• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • válce pro odběr vzorků zeminy (karotáž)

Výsledky hledání pro

Válce pro odběr vzorků zeminy (karotáž) - Dovoz vývoz

 1. MAGNETOR GMBH I. L.

  Německo

  Společnost MAGNETOR GMBH I. L., je Výrobce, která působí v Děrování - obráběcí stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Válce pro odběr vzorků zeminy (karotáž), a Válce pro odběr vzorků zeminy (karotáž). Sídlí v Lauenburg, Německo.

 2. WSM CAN MAKINA LCC.

  Turecko

  Společnost WSM CAN MAKINA LCC., je Výrobce, která působí v Válce pro odběr vzorků zeminy (karotáž) sektoru. Působí rovněž v sektorech fresh bread, a accessories and spare parts. Sídlí v Pendik, Turecko.

 3. GEOFINAL

  Česká republika

  Společnost GEOFINAL, je Výrobce, která působí v Válce pro odběr vzorků zeminy (karotáž) sektoru. Působí rovněž v sektorech Děrování - obráběcí stroje, Geotechnics - drilling and test boring equipment, a Děrování - obráběcí stroje. Sídlí v Trinec, Česká republika.

 4. ITM CONSULTANCY LIMITED

  Spojené království

  Společnost ITM CONSULTANCY LIMITED, je Prodejce/ Zástupce, která působí v Válce pro odběr vzorků zeminy (karotáž) sektoru. Působí rovněž v sektorech pile drilling, a machinery and equipment for drilling. Sídlí v London, Spojené království.

 5. KRAFT-EHRLICH GMBH & CO KG

  Německo

  Společnost KRAFT-EHRLICH GMBH & CO KG, je Velkoprodejce, která působí v Válce pro odběr vzorků zeminy (karotáž) sektoru. Působí rovněž v sektorech plumber. Sídlí v Köln, Německo.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. XUZHOU HANLIN TECHNOLOGY CO., LTD

  Čína

  Společnost XUZHOU HANLIN TECHNOLOGY CO., LTD, je Výrobce, která působí v Válce pro odběr vzorků zeminy (karotáž) sektoru. Sídlí v Xuzhou, Čína.

 2. TALLERES P.C.J.

  Španělsko

  Společnost TALLERES P.C.J., je Výrobce, která působí v Válce pro odběr vzorků zeminy (karotáž) sektoru. Sídlí v La Puebla de Alfindén, Španělsko.

 3. OUDIA BOHREXPRESS (OB-EXPRESS) UG(HAFTUNGSBESCHRÄNKT)

  Německo

  Společnost OUDIA BOHREXPRESS (OB-EXPRESS) UG(HAFTUNGSBESCHRÄNKT), je Poskytovatel služeb, která působí v Válce pro odběr vzorků zeminy (karotáž) sektoru. Sídlí v Saarbrücken, Německo.

 4. ARTESIAN POZZI ( S.N.C. )

  Itálie

  Společnost ARTESIAN POZZI ( S.N.C. ), je Výrobce, která působí v Vrty a průzkum - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Studny - stavba, Válce pro odběr vzorků zeminy (karotáž), Studny - stavba, a Válce pro odběr vzorků zeminy (karotáž). Sídlí v Fiume Veneto, Itálie.

 5. PETRIND S.R.L.

  Itálie

  Společnost PETRIND S.R.L., je Velkoprodejce, která působí v Vrty a průzkum - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Válce pro odběr vzorků zeminy (karotáž), Vrtné jeřáby (deriky), Válce pro odběr vzorků zeminy (karotáž), a Vrtné jeřáby (deriky). Sídlí v San Giovanni Teatino, Itálie.

 1. RIGSERV LTD

  Spojené království

  Společnost RIGSERV LTD, je Výrobce, která působí v Válce pro odběr vzorků zeminy (karotáž) sektoru. Působí rovněž v sektorech Vrty a průzkum - zařízení, Vrtné jeřáby (deriky), Vrty a průzkum - zařízení, a Vrtné jeřáby (deriky). Sídlí v Aberdeen, Spojené království.

 2. BARLETTA GIUSEPPE

  Itálie

  Společnost BARLETTA GIUSEPPE, je Subdodavatel, která působí v Vrty a průzkum - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Dohled nad vrtáním sond, Válce pro odběr vzorků zeminy (karotáž), Dohled nad vrtáním sond, a Válce pro odběr vzorků zeminy (karotáž). Sídlí v Ispani, Itálie.

 1. GEOMARC S.R.L.

  Itálie

  Společnost GEOMARC S.R.L., je Velkoprodejce, která působí v Vrty a průzkum - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Válce pro odběr vzorků zeminy (karotáž), Vrtné jeřáby (deriky), Válce pro odběr vzorků zeminy (karotáž), a Vrtné jeřáby (deriky). Sídlí v Monza, Itálie.

 2. ADRIATECH S.R.L.

  Itálie

  Společnost ADRIATECH S.R.L., je Velkoprodejce, která působí v Vrty a průzkum - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Válce pro odběr vzorků zeminy (karotáž), Vrtné jeřáby (deriky), Válce pro odběr vzorků zeminy (karotáž), a Vrtné jeřáby (deriky). Sídlí v Pescara, Itálie.

 3. TECNO. PAL.CON. S.R.L.

  Itálie

  Společnost TECNO. PAL.CON. S.R.L., která působí v Vrty a průzkum - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Zakládání staveb, Válce pro odběr vzorků zeminy (karotáž), Zakládání staveb, a Válce pro odběr vzorků zeminy (karotáž). Sídlí v Cherasco, Itálie.

 4. TANGSHAN JINSHI SUPERHARD MATERIAL CO., LTD.

  Čína

  Společnost TANGSHAN JINSHI SUPERHARD MATERIAL CO., LTD., je Výrobce, která působí v Válce pro odběr vzorků zeminy (karotáž) sektoru. Sídlí v Tangshan, Čína.

 5. GEOMATECH

  Francie

  Společnost GEOMATECH, je Výrobce, která působí v Vrty a průzkum - práce sektoru. Působí rovněž v sektorech Válce pro odběr vzorků zeminy (karotáž), a Válce pro odběr vzorků zeminy (karotáž). Sídlí v Longjumeau, Francie.

 6. DRILLMEC S.P.A.

  Itálie

  Společnost DRILLMEC S.P.A., je Výrobce, která působí v Vrty a průzkum - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Válce pro odběr vzorků zeminy (karotáž), Vrtné jeřáby (deriky), Válce pro odběr vzorků zeminy (karotáž), a Vrtné jeřáby (deriky). Sídlí v Podenzano, Itálie.

 7. TECNODRENI DI BELLINZONA STEFANO & C. (S.A.S.)

  Itálie

  Společnost TECNODRENI DI BELLINZONA STEFANO & C. (S.A.S.), která působí v Vrty a průzkum - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Dohled nad vrtáním sond, Válce pro odběr vzorků zeminy (karotáž), Dohled nad vrtáním sond, a Válce pro odběr vzorků zeminy (karotáž). Sídlí v Montebello Della Battaglia, Itálie.

 8. SB OIL TOOL SUPPLY S.R.L.

  Itálie

  Společnost SB OIL TOOL SUPPLY S.R.L., je Velkoprodejce, která působí v Vrty a průzkum - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Válce pro odběr vzorků zeminy (karotáž), Vrtné jeřáby (deriky), Válce pro odběr vzorků zeminy (karotáž), a Vrtné jeřáby (deriky). Sídlí v Pescara, Itálie.

 1. MORI S.R.L.

  Itálie

  Společnost MORI S.R.L., je Výrobce, která působí v Vrty a průzkum - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Válce pro odběr vzorků zeminy (karotáž), Vrtné jeřáby (deriky), Válce pro odběr vzorků zeminy (karotáž), a Vrtné jeřáby (deriky). Sídlí v Campofilone, Itálie.

 2. DRILL SERVICE S.R.L.

  Itálie

  Společnost DRILL SERVICE S.R.L., je Velkoprodejce, která působí v Vrty a průzkum - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Válce pro odběr vzorků zeminy (karotáž), Vrtné jeřáby (deriky), Válce pro odběr vzorků zeminy (karotáž), a Vrtné jeřáby (deriky). Sídlí v Mosciano Sant'angelo, Itálie.

 3. CO.ME.TRI.A. S.R.L.

  Itálie

  Společnost CO.ME.TRI.A. S.R.L., je Výrobce, která působí v Vrty a průzkum - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Válce pro odběr vzorků zeminy (karotáž), Vrtné jeřáby (deriky), Válce pro odběr vzorků zeminy (karotáž), a Vrtné jeřáby (deriky). Sídlí v Adria, Itálie.

 4. KANN TOOLS CO., LTD

  Čína

  Společnost KANN TOOLS CO., LTD, je Výrobce, která působí v Válce pro odběr vzorků zeminy (karotáž) sektoru. Sídlí v Ningbo, Čína.

 5. BARBERO POZZI DI BARBERO ANDREA E C. S.A.S.

  Itálie

  Společnost BARBERO POZZI DI BARBERO ANDREA E C. S.A.S., je Poskytovatel služeb, která působí v Vrty a průzkum - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Studny - stavba, Válce pro odběr vzorků zeminy (karotáž), Studny - stavba, a Válce pro odběr vzorků zeminy (karotáž). Sídlí v Cherasco, Itálie.

 6. PERGEMINE S.P.A.

  Itálie

  Společnost PERGEMINE S.P.A., je Poskytovatel služeb, která působí v Vrty a průzkum - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Služby na moři, Válce pro odběr vzorků zeminy (karotáž), Služby na moři, a Válce pro odběr vzorků zeminy (karotáž). Sídlí v Parma, Itálie.

 7. SIME S.R.L.

  Itálie

  Společnost SIME S.R.L., je Výrobce, která působí v Vrty a průzkum - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Dohled nad vrtáním sond, Válce pro odběr vzorků zeminy (karotáž), Dohled nad vrtáním sond, a Válce pro odběr vzorků zeminy (karotáž). Sídlí v Monopoli, Itálie.

 8. TRIVELPOZZI M. & D. MERCURI S.R.L.

  Itálie

  Společnost TRIVELPOZZI M. & D. MERCURI S.R.L., která působí v Vrty a průzkum - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Válce pro odběr vzorků zeminy (karotáž), Vrtné jeřáby (deriky), Válce pro odběr vzorků zeminy (karotáž), a Vrtné jeřáby (deriky). Sídlí v Paduli, Itálie.

 9. SICILPERFORAZIONE DEI F.LLI DISTEFANO S.N.C.

  Itálie

  Společnost SICILPERFORAZIONE DEI F.LLI DISTEFANO S.N.C., je Výrobce, která působí v Vrty a průzkum - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Stropy - panely, Válce pro odběr vzorků zeminy (karotáž), Stropy - panely, a Válce pro odběr vzorků zeminy (karotáž). Sídlí v Comiso, Itálie.

 10. SPOSATO SERGIO & C. S.A.S.

  Itálie

  Společnost SPOSATO SERGIO & C. S.A.S., která působí v Elektromotory a díly sektoru. Působí rovněž v sektorech Vrty a průzkum - zařízení, Válce pro odběr vzorků zeminy (karotáž), Vrty a průzkum - zařízení, a Válce pro odběr vzorků zeminy (karotáž). Sídlí v Corigliano-Rossano, Itálie.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma