• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • uhelných elektráren

Výsledky hledání pro

Uhelných elektráren - Dovoz vývoz

 1. YAVUZ MADENCILIK TICARET

  Turecko

  Společnost YAVUZ MADENCILIK TICARET, je Velkoprodejce, která působí v Uhlí sektoru. Působí rovněž v sektorech Uhelných elektráren, a Uhelných elektráren. Sídlí v Zonguldak, Turecko.

 2. PGE GIEK S.A.

  Polsko

  Společnost PGE GIEK S.A., je Prodejce/ Zástupce, která působí v Uhelných elektráren sektoru. Sídlí v Bogatynia, Polsko.

 3. HEBEI XINHENG TRANSFORMER MANUFACTURING

  Polsko

  Společnost HEBEI XINHENG TRANSFORMER MANUFACTURING, je Výrobce, která působí v Zařízení a vybavení uhelných elektráren sektoru. Sídlí v Gdansk, Polsko.

 4. HISARMAK MAKINE ENER.TES.SAN.VE TIC.LTD.STI.

  Turecko

  Společnost HISARMAK MAKINE ENER.TES.SAN.VE TIC.LTD.STI., je Výrobce, která působí v Zařízení a vybavení uhelných elektráren sektoru. Působí rovněž v sektorech steam boilers for industrial use. Sídlí v Kahramanmaraş, Turecko.

 5. CAMPAGNOLOSERVICE

  Itálie

  Společnost CAMPAGNOLOSERVICE, je Poskytovatel služeb, která působí v Zařízení a vybavení uhelných elektráren sektoru. Působí rovněž v sektorech Broušení - obráběcí stroje, exhausters for wood working systems and equipment, a Broušení - obráběcí stroje. Sídlí v Sesto Al Reghena, Itálie.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. RUNARSSON A/S

  Dánsko

  Společnost RUNARSSON A/S, je Subdodavatel, která působí v Zařízení a vybavení uhelných elektráren sektoru. Sídlí v Odense No, Dánsko.

 2. CLAUDIUS PETERS TECHNOLOGIES GMBH

  Německo

  Společnost CLAUDIUS PETERS TECHNOLOGIES GMBH, je Výrobce, která působí v Cementárny - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Metalurgie - stroje a zařízení, Energetika - výrobní zařízení a vybavení, Zařízení a vybavení uhelných elektráren, Metalurgie - stroje a zařízení, Energetika - výrobní zařízení a vybavení, a Zařízení a vybavení uhelných elektráren. Sídlí v Buxtehude, Německo.

 3. MONDELEC

  Francie

  Společnost MONDELEC, je Velkoprodejce, která působí v Energetika - výrobní zařízení a vybavení sektoru. Působí rovněž v sektorech Zařízení a vybavení uhelných elektráren, a Zařízení a vybavení uhelných elektráren. Sídlí v Les Pennes Mirabeau, Francie.

 4. MICEL

  Francie

  Společnost MICEL, která působí v Energetika - výrobní zařízení a vybavení sektoru. Působí rovněž v sektorech Zařízení a vybavení uhelných elektráren, a Zařízení a vybavení uhelných elektráren. Sídlí v St Chamond, Francie.

 5. SPETSSHAKHTOBURINNIA STATE HOLDING COMPANY

  Ukrajina

  Společnost SPETSSHAKHTOBURINNIA STATE HOLDING COMPANY, je Poskytovatel služeb, která působí v Zařízení a vybavení uhelných elektráren sektoru. Sídlí v Donetsk, Ukrajina.