• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • usně a kůže - průmyslové stroje

Výsledky hledání pro

Usně a kůže - průmyslové stroje - Dovoz vývoz

 1. EXPERT SYSTEMTECHNIK GMBH

  Německo

  Společnost EXPERT SYSTEMTECHNIK GMBH, je Výrobce, která působí v Usně a kůže - průmyslové stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech cutters for plastics, automatic cutters, Foam cutting machines, a Water jet cutting - machines. Sídlí v Bielefeld, Německo.

 2. LE RELAIS DU CUIR

  Francie

  Společnost LE RELAIS DU CUIR, je Poskytovatel služeb, která působí v Usně a kůže - průmyslové stroje sektoru. Sídlí v La Roque D'anthéron, Francie.

 3. BARNINI S.R.L.

  Itálie

  Společnost BARNINI S.R.L., je Výrobce, která působí v Usně a kůže - průmyslové stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Leatherwork - industrial machinery. Sídlí v Castelfranco Di Sotto, Itálie.

 4. COS.T.A. SRL

  Itálie

  Společnost COS.T.A. SRL, je Výrobce, která působí v Usně a kůže - průmyslové stroje sektoru. Sídlí v Montebello Vicentino, Itálie.

 5. MACHINERY AUTOMATION SRL

  Itálie

  Společnost MACHINERY AUTOMATION SRL, je Výrobce, která působí v Usně a kůže - průmyslové stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech sole workshop machines and apparatus, a heel counter bevelling machines. Sídlí v Legnano, Itálie.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. HELION SARL

  Francie

  Společnost HELION SARL, je Distributor, která působí v Šicí stroje a příslušenství, průmyslové sektoru. Působí rovněž v sektorech Usně a kůže - průmyslové stroje, Kožená galanterie - průmyslové stroje, Šicí stroje pro domácnost, Usně a kůže - průmyslové stroje, Kožená galanterie - průmyslové stroje, Šicí stroje pro domácnost, a Sewing machines for leather. Sídlí v Sainte Magnance, Francie.

 2. PACO BAZÁN

  Španělsko

  Společnost PACO BAZÁN, která působí v Usně a kůže - průmyslové stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Nástěnné koberce (tapiserie), Konfekce - stroje a zařízení, Brožování, vazba a dokončovací práce, sewing machines, Nástěnné koberce (tapiserie), Konfekce - stroje a zařízení, a Brožování, vazba a dokončovací práce. Sídlí v Ubrique-Cádiz, Španělsko.

 3. SCHUH SCHELL

  Německo

  Společnost SCHUH SCHELL, je Velkoprodejce, která působí v Oděvy - průmyslové stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Usně a kůže - průmyslové stroje, Import-export obráběcích strojů, Obuv, Obuv sportovní a obuv pro volný čas, Usně a kůže - průmyslové stroje, Import-export obráběcích strojů, Obuv, a Obuv sportovní a obuv pro volný čas. Sídlí v Bisingen, Německo.

 4. REGOR CREATIONS

  Francie

  Společnost REGOR CREATIONS, je Výrobce, která působí v Usně a kůže - průmyslové stroje sektoru. Sídlí v Andrezé, Francie.

 5. KABAKLIOGLU DERI KOSELE

  Turecko

  Společnost KABAKLIOGLU DERI KOSELE, je Výrobce, která působí v Usně a kůže - průmyslové stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Kůže, usně a kožešiny, Shoe leather, Kůže, usně a kožešiny, a manufacturing of leather for shoes. Sídlí v Denizli, Turecko.

 1. MAG. PETRA PIRNBACHER - LICHTENEGGER LEDERHANDEL

  Rakousko

  Společnost MAG. PETRA PIRNBACHER - LICHTENEGGER LEDERHANDEL, je Velkoprodejce, která působí v Usně a kůže - průmyslové stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Kůže, usně a kožešiny, Chromočiněné usně, Usně pro oděvní průmysl, Obuv, Kůže, usně a kožešiny, Chromočiněné usně, Usně pro oděvní průmysl, a Obuv. Sídlí v Innsbruck, Rakousko.

 2. GÖGGEL HÄUTEHANDEL GMBH

  Německo

  Společnost GÖGGEL HÄUTEHANDEL GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Usně a kůže - průmyslové stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Kůže, usně a kožešiny, Kožená galanterie, drobná, Tašky, kufříky a kabelky, Cestování - výrobky, Kůže, usně a kožešiny, Kožená galanterie, drobná, Tašky, kufříky a kabelky, a Cestování - výrobky. Sídlí v Gammertingen, Německo.

 1. IVEAPROD-COM

  Moldavsko

  Společnost IVEAPROD-COM, je Velkoprodejce, která působí v Usně a kůže - průmyslové stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech ox leather, beef slaughter, a Cow hides. Sídlí v Chisinau, Moldavsko.

 2. SUS SALIMEX SCHAFSTALL LEDERBERATUNGS- U. HANDELS GMBH

  Německo

  Společnost SUS SALIMEX SCHAFSTALL LEDERBERATUNGS- U. HANDELS GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Usně a kůže - průmyslové stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Kůže, usně a kožešiny, Kožená galanterie, drobná, Tašky, kufříky a kabelky, Cestování - výrobky, Kůže, usně a kožešiny, Kožená galanterie, drobná, Tašky, kufříky a kabelky, a Cestování - výrobky. Sídlí v Mülheim, Německo.

 3. L&L STUDIO

  Turecko

  Společnost L&L STUDIO, je Prodejce/ Zástupce, která působí v Tašky, kufříky a kabelky sektoru. Působí rovněž v sektorech Usně a kůže - průmyslové stroje, a Usně a kůže - průmyslové stroje. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 4. INTRASKINS

  Belgie

  Společnost INTRASKINS, je Výrobce, která působí v Kůže, usně a kožešiny sektoru. Působí rovněž v sektorech Usně a kůže - průmyslové stroje, Usně a kůže - průmyslové stroje, a deposit. Sídlí v Mouscron, Belgie.

 5. MARTIMAR -M

  Moldavsko

  Společnost MARTIMAR -M, je Výrobce, která působí v Usně a kůže - průmyslové stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech leather, a leather and skins export. Sídlí v Ungheni, Moldavsko.

 6. KADIC

  Belgie

  Společnost KADIC, je Poskytovatel služeb, která působí v Usně a kůže - průmyslové stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Kožená galanterie - průmyslové stroje, Kožená galanterie - průmyslové stroje, a supplies for leather goods. Sídlí v Antwerpen, Belgie.

 7. RKK MASCHINENBAU GMBH

  Německo

  Společnost RKK MASCHINENBAU GMBH, je Výrobce, která působí v Usně a kůže - průmyslové stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Import-export obráběcích strojů, Obuv, Obuv sportovní a obuv pro volný čas, Kožedělný a obuvnický průmysl - potřeby a příslušenství, Import-export obráběcích strojů, Obuv, Obuv sportovní a obuv pro volný čas, a Kožedělný a obuvnický průmysl - potřeby a příslušenství. Sídlí v Pirmasens, Německo.

 8. FRITZ HÄRTEL GMBH

  Německo

  Společnost FRITZ HÄRTEL GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Oděvy - průmyslové stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Usně a kůže - průmyslové stroje, Šicí stroje a příslušenství, průmyslové, Usně a kůže - průmyslové stroje, a Šicí stroje a příslušenství, průmyslové. Sídlí v Stuttgart, Německo.

 1. VALLERO INTERNATIONAL S.P.A.

  Itálie

  Společnost VALLERO INTERNATIONAL S.P.A., je Výrobce, která působí v Usně a kůže - průmyslové stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Koželužny - průmyslové stroje, Kožešiny - stroje a vybavení, Koželužny - průmyslové stroje, a Kožešiny - stroje a vybavení. Sídlí v Oglianico, Itálie.

 2. SENATORI S.P.A.

  Itálie

  Společnost SENATORI S.P.A., je Velkoprodejce, která působí v Usně a kůže - průmyslové stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Kožedělný a obuvnický průmysl - potřeby a příslušenství, Kožená galanterie - průmyslové stroje, Kožedělný a obuvnický průmysl - potřeby a příslušenství, a Kožená galanterie - průmyslové stroje. Sídlí v Scandicci, Itálie.

 3. C M TANNERY MACHINES S.P.A.

  Itálie

  Společnost C M TANNERY MACHINES S.P.A., je Výrobce, která působí v Usně a kůže - průmyslové stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Koželužny - průmyslové stroje, Kožešiny - stroje a vybavení, Koželužny - průmyslové stroje, a Kožešiny - stroje a vybavení. Sídlí v Santa Croce Sull'arno, Itálie.

 4. TURINI MACCHINE PER CONCERIA S.R.L.

  Itálie

  Společnost TURINI MACCHINE PER CONCERIA S.R.L., je Výrobce, která působí v Usně a kůže - průmyslové stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Koželužny - průmyslové stroje, Kožešiny - stroje a vybavení, Koželužny - průmyslové stroje, a Kožešiny - stroje a vybavení. Sídlí v Santa Croce Sull'arno, Itálie.

 5. VITALCHIMICA ITALIANA S.R.L.

  Itálie

  Společnost VITALCHIMICA ITALIANA S.R.L., je Výrobce, která působí v Anorganická chemie - výchozí produkty a sloučeniny sektoru. Působí rovněž v sektorech Usně a kůže - průmyslové stroje, Organická chemie - výchozí produkty a sloučeniny, Usně a kůže - průmyslové stroje, a Organická chemie - výchozí produkty a sloučeniny. Sídlí v Fucecchio, Itálie.

 6. BIGNAMI MICHELE

  Itálie

  Společnost BIGNAMI MICHELE, je Subdodavatel, která působí v Kožedělný a obuvnický průmysl - potřeby a příslušenství sektoru. Působí rovněž v sektorech Usně a kůže - průmyslové stroje, Kožená galanterie - průmyslové stroje, Usně a kůže - průmyslové stroje, a Kožená galanterie - průmyslové stroje. Sídlí v Vigevano, Itálie.

 7. GOZZINI 1906 TURINI GROUP S.R.L.

  Itálie

  Společnost GOZZINI 1906 TURINI GROUP S.R.L., je Výrobce, která působí v Usně a kůže - průmyslové stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Všeobecné strojírenství - práce bez dodání suroviny, Koželužny - průmyslové stroje, Všeobecné strojírenství - práce bez dodání suroviny, a Koželužny - průmyslové stroje. Sídlí v San Miniato, Itálie.

 8. R.A.M. S.R.L.

  Itálie

  Společnost R.A.M. S.R.L., je Velkoprodejce, která působí v Oděvy - průmyslové stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Usně a kůže - průmyslové stroje, Kožedělný a obuvnický průmysl - potřeby a příslušenství, Usně a kůže - průmyslové stroje, a Kožedělný a obuvnický průmysl - potřeby a příslušenství. Sídlí v Calvisano, Itálie.

 9. SAGITTA S.P.A.

  Itálie

  Společnost SAGITTA S.P.A., je Výrobce, která působí v Pryž - průmyslové stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Usně a kůže - průmyslové stroje, Kožedělný a obuvnický průmysl - potřeby a příslušenství, Usně a kůže - průmyslové stroje, a Kožedělný a obuvnický průmysl - potřeby a příslušenství. Sídlí v Vigevano, Itálie.

 10. LAMEBO S.R.L.

  Itálie

  Společnost LAMEBO S.R.L., je Výrobce, která působí v Usně a kůže - průmyslové stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Koželužny - průmyslové stroje, Kožešiny - stroje a vybavení, Koželužny - průmyslové stroje, a Kožešiny - stroje a vybavení. Sídlí v Leinì, Itálie.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma