• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • umělecká svítidla

Výsledky hledání pro

Umělecká svítidla - Dovoz vývoz

 1. ATELIERS JEAN PERZEL

  Francie

  Verified by europages badge

  ATELIERS JEAN PERZEL: craftsman, creator of the light fittings for the Normandie liner and the UN. Art bronze caster and glass-maker. Since 1923, three generations serving an international customer base. Creator-manufacturer of light fittings from the 1930s to the present time, contemporary lighting , wall light, timeless ceiling lamp, functional ceiling light, art deco lamps, 1930s lamps. PERZEL : prestigious lamp from the 1930s collection, ceiling lights, hanging lights, a collector’s item, a collector’s ceiling light, oval-shaped lamp , sandblasted glass hanging lamp, collector’s items from the 1930s, Art Deco reference, floor lights, floor lamp in a contemporary style, floor lamp from the 1930s, floor reading lamp, small floor lamps, mirror lights, lighted mirrors, closed wall lights, hinged reading lamp, ”torch” wall lights, wall light with a pivoting shade, wall light from the 1930s, outside lighting, boundary lighting, consoles and pedestal tables, coffee table…

 2. PETITE FANTASIE

  Itálie

  Verified by europages badge

  The idea at the heart of Petite Fantasie's furnishing is to inspire and customise the life of who chooses it. Fascinating and valuable silhouettes that yield a variety of decoration trends and items that combine classic models with more contemporary ones. Petite Fantasie's delicate item design helps to lighten up the home and leaves beauty, comfort and elegant traces that are beyond time. With them you can really turn your houses into something unique.

 3. LUM'ART

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost LUM'ART, je Výrobce, která působí v Osvětlení domácností a příslušenství sektoru. Působí rovněž v sektorech Umělecká svítidla, Lustry, Osvětlení kancelářské, Mosaz, Umělecká svítidla, Lighting, High-end lighting, Interior lighting, a Wall light manufacturer. Sídlí v Pontgouin, Francie.

 4. L'ÉTINC'ELLE - FABRICANT DE LUMINAIRES ET MOBILIER EN BOIS

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost L'ÉTINC'ELLE - FABRICANT DE LUMINAIRES ET MOBILIER EN BOIS, je Výrobce, která působí v Řemeslná výroba sektoru. Působí rovněž v sektorech Umělecká svítidla, a Umělecká svítidla. Sídlí v Saint-Jure, Francie.

 5. MEMORY CRYSTAL S.R.O.

  Česká republika

  Společnost Memory Crystal s.r.o. byla založena v roce 2010 pod jménem Noamy s.r.o., ale působnost firmy se již traduje od roku 1999, kdy vznikla první skleněná urna podle návrhu zakladatele a současného majitele Dalibora Nováka. Změna názvu firmy proběhla v roce 2014. Sklářské studio Memory Crystal se zaměřilo na umělecké sklo v oblasti svítidel, objektů do galerií a hlavně na výrobu skleněných uren, které se staly hlavním vývozním artiklem firmy do mnoha zemí Evropy, Kanady a USA.V roce 2006 Dalibor Novák vyvinul unikátní výrobek, který se stal důležitým mezníkem ve vývoji firmy. Jedná se o Památeční Sklo, kde se zatavuje popel zesnulých přímo do skla. V roce 2009 bylo Památeční Sklo patentováno. V současnosti nabízí Památeční Sklo naši partneři v devíti zemích Evropy. V roce 2009 zahájila firma distribuci skleněných uren a památečního skla i v České republice pod hlavičkou Memory Urny. Sortiment firmy byl výrazně rozšířen o dovoz exkluzivních uren a dalšího smutečního zboží.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. ROYAL RIVER DESIGN

  Francie

  Společnost ROYAL RIVER DESIGN, je Výrobce, která působí v Podnikové dárky sektoru. Působí rovněž v sektorech Nábytek moderní (design), Umělecká svítidla, Nábytek moderní (design), Luxury packaging, packaging for cosmetics, a Umělecká svítidla. Sídlí v Paris, Francie.

 2. ARTISTA IN LUCE DI RENATO BRUNO

  Itálie

  Společnost ARTISTA IN LUCE DI RENATO BRUNO, je Výrobce, která působí v Umělecká svítidla sektoru. Působí rovněž v sektorech Lustry, LED lamps, Lustry, wall lights, a floor lamps. Sídlí v Piazza Armerina, Itálie.

 3. ART GLASS TISCHER

  Rumunsko

  Společnost ART GLASS TISCHER, je Výrobce, která působí v Foukané sklo sektoru. Působí rovněž v sektorech Umění a umělecké galerie, Umělecké sklo, Umělecká svítidla, Umění a umělecké galerie, Umělecké sklo, a Umělecká svítidla. Sídlí v Bucuresti, Rumunsko.

 4. VACKERLITE INDOOR OUTDOOR LIGHTING MANUFACTURER

  Turecko

  Společnost VACKERLITE INDOOR OUTDOOR LIGHTING MANUFACTURER, je Výrobce, která působí v Osvětlení kancelářské sektoru. Působí rovněž v sektorech Umělecká svítidla, Lighting, Umělecká svítidla, indoor lighting fixtures for buildings, a LED lighting. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 5. 2F LEUCHTEN

  Rakousko

  Společnost 2F LEUCHTEN, je Výrobce, která působí v Osvětlení veřejné, průmyslové a komerční sektoru. Působí rovněž v sektorech Halogeny - lampy a bodová svítidla, Umělecká svítidla, Stojací a stolní lampy, Halogeny - lampy a bodová svítidla, Umělecká svítidla, Stojací a stolní lampy, a Manufacturer of lighting and light fittings. Sídlí v Abtenau, Rakousko.

 1. FMB LEUCHTEN SCHMIEDEEISEN GMBH

  Německo

  Společnost FMB LEUCHTEN SCHMIEDEEISEN GMBH, je Výrobce, která působí v Osvětlení domácností a příslušenství sektoru. Působí rovněž v sektorech Stojací a stolní lampy, Halogeny - lampy a bodová svítidla, Umělecká svítidla, floor lamps, Stojací a stolní lampy, Halogeny - lampy a bodová svítidla, a Umělecká svítidla. Sídlí v Borken, Německo.

 2. V. PIERRE

  Belgie

  Společnost V. PIERRE, je Výrobce, která působí v Umělecká svítidla sektoru. Působí rovněž v sektorech lampshades, designer lights, custom lampshades, a Lights. Sídlí v Genval, Belgie.

 1. FABRIKA SVITLA

  Ukrajina

  Společnost FABRIKA SVITLA, je Výrobce, která působí v Umělecká svítidla sektoru. Působí rovněž v sektorech lamp, brass table lamps, Brass complements, a Sconces. Sídlí v Lviv, Ukrajina.

 2. BINK LAMPEN

  Nizozemsko

  Společnost BINK LAMPEN, je Distributor, která působí v Osvětlení veřejné, průmyslové a komerční sektoru. Působí rovněž v sektorech Umělecká svítidla, Osvětlení domácností a příslušenství, Umělecká svítidla, Osvětlení domácností a příslušenství, a industrial design. Sídlí v Leiden, Nizozemsko.

 3. K.D.A. INTERIEUR & DESIGN

  Nizozemsko

  Společnost K.D.A. INTERIEUR & DESIGN, je Maloprodejce, která působí v Dřevěné uhlí sektoru. Působí rovněž v sektorech Umělecká svítidla, Umělecká svítidla, a parquet and wooden floor vitrification. Sídlí v Veghel, Nizozemsko.

 4. LUCHIANTE

  Maďarsko

  Společnost LUCHIANTE, je Výrobce, která působí v Umělecká svítidla sektoru. Působí rovněž v sektorech designer lights, a pendant lamps. Sídlí v Budapest, Maďarsko.

 5. MODELLAMP

  Turecko

  Společnost MODELLAMP, je Velkoprodejce, která působí v Umělecká svítidla sektoru. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 6. LAPRODI & ATELIER WINTER

  Německo

  Společnost LAPRODI & ATELIER WINTER, je Výrobce, která působí v Umělecká svítidla sektoru. Působí rovněž v sektorech lamp shade, furniture, a decorative accessories. Sídlí v Übersee, Německo.

 7. 1WATTSHOP.DE - HOCHWERTIGE LED-BELEUCHTUNG

  Německo

  Společnost 1WATTSHOP.DE - HOCHWERTIGE LED-BELEUCHTUNG, je Výrobce, která působí v Osvětlení veřejné, průmyslové a komerční sektoru. Působí rovněž v sektorech Kapesní lampy a svítilny, Umělecká svítidla, LED lighting, Kapesní lampy a svítilny, a Umělecká svítidla. Sídlí v Wuppertal, Německo.

 8. ROMCABLU SRL

  Rumunsko

  Společnost ROMCABLU SRL, je Výrobce, která působí v Umělecká svítidla sektoru. Sídlí v Teisani, Rumunsko.

 1. GROEBER MANNHEIM LICHTWERKE GMBH

  Německo

  Společnost GROEBER MANNHEIM LICHTWERKE GMBH, je Výrobce, která působí v Umělecká svítidla sektoru. Působí rovněž v sektorech Lights, lamps, outdoor lamp, a exterior lighting. Sídlí v Berlin, Německo.

 2. AURORA TECHNIKA ŚWIETLNA

  Polsko

  Společnost AURORA TECHNIKA ŚWIETLNA, je Multi-Category, která působí v Efekty světelné sektoru. Působí rovněž v sektorech Umělecká svítidla, Umělecká svítidla, exterior lighting, a indoor lighting. Sídlí v Serock, Polsko.

 3. REIGEL

  Belgie

  Společnost REIGEL, je Distributor, která působí v Umělecká svítidla sektoru. Působí rovněž v sektorech lighting equipment, indoor lighting fixtures, lamps, a Lighting accessories. Sídlí v Merchtem, Belgie.

 4. ILUMINARTE

  Španělsko

  Společnost ILUMINARTE, je Výrobce, která působí v Umělecká svítidla sektoru. Působí rovněž v sektorech indoor lamps, a furnishing lamps. Sídlí v El Grau De Moncofa, Španělsko.

 5. WEIGLA E.K.

  Německo

  Společnost WEIGLA E.K., je Výrobce, která působí v Umělecká svítidla sektoru. Působí rovněž v sektorech christmas decorations. Sídlí v Deutschneudorf, Německo.

 6. BALKAN LIGHT EXPORT LTD

  Bulharsko

  Společnost BALKAN LIGHT EXPORT LTD, je Výrobce, která působí v Osvětlení veřejné, průmyslové a komerční sektoru. Působí rovněž v sektorech Lampióny, Sloupy kovové, Lisování za tepla, Umělecká svítidla, Lampióny, Sloupy kovové, Lisování za tepla, a Umělecká svítidla. Sídlí v Ruse, Bulharsko.

 7. LUMINAIRE CENTER

  Spojené království

  Společnost LUMINAIRE CENTER, je Maloprodejce, která působí v Umělecká svítidla sektoru. Sídlí v Edgware Middlesex, Spojené království.

 8. PARK GARDEN OUTDOOR LIGHTING & GARDEN FURNITURES

  Turecko

  Společnost PARK GARDEN OUTDOOR LIGHTING & GARDEN FURNITURES, je Výrobce, která působí v Osvětlení veřejné, průmyslové a komerční sektoru. Působí rovněž v sektorech Umělecká svítidla, aluminium garden furniture, Umělecká svítidla, a Cast iron street furniture. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 9. LAMPIDEE

  Nizozemsko

  Společnost LAMPIDEE, je Maloprodejce, která působí v Umělecká svítidla sektoru. Působí rovněž v sektorech pendant lamps, modern lights, a rustic lights. Sídlí v Utrecht, Nizozemsko.

 10. CASTING K.S. POLAND SP. Z O.O.

  Polsko

  Společnost CASTING K.S. POLAND SP. Z O.O., je Multi-Category, která působí v Umělecká svítidla sektoru. Působí rovněž v sektorech Schránky poštovní, Schránky poštovní, wash-hand basins, garden lighting, a lamp. Sídlí v Bydgoszcz, Polsko.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma