA, je Výrobce, která působí v Těstoviny sektoru. Působí rovněž v sektorech Ravioli, Tortellini, Ravioli, a Tortellini. Sídlí v Canelli, Itálie.

 4. RUSTICHELLA D'ABRUZZO S.P.A.

  Itálie

  Společnost RUSTICHELLA D'ABRUZZO S.P.A., je Výrobce, která působí v Těstoviny sektoru. Působí rovněž v sektorech Ravioli, Tortellini, Ravioli, a Tortellini. Sídlí v Pianella, Itálie.

 5. PASTIFICIO ARTIGIANO VINCENZA MURA

  Itálie

  Společnost PASTIFICIO ARTIGIANO VINCENZA MURA, která působí v Těstoviny sektoru. Působí rovněž v sektorech Ravioli, Tortellini, Ravioli, a Tortellini. Sídlí v Cagliari, Itálie.

 1. ARTE & PASTA S.R.L.

  Itálie

  Společnost ARTE & PASTA S.R.L., je Výrobce, která působí v Těstoviny sektoru. Působí rovněž v sektorech Ravioli, Tortellini, Ravioli, a Tortellini. Sídlí v Boscoreale, Itálie.

 2. REAL PASTA S.R.L.

  Itálie

  Společnost REAL PASTA S.R.L., je Výrobce, která působí v Těstoviny sektoru. Působí rovněž v sektorech Ravioli, Tortellini, Ravioli, a Tortellini. Sídlí v Reggio Nell'emilia, Itálie.

 1. GENUITALY PRODUZIONE PASTA FRESCA S.R.L.

  Itálie

  Společnost GENUITALY PRODUZIONE PASTA FRESCA S.R.L., je Výrobce, která působí v Těstoviny sektoru. Působí rovněž v sektorech Ravioli, Tortellini, Ravioli, a Tortellini. Sídlí v San Giorgio Bigarello, Itálie.

 2. MILONE GIUSEPPE

  Itálie

  Společnost MILONE GIUSEPPE, je Velkoprodejce, která působí v Těstoviny sektoru. Působí rovněž v sektorech Ravioli, Tortellini, Ravioli, a Tortellini. Sídlí v Trecastagni, Itálie.

 3. LA SFOGLIA D'ORO S.N.C. DI CAMPIONI GIOVANNI E CERRONI EMANUELA

  Itálie

  Společnost LA SFOGLIA D'ORO S.N.C. DI CAMPIONI GIOVANNI E CERRONI EMANUELA, která působí v Těstoviny sektoru. Působí rovněž v sektorech Ravioli, Tortellini, Ravioli, a Tortellini. Sídlí v Fabriano, Itálie.

 4. PASTIFICIO NOVELLA

  Itálie

  Společnost PASTIFICIO NOVELLA, je Výrobce, která působí v Těstoviny sektoru. Působí rovněž v sektorech Ravioli, Tortellini, Ravioli, a Tortellini. Sídlí v Sori, Itálie.

 5. PASTA GIOIOSA

  Itálie

  Společnost PASTA GIOIOSA, je Výrobce, která působí v Těstoviny sektoru. Působí rovněž v sektorech Ravioli, Tortellini, Ravioli, a Tortellini. Sídlí v Rodigo, Itálie.

 6. LA LASAGNETTA

  Itálie

  Společnost LA LASAGNETTA, je Výrobce, která působí v Těstoviny sektoru. Působí rovněž v sektorech Ravioli, Tortellini, Ravioli, a Tortellini. Sídlí v Napoli, Itálie.

 7. PASTA ALL'UOVO MARCELLO S.N.C.

  Itálie

  Společnost PASTA ALL'UOVO MARCELLO S.N.C., je Výrobce, která působí v Těstoviny sektoru. Působí rovněž v sektorech Ravioli, Tortellini, Ravioli, a Tortellini. Sídlí v Tivoli, Itálie.

 8. PASTIFICIO AL CASTELLO S.N.C. DI CASTIONI LUIGIA MARIA E ADAMI DENNIS

  Itálie

  Společnost PASTIFICIO AL CASTELLO S.N.C. DI CASTIONI LUIGIA MARIA E ADAMI DENNIS, je Velkoprodejce, která působí v Těstoviny sektoru. Působí rovněž v sektorech Ravioli, Tortellini, Ravioli, a Tortellini. Sídlí v Valeggio Sul Mincio, Itálie.

 1. LA BOLOGNESE DI CASINI GIOVANNI

  Itálie

  Společnost LA BOLOGNESE DI CASINI GIOVANNI, která působí v Těstoviny sektoru. Působí rovněž v sektorech Ravioli, Tortellini, Ravioli, a Tortellini. Sídlí v Firenze, Itálie.

 2. PASTIFICIO BOLOGNESE S.R.L.

  Itálie

  Společnost PASTIFICIO BOLOGNESE S.R.L., je Výrobce, která působí v Těstoviny sektoru. Působí rovněž v sektorech Ravioli, Tortellini, Ravioli, a Tortellini. Sídlí v Torino, Itálie.

 3. PASTIFICIO ANTONIO PALLANTE S.R.L.

  Itálie

  Společnost PASTIFICIO ANTONIO PALLANTE S.R.L., která působí v Těstoviny sektoru. Působí rovněž v sektorech Ravioli, Tortellini, Ravioli, a Tortellini. Sídlí v Capodrise, Itálie.

 4. LA LANTERNA S.R.L.

  Itálie

  Společnost LA LANTERNA S.R.L., je Velkoprodejce, která působí v Těstoviny sektoru. Působí rovněž v sektorech Ravioli, Tortellini, Ravioli, a Tortellini. Sídlí v San Giovanni In Persiceto, Itálie.

 5. PASTIFICIO OROBICO S.R.L.

  Itálie

  Společnost PASTIFICIO OROBICO S.R.L., je Výrobce, která působí v Těstoviny sektoru. Působí rovněž v sektorech Ravioli, Tortellini, Ravioli, a Tortellini. Sídlí v San Paolo D'argon, Itálie.

 6. PASTIFICIO FABIANELLI S.P.A.

  Itálie

  Společnost PASTIFICIO FABIANELLI S.P.A., je Výrobce, která působí v Těstoviny sektoru. Působí rovněž v sektorech Ravioli, Tortellini, Ravioli, a Tortellini. Sídlí v Castiglion Fiorentino, Itálie.

 7. ELI.S.AN. NATURAL FOOD S.A.S.

  Itálie

  Společnost ELI.S.AN. NATURAL FOOD S.A.S., která působí v Těstoviny sektoru. Působí rovněž v sektorech Ravioli, Tortellini, Ravioli, a Tortellini. Sídlí v Pagani, Itálie.

 8. PASTIFICIO AVESANI S.R.L.

  Itálie

  Společnost PASTIFICIO AVESANI S.R.L., je Výrobce, která působí v Těstoviny sektoru. Působí rovněž v sektorech Ravioli, Tortellini, Ravioli, a Tortellini. Sídlí v Bussolengo, Itálie.

 9. BIOALIMENTA S.R.L.

  Itálie

  Společnost BIOALIMENTA S.R.L., je Výrobce, která působí v Těstoviny sektoru. Působí rovněž v sektorech Ravioli, Tortellini, Ravioli, a Tortellini. Sídlí v Fara San Martino, Itálie.

 10. L'ANGOLO DELLE DELIZIE DI VIVIANI SANDRA

  Itálie

  Společnost L'ANGOLO DELLE DELIZIE DI VIVIANI SANDRA, je Výrobce, která působí v Těstoviny sektoru. Působí rovněž v sektorech Ravioli, Tortellini, Ravioli, a Tortellini. Sídlí v Cortemaggiore, Itálie.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma