• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • ucpávky

Výsledky hledání pro

Ucpávky - Dovoz vývoz

 1. KKT KAUTSCHUK- UND KUNSTSTOFFTEILE GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Manufacture and sale of cellular elastomers in the form of stamped parts, cut-outs, self-adhesive rolls, etc. We are a medium-sized family business manufacturing all products from cellular rubber, foam rubber, plastic foam and cellular polythene. The standard shapes provided are strips, rolls, structural shapes, sheets and rough blocks. Punched parts and laser-cut parts also available. We are also your experts for all products created from self-adhesive sheets. Contact us by telephone or e-mail if you have any further questions.

 2. KLINGER AG EGLISWIL

  Švýcarsko

  Verified by europages badge

  Your specialist for high-temperature sealing laminate and rubber-coated sheets Klinger AG Egliswil, founded in 1980, is a company in the globally active KLINGER Group. It is the Group's centre of expertise for high-temperature gasket sheets made of flexible graphite and mica and for rubber-coated sheets. Test instruments for measuring the deformation behaviour of sealing materials, gaskets, graphite, mica, milam, polystrate.

 3. SATI SRL

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost SATI SRL, je Distributor, která působí v Těsnění a ucpávky sektoru. Působí rovněž v sektorech Ucpávky, Těsnicí vložky, mechanické, o-rings, ptfe sealing gaskets, Ucpávky, Těsnicí vložky, mechanické, Metal ring joints, Waterproof bushes, a seals. Sídlí v Milano, Itálie.

 4. PTFE SOLUTIONS GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost PTFE SOLUTIONS GMBH, je Výrobce, která působí v Ucpávky sektoru. Sídlí v Maintal, Německo.

 5. RALMONT-PTW GMBH

  Rakousko

  Verified by europages badge

  Společnost RALMONT-PTW GMBH, je Prodejce/ Zástupce, která působí v Ucpávky sektoru. Sídlí v Traun, Rakousko.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. D´ANTONI GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost D´ANTONI GMBH, je Výrobce, která působí v Ucpávky sektoru. Sídlí v Gelnhausen, Německo.

 2. GFG GESELLSCHAFT FÜR GEWEBEKOMPENSATOREN MBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost GFG GESELLSCHAFT FÜR GEWEBEKOMPENSATOREN MBH, je Výrobce, která působí v Kompenzátory sektoru. Působí rovněž v sektorech Ucpávky, Technický textil, Technické textilie pro průmyslové účely, Textilie technické, Flame-retardant equipment, Fabric seals, Fabric compensators, Soft material compensators, a Hose compensators. Sídlí v Hummeltal, Německo.

 3. EL.TE. SEGMENTITALIA SAS

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost EL.TE. SEGMENTITALIA SAS, je Výrobce, která působí v Ucpávky sektoru. Působí rovněž v sektorech Pístní kroužky, Waterproof bushes, seal elements, scrapers, Pístní kroužky, way wipers, o-rings for revolving shafts, design of mechanical seals, a motor seal rings for motor vehicles. Sídlí v Milano, Itálie.

 4. SICIL CARBONGRAFITE

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost SICIL CARBONGRAFITE, je Výrobce, která působí v Ucpávky sektoru. Působí rovněž v sektorech Těsnění a ucpávky, Těsnicí vložky, mechanické, Waterproof bushes, segments, graphite rings, Těsnění a ucpávky, rings for steam turbines, carbon rings, a Těsnicí vložky, mechanické. Sídlí v San Michele Di Ganzaria, Itálie.

 5. RISIUS GMBH

  Německo

  Společnost RISIUS GMBH, je Výrobce, která působí v Těsnění sektoru. Působí rovněž v sektorech Těsnění a ucpávky, Ucpávky, bands for technical uses, Těsnění a ucpávky, Ucpávky, a fibreglass fabrics. Sídlí v Pulheim, Německo.

 1. DIPL. ING. EUGEN VOM CLEFF GMBH

  Německo

  Společnost DIPL. ING. EUGEN VOM CLEFF GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Spoje, hydraulické sektoru. Působí rovněž v sektorech Těsnění, Ucpávky, Těsnění, air filters, o-rings, a Ucpávky. Sídlí v Kriftel, Německo.

 2. ARGISOL BAUSYSTEME - BEWA GMBH

  Německo

  Společnost ARGISOL BAUSYSTEME - BEWA GMBH, je Výrobce, která působí v Ucpávky sektoru. Sídlí v Obersülzen, Německo.

 1. AKS COATINGS GMBH

  Německo

  Společnost AKS COATINGS GMBH, je Výrobce, která působí v Krytiny, plastové sektoru. Působí rovněž v sektorech Ucpávky, sealants, Ucpávky, sealants for construction work, a Anti-corrosion. Sídlí v Altlußheim, Německo.

 2. BETEK SICHERHEITSTECHNIK GMBH

  Německo

  Společnost BETEK SICHERHEITSTECHNIK GMBH, je Výrobce, která působí v Ucpávky sektoru. Působí rovněž v sektorech company security, Safety systems, gasket padding, a joints. Sídlí v Groß-Zimmern, Německo.

 3. BAYER VITROTECHNIC GMBH

  Německo

  Společnost BAYER VITROTECHNIC GMBH, je Multi-Category, která působí v Ucpávky sektoru. Působí rovněž v sektorech connector systems. Sídlí v Hanstedt, Německo.

 4. VULKANISIERWERKSTATT FRITZ HELD INHABER WOLFGANG HELD

  Německo

  Společnost VULKANISIERWERKSTATT FRITZ HELD INHABER WOLFGANG HELD, je Výrobce, která působí v Těsnění a ucpávky sektoru. Působí rovněž v sektorech Ucpávky, Těsnicí kroužky, Pryž a vedlejší výrobky, Pryž - technické výrobky pro průmysl, Ucpávky, Těsnicí kroužky, Pryž a vedlejší výrobky, a Pryž - technické výrobky pro průmysl. Sídlí v Leipzig, Německo.

 5. KASTAS SEALING TECHNOLOGIES EUROPE GMBH

  Německo

  Společnost KASTAS SEALING TECHNOLOGIES EUROPE GMBH, je Výrobce, která působí v Spoje pneumatické sektoru. Působí rovněž v sektorech Spoje, hydraulické, Těsnění a ucpávky, Ucpávky, Gumová těsnění, Spoje, hydraulické, Těsnění a ucpávky, Ucpávky, a Gumová těsnění. Sídlí v Quickborn, Německo.

 6. JAMES WALKER BENELUX

  Belgie

  Společnost JAMES WALKER BENELUX, je Velkoprodejce, která působí v Půjčovny průmyslového vybavení sektoru. Působí rovněž v sektorech Ucpávky, machine building, Ucpávky, straps, a insulation systems. Sídlí v Wilrijk, Belgie.

 7. VIESSE DI VICINI GIULIA SRL

  Itálie

  Společnost VIESSE DI VICINI GIULIA SRL, je Výrobce, která působí v Pryž - technické výrobky pro průmysl sektoru. Působí rovněž v sektorech Ucpávky, Gumová těsnění, Ucpávky, Gumová těsnění, a neoprene. Sídlí v Adrara S. Martino, Itálie.

 8. SORATON SA

  Švýcarsko

  Společnost SORATON SA, je Multi-Category, která působí v Ucpávky sektoru. Působí rovněž v sektorech Cartridge guns, heated, Building chemicals, chemical adhesives, a glue gun. Sídlí v Hinterforst, Švýcarsko.

 1. GFA-DICHTUNGEN FÜR ALTBAUTEN UND SYSTEME JOACHIM HAGEMEIER GMBH

  Německo

  Společnost GFA-DICHTUNGEN FÜR ALTBAUTEN UND SYSTEME JOACHIM HAGEMEIER GMBH, je Výrobce, která působí v Těsnění a ucpávky sektoru. Působí rovněž v sektorech Ucpávky, Silikony, Pryž a vedlejší výrobky, Duše pneumatik, Ucpávky, Silikony, Pryž a vedlejší výrobky, a Duše pneumatik. Sídlí v Marxen, Německo.

 2. SIETHOM TECHNISCHES BÜRO GMBH

  Rakousko

  Společnost SIETHOM TECHNISCHES BÜRO GMBH, je Výrobce, která působí v Ucpávky sektoru. Sídlí v Traun, Rakousko.

 3. KLIETSCH TECHNIC GMBH

  Německo

  Společnost KLIETSCH TECHNIC GMBH, je Výrobce, která působí v Spoje pneumatické sektoru. Působí rovněž v sektorech Dopravní pásy, Spoje, hydraulické, Těsnění a ucpávky, Ucpávky, Dopravní pásy, Spoje, hydraulické, Těsnění a ucpávky, a Ucpávky. Sídlí v Barsbüttel, Německo.

 4. SM KLEBETECHNIK VERTRIEBS-GMBH

  Německo

  Společnost SM KLEBETECHNIK VERTRIEBS-GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Ucpávky sektoru. Sídlí v Heinsberg, Německo.

 5. ALTUG IZOLASYON

  Turecko

  Společnost ALTUG IZOLASYON, je Výrobce, která působí v Nátěry - tmely a těsnicí materiály sektoru. Působí rovněž v sektorech Ucpávky, a Ucpávky. Sídlí v Ankara, Turecko.

 6. KWO DICHTUNGSTECHNIK GMBH

  Německo

  Společnost KWO DICHTUNGSTECHNIK GMBH, je Výrobce, která působí v Těsnění a ucpávky sektoru. Působí rovněž v sektorech Ucpávky, Gumová těsnění, Ucpávky, a Gumová těsnění. Sídlí v Schechen, Německo.

 7. POLWENT. PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNE

  Polsko

  Společnost POLWENT. PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNE, je Multi-Category, která působí v Ucpávky sektoru. Působí rovněž v sektorech special tubular sections, plumbing pipes, a industrial technical gaskets. Sídlí v Częstochowa, Polsko.

 8. BERG IMS INDUSTRIE-MARINE-SERVICE

  Německo

  Společnost BERG IMS INDUSTRIE-MARINE-SERVICE, je Velkoprodejce, která působí v Ložiska kuličková, jehlová a válečková sektoru. Působí rovněž v sektorech Hnací soukolí, Motoreduktory, Těsnění a ucpávky, Ucpávky, Hnací soukolí, Motoreduktory, Těsnění a ucpávky, a Ucpávky. Sídlí v Bremen, Německo.

 9. HOFFMANN GMBH GUMMI- UND KUNSTSTOFF-FORMTECHNIK

  Německo

  Společnost HOFFMANN GMBH GUMMI- UND KUNSTSTOFF-FORMTECHNIK, je Výrobce, která působí v Spoje pneumatické sektoru. Působí rovněž v sektorech Spoje, hydraulické, Těsnění a ucpávky, Ucpávky, Těsnicí kroužky, Spoje, hydraulické, Těsnění a ucpávky, Ucpávky, a Těsnicí kroužky. Sídlí v Kirchheim, Německo.

 10. GERHARD HUSMANN MASCHINENFABRIK UND CONTAINERBAU GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost GERHARD HUSMANN MASCHINENFABRIK UND CONTAINERBAU GMBH & CO. KG, je Výrobce, která působí v Spoje, hydraulické sektoru. Působí rovněž v sektorech Těsnicí vložky, mechanické, Těsnění a ucpávky, Těsnění, Ucpávky, Těsnicí vložky, mechanické, Těsnění a ucpávky, Těsnění, a Ucpávky. Sídlí v Dörpen, Německo.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma