• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • válcovací stolice pro železné kovy

Výsledky hledání pro

Válcovací stolice pro železné kovy - Dovoz vývoz

 1. METAL-TECH

  Polsko

  Verified by europages badge

  Společnost METAL-TECH, je Výrobce, která působí v Hotové kovové výrobky sektoru. Působí rovněž v sektorech Soustružení ocele a kovů, Frézování ocele a kovů, Obrušování ocele a kovů, Obrušování - obráběcí stroje, Válcovací stolice pro železné kovy, Závitořezné nástroje, Zakružování ocele a kovů, Obráběcí stroje pro zakružování, a Výroba šroubů a matic. Sídlí v Gniezno, Polsko.

 2. TRAFILERIE CARLO GNUTTI - S.P.A.

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost TRAFILERIE CARLO GNUTTI - S.P.A., je Výrobce, která působí v Válcovací stolice pro železné kovy sektoru. Působí rovněž v sektorech Mosaz, Tažírna drátů z neželezných kovů, Profily z neželezných kovů, Profily a tyče z neželezných kovů, Mosaz, Tažírna drátů z neželezných kovů, Profily z neželezných kovů, a Profily a tyče z neželezných kovů. Sídlí v Chiari, Itálie.

 3. SAAR-HARTMETALL UND WERKZEUGE GMBH

  Německo

  Společnost SAAR-HARTMETALL UND WERKZEUGE GMBH, je Výrobce, která působí v Kovy drahé a speciální sektoru. Působí rovněž v sektorech Zlatnictví - stroje a zařízení, Válcovací stolice pro železné kovy, Litina surová, Zlatnictví - stroje a zařízení, Válcovací stolice pro železné kovy, Litina surová, a rolled rings. Sídlí v Püttlingen, Německo.

 4. METALL BK

  Bělorusko

  Společnost METALL BK, je Velkoprodejce, která působí v Válcovací stolice pro železné kovy sektoru. Působí rovněž v sektorech l angle drawn wires, u grooved drawn wires, metal profiles, a bracing for building. Sídlí v Minsk, Bělorusko.

 5. INOX MARE S.R.L.

  Itálie

  Společnost INOX MARE S.R.L., je Velkoprodejce, která působí v Válcovací stolice pro železné kovy sektoru. Působí rovněž v sektorech Výroba šroubů a matic, Výroba šroubů a matic, a stainless steel. Sídlí v Rimini, Itálie.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. YUCESAN PROFESYONEL MAKINE SAN. TIC. LTD. STI

  Turecko

  Společnost YUCESAN PROFESYONEL MAKINE SAN. TIC. LTD. STI, je Výrobce, která působí v Válcovací stolice pro železné kovy sektoru. Působí rovněž v sektorech Rolety kovové, Profily a tyče ze železných kovů, roll-forming machines, Rolety kovové, a Profily a tyče ze železných kovů. Sídlí v Select Cityizmir, Turecko.

 2. ACIÉRIES ET LAMINOIRS DE RIVES

  Francie

  Společnost ACIÉRIES ET LAMINOIRS DE RIVES, je Výrobce, která působí v Válcovací stolice pro železné kovy sektoru. Působí rovněž v sektorech Ocel, Ocel, manufacture of steel profiles, a Raw materials for metallurgy. Sídlí v Rives-Sur-Fure, Francie.

 3. HASCH PRÄZISIONSWERKZEUGE, HARTMUT SCHARMANN

  Německo

  Společnost HASCH PRÄZISIONSWERKZEUGE, HARTMUT SCHARMANN, je Velkoprodejce, která působí v Válcovací stolice pro železné kovy sektoru. Působí rovněž v sektorech Ruční nářadí bez pohonu, Výroba šroubů a matic, Sanitární armatury, Stavební kování, Ruční nářadí bez pohonu, Výroba šroubů a matic, Sanitární armatury, a Stavební kování. Sídlí v Heusenstamm, Německo.

 4. ALOIS MORADELLI

  Německo

  Společnost ALOIS MORADELLI, je Výrobce, která působí v Plechy pro lisování sektoru. Působí rovněž v sektorech Kovy - sběr a recyklace, Staveniště - vybavení, Válcovací stolice pro železné kovy, Kovy - sběr a recyklace, Staveniště - vybavení, a Válcovací stolice pro železné kovy. Sídlí v Kirchheim b. München, Německo.

 5. GALVANISATION INDUSTRIELLE S.A.

  Švýcarsko

  Společnost GALVANISATION INDUSTRIELLE S.A., je Poskytovatel služeb, která působí v Ocele a kovy - obrábění sektoru. Působí rovněž v sektorech Ocele a kovy - povrchová úprava a nátěry, Galvanizace ocele a kovů, Plechy a pásková ocel ze železných kovů, Válcovací stolice pro železné kovy, Ocele a kovy - povrchová úprava a nátěry, Galvanizace ocele a kovů, Plechy a pásková ocel ze železných kovů, a Válcovací stolice pro železné kovy. Sídlí v Martigny, Švýcarsko.

 1. FONDERIES J MARICHAL KETIN ET CIE

  Belgie

  Společnost FONDERIES J MARICHAL KETIN ET CIE, je Výrobce, která působí v Válcovací stolice pro železné kovy sektoru. Působí rovněž v sektorech Slévárny oceli, Slévárny oceli, a manufacture of rolled sections. Sídlí v Liege, Belgie.

 2. SEIL METAL CO.LTD

  Jižní Korea

  Společnost SEIL METAL CO.LTD, je Výrobce, která působí v Válcovací stolice pro železné kovy sektoru. Působí rovněž v sektorech Pružiny spirálové, automobile seat belts, a Pružiny spirálové. Sídlí v Seoul, Jižní Korea.

 1. CONSTRUCCIONES MECÁNICAS VASCAS SL

  Španělsko

  Společnost CONSTRUCCIONES MECÁNICAS VASCAS SL, která působí v Válcovací stolice pro železné kovy sektoru. Působí rovněž v sektorech Import-export obráběcích strojů, a Import-export obráběcích strojů. Sídlí v Vizcaya, Španělsko.

 2. NICRO S.P.A.

  Itálie

  Společnost NICRO S.P.A., je Subdodavatel, která působí v Válcovací stolice pro železné kovy sektoru. Působí rovněž v sektorech nickel and alloys. Sídlí v Vailate, Itálie.

 3. D.F.U. S.R.L.

  Itálie

  Společnost D.F.U. S.R.L., je Velkoprodejce, která působí v Ruční nářadí bez pohonu sektoru. Působí rovněž v sektorech Nářadí motorové přenosné, Válcovací stolice pro železné kovy, Nářadí motorové přenosné, a Válcovací stolice pro železné kovy. Sídlí v Pesaro, Itálie.

 4. METALL BOLOGNA S.R.L.

  Itálie

  Společnost METALL BOLOGNA S.R.L., je Velkoprodejce, která působí v Plechy a trubky sektoru. Působí rovněž v sektorech Válcovací stolice pro železné kovy, Plech děrovaný ze železných kovů, Válcovací stolice pro železné kovy, a Plech děrovaný ze železných kovů. Sídlí v Calderara Di Reno, Itálie.

 5. LA RETTIFICA LECCHESE S.N.C.

  Itálie

  Společnost LA RETTIFICA LECCHESE S.N.C., je Subdodavatel, která působí v Válcovací stolice pro železné kovy sektoru. Působí rovněž v sektorech tungsten, a carbon steel. Sídlí v Lecco, Itálie.

 6. F.I.L.M.S. S.P.A.

  Itálie

  Společnost F.I.L.M.S. S.P.A., je Výrobce, která působí v Válcovací stolice pro železné kovy sektoru. Působí rovněž v sektorech tungsten, a metal nozzles. Sídlí v Anzola D'ossola, Itálie.

 7. CEROSILLO RAG. DARIO S.R.L.

  Itálie

  Společnost CEROSILLO RAG. DARIO S.R.L., je Velkoprodejce, která působí v Akumulátory a baterie a monočlánky sektoru. Působí rovněž v sektorech Sběr a recyklace různých produktů, Válcovací stolice pro železné kovy, Sběr a recyklace různých produktů, a Válcovací stolice pro železné kovy. Sídlí v Genova, Itálie.

 8. SECO TOOLS ITALIA S.P.A.

  Itálie

  Společnost SECO TOOLS ITALIA S.P.A., je Výrobce, která působí v Válcovací stolice pro železné kovy sektoru. Působí rovněž v sektorech supplies for machine tools for precision and high precision mechanical work. Sídlí v Guanzate, Itálie.

 1. METALLEGHE S.P.A.

  Itálie

  Společnost METALLEGHE S.P.A., která působí v Ocele a kovy sektoru. Působí rovněž v sektorech Kovy - stroje a zařízení, Válcovací stolice pro železné kovy, Kovy - stroje a zařízení, a Válcovací stolice pro železné kovy. Sídlí v Flero, Itálie.

 2. WALZENGIEßEREI & HARTGUßWERK QUEDLINBURG GMBH

  Německo

  Společnost WALZENGIEßEREI & HARTGUßWERK QUEDLINBURG GMBH, je Výrobce, která působí v Plechy a pásová ocel - neželezné kovy sektoru. Působí rovněž v sektorech Válcovací stolice pro železné kovy, Plech válcovaný - neželezné kovy, Válcovací stolice pro železné kovy, a Plech válcovaný - neželezné kovy. Sídlí v Quedlinburg, Německo.

 3. MARZIALI RECUPERI S.R.L.

  Itálie

  Společnost MARZIALI RECUPERI S.R.L., je Poskytovatel služeb, která působí v Válcovací stolice pro železné kovy sektoru. Působí rovněž v sektorech cast iron, a iron and alloys. Sídlí v Montevarchi, Itálie.

 4. SAFET S.P.A.

  Itálie

  Společnost SAFET S.P.A., je Výrobce, která působí v Válcovací stolice pro železné kovy sektoru. Působí rovněž v sektorech construction of metal bridges, a construction of pedestrian catwalks. Sídlí v Torino, Itálie.

 5. PATURLE ACIERS

  Francie

  Společnost PATURLE ACIERS, která působí v Plechy a pásková ocel ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Ocel, Válcovací stolice pro železné kovy, Ocel, a Válcovací stolice pro železné kovy. Sídlí v Saint Laurent Du Pont, Francie.

 6. ISCAR ITALIA S.R.L.

  Itálie

  Společnost ISCAR ITALIA S.R.L., je Velkoprodejce, která působí v Kovy - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Válcovací stolice pro železné kovy, Ruční nářadí bez pohonu pro obrábění kovů, Válcovací stolice pro železné kovy, a Ruční nářadí bez pohonu pro obrábění kovů. Sídlí v Arese, Itálie.

 7. SINTER SUD S.P.A.

  Itálie

  Společnost SINTER SUD S.P.A., je Výrobce, která působí v Válcovací stolice pro železné kovy sektoru. Působí rovněž v sektorech sintered metal products, a supplies for machine tools for precision and high precision mechanical work. Sídlí v Sant'agata De' Goti, Itálie.

 8. CAMBIO ORO DI ANTANI FABIO

  Itálie

  Společnost CAMBIO ORO DI ANTANI FABIO, která působí v Válcovací stolice pro železné kovy sektoru. Sídlí v Livorno, Itálie.

 9. ALBERTI

  Itálie

  Společnost ALBERTI, která působí v Válcovací stolice pro železné kovy sektoru. Působí rovněž v sektorech ferrous metals and alloys, a cast iron. Sídlí v Siena, Itálie.

 10. INDUSTRIA METALLI S.P.A.

  Itálie

  Společnost INDUSTRIA METALLI S.P.A., je Výrobce, která působí v Válcovací stolice pro železné kovy sektoru. Sídlí v Ardea, Itálie.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma