• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • tyče ze železných kovů

Výsledky hledání pro

Tyče ze železných kovů - Dovoz vývoz

 1. LICHARZ GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Licharz GmbH is a leading manufacturer of technical plastics specialising in maximum performance for trade and industry. With our headquarters in Germany and sites in France and England, we are active worldwide and offer quick delivery. Our product portfolio includes a wide range of extremely durable technical plastics that are used in numerous sectors. Why choose Licharz? Tailor-made solutions: we provide individual solutions tailored to our customers' needs. Top quality: our products are characterised by high quality and durability. Quick availability: thanks to our storage capacities, we are able to react quickly to the requirements of our customers to ensure rapid delivery. Comprehensive expertise: with our extensive experience and industry-specific knowledge, we are a competent partner for our customers. We are active in a wide range of sectors worldwide including agriculture, construction, electrical engineering, renewable energies, vehicle construction, the aerospace industry, mechanical engineering, the food industry and many more. Our in-depth knowledge of the requirements of these sectors makes us a first-class adviser and reliable partner for buyers, distributors, processors and users.

 2. TRANSCERAM GMBH

  Německo

  Společnost TRANSCERAM GMBH, je Výrobce, která působí v Tyče ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Keramika - výrobky pro průmysl, hard metals, Keramika - výrobky pro průmysl, technical ceramic mixtures, a bushings. Sídlí v Laudenbach, Německo.

 3. HIZIRFERFORJE

  Turecko

  Společnost HIZIRFERFORJE, je Výrobce, která působí v Tyče ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech forging metals, forged products, a industrial doors. Sídlí v Denizli, Turecko.

 4. LANGESCHEID

  Německo

  Společnost LANGESCHEID, je Výrobce, která působí v Tyče ze železných kovů sektoru. Sídlí v Schalksmühle, Německo.

 5. DRGM METALLI SRL

  Itálie

  Společnost DRGM METALLI SRL, je Výrobce, která působí v Tyče ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Scrap metal business, iron incrustation, metal scrap recovery, a ferrous waste disposal. Sídlí v Montecchio Maggiore, Itálie.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. LIMA CUTTING TOOLS GMBH

  Německo

  Společnost LIMA CUTTING TOOLS GMBH, je Výrobce, která působí v Tyče ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Ruční nářadí bez pohonu pro přesné strojírenství, Ruční nářadí bez pohonu pro obrábění kovů, Nářadí přenosné motorové pro obrábění kovů, Ruční nářadí bez pohonu pro přesné strojírenství, Ruční nářadí bez pohonu pro obrábění kovů, a Nářadí přenosné motorové pro obrábění kovů. Sídlí v Norderstedt, Německo.

 2. LAMINADOS LOSAL SA

  Španělsko

  Společnost LAMINADOS LOSAL SA, která působí v Profily ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Tyče ze železných kovů, Profily a tyče z neželezných kovů, Tyče ze železných kovů, Profily a tyče z neželezných kovů, metal inserts, a sections. Sídlí v Gernika - Vizcaya, Španělsko.

 3. ANTEJAS, UAB

  Litva

  Společnost ANTEJAS, UAB, je Výrobce, která působí v Ocel uhlíkatá sektoru. Působí rovněž v sektorech Řezání ocele a kovů, Tyče ze železných kovů, round bars of special steels, Řezání ocele a kovů, round metal bars, a Tyče ze železných kovů. Sídlí v Vilnius, Litva.

 4. ARTIM METAL ELEKTRIK

  Turecko

  Společnost ARTIM METAL ELEKTRIK, je Výrobce, která působí v Tyče ze železných kovů sektoru. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 5. TELMAT TEL TEKNOLOJILERI SAN.VETIC.LTD.STI

  Turecko

  Společnost TELMAT TEL TEKNOLOJILERI SAN.VETIC.LTD.STI, je Výrobce, která působí v Tyče ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Spony, galvanized wire, cords, Spony, a studded gabions. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 1. ATAY MAKINA SAN. VE TIC. LTD STI

  Turecko

  Společnost ATAY MAKINA SAN. VE TIC. LTD STI, je Výrobce, která působí v Soustružení ocele a kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Tyče ze železných kovů, Tyče ze železných kovů, a profiles for automobiles. Sídlí v Tuzla, Turecko.

 2. CRON METALS

  Ukrajina

  Společnost CRON METALS, je Distributor, která působí v Tyče ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Bezešvé trouby ze železných kovů, Bezešvé trouby ze železných kovů, a Forged steel bars. Sídlí v Dnipropetrovsk, Ukrajina.

 1. HURT-MET

  Polsko

  Společnost HURT-MET, je Distributor, která působí v Tyče ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Ocel, Plechy a pásková ocel ze železných kovů, iron materials, Ocel, Plechy a pásková ocel ze železných kovů, a lamp-holders. Sídlí v Koło, Polsko.

 2. GDS METAL TEL CEKME SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Turecko

  Společnost GDS METAL TEL CEKME SAN. VE TIC. LTD. STI., je Výrobce, která působí v Tyče ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech iron. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 3. BALTMET GROUP, LTD

  Lotyšsko

  Společnost BALTMET GROUP, LTD, je Velkoprodejce, která působí v Tyče ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Steel construction, a Round reinforcing bars. Sídlí v Riga, Lotyšsko.

 4. GUL DEMIR CELIK MTL URN LTD STI

  Turecko

  Společnost GUL DEMIR CELIK MTL URN LTD STI, je Distributor, která působí v Tyče ze železných kovů sektoru. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 5. STAL SERWIS HURTOWNIA STALI BMRSTAL

  Polsko

  Společnost STAL SERWIS HURTOWNIA STALI BMRSTAL, je Maloprodejce, která působí v Tyče ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech forged steel accessories, a steel sheet. Sídlí v Grodzisk Maz / Kałęczyn, Polsko.

 6. MITTAL STEEL HUNEDOARA S.A.

  Rumunsko

  Společnost MITTAL STEEL HUNEDOARA S.A., je Výrobce, která působí v Ocel sektoru. Působí rovněž v sektorech Tyče ze železných kovů, Profily z neželezných kovů, Dráty a lana z neželezných kovů, Pásová ocel válcovaná za studena, Tyče ze železných kovů, Profily z neželezných kovů, Dráty a lana z neželezných kovů, a Pásová ocel válcovaná za studena. Sídlí v Hunedoara, Rumunsko.

 7. ARCELORMITTAL STAINLESS SERVICE FRANCE

  Francie

  Společnost ARCELORMITTAL STAINLESS SERVICE FRANCE, je Výrobce, která působí v Tyče ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Trouby a trubky z nerez ocele, Profily ze železných kovů, Trouby a trubky z nerez ocele, a Profily ze železných kovů. Sídlí v Isbergues, Francie.

 8. AKCELIK DEMIR CELIK SAN VE TIC A.S

  Turecko

  Společnost AKCELIK DEMIR CELIK SAN VE TIC A.S, je Výrobce, která působí v Tyče ze železných kovů sektoru. Sídlí v Cayirova/kocaeli, Turecko.

 1. AZIZOGLU A.Ş

  Turecko

  Společnost AZIZOGLU A.Ş, je Maloprodejce, která působí v Tyče ze železných kovů sektoru. Sídlí v Şirnak, Turecko.

 2. FAMETAL-FABRICA PORTUGUESA DE ESTRUTURAS METALICAS, S.A.

  Portugalsko

  Společnost FAMETAL-FABRICA PORTUGUESA DE ESTRUTURAS METALICAS, S.A., je Velkoprodejce, která působí v Tyče ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Průmyslové stavebnictví, Kovové obaly a nádoby, Průmyslové stavebnictví, a Kovové obaly a nádoby. Sídlí v Cha, Portugalsko.

 3. LPG SERV SRL

  Rumunsko

  Společnost LPG SERV SRL, je Distributor, která působí v Tyče ze železných kovů sektoru. Sídlí v Roman, Rumunsko.

 4. PRZEDSIEBIORSTWO HANDLOWO USLUGOWE WERTEKS SP Z O O

  Polsko

  Společnost PRZEDSIEBIORSTWO HANDLOWO USLUGOWE WERTEKS SP Z O O, je Velkoprodejce, která působí v Profily a tyče ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Tyče ze železných kovů, Plechy a pásková ocel ze železných kovů, Tyče ze železných kovů, a Plechy a pásková ocel ze železných kovů. Sídlí v Tarnow, Polsko.

 5. ALRO S.A.

  Rumunsko

  Společnost ALRO S.A., je Výrobce, která působí v Profily a tyče ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Tyče ze železných kovů, Hliník a slitiny, Tyče ze železných kovů, a Hliník a slitiny. Sídlí v Slatina, Rumunsko.

 6. GJH - KOLO H. JANIKOWSKI SP.J.

  Polsko

  Společnost GJH - KOLO H. JANIKOWSKI SP.J., je Výrobce, která působí v Profily a tyče ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Kola a kolečka, Tyče ze železných kovů, Kola a kolečka, a Tyče ze železných kovů. Sídlí v Kolo, Polsko.

 7. SCHROTTABHOLUNG DÜSSELDORF

  Německo

  Společnost SCHROTTABHOLUNG DÜSSELDORF, je Velkoprodejce, která působí v Tyče ze železných kovů sektoru. Sídlí v Bochum, Německo.

 8. ÖZ MAKINA

  Turecko

  Společnost ÖZ MAKINA, je Výrobce, která působí v Tyče ze železných kovů sektoru. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 9. BOSKAY METAL SAN.VE TIC.LTD.ŞTI.

  Turecko

  Společnost BOSKAY METAL SAN.VE TIC.LTD.ŞTI., je Výrobce, která působí v Tyče ze železných kovů sektoru. Sídlí v Karabuk, Turecko.

 10. HIERROS MANOLO SL

  Španělsko

  Společnost HIERROS MANOLO SL, která působí v Tyče ze železných kovů sektoru. Sídlí v Pilar de la Horadada, Španělsko.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma
Filtry

Výsledky hledání pro

Tyče ze železných kovů - Dovoz vývoz

Počet výsledků

5 954 Podniky