• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • trysky z neželezných kovů

Výsledky hledání pro

Trysky z neželezných kovů - Dovoz vývoz

 1. ZÜRN GMBH & CO. KG

  Německo

  Verified by europages badge

  With a company history spanning 60 years, Zürn GmbH & Co. KG is a particularly experienced manufacturer in the fields of machining centres, special machinery, tool holders for CNC lathes, tool holders and collet holders. The company was originally founded as a mechanical workshop for turned parts. Over the course of decades of continuous development work, Zürn has been able to expand its own product range, while the company has also had the opportunity to establish a global customer base as a precision manufacturing business. The range produced in Germany includes clamping nuts and bar pullers, CNC chucks and collet holders, VDI tool holders and precision tool holders. Zürn GmbH & Co. KG is also established on the international market and is competitive as it boasts state-of-the-art production conditions.

 2. KLEEMEIER, SCHEWE UND CO. KSH GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  We are manufacturers of filter nozzles and drainage systems for water and wastewater treatment. Our own development, tool manufacturing and production facilities mean that we are able to react quickly and flexibly to your demands.

 3. SPRAYTECS TECHNOLOGIES LTD.

  Spojené království

  Společnost SPRAYTECS TECHNOLOGIES LTD., je Výrobce, která působí v Trysky z neželezných kovů sektoru. Sídlí v Braintree, Spojené království.

 4. DELAVAN DUESEN WERKSVERTRETUNG DEUTSCHLAND

  Německo

  Společnost DELAVAN DUESEN WERKSVERTRETUNG DEUTSCHLAND, která působí v Trysky ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Trysky z neželezných kovů, metal nozzles, drawplate, a Trysky z neželezných kovů. Sídlí v Großbettlingen, Německo.

 5. ZHUZHOU JIABANG REFRACTORY METAL CO., LTD

  Čína

  Společnost ZHUZHOU JIABANG REFRACTORY METAL CO., LTD, je Výrobce, která působí v Trysky z neželezných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech tungsten, a molybdenum. Sídlí v Zhuzhou, Čína.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. G.M. S.R.L.

  Itálie

  Společnost G.M. S.R.L., která působí v Trouby a trubky - neželezné kovy sektoru. Působí rovněž v sektorech Trysky z neželezných kovů, Průmyslové potrubí, Trysky z neželezných kovů, a Průmyslové potrubí. Sídlí v Mirandola, Itálie.

 2. SINTERTEC S.R.L.

  Itálie

  Společnost SINTERTEC S.R.L., je Velkoprodejce, která působí v Trouby a trubky - neželezné kovy sektoru. Působí rovněž v sektorech Trysky z neželezných kovů, Průmyslové potrubí, Trysky z neželezných kovů, a Průmyslové potrubí. Sídlí v Milano, Itálie.

 3. CENTRO TUBI S.R.L. UNIPERSONALE

  Itálie

  Společnost CENTRO TUBI S.R.L. UNIPERSONALE, je Velkoprodejce, která působí v Trouby a trubky - neželezné kovy sektoru. Působí rovněž v sektorech Trysky z neželezných kovů, Průmyslové potrubí, Trysky z neželezných kovů, a Průmyslové potrubí. Sídlí v Francavilla Al Mare, Itálie.

 4. MAGALINI IMPIANTI S.A.S. DI MAGALINI STEFANO, LUCA, ROBERTO & C.

  Itálie

  Společnost MAGALINI IMPIANTI S.A.S. DI MAGALINI STEFANO, LUCA, ROBERTO & C., je Poskytovatel služeb, která působí v Trouby a trubky - neželezné kovy sektoru. Působí rovněž v sektorech Trysky z neželezných kovů, Průmyslové potrubí, Trysky z neželezných kovů, a Průmyslové potrubí. Sídlí v VERONA, Itálie.

 5. ISOLTUBEX-FABRICA DE TUBOS E PERFIS ISOLANTES, LDA.

  Portugalsko

  Společnost ISOLTUBEX-FABRICA DE TUBOS E PERFIS ISOLANTES, LDA., je Výrobce, která působí v Trysky z neželezných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Trysky ze železných kovů, a Trysky ze železných kovů. Sídlí v Travassô, Portugalsko.

 1. APPARTUBI S.R.L.

  Itálie

  Společnost APPARTUBI S.R.L., je Velkoprodejce, která působí v Trouby a trubky - neželezné kovy sektoru. Působí rovněž v sektorech Trysky z neželezných kovů, Průmyslové potrubí, Trysky z neželezných kovů, a Průmyslové potrubí. Sídlí v Palo Del Colle, Itálie.

 2. IDROMECCANICA S.A.S. DI ANSALDO MARIA E C.

  Itálie

  Společnost IDROMECCANICA S.A.S. DI ANSALDO MARIA E C., která působí v Trouby a trubky - neželezné kovy sektoru. Působí rovněž v sektorech Trysky z neželezných kovů, Průmyslové potrubí, Trysky z neželezných kovů, a Průmyslové potrubí. Sídlí v Brolo, Itálie.

 1. PICOM S.R.L.

  Itálie

  Společnost PICOM S.R.L., je Poskytovatel služeb, která působí v Trouby a trubky - neželezné kovy sektoru. Působí rovněž v sektorech Trysky z neželezných kovů, Průmyslové potrubí, Trysky z neželezných kovů, a Průmyslové potrubí. Sídlí v Marmirolo, Itálie.

 2. SOCIETA' AGRICOLA ALGASOIL S.R.L.

  Itálie

  Společnost SOCIETA' AGRICOLA ALGASOIL S.R.L., která působí v Trouby a trubky - neželezné kovy sektoru. Působí rovněž v sektorech Trysky z neželezných kovů, Průmyslové potrubí, Trysky z neželezných kovů, a Průmyslové potrubí. Sídlí v PALMANOVA, Itálie.

 3. PNR-DEUTSCHLAND INDUSTRIESPRITZDÜSEN HANDELS GMBH

  Německo

  Společnost PNR-DEUTSCHLAND INDUSTRIESPRITZDÜSEN HANDELS GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Trouby a trubky - neželezné kovy sektoru. Působí rovněž v sektorech Trysky z neželezných kovů, a Trysky z neželezných kovů. Sídlí v Freilassing, Německo.

 4. DIETRICH BAAS GMBH

  Německo

  Společnost DIETRICH BAAS GMBH, je Výrobce, která působí v Trysky ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Trysky z neželezných kovů, a Trysky z neželezných kovů. Sídlí v Witten, Německo.

 5. FRATTINI S.R.L.

  Itálie

  Společnost FRATTINI S.R.L., je Poskytovatel služeb, která působí v Trouby a trubky - neželezné kovy sektoru. Působí rovněž v sektorech Trysky z neželezných kovů, Průmyslové potrubí, Trysky z neželezných kovů, a Průmyslové potrubí. Sídlí v Avella, Itálie.

 6. GREEN LINE S.R.L.

  Itálie

  Společnost GREEN LINE S.R.L., je Velkoprodejce, která působí v Trouby a trubky - neželezné kovy sektoru. Působí rovněž v sektorech Trysky z neželezných kovů, Průmyslové potrubí, Trysky z neželezných kovů, a Průmyslové potrubí. Sídlí v Rimini, Itálie.

 7. P.A.L.L. S.R.L.

  Itálie

  Společnost P.A.L.L. S.R.L., je Výrobce, která působí v Trouby a trubky - neželezné kovy sektoru. Působí rovněž v sektorech Trysky z neželezných kovů, a Trysky z neželezných kovů. Sídlí v Quattro Castella (Re), Itálie.

 8. TEMPLAST DI TEMPONI STEFANO & C. (S.N.C.)

  Itálie

  Společnost TEMPLAST DI TEMPONI STEFANO & C. (S.N.C.), je Subdodavatel, která působí v Trouby a trubky - neželezné kovy sektoru. Působí rovněž v sektorech Trysky z neželezných kovů, Průmyslové potrubí, Trysky z neželezných kovů, a Průmyslové potrubí. Sídlí v Bovezzo, Itálie.

 1. TMC BERARDO S.R.L.

  Itálie

  Společnost TMC BERARDO S.R.L., která působí v Trouby a trubky - neželezné kovy sektoru. Působí rovněž v sektorech Trysky z neželezných kovů, Průmyslové potrubí, Trysky z neželezných kovů, a Průmyslové potrubí. Sídlí v Busca, Itálie.

 2. FRANK RÜFFER DÜSENTECHNIK GMBH HERSTELLUNG UND VERTRIEB VON DÜSENKÖPFEN

  Německo

  Společnost FRANK RÜFFER DÜSENTECHNIK GMBH HERSTELLUNG UND VERTRIEB VON DÜSENKÖPFEN, je Výrobce, která působí v Trouby a trubky - neželezné kovy sektoru. Působí rovněž v sektorech Trysky z neželezných kovů, a Trysky z neželezných kovů. Sídlí v Witten, Německo.

 3. FERPINTA-INDUSTRIAS DE TUBOS DE AÇO DE FERNANDO PINHO TEIXEIRA,S.A.

  Portugalsko

  Společnost FERPINTA-INDUSTRIAS DE TUBOS DE AÇO DE FERNANDO PINHO TEIXEIRA,S.A., je Výrobce, která působí v Trouby a trubky - neželezné kovy sektoru. Působí rovněž v sektorech Trysky z neželezných kovů, a Trysky z neželezných kovů. Sídlí v Vale De Cambra, Portugalsko.

 4. AIR & FLUID POWER S.R.L.

  Itálie

  Společnost AIR & FLUID POWER S.R.L., je Výrobce, která působí v Trouby a trubky - neželezné kovy sektoru. Působí rovněž v sektorech Trysky z neželezných kovů, Průmyslové potrubí, Trysky z neželezných kovů, a Průmyslové potrubí. Sídlí v Santa Croce Sull'arno, Itálie.

 5. TRANSFORMADORA METÁLICA DA SEIXA

  Portugalsko

  Společnost TRANSFORMADORA METÁLICA DA SEIXA, která působí v Trysky z neželezných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech steel pipes. Sídlí v Santa Maria da Feira, Portugalsko.

 6. P N R U K LTD

  Spojené království

  Společnost P N R U K LTD, je Velkoprodejce, která působí v Trysky ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Trysky z neželezných kovů, a Trysky z neželezných kovů. Sídlí v Bromsgrove, Spojené království.

 7. USB DÜSEN GMBH

  Německo

  Společnost USB DÜSEN GMBH, je Výrobce, která působí v Trysky ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Trysky z neželezných kovů, a Trysky z neželezných kovů. Sídlí v Bretzfeld, Německo.

 8. AQUATHERM S.R.L.

  Itálie

 9. IN.TECH. S.R.L.

  Itálie

 10. TECNOTUBI S.P.A.

  Itálie

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma
Filtry

Výsledky hledání pro

Trysky z neželezných kovů - Dovoz vývoz

Počet výsledků

5 093 Podniky