• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • uzávěry kolem zátek- kovové

Výsledky hledání pro

Uzávěry kolem zátek- kovové - Dovoz vývoz

 1. MECANOR SA

  Švýcarsko

  Verified by europages badge

  Mecanor specialises in ultra-precise punched products for microtechnology, drawing on innovative processes and high-quality progressive tools. Since it was founded in 1948, the company has continually developed its products and strengthened its expertise in order to respond to the ever-evolving challenges of microtechnology in different markets. Initially producing almost exclusively for the watchmaking industry, Mecanor now boasts a diversified portfolio of components for the automotive, medical technology and micro device sectors.

 2. EUROCAP

  Belgie

  Verified by europages badge

  EUROCAP specialises in the sale and distribution of metal caps, wicker covers (wired caps), heatshrink caps, aluminium caps, pilfer-proof caps (aluminium screw stoppers), HDPE screw stoppers and quarter-turn caps. EUROCAP N.V. offers professional advice in the use of various types of stopper. EUROCAP N.V. now offers you a complete range of stoppers for use by the drink, food, chemical and pharmaceutical industries.

 3. FINN-KORKKI OY

  Finsko

  Verified by europages badge

  Společnost FINN-KORKKI OY, je Výrobce, která působí v Uzávěry kolem zátek, kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech bottle caps, crown caps, luxury aluminium closures, design bottle closures, special closures, Ring pull closures, Ring pull cap sealing machines, Ring pull caps, a Crown cork bottle caps. Sídlí v Hämeenlinna, Finsko.

 4. BADE UND RINSCHEID METALLWARENFABRIK GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost BADE UND RINSCHEID METALLWARENFABRIK GMBH, je Výrobce, která působí v Ocele a kovy - tváření a řezání sektoru. Působí rovněž v sektorech Uzávěry kolem zátek, kovové, Zpracování oceli a kovů, Ruční nářadí bez pohonu, Lisování ocele a kovů, Protahování ocele a kovů, Precision stamping parts, stamping parts, Precision stamping parts, a Uzávěry kolem zátek, kovové. Sídlí v Olpe, Německo.

 5. PBR-MATIC AG

  Švýcarsko

  Verified by europages badge

  Společnost PBR-MATIC AG, je Výrobce, která působí v Uzávěry kolem zátek, kovové sektoru. Sídlí v Muri, Švýcarsko.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. PAPIERVERARBEITUNGSWERK FRANZ VEIT GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost PAPIERVERARBEITUNGSWERK FRANZ VEIT GMBH, je Výrobce, která působí v Uzávěry kolem zátek, kovové sektoru. Sídlí v Hirschaid, Německo.

 2. SELBITSCHKA & SCHÄDLER STANZ- U. LASERTECHNIK

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost SELBITSCHKA & SCHÄDLER STANZ- U. LASERTECHNIK, je Poskytovatel služeb, která působí v Uzávěry kolem zátek, kovové sektoru. Sídlí v Leutkirch, Německo.

 3. KEIZER INTERNATIONAL

  Nizozemsko

  Společnost KEIZER INTERNATIONAL, je Multi-Category, která působí v Uzávěry kolem zátek, kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech screw covers, packing articles, a plastic fasteners. Sídlí v Andelst, Nizozemsko.

 4. REMPLAST CAPS SRL

  Rumunsko

  Společnost REMPLAST CAPS SRL, je Výrobce, která působí v Uzávěry kolem zátek, kovové sektoru. Sídlí v Munteni, Rumunsko.

 5. QTC KÖRNER GMBH

  Německo

  Společnost QTC KÖRNER GMBH, je Výrobce, která působí v Uzávěry kolem zátek, kovové sektoru. Sídlí v Weil Am Rhein, Německo.

 1. UTIL GROUP

  Německo

  Společnost UTIL GROUP, je Výrobce, která působí v Uzávěry kolem zátek, kovové sektoru. Sídlí v Backnang, Německo.

 2. FA.TA. PLAST S.R.L.

  Itálie

  Společnost FA.TA. PLAST S.R.L., je Výrobce, která působí v Uzávěry kolem zátek, kovové sektoru. Sídlí v Livorno, Itálie.

 1. PRÄZI-CUT GBR DRAHTERODIERTECHNIK

  Německo

  Společnost PRÄZI-CUT GBR DRAHTERODIERTECHNIK, je Výrobce, která působí v Uzávěry kolem zátek, kovové sektoru. Sídlí v Paderborn, Německo.

 2. EURO BOUCHAGE

  Francie

  Společnost EURO BOUCHAGE, je Výrobce, která působí v Uzávěry kolem zátek, kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech aluminium capsules, pharmaceutical packaging, a Manufacturer of stoppers. Sídlí v Droisy, Francie.

 3. TECNOCAP UA

  Ukrajina

  Společnost TECNOCAP UA, je Výrobce, která působí v Uzávěry kolem zátek, kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech twist caps. Sídlí v Zhovkva, Ukrajina.

 4. LA MALTERIE DU CHATEAU

  Belgie

  Společnost LA MALTERIE DU CHATEAU, je Výrobce, která působí v Pivo - přísady sektoru. Působí rovněž v sektorech Uzávěry kolem zátek, kovové, Uzávěry kolem zátek, kovové, a malt for the beverage industry. Sídlí v Lambermont, Belgie.

 5. SILGAN WHITE CAP BELGIUM

  Belgie

  Společnost SILGAN WHITE CAP BELGIUM, je Výrobce, která působí v Korkové zátky sektoru. Působí rovněž v sektorech Zátky a uzávěry, plastové, Uzávěry kolem zátek, kovové, Zátky a uzávěry, plastové, plastic covers for packing, lids, a Uzávěry kolem zátek, kovové. Sídlí v Lint, Belgie.

 6. SAUCAPS SARL

  Francie

  Společnost SAUCAPS SARL, je Výrobce, která působí v Kovové obaly a nádoby sektoru. Působí rovněž v sektorech Uzávěry kolem zátek, kovové, a Uzávěry kolem zátek, kovové. Sídlí v Beaune, Francie.

 7. BATTISTELLA CAPSULE SPA

  Itálie

  Společnost BATTISTELLA CAPSULE SPA, je Výrobce, která působí v Uzávěry kolem zátek, kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech Zátky a uzávěry, plastové, Zátky a uzávěry, plastové, sealing capsules, plastic caps, a Aluminium, PET and PVC caps. Sídlí v Ceggia, Itálie.

 8. SABAT

  Španělsko

  Společnost SABAT, je Výrobce, která působí v Uzávěry kolem zátek, kovové sektoru. Sídlí v Sant Sadurni D'anoia-Barcelona, Španělsko.

 1. USPEH METALCAP SSB LTD.

  Bulharsko

  Společnost USPEH METALCAP SSB LTD., je Výrobce, která působí v Uzávěry kolem zátek, kovové sektoru. Sídlí v Pleven, Bulharsko.

 2. HÄRTER STANZTECHNIK GMBH & CO. KGAA

  Německo

  Společnost HÄRTER STANZTECHNIK GMBH & CO. KGAA, je Výrobce, která působí v Ocele a kovy - tváření a řezání sektoru. Působí rovněž v sektorech Tváření ocele a kovů, Frézování ocele a kovů, Ruční nářadí bez pohonu, Uzávěry kolem zátek, kovové, Tváření ocele a kovů, Frézování ocele a kovů, Ruční nářadí bez pohonu, a Uzávěry kolem zátek, kovové. Sídlí v Königsbach-Stein, Německo.

 3. AVACOM D.O.O.

  Slovinsko

  Společnost AVACOM D.O.O., je Velkoprodejce, která působí v Obchodní franšízy sektoru. Působí rovněž v sektorech Domácí potřeby hliníkové, Uzávěry kolem zátek, kovové, Zátky a uzávěry, plastové, Rukavice, Domácí potřeby hliníkové, Uzávěry kolem zátek, kovové, Zátky a uzávěry, plastové, a Rukavice. Sídlí v Godovič, Slovinsko.

 4. GENESIS ENGINE OIL

  Turecko

  Společnost GENESIS ENGINE OIL, je Výrobce, která působí v Dovoz a vývoz energií a surovin sektoru. Působí rovněž v sektorech Uzávěry kolem zátek, kovové, oil change, oil, flange collar, a Uzávěry kolem zátek, kovové. Sídlí v Melikgazi, Turecko.

 5. SPECIAL GABBIETTE MUSELETTES S.R.L.

  Itálie

  Společnost SPECIAL GABBIETTE MUSELETTES S.R.L., je Výrobce, která působí v Uzávěry kolem zátek, kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech metal cages for caps. Sídlí v Pont-Saint-Martin, Itálie.

 6. PEDI FRANCE

  Francie

  Společnost PEDI FRANCE, je Výrobce, která působí v Uzávěry kolem zátek, kovové sektoru. Sídlí v Pierry, Francie.

 7. MEKU MECHATRONISCHE SYSTEME GMBH

  Německo

  Společnost MEKU MECHATRONISCHE SYSTEME GMBH, je Výrobce, která působí v Ocele a kovy - tváření a řezání sektoru. Působí rovněž v sektorech Lisování ocele a kovů, Protahování ocele a kovů, Uzávěry kolem zátek, kovové, Lisování ocele a kovů, Protahování ocele a kovů, a Uzávěry kolem zátek, kovové. Sídlí v Eching, Německo.

 8. COVIT SL

  Španělsko

  Společnost COVIT SL, je Výrobce, která působí v Uzávěry kolem zátek, kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech collars, a actuators. Sídlí v Torelló, Španělsko.

 9. METALSCATOLA S.P.A.

  Itálie

  Společnost METALSCATOLA S.P.A., je Subdodavatel, která působí v Kovové obaly a nádoby sektoru. Působí rovněž v sektorech Potravinářské obaly, Uzávěry kolem zátek, kovové, Potravinářské obaly, a Uzávěry kolem zátek, kovové. Sídlí v Telgate, Itálie.

 10. CAVIONI FUSTITALIA S.P.A.

  Itálie

  Společnost CAVIONI FUSTITALIA S.P.A., je Výrobce, která působí v Kovové obaly a nádoby sektoru. Působí rovněž v sektorech Potravinářské obaly, Uzávěry kolem zátek, kovové, Potravinářské obaly, a Uzávěry kolem zátek, kovové. Sídlí v Zibido San Giacomo, Itálie.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma

Najděte cenové nabídky pro