• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • uhlovodíky a deriváty

Výsledky hledání pro

Uhlovodíky a deriváty - Dovoz vývoz

 1. TIANJIN YR CHEMSPEC TECHNOLOGY CO.,LTD.

  Čína

  Verified by europages badge

  YR Chemspec® is a qualified manufacturer and supplier which audited and approved by SGS, the company is strictly following the Quality Management System ISO9001: 2015. YR Chemspec® is engaged in the production and distribution a broad range portfolio of specialty, raw materials, active ingredients for the global cosmetic industries. We are always dedicated in state-of-the-art technology innovations, manufacturing process, distributing, sourcing high quality raw materials and ingredients. YR Chemspec® is an Industry-University-Research oriented company, to prompt high-quality development through innovation and fostering new growth drivers. YR Chemspec® is raising its capacity for pursuing scientific and technological innovation via cooperating with the famous universities and institutes. Main of our industry-university-research collaborative projects including, Vitamin Derivatives, Fermented Actives, Plant extracts, PVP Polymers, Polyquaterniums and other active ingredients.

 2. SHAOXING MARINA BIOTECHNOLOGY CO.,LTD

  Čína

  Společnost SHAOXING MARINA BIOTECHNOLOGY CO.,LTD, je Výrobce, která působí v Uhlovodíky a deriváty sektoru. Působí rovněž v sektorech aspartame. Sídlí v Shaoxing, Čína.

 3. SOSTECASAS BUSINESS GROUP

  Španělsko

  Společnost SOSTECASAS BUSINESS GROUP, je Výrobce, která působí v Oleje rostlinné sektoru. Působí rovněž v sektorech Potraviny - import-export, Uhlovodíky a deriváty, building design, sugar, Potraviny - import-export, a Uhlovodíky a deriváty. Sídlí v Madrid, Španělsko.

 4. LLC SMOLNEFTEORGSINTEZ

  Rusko

  Společnost LLC SMOLNEFTEORGSINTEZ, je Velkoprodejce, která působí v Chemický průmysl - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech Hnojiva umělá, Uhlovodíky a deriváty, Benzín - palivo, Palivo pro letadla, Hnojiva umělá, Uhlovodíky a deriváty, Benzín - palivo, a Palivo pro letadla. Sídlí v Smolensk, Rusko.

 5. MR GERI KAZANIM PLASTIK LTD.

  Turecko

  Společnost MR GERI KAZANIM PLASTIK LTD., je Multi-Category, která působí v Uhlovodíky a deriváty sektoru. Působí rovněž v sektorech Expandable polystyrene. Sídlí v Ankara, Turecko.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. HANGZHOU SAGE CHEMICAL CO.,LTD

  Čína

  Společnost HANGZHOU SAGE CHEMICAL CO.,LTD, je Výrobce, která působí v Silikony sektoru. Působí rovněž v sektorech Uhlovodíky a deriváty, silicon derivatives, light stabiliser fabric, a Uhlovodíky a deriváty. Sídlí v Hangzhou, Čína.

 2. SERVICE CHIMIE

  Francie

  Společnost SERVICE CHIMIE, je Výrobce, která působí v Uhlovodíky a deriváty sektoru. Sídlí v St Thibault Des Vignes, Francie.

 3. AMERICAN GILSONITE

  Spojené státy americké

  Společnost AMERICAN GILSONITE, je Výrobce, která působí v Uhlovodíky a deriváty sektoru. Sídlí v Houston, Tx, Spojené státy americké.

 4. QUADRIMEX CHEMICAL

  Francie

  Společnost QUADRIMEX CHEMICAL, je Výrobce, která působí v Uhlovodíky a deriváty sektoru. Působí rovněž v sektorech Chemie - základní a odvozené výrobky, Chemie - základní a odvozené výrobky, a sulphur and derivatives. Sídlí v Cavaillon, Francie.

 5. TRADITEM GMBH

  Německo

  Společnost TRADITEM GMBH, je Výrobce, která působí v Uhlovodíky a deriváty sektoru. Sídlí v Hilden, Německo.

 1. ETHYLENE SUPPLIER

  Kanada

  Společnost ETHYLENE SUPPLIER, je Výrobce, která působí v Uhlovodíky a deriváty sektoru. Sídlí v Calgary, Kanada.

 2. ELITEPLUS21

  Španělsko

  Společnost ELITEPLUS21, je Poskytovatel služeb, která působí v Uhlovodíky a deriváty sektoru. Působí rovněž v sektorech Staré umění, Zbožové burzy, gold ingots, Staré umění, Zbožové burzy, a Metals. Sídlí v Móstoles, Španělsko.

 1. STEMAT JANSEN

  Francie

  Společnost STEMAT JANSEN, je Velkoprodejce, která působí v Průmyslové armatury sektoru. Působí rovněž v sektorech Uhlovodíky a deriváty, Uhlovodíky a deriváty, valve manufacture, a valves. Sídlí v Raismes, Francie.

 2. POLSAROS SP. Z O.O.

  Polsko

  Společnost POLSAROS SP. Z O.O., je Distributor, která působí v Uhlovodíky a deriváty sektoru. Sídlí v Kraków, Polsko.

 3. OCTAGON CHEMICALS LIMITED

  Čína

  Společnost OCTAGON CHEMICALS LIMITED, je Výrobce, která působí v Uhlovodíky a deriváty sektoru. Sídlí v Hangzhou, Čína.

 4. COMPANIA GENERAL DE LUBRICANTES, S.A. (COGELSA)

  Španělsko

  Společnost COMPANIA GENERAL DE LUBRICANTES, S.A. (COGELSA), je Výrobce, která působí v Uhlovodíky a deriváty sektoru. Působí rovněž v sektorech lubricating oil, healthcare articles, a lubricant refinery oils. Sídlí v Sant Andreu De La Barca, Španělsko.

 5. BLUE RAIN HOLDING Y CO. LTD.

  Španělsko

  Společnost BLUE RAIN HOLDING Y CO. LTD., je Poskytovatel služeb, která působí v Dovoz a vývoz energií a surovin sektoru. Působí rovněž v sektorech Uhlovodíky a deriváty, intermediation for import-export, a Uhlovodíky a deriváty. Sídlí v Madrid, Španělsko.

 6. ZIBO LINZI QIQUAN INDUSTRIAL TRADE CO.,LTD.

  Čína

  Společnost ZIBO LINZI QIQUAN INDUSTRIAL TRADE CO.,LTD., je Výrobce, která působí v Uhlovodíky a deriváty sektoru. Sídlí v Zibo, Čína.

 7. HOPEFINDER POLYMER SCIENCE AND TECHNOLOGY CO.,LTD

  Čína

  Společnost HOPEFINDER POLYMER SCIENCE AND TECHNOLOGY CO.,LTD, je Výrobce, která působí v Uhlovodíky a deriváty sektoru. Sídlí v Shenzhen, Čína.

 8. GILSONITE HUB (NATURAL BITUMEN)

  Kanada

  Společnost GILSONITE HUB (NATURAL BITUMEN), je Velkoprodejce, která působí v Uhlovodíky a deriváty sektoru. Sídlí v Toronto, Kanada.

 1. ANHUI TIANRUN CHEMICAL CO., LTD.

  Čína

  Společnost ANHUI TIANRUN CHEMICAL CO., LTD., je Výrobce, která působí v Uhlovodíky a deriváty sektoru. Sídlí v Bengbu, Čína.

 2. SARL ETUDE RÉALISATION & INSTALATION

  Alžírsko

  Společnost SARL ETUDE RÉALISATION & INSTALATION, je Poskytovatel služeb, která působí v Uhlovodíky a deriváty sektoru. Sídlí v Kolea, Alžírsko.

 3. SIMPEX OCTAVE SA

  Středoafrická republika

  Společnost SIMPEX OCTAVE SA, je Poskytovatel služeb, která působí v Komunikace - konstrukce sektoru. Působí rovněž v sektorech Uhlovodíky a deriváty, community lodging, Uhlovodíky a deriváty, POS waste recovery and sorting, a international transport agency. Sídlí v Bangui, Středoafrická republika.

 4. TOCCI ALFREDO

  Itálie

  Společnost TOCCI ALFREDO, je Distributor, která působí v Uhlovodíky a deriváty sektoru. Působí rovněž v sektorech Plyn a biologické pohonné hmoty - využití v energetice, Benzín - palivo, Plyn a biologické pohonné hmoty - využití v energetice, a Benzín - palivo. Sídlí v San Giorgio Jonico, Itálie.

 5. GOVERNALE AGRI.COM.SERVICE S.R.L.

  Itálie

  Společnost GOVERNALE AGRI.COM.SERVICE S.R.L., je Maloprodejce, která působí v Uhlovodíky a deriváty sektoru. Působí rovněž v sektorech Plyn a biologické pohonné hmoty - využití v energetice, Benzín - palivo, Plyn a biologické pohonné hmoty - využití v energetice, a Benzín - palivo. Sídlí v Petrosino, Itálie.

 6. LA NAFTA S.R.L.

  Itálie

  Společnost LA NAFTA S.R.L., je Velkoprodejce, která působí v Uhlovodíky a deriváty sektoru. Působí rovněž v sektorech Plyn a biologické pohonné hmoty - využití v energetice, Benzín - palivo, Plyn a biologické pohonné hmoty - využití v energetice, a Benzín - palivo. Sídlí v Trieste, Itálie.

 7. HEBEI HUIHUA PHARMACEUTICAL CO., LTD.

  Čína

  Společnost HEBEI HUIHUA PHARMACEUTICAL CO., LTD., je Výrobce, která působí v Uhlovodíky a deriváty sektoru. Sídlí v Shijiazhuang, Čína.

 8. SIROIL S.R.L.

  Itálie

  Společnost SIROIL S.R.L., je Výrobce, která působí v Průmyslová maziva sektoru. Působí rovněž v sektorech Plyn a biologické pohonné hmoty - využití v energetice, Uhlovodíky a deriváty, Plyn a biologické pohonné hmoty - využití v energetice, a Uhlovodíky a deriváty. Sídlí v Roma, Itálie.

 9. GATTI MARCO

  Itálie

  Společnost GATTI MARCO, která působí v Uhlovodíky a deriváty sektoru. Působí rovněž v sektorech Plyn a biologické pohonné hmoty - využití v energetice, Benzín - palivo, Plyn a biologické pohonné hmoty - využití v energetice, a Benzín - palivo. Sídlí v Gioia Del Colle, Itálie.

 10. IASENZIO DOMENICO

  Itálie

  Společnost IASENZIO DOMENICO, je Velkoprodejce, která působí v Uhlovodíky a deriváty sektoru. Působí rovněž v sektorech Plyn a biologické pohonné hmoty - využití v energetice, Benzín - palivo, Plyn a biologické pohonné hmoty - využití v energetice, a Benzín - palivo. Sídlí v Rieti, Itálie.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma