• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • turbíny

Výsledky hledání pro

Turbíny - Dovoz vývoz

 1. ZWP ZAHNRADWERK PRITZWALK GMBH

  Německo

  Chápeme se jako rozšířený pracovní stůl, jsme dodavatelem strojírenství i dodavatelem pro průmysl, který potřebuje jednotlivé díly převodovky. Zákazníci pocházejí z námořních, železničních, větrných elektráren, speciálních převodovek / speciálních převodů a výstavby zařízení. Naše společnost neustále investuje do nových výrobních technologií, abychom byli připraveni na budoucí výzvy. Realizujeme typizovaná, ale i vysoce komplexní a extrémně náročná ozubená kola a hřídele i ozubené věnce (i těžké stroje! ). Proto je ZWP s více než 200 zaměstnanci lídrem ve výrobě vysoce přesných produktů „Made in Germany“. Bez ohledu na dlouhé doručovací trasy například z Asie jsme považováni za spolehlivého místního partnera pro technologii pohonů. Jsme kontaktem pro ozubenou techniku, hlavní pohony, strojní prvky, lodní soukolí, velká soukolí, důlní techniku, výrobu ozubených kol obecně, ozubené hřídele pro známé firmy a nabízíme vám také strategické partnerství jako spolehlivý dodavatel strojírenství. Jako odborníci již přebíráme outsourcing výrobních společností. Není neobvyklé, že jsme strategickým dodavatelem pro větrné turbíny, vodní elektrárny, komprese plynu nebo díly centrálních převodů. Naše výrobky se například používají také pro železniční soukolí, planetová soukolí, lodní pohony, průmyslová ozubená kola a korunkové ozubené spojky atd.

 2. FINDEVA AG

  Švýcarsko

  We have been manufacturing pneumatic vibrators and knockers successfully for over 40 years now. The world over, we are known as a pioneer in the use of aluminium housings. Our highly qualified employees produce more than 40, 000 vibrators a year. Our production facilities are state-of-the-art and environmentally friendly with the very highest safety standards. Optimum materials and state-of-the-art CNC machines guarantee you high quality and renowned Swiss precision. Our pneumatic vibrators offer optimum performance and lower air consumption at the same time. They are easy to install, easy to service and provide a long service life. We have agencies all over the world. Swiss quality and fair trade have led to partnerships with both agencies and customers that have lasted many years.

 3. BTT BREMER TURBINENTECHNIK GMBH

  Německo

 4. INDUSTRIE-SERVICE STADE

  Německo

 5. MUNDRY MACHINING GMBH

  Německo

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. DIESELTECHNIK BREUER, INTERNATIONAL SERVICE-CENTER FÜR WOODWARD INDUSTRIALCONTROLS

  Německo

 2. G-TEAM A.S.

  Česká republika

  Výroba, dodávky a montáž malých parních turbín, to? ivých redukcí, olejových systém? , chladi? ? páry a regula? ních ventil? a klapek. Zajišt? ní servisu. Nabízíme montáže potrubních systém? , instalaci a nastavení servopohon? , energetické audity a další. P? sobíme jak v ? eské Republice, tak p? edevším v zemí po celém sv? te, kde naše parní trubíny využívají elektrárny, továrny a podniky s poptávkou práv? na naše parní turbíny.

 3. MR RADKA - PROFESJONALNA REGENERACJA TURBIN I TURBOSPRĘŻARKI

  Polsko

 4. CILTUG ISI SANAYI VE TICARET A.S.

  Turecko

 5. TR EQUIPEMENTS

  Francie

 1. RPC RENNSPORT PRODUCTION CENTER GMBH

  Německo

 2. HERING AG

  Německo

 1. RUTTEN ELECTROMECANIQUE

  Belgie

 2. PEMAKS OTOMASYON SIST ITH IHR SAN TIC LTD STI

  Turecko

 3. AWF

  Francie

 4. REVISIONI TURBO

  Itálie

 5. ÖZYURT HIDROLIK VE PNOMATIK SISTEMLERI

  Turecko

 6. MAVEL A.S.

  Česká republika

 7. VMX HYDRO S. A. DE C. V.

  Mexiko

 8. NORRIS

  Spojené království

 1. TURBINE TECHNOLOGIES

  Spojené království

 2. CRAIG TILSLEY & SON LTD

  Spojené království

 3. EXMONT-ENERGO, A.S.

  Česká republika

 4. SAITO S.R.L.

  Itálie

 5. ELCON GERETEBAU D.O.O.

  Chorvatsko

 6. TURBINE SERVICES LTD

  Spojené království

 7. PRIOR DIESEL LTD

  Spojené království

 8. TEIGNBRIDGE PROPELLERS INTERNATIONAL LTD

  Spojené království

 9. ROPATEC S.R.L.

  Itálie

 10. GEMMELL & PROUT MARINE LTD

  Spojené království