• europages
  • >
  • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
  • >
  • uzávěry kolem zátek- kovové

Výsledky hledání pro

Uzávěry kolem zátek- kovové - Dovoz vývoz

  1. MECANOR SA

    Švýcarsko

    Verified by europages badge

    Mecanor specialises in ultra-precise punched products for microtechnology, drawing on innovative processes and high-quality progressive tools. Since it was founded in 1948, the company has continually developed its products and strengthened its expertise in order to respond to the ever-evolving challenges of microtechnology in different markets. Initially producing almost exclusively for the watchmaking industry, Mecanor now boasts a diversified portfolio of components for the automotive, medical technology and micro device sectors.

  2. EUROCAP

    Belgie

    Verified by europages badge

    EUROCAP specialises in the sale and distribution of metal caps, wicker covers (wired caps), heatshrink caps, aluminium caps, pilfer-proof caps (aluminium screw stoppers), HDPE screw stoppers and quarter-turn caps. EUROCAP N.V. offers professional advice in the use of various types of stopper. EUROCAP N.V. now offers you a complete range of stoppers for use by the drink, food, chemical and pharmaceutical industries.

  3. FINN-KORKKI OY

    Finsko

    Verified by europages badge

    Společnost FINN-KORKKI OY, je Výrobce, která působí v Uzávěry kolem zátek, kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech bottle caps, crown caps, luxury aluminium closures, design bottle closures, special closures, Ring pull closures, Ring pull cap sealing machines, Ring pull caps, a Crown cork bottle caps. Sídlí v Hämeenlinna, Finsko.

  4. PAPIERVERARBEITUNGSWERK FRANZ VEIT GMBH

    Německo

    Verified by europages badge

    Společnost PAPIERVERARBEITUNGSWERK FRANZ VEIT GMBH, je Výrobce, která působí v Uzávěry kolem zátek, kovové sektoru. Sídlí v Hirschaid, Německo.

  5. BADE UND RINSCHEID METALLWARENFABRIK GMBH

    Německo

    Verified by europages badge

    Společnost BADE UND RINSCHEID METALLWARENFABRIK GMBH, je Výrobce, která působí v Ocele a kovy - tváření a řezání sektoru. Působí rovněž v sektorech Uzávěry kolem zátek, kovové, Zpracování oceli a kovů, Ruční nářadí bez pohonu, Lisování ocele a kovů, Protahování ocele a kovů, Precision stamping parts, stamping parts, Precision stamping parts, a Uzávěry kolem zátek, kovové. Sídlí v Olpe, Německo.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
  1. PBR-MATIC AG

    Švýcarsko

    Verified by europages badge

    Společnost PBR-MATIC AG, je Výrobce, která působí v Uzávěry kolem zátek, kovové sektoru. Sídlí v Muri, Švýcarsko.

  2. SELBITSCHKA & SCHÄDLER STANZ- U. LASERTECHNIK

    Německo

    Verified by europages badge

    Společnost SELBITSCHKA & SCHÄDLER STANZ- U. LASERTECHNIK, je Poskytovatel služeb, která působí v Uzávěry kolem zátek, kovové sektoru. Sídlí v Leutkirch, Německo.

  3. REMPLAST CAPS SRL

    Rumunsko

    Společnost REMPLAST CAPS SRL, je Výrobce, která působí v Uzávěry kolem zátek, kovové sektoru. Sídlí v Munteni, Rumunsko.

  4. KEIZER INTERNATIONAL

    Nizozemsko

    Společnost KEIZER INTERNATIONAL, je Multi-Category, která působí v Uzávěry kolem zátek, kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech screw covers, packing articles, a plastic fasteners. Sídlí v Andelst, Nizozemsko.

  5. UTIL GROUP

    Německo

    Společnost UTIL GROUP, je Výrobce, která působí v Uzávěry kolem zátek, kovové sektoru. Sídlí v Backnang, Německo.

  1. QTC KÖRNER GMBH

    Německo

    Společnost QTC KÖRNER GMBH, je Výrobce, která působí v Uzávěry kolem zátek, kovové sektoru. Sídlí v Weil Am Rhein, Německo.

  2. FA.TA. PLAST S.R.L.

    Itálie

    Společnost FA.TA. PLAST S.R.L., je Výrobce, která působí v Uzávěry kolem zátek, kovové sektoru. Sídlí v Livorno, Itálie.

  1. PRÄZI-CUT GBR DRAHTERODIERTECHNIK

    Německo

    Společnost PRÄZI-CUT GBR DRAHTERODIERTECHNIK, je Výrobce, která působí v Uzávěry kolem zátek, kovové sektoru. Sídlí v Paderborn, Německo.

  2. NEXTS SRL

    Itálie

    Společnost NEXTS SRL, je Výrobce, která působí v Kavárny a bary - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Káva a čaj, Uzávěry kolem zátek, kovové, twist caps for packaging, Káva a čaj, a Uzávěry kolem zátek, kovové. Sídlí v Cernusco Sul Naviglio, Itálie.

  3. TECNOCAP UA

    Ukrajina

    Společnost TECNOCAP UA, je Výrobce, která působí v Uzávěry kolem zátek, kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech twist caps. Sídlí v Zhovkva, Ukrajina.

  4. LA MALTERIE DU CHATEAU

    Belgie

    Společnost LA MALTERIE DU CHATEAU, je Výrobce, která působí v Pivo - přísady sektoru. Působí rovněž v sektorech Uzávěry kolem zátek, kovové, Uzávěry kolem zátek, kovové, a malt for the beverage industry. Sídlí v Lambermont, Belgie.

  5. SAUCAPS SARL

    Francie

    Společnost SAUCAPS SARL, je Výrobce, která působí v Kovové obaly a nádoby sektoru. Působí rovněž v sektorech Uzávěry kolem zátek, kovové, a Uzávěry kolem zátek, kovové. Sídlí v Beaune, Francie.

  6. BATTISTELLA CAPSULE SPA

    Itálie

    Společnost BATTISTELLA CAPSULE SPA, je Výrobce, která působí v Uzávěry kolem zátek, kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech Zátky a uzávěry, plastové, Zátky a uzávěry, plastové, sealing capsules, plastic caps, a Aluminium, PET and PVC caps. Sídlí v Ceggia, Itálie.

  7. SABAT

    Španělsko

    Společnost SABAT, je Výrobce, která působí v Uzávěry kolem zátek, kovové sektoru. Sídlí v Sant Sadurni D'anoia-Barcelona, Španělsko.

  8. SILGAN WHITE CAP BELGIUM

    Belgie

    Společnost SILGAN WHITE CAP BELGIUM, je Výrobce, která působí v Korkové zátky sektoru. Působí rovněž v sektorech Zátky a uzávěry, plastové, Uzávěry kolem zátek, kovové, Zátky a uzávěry, plastové, plastic covers for packing, lids, a Uzávěry kolem zátek, kovové. Sídlí v Lint, Belgie.

  1. AVACOM D.O.O.

    Slovinsko

    Společnost AVACOM D.O.O., je Velkoprodejce, která působí v Obchodní franšízy sektoru. Působí rovněž v sektorech Domácí potřeby hliníkové, Uzávěry kolem zátek, kovové, Zátky a uzávěry, plastové, Rukavice, Domácí potřeby hliníkové, Uzávěry kolem zátek, kovové, Zátky a uzávěry, plastové, a Rukavice. Sídlí v Godovič, Slovinsko.

  2. HÄRTER STANZTECHNIK GMBH & CO. KGAA

    Německo

    Společnost HÄRTER STANZTECHNIK GMBH & CO. KGAA, je Výrobce, která působí v Ocele a kovy - tváření a řezání sektoru. Působí rovněž v sektorech Tváření ocele a kovů, Frézování ocele a kovů, Ruční nářadí bez pohonu, Uzávěry kolem zátek, kovové, Tváření ocele a kovů, Frézování ocele a kovů, Ruční nářadí bez pohonu, a Uzávěry kolem zátek, kovové. Sídlí v Königsbach-Stein, Německo.

  3. USPEH METALCAP SSB LTD.

    Bulharsko

    Společnost USPEH METALCAP SSB LTD., je Výrobce, která působí v Uzávěry kolem zátek, kovové sektoru. Sídlí v Pleven, Bulharsko.

  4. GENESIS ENGINE OIL

    Turecko

    Společnost GENESIS ENGINE OIL, je Výrobce, která působí v Dovoz a vývoz energií a surovin sektoru. Působí rovněž v sektorech Uzávěry kolem zátek, kovové, oil change, oil, flange collar, a Uzávěry kolem zátek, kovové. Sídlí v Melikgazi, Turecko.

  5. SPECIAL GABBIETTE MUSELETTES S.R.L.

    Itálie

    Společnost SPECIAL GABBIETTE MUSELETTES S.R.L., je Výrobce, která působí v Uzávěry kolem zátek, kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech metal cages for caps. Sídlí v Pont-Saint-Martin, Itálie.

  6. PEDI FRANCE

    Francie

    Společnost PEDI FRANCE, je Výrobce, která působí v Uzávěry kolem zátek, kovové sektoru. Sídlí v Pierry, Francie.

  7. BERGAMA GRANITE

    Turecko

    Společnost BERGAMA GRANITE, je Výrobce, která působí v Uzávěry kolem zátek, kovové sektoru. Sídlí v Izmir, Turecko.

  8. MEKU MECHATRONISCHE SYSTEME GMBH

    Německo

    Společnost MEKU MECHATRONISCHE SYSTEME GMBH, je Výrobce, která působí v Ocele a kovy - tváření a řezání sektoru. Působí rovněž v sektorech Lisování ocele a kovů, Protahování ocele a kovů, Uzávěry kolem zátek, kovové, Lisování ocele a kovů, Protahování ocele a kovů, a Uzávěry kolem zátek, kovové. Sídlí v Eching, Německo.

  9. O.M.C.E. S.P.A.

    Itálie

    Společnost O.M.C.E. S.P.A., která působí v Kovové obaly a nádoby sektoru. Působí rovněž v sektorech Potravinářské obaly, Uzávěry kolem zátek, kovové, Potravinářské obaly, a Uzávěry kolem zátek, kovové. Sídlí v Trecastelli, Itálie.

  10. CAVIONI FUSTITALIA S.P.A.

    Itálie

    Společnost CAVIONI FUSTITALIA S.P.A., je Výrobce, která působí v Kovové obaly a nádoby sektoru. Působí rovněž v sektorech Potravinářské obaly, Uzávěry kolem zátek, kovové, Potravinářské obaly, a Uzávěry kolem zátek, kovové. Sídlí v Zibido San Giacomo, Itálie.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

  • Jen relevantní dodavatelé
  • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
  • Stoprocentně zdarma

Najděte cenové nabídky pro