• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • tyče ze železných kovů

Výsledky hledání pro

Tyče ze železných kovů - Dovoz vývoz

 1. TRANSCERAM GMBH

  Německo

  Společnost TRANSCERAM GMBH, je Výrobce, která působí v Tyče ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Keramika - výrobky pro průmysl, hard metals, Keramika - výrobky pro průmysl, technical ceramic mixtures, a bushings. Sídlí v Laudenbach, Německo.

 2. HIZIRFERFORJE

  Turecko

  Společnost HIZIRFERFORJE, je Výrobce, která působí v Tyče ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech forging metals, forged products, a industrial doors. Sídlí v Denizli, Turecko.

 3. DRGM METALLI SRL

  Itálie

  Společnost DRGM METALLI SRL, je Výrobce, která působí v Tyče ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Scrap metal business, iron incrustation, metal scrap recovery, a ferrous waste disposal. Sídlí v Montecchio Maggiore, Itálie.

 4. ANTEJAS, UAB

  Litva

  Společnost ANTEJAS, UAB, je Výrobce, která působí v Ocel uhlíkatá sektoru. Působí rovněž v sektorech Řezání ocele a kovů, Tyče ze železných kovů, round bars of special steels, Řezání ocele a kovů, round metal bars, a Tyče ze železných kovů. Sídlí v Vilnius, Litva.

 5. LIMA CUTTING TOOLS GMBH

  Německo

  Společnost LIMA CUTTING TOOLS GMBH, je Výrobce, která působí v Tyče ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Ruční nářadí bez pohonu pro přesné strojírenství, Ruční nářadí bez pohonu pro obrábění kovů, Nářadí přenosné motorové pro obrábění kovů, Ruční nářadí bez pohonu pro přesné strojírenství, Ruční nářadí bez pohonu pro obrábění kovů, a Nářadí přenosné motorové pro obrábění kovů. Sídlí v Norderstedt, Německo.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. LANGESCHEID

  Německo

  Společnost LANGESCHEID, je Výrobce, která působí v Tyče ze železných kovů sektoru. Sídlí v Schalksmühle, Německo.

 2. ATAY MAKINA SAN. VE TIC. LTD STI

  Turecko

  Společnost ATAY MAKINA SAN. VE TIC. LTD STI, je Výrobce, která působí v Soustružení ocele a kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Tyče ze železných kovů, Tyče ze železných kovů, a profiles for automobiles. Sídlí v Tuzla, Turecko.

 3. LAMINADOS LOSAL SA

  Španělsko

  Společnost LAMINADOS LOSAL SA, která působí v Profily ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Tyče ze železných kovů, Profily a tyče z neželezných kovů, Tyče ze železných kovů, Profily a tyče z neželezných kovů, metal inserts, a sections. Sídlí v Gernika - Vizcaya, Španělsko.

 4. ARTIM METAL ELEKTRIK

  Turecko

  Společnost ARTIM METAL ELEKTRIK, je Výrobce, která působí v Tyče ze železných kovů sektoru. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 5. TELMAT TEL TEKNOLOJILERI SAN.VETIC.LTD.STI

  Turecko

  Společnost TELMAT TEL TEKNOLOJILERI SAN.VETIC.LTD.STI, je Výrobce, která působí v Tyče ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Spony, galvanized wire, cords, Spony, a studded gabions. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 1. CRON METALS

  Ukrajina

  Společnost CRON METALS, je Distributor, která působí v Tyče ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Bezešvé trouby ze železných kovů, Bezešvé trouby ze železných kovů, a Forged steel bars. Sídlí v Dnipropetrovsk, Ukrajina.

 2. LAXCON STEELS LTD

  Indie

  Společnost LAXCON STEELS LTD, je Výrobce, která působí v Ocel nererezová sektoru. Působí rovněž v sektorech Tyče ze železných kovů, flat bars of special steels, ingots, Tyče ze železných kovů, a metal billets. Sídlí v Ahmedabad, Indie.

 1. GDS METAL TEL CEKME SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Turecko

  Společnost GDS METAL TEL CEKME SAN. VE TIC. LTD. STI., je Výrobce, která působí v Tyče ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech iron. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 2. HURT-MET

  Polsko

  Společnost HURT-MET, je Distributor, která působí v Tyče ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Ocel, Plechy a pásková ocel ze železných kovů, iron materials, Ocel, Plechy a pásková ocel ze železných kovů, a lamp-holders. Sídlí v Koło, Polsko.

 3. STTM PLUS

  Tunisko

  Společnost STTM PLUS, je Výrobce, která působí v Zpracování oceli a kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Tyče ze železných kovů, a Tyče ze železných kovů. Sídlí v Tunis, Tunisko.

 4. FAMETAL-FABRICA PORTUGUESA DE ESTRUTURAS METALICAS, S.A.

  Portugalsko

  Společnost FAMETAL-FABRICA PORTUGUESA DE ESTRUTURAS METALICAS, S.A., je Velkoprodejce, která působí v Tyče ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Průmyslové stavebnictví, Kovové obaly a nádoby, Průmyslové stavebnictví, a Kovové obaly a nádoby. Sídlí v Cha, Portugalsko.

 5. GUL DEMIR CELIK MTL URN LTD STI

  Turecko

  Společnost GUL DEMIR CELIK MTL URN LTD STI, je Distributor, která působí v Tyče ze železných kovů sektoru. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 6. MITTAL STEEL HUNEDOARA S.A.

  Rumunsko

  Společnost MITTAL STEEL HUNEDOARA S.A., je Výrobce, která působí v Ocel sektoru. Působí rovněž v sektorech Tyče ze železných kovů, Profily z neželezných kovů, Dráty a lana z neželezných kovů, Pásová ocel válcovaná za studena, Tyče ze železných kovů, Profily z neželezných kovů, Dráty a lana z neželezných kovů, a Pásová ocel válcovaná za studena. Sídlí v Hunedoara, Rumunsko.

 7. BHAWANI INDUSTRIES LIMITED

  Indie

  Společnost BHAWANI INDUSTRIES LIMITED, je Výrobce, která působí v Tyče ze železných kovů sektoru. Sídlí v Mandi Gobindgarh, Indie.

 8. SHRIBHAIRAV FORGE

  Spojené státy americké

  Společnost SHRIBHAIRAV FORGE, je Výrobce, která působí v Tyče ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech stainless steel flanges. Sídlí v United States, Spojené státy americké.

 1. JIANGPU STAIN STEEL MANUFACTURING CO.,LTD

  Čína

  Společnost JIANGPU STAIN STEEL MANUFACTURING CO.,LTD, je Výrobce, která působí v Tyče ze železných kovů sektoru. Sídlí v Jiaxing, Čína.

 2. ARCELORMITTAL STAINLESS SERVICE FRANCE

  Francie

  Společnost ARCELORMITTAL STAINLESS SERVICE FRANCE, je Výrobce, která působí v Tyče ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Trouby a trubky z nerez ocele, Profily ze železných kovů, Trouby a trubky z nerez ocele, a Profily ze železných kovů. Sídlí v Isbergues, Francie.

 3. AKCELIK DEMIR CELIK SAN VE TIC A.S

  Turecko

  Společnost AKCELIK DEMIR CELIK SAN VE TIC A.S, je Výrobce, která působí v Tyče ze železných kovů sektoru. Sídlí v Cayirova/kocaeli, Turecko.

 4. AZIZOGLU A.Ş

  Turecko

  Společnost AZIZOGLU A.Ş, je Maloprodejce, která působí v Tyče ze železných kovů sektoru. Sídlí v Şirnak, Turecko.

 5. BALTMET GROUP, LTD

  Lotyšsko

  Společnost BALTMET GROUP, LTD, je Velkoprodejce, která působí v Tyče ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Steel construction, a Round reinforcing bars. Sídlí v Riga, Lotyšsko.

 6. GJH - KOLO H. JANIKOWSKI SP.J.

  Polsko

  Společnost GJH - KOLO H. JANIKOWSKI SP.J., je Výrobce, která působí v Profily a tyče ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Kola a kolečka, Tyče ze železných kovů, Kola a kolečka, a Tyče ze železných kovů. Sídlí v Kolo, Polsko.

 7. STAL SERWIS HURTOWNIA STALI BMRSTAL

  Polsko

  Společnost STAL SERWIS HURTOWNIA STALI BMRSTAL, je Maloprodejce, která působí v Tyče ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech forged steel accessories, a steel sheet. Sídlí v Grodzisk Maz / Kałęczyn, Polsko.

 8. ALRO S.A.

  Rumunsko

  Společnost ALRO S.A., je Výrobce, která působí v Profily a tyče ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Tyče ze železných kovů, Hliník a slitiny, Tyče ze železných kovů, a Hliník a slitiny. Sídlí v Slatina, Rumunsko.

 9. PRZEDSIEBIORSTWO HANDLOWO USLUGOWE WERTEKS SP Z O O

  Polsko

  Společnost PRZEDSIEBIORSTWO HANDLOWO USLUGOWE WERTEKS SP Z O O, je Velkoprodejce, která působí v Profily a tyče ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Tyče ze železných kovů, Plechy a pásková ocel ze železných kovů, Tyče ze železných kovů, a Plechy a pásková ocel ze železných kovů. Sídlí v Tarnow, Polsko.

 10. TIANJIN JINTAITE IMPORT & EXPORT CO., LTD.

  Čína

  Společnost TIANJIN JINTAITE IMPORT & EXPORT CO., LTD., je Výrobce, která působí v Tyče ze železných kovů sektoru. Sídlí v Tianjin, Čína.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma
Filtry

Výsledky hledání pro

Tyče ze železných kovů - Dovoz vývoz

Počet výsledků

6 012 Podniky