• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • turbíny

Výsledky hledání pro

Turbíny - Dovoz vývoz

 1. ZWP ZAHNRADWERK PRITZWALK GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Chápeme se jako rozšířený pracovní stůl, jsme dodavatelem strojírenství i dodavatelem pro průmysl, který potřebuje jednotlivé díly převodovky. Zákazníci pocházejí z námořních, železničních, větrných elektráren, speciálních převodovek / speciálních převodů a výstavby zařízení. Naše společnost neustále investuje do nových výrobních technologií, abychom byli připraveni na budoucí výzvy. Realizujeme typizovaná, ale i vysoce komplexní a extrémně náročná ozubená kola a hřídele i ozubené věnce (i těžké stroje! ). Proto je ZWP s více než 200 zaměstnanci lídrem ve výrobě vysoce přesných produktů „Made in Germany“. Bez ohledu na dlouhé doručovací trasy například z Asie jsme považováni za spolehlivého místního partnera pro technologii pohonů. Jsme kontaktem pro ozubenou techniku, hlavní pohony, strojní prvky, lodní soukolí, velká soukolí, důlní techniku, výrobu ozubených kol obecně, ozubené hřídele pro známé firmy a nabízíme vám také strategické partnerství jako spolehlivý dodavatel strojírenství. Jako odborníci již přebíráme outsourcing výrobních společností. Není neobvyklé, že jsme strategickým dodavatelem pro větrné turbíny, vodní elektrárny, komprese plynu nebo díly centrálních převodů. Naše výrobky se například používají také pro železniční soukolí, planetová soukolí, lodní pohony, průmyslová ozubená kola a korunkové ozubené spojky atd.

 2. FINDEVA AG

  Švýcarsko

  Verified by europages badge

  We have been manufacturing pneumatic vibrators and knockers successfully for over 40 years now. The world over, we are known as a pioneer in the use of aluminium housings. Our highly qualified employees produce more than 40, 000 vibrators a year. Our production facilities are state-of-the-art and environmentally friendly with the very highest safety standards. Optimum materials and state-of-the-art CNC machines guarantee you high quality and renowned Swiss precision. Our pneumatic vibrators offer optimum performance and lower air consumption at the same time. They are easy to install, easy to service and provide a long service life. We have agencies all over the world. Swiss quality and fair trade have led to partnerships with both agencies and customers that have lasted many years.

 3. BTT BREMER TURBINENTECHNIK GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost BTT BREMER TURBINENTECHNIK GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Turbíny sektoru. Sídlí v Bremen, Německo.

 4. DIESELTECHNIK BREUER, INTERNATIONAL SERVICE-CENTER FÜR WOODWARD INDUSTRIALCONTROLS

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost DIESELTECHNIK BREUER, INTERNATIONAL SERVICE-CENTER FÜR WOODWARD INDUSTRIALCONTROLS, je Velkoprodejce, která působí v Turbíny sektoru. Sídlí v Krefeld, Německo.

 5. MUNDRY MACHINING GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost MUNDRY MACHINING GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Turbíny sektoru. Sídlí v Limbach-Oberfrohna, Německo.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. G-TEAM A.S.

  Česká republika

  Výroba, dodávky a montáž malých parních turbín, to? ivých redukcí, olejových systém? , chladi? ? páry a regula? ních ventil? a klapek. Zajišt? ní servisu. Nabízíme montáže potrubních systém? , instalaci a nastavení servopohon? , energetické audity a další. P? sobíme jak v ? eské Republice, tak p? edevším v zemí po celém sv? te, kde naše parní trubíny využívají elektrárny, továrny a podniky s poptávkou práv? na naše parní turbíny.

 2. MR RADKA - PROFESJONALNA REGENERACJA TURBIN I TURBOSPRĘŻARKI

  Polsko

  Společnost MR RADKA - PROFESJONALNA REGENERACJA TURBIN I TURBOSPRĘŻARKI, je Výrobce, která působí v Kompresory spalovacích motorů sektoru. Působí rovněž v sektorech Turbíny, turbosuperchargers, a Turbíny. Sídlí v Mielec, Polsko.

 3. INDUSTRIE-SERVICE STADE

  Německo

  Společnost INDUSTRIE-SERVICE STADE, je Velkoprodejce, která působí v Turbíny sektoru. Sídlí v Drochtersen, Německo.

 4. ALPINA BURKARD BOVENSIEPEN GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost ALPINA BURKARD BOVENSIEPEN GMBH & CO. KG, je Výrobce, která působí v Návěsy pro průmyslová vozidla sektoru. Působí rovněž v sektorech Turbíny, Obytné přívěsy, Motocykly - díly a příslušenství, Turbíny, Obytné přívěsy, a Motocykly - díly a příslušenství. Sídlí v Buchloe, Německo.

 5. CILTUG ISI SANAYI VE TICARET A.S.

  Turecko

  Společnost CILTUG ISI SANAYI VE TICARET A.S., je Výrobce, která působí v Import-export - ocele a kovy sektoru. Působí rovněž v sektorech Montáž a demontáž průmyslových staveb, Obnovitelné zdroje energie, Energetika - výrobní zařízení a vybavení, Turbíny, Montáž a demontáž průmyslových staveb, Obnovitelné zdroje energie, Energetika - výrobní zařízení a vybavení, a Turbíny. Sídlí v Gaziantep, Turecko.

 1. TURBO-TECH

  Polsko

  Společnost TURBO-TECH, je Multi-Category, která působí v Turbokompresory sektoru. Působí rovněž v sektorech Náhradní díly pro automobily, Turbíny, reconditioning of turbochargers, turbines for turbochargers, Náhradní díly pro automobily, a Turbíny. Sídlí v Łódź, Polsko.

 2. E.E.T. UMWELT UND GASTECHNIK GMBH

  Německo

  Společnost E.E.T. UMWELT UND GASTECHNIK GMBH, je Výrobce, která působí v Motory spalovací sektoru. Působí rovněž v sektorech Motory spalovací - součástky a díly, Turbíny, Opravy průmyslového vybavení, Půjčovny průmyslového vybavení, Motory spalovací - součástky a díly, Turbíny, Opravy průmyslového vybavení, a Půjčovny průmyslového vybavení. Sídlí v Bell, Německo.

 1. HERING AG

  Německo

  Společnost HERING AG, která působí v Holdingy sektoru. Působí rovněž v sektorech Stroje a zařízení použité a prošlé revizí, Turbíny, Opravy průmyslového vybavení, Stroje a zařízení použité a prošlé revizí, Turbíny, a Opravy průmyslového vybavení. Sídlí v Gunzenhausen, Německo.

 2. PARSEC

  Itálie

  Společnost PARSEC, která působí v Turbíny sektoru. Působí rovněž v sektorech Motory spalovací, Automatizace kancelářských prací - stroje a zařízení, Kompresory, Čerpadla, Motory spalovací, Automatizace kancelářských prací - stroje a zařízení, Kompresory, a Čerpadla. Sídlí v Osmanoro Sesto Fiorentino (Fi), Itálie.

 3. ELECTROPUTERE S C

  Rumunsko

  Společnost ELECTROPUTERE S C, je Výrobce, která působí v Transformátory sektoru. Působí rovněž v sektorech Turbíny, Elektromotory a díly, Elektrogenerátory, Elektřina - díly a součástky, Turbíny, Elektromotory a díly, Elektrogenerátory, a Elektřina - díly a součástky. Sídlí v Craiova, Rumunsko.

 4. GARDNER DENVER DEUTSCHLAND GMBH

  Německo

  Společnost GARDNER DENVER DEUTSCHLAND GMBH, která působí v Opravy průmyslového vybavení sektoru. Působí rovněž v sektorech Hydroelektrárny - zařízení a vybavení, Turbíny, Čerpadla, Hydroelektrárny - zařízení a vybavení, Turbíny, a Čerpadla. Sídlí v Bad Neustadt, Německo.

 5. VERTRIEBSGESELLSCHAFT CLASSIC MBH

  Německo

  Společnost VERTRIEBSGESELLSCHAFT CLASSIC MBH, je Distributor, která působí v Kotlářství sektoru. Působí rovněž v sektorech Motory spalovací, Motory spalovací - součástky a díly, Topení průmyslové - zařízení, Turbíny, Motory spalovací, Motory spalovací - součástky a díly, Topení průmyslové - zařízení, a Turbíny. Sídlí v Dinslaken, Německo.

 6. TR EQUIPEMENTS

  Francie

  Společnost TR EQUIPEMENTS, která působí v Turbíny sektoru. Působí rovněž v sektorech Čerpadla, Automatizace kancelářských prací - stroje a zařízení, Kompresory, Motory spalovací, Čerpadla, Automatizace kancelářských prací - stroje a zařízení, Kompresory, a Motory spalovací. Sídlí v Epernay Cedex, Francie.

 7. EUWE EUGEN WEXLER GMBH

  Německo

  Společnost EUWE EUGEN WEXLER GMBH, je Výrobce, která působí v Plastické hmoty - výrobky pro průmysl sektoru. Působí rovněž v sektorech Turbíny, Plasty - obaly, Plasty - výrobky pro strojírenství, Turbíny, Plasty - obaly, a Plasty - výrobky pro strojírenství. Sídlí v Lauf, Německo.

 8. HANS EINHELL AG

  Německo

  Společnost HANS EINHELL AG, která působí v Turbíny sektoru. Působí rovněž v sektorech Opravy průmyslového vybavení, Plasty - průmyslové stroje, Balení a adjustace - stroje a zařízení, Opravy průmyslového vybavení, Plasty - průmyslové stroje, a Balení a adjustace - stroje a zařízení. Sídlí v Landau, Německo.

 1. ART Turbo OÜ

  Estonsko

  Společnost ART Turbo OÜ, která působí v Vozidla - díly a mechanické součástky sektoru. Působí rovněž v sektorech Lodě námořní - přístroje a vybavení, Turbíny, Náhradní díly pro kamiony a přívěsy, Náhradní díly pro automobily, Lodě námořní - přístroje a vybavení, Turbíny, Náhradní díly pro kamiony a přívěsy, a Náhradní díly pro automobily. Sídlí v TALLINN, Estonsko.

 2. THERMAL SYSTEMS GMBH

  Německo

  Společnost THERMAL SYSTEMS GMBH, je Výrobce, která působí v Průmyslové stavebnictví sektoru. Působí rovněž v sektorech Kotlářství, Výměníky tepla, Topení průmyslové - zařízení, Turbíny, Kotlářství, Výměníky tepla, Topení průmyslové - zařízení, a Turbíny. Sídlí v Kassel, Německo.

 3. RPC RENNSPORT PRODUCTION CENTER GMBH

  Německo

  Společnost RPC RENNSPORT PRODUCTION CENTER GMBH, je Výrobce, která působí v Informační systémy, poradenství sektoru. Působí rovněž v sektorech Programování a software, Turbíny, Programování a software, a Turbíny. Sídlí v Bobingen, Německo.

 4. PEMAKS OTOMASYON SIST ITH IHR SAN TIC LTD STI

  Turecko

  Společnost PEMAKS OTOMASYON SIST ITH IHR SAN TIC LTD STI, která působí v Motory spalovací - součástky a díly sektoru. Působí rovněž v sektorech Motory spalovací, Čerpadla, Turbíny, Hydraulika - vybavení a zařízení, Motory spalovací, Čerpadla, Turbíny, a Hydraulika - vybavení a zařízení. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 5. ÖZYURT HIDROLIK VE PNOMATIK SISTEMLERI

  Turecko

  Společnost ÖZYURT HIDROLIK VE PNOMATIK SISTEMLERI, která působí v Hydraulika - vybavení a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Čerpadla, Turbíny, Motory spalovací, Motory spalovací - součástky a díly, Čerpadla, Turbíny, Motory spalovací, a Motory spalovací - součástky a díly. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 6. ABC ELEKTRIK SAN VE TIC

  Turecko

  Společnost ABC ELEKTRIK SAN VE TIC, která působí v Čerpadla sektoru. Působí rovněž v sektorech Motory spalovací - součástky a díly, Turbíny, Hydraulika - vybavení a zařízení, Motory spalovací, Motory spalovací - součástky a díly, Turbíny, Hydraulika - vybavení a zařízení, a Motory spalovací. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 7. MAVEL A.S.

  Česká republika

  Společnost MAVEL A.S., je Výrobce, která působí v Elektrárny vodní sektoru. Působí rovněž v sektorech Turbíny, Zámečnictví průmyslové a stavební, Ocele a kovy - obrábění, Turbíny, Zámečnictví průmyslové a stavební, a Ocele a kovy - obrábění. Sídlí v Benesov U Prahy, Česká republika.

 8. HIDROTEKNIK SAN TIC LTD STI

  Turecko

  Společnost HIDROTEKNIK SAN TIC LTD STI, která působí v Hydraulika - vybavení a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Čerpadla, Turbíny, Motory spalovací, Motory spalovací - součástky a díly, Čerpadla, Turbíny, Motory spalovací, a Motory spalovací - součástky a díly. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 9. TEKNO KONTROL HIDROLIK

  Turecko

  Společnost TEKNO KONTROL HIDROLIK, která působí v Motory spalovací - součástky a díly sektoru. Působí rovněž v sektorech Motory spalovací, Čerpadla, Turbíny, Hydraulika - vybavení a zařízení, Motory spalovací, Čerpadla, Turbíny, a Hydraulika - vybavení a zařízení. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 10. SCHRÖTTLEGERÄTEBAU GMBH

  Německo

  Společnost SCHRÖTTLEGERÄTEBAU GMBH, je Výrobce, která působí v Kovy drahé a speciální sektoru. Působí rovněž v sektorech Turbíny, Stroje a zařízení použité a prošlé revizí, Turbíny, a Stroje a zařízení použité a prošlé revizí. Sídlí v Ellgau, Německo.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma