• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • válcovaný dráty ze železných kovů

Výsledky hledání pro

Válcovaný dráty ze železných kovů - Dovoz vývoz

 1. HELCA METALL GMBH & CO. KG

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost HELCA METALL GMBH & CO. KG, je Výrobce, která působí v Válcovaný dráty ze železných kovů sektoru. Sídlí v Ulm, Německo.

 2. LUMPI-BERNDORF DRAHT- UND SEILWERK GMBH

  Rakousko

  Verified by europages badge

  Společnost LUMPI-BERNDORF DRAHT- UND SEILWERK GMBH, je Výrobce, která působí v Válcovaný dráty ze železných kovů sektoru. Sídlí v Linz, Rakousko.

 3. VORNBÄUMEN STAHLSEILE GMBH & CO. KG

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost VORNBÄUMEN STAHLSEILE GMBH & CO. KG, je Výrobce, která působí v Válcovaný dráty ze železných kovů sektoru. Sídlí v Bad Iburg, Německo.

 4. STEFAN MAIER GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost STEFAN MAIER GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Válcovaný dráty ze železných kovů sektoru. Sídlí v München, Německo.

 5. HIGH TECH ALLOYS SONDERWERKSTOFFE GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost HIGH TECH ALLOYS SONDERWERKSTOFFE GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Válcovaný dráty ze železných kovů sektoru. Sídlí v Wuppertal, Německo.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. ÁP-TECHNOLOGY KFT

  Maďarsko

  Společnost ÁP-TECHNOLOGY KFT, je Výrobce, která působí v Válcovaný dráty ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Stroje pro tažírny drátů a zpracování kovů v drátech, Metalurgie a železárny - stroje a zařízení, Metalurgie - stroje a zařízení, Obráběcí stroje - obrábění kovů, Stroje pro tažírny drátů a zpracování kovů v drátech, Metalurgie a železárny - stroje a zařízení, Metalurgie - stroje a zařízení, a Obráběcí stroje - obrábění kovů. Sídlí v Nyíregyháza, Maďarsko.

 2. VOLME-DRAHT GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost VOLME-DRAHT GMBH & CO. KG, je Výrobce, která působí v Válcovaný dráty ze železných kovů sektoru. Sídlí v Hagen, Německo.

 3. CEMKA TEL SANAYI VE TICARET LIMITED ŞIRKETI

  Turecko

  Společnost CEMKA TEL SANAYI VE TICARET LIMITED ŞIRKETI, je Výrobce, která působí v Válcovaný dráty ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech plate and sheet metal, iron wire lamination, a low carbon iron. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 4. MIGAL.CO GMBH

  Německo

  Společnost MIGAL.CO GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Válcovaný dráty ze železných kovů sektoru. Sídlí v Landau, Německo.

 5. KOBILL SRL

  Rumunsko

  Společnost KOBILL SRL, je Velkoprodejce, která působí v Ruční nářadí bez pohonu pro obrábění kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Laser - stroje na sváření a řezání, Řezání plazmové - stroje, Válcovaný dráty ze železných kovů, Solária - vybavení, Laser - stroje na sváření a řezání, Řezání plazmové - stroje, Válcovaný dráty ze železných kovů, a Solária - vybavení. Sídlí v Brasov, Rumunsko.

 1. ASA GLOBAL T,CARET

  Turecko

  Společnost ASA GLOBAL T,CARET, je Prodejce/ Zástupce, která působí v Ocele a kovy sektoru. Působí rovněž v sektorech Válcovaný dráty ze železných kovů, a Válcovaný dráty ze železných kovů. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 2. METALICPLAS IMPEX

  Rumunsko

  Společnost METALICPLAS IMPEX, je Výrobce, která působí v Válcovaný dráty ze železných kovů sektoru. Sídlí v Dej, Rumunsko.

 1. TEWOO STEEL GROUP

  Čína

  Společnost TEWOO STEEL GROUP, je Výrobce, která působí v Ocel konstrukční sektoru. Působí rovněž v sektorech Válcovaný dráty ze železných kovů, cold-rolled steel strips, galvanized steel sheet products, a Válcovaný dráty ze železných kovů. Sídlí v Shanghai, Čína.

 2. KAVIR STEEL

  Írán

  Společnost KAVIR STEEL, je Výrobce, která působí v Válcovaný dráty ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech hot-rolling. Sídlí v Isfahan, Írán.

 3. BEKAERT GMBH VERKAUF SPEZIALSTAHLDRÄHTE

  Německo

  Společnost BEKAERT GMBH VERKAUF SPEZIALSTAHLDRÄHTE, je Výrobce, která působí v Válcovaný dráty ze železných kovů sektoru. Sídlí v Neu-Anspach, Německo.

 4. SONNE STAHLHANDELSGESELLSCHAFT MBH

  Německo

  Společnost SONNE STAHLHANDELSGESELLSCHAFT MBH, je Distributor, která působí v Válcovaný dráty ze železných kovů sektoru. Sídlí v Saarbrücken, Německo.

 5. A. VAN MEIRVENNE & ZONEN

  Belgie

  Společnost A. VAN MEIRVENNE & ZONEN, je Výrobce, která působí v Tažírna drátů ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Válcovaný dráty ze železných kovů, Round reinforcing bars, steel drawing plant, Válcovaný dráty ze železných kovů, a Bright steel. Sídlí v Beveren-waas, Belgie.

 6. ANKADRAHT ANDREAS INSINGER KG

  Německo

  Společnost ANKADRAHT ANDREAS INSINGER KG, je Výrobce, která působí v Profily válcované za studena sektoru. Působí rovněž v sektorech Měď a slitiny, Válcovaný dráty ze železných kovů, Měď a slitiny, a Válcovaný dráty ze železných kovů. Sídlí v Neunburg vorm Wald, Německo.

 7. LINCOLN ELECTRIC FRANCE

  Francie

  Společnost LINCOLN ELECTRIC FRANCE, je Výrobce, která působí v Dráty a lana ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Laser - zařízení a přístroje, Válcovaný dráty ze železných kovů, Laser - zařízení a přístroje, a Válcovaný dráty ze železných kovů. Sídlí v Le Grand Quevilly, Francie.

 8. BS MAKINE

  Turecko

  Společnost BS MAKINE, je Výrobce, která působí v Válcovaný dráty ze železných kovů sektoru. Sídlí v Eskişehir, Turecko.

 1. TAIWAN RAINBOW CO., LTD.

  Tchaj-wan

  Společnost TAIWAN RAINBOW CO., LTD., je Výrobce, která působí v Válcovaný dráty ze železných kovů sektoru. Sídlí v Kaohsiung, Tchaj-wan.

 2. FRIENDS INTERNATIONAL

  Bangladéš

  Společnost FRIENDS INTERNATIONAL, která působí v Válcovaný dráty ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Ocelové dráty a lana, Ostnaté dráty ze železných kovů, Tažírna drátů ze železných kovů, Dráty a lana ze železných kovů, Ocelové dráty a lana, Ostnaté dráty ze železných kovů, Tažírna drátů ze železných kovů, a Dráty a lana ze železných kovů. Sídlí v Chittagong, Bangladéš.

 3. CONSTAM METAL SI INDUSTRIE S.A.

  Rumunsko

  Společnost CONSTAM METAL SI INDUSTRIE S.A., je Velkoprodejce, která působí v Paliva pevná sektoru. Působí rovněž v sektorech Tekutá paliva, Válcovaný dráty ze železných kovů, Plech profilový ze železných kovů, Tekutá paliva, Válcovaný dráty ze železných kovů, a Plech profilový ze železných kovů. Sídlí v Buzau, Rumunsko.

 4. TOSYALI HOLDING

  Turecko

  Společnost TOSYALI HOLDING, je Výrobce, která působí v Válcovaný dráty ze železných kovů sektoru. Sídlí v Osmaniye, Turecko.

 5. .

  Turecko

  Společnost ., je Prodejce/ Zástupce, která působí v Válcovaný dráty ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech white marble. Sídlí v ., Turecko.

 6. CELAL METAL

  Turecko

  Společnost CELAL METAL, je Výrobce, která působí v Válcovaný dráty ze železných kovů sektoru. Sídlí v Istanbuk, Turecko.

 7. TREFO S. A.

  Rumunsko

  Společnost TREFO S. A., je Výrobce, která působí v Válcovaný dráty ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Hřebíky a kramle, Řetězy dopravní, Hřebíky a kramle, a Řetězy dopravní. Sídlí v Galati, Rumunsko.

 8. YUANTAI METAL RESOURCES CO., LTD

  Čína

  Společnost YUANTAI METAL RESOURCES CO., LTD, je Výrobce, která působí v Válcovaný dráty ze železných kovů sektoru. Sídlí v Guangzhou, Čína.

 9. RUBIKON WALZSTAHL

  Německo

  Společnost RUBIKON WALZSTAHL, je Výrobce, která působí v Válcovaný dráty ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech rolled. Sídlí v Augsburg, Německo.

 10. ROPE ASSEMBLIES LTD

  Spojené království

  Společnost ROPE ASSEMBLIES LTD, je Výrobce, která působí v Válcovaný dráty ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Tažírna drátů z neželezných kovů, a Tažírna drátů z neželezných kovů. Sídlí v Retford, Spojené království.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma