• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • vápenec průmyslový

Výsledky hledání pro

Vápenec průmyslový - Dovoz vývoz

 1. KALKFABRIK NETSTAL AG

  Švýcarsko

  Verified by europages badge

  The home of lime for the whole of Switzerland – and gravel for the entire region. Elggis (in Germany) has been a valuable site for quarrying lime since 1900. From its humble beginnings, KFN has developed into the largest and, ultimately, the only lime producer in Switzerland. With motivated employees and excellent product quality, KFN has been able to maintain its market position and expand further. In addition to lime products, the "Chalchi" also manufactures gravel and crushed stone – a welcome resource for structural and civil engineering alike. Approximately half of Glarnerland's total gravel demand is met by the Netstal AG lime plant.

 2. CALES PASCUAL SL

  Španělsko

  Verified by europages badge

  Společnost CALES PASCUAL SL, je Výrobce, která působí v Vápno sektoru. Působí rovněž v sektorech Vápenec průmyslový, Stavební materiály s nehořlavou úpravou, hydraulic lime in lumps, slaked lime, lime milk, Vápenec průmyslový, LIME, fast-setting mortar, a hydrated lime powder. Sídlí v Paterna-Valencia, Španělsko.

 3. GROUPE SAINT HILAIRE

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost GROUPE SAINT HILAIRE, je Výrobce, která působí v Vápenec průmyslový sektoru. Působí rovněž v sektorech Vápno, cement additives, lime for construction work, limestone fillers for concrete, fillers for technical sites, precasting fillers, fillers for plant mix, limestones for metallurgy, a limestones for binders. Sídlí v Saint Savin, Francie.

 4. ROCAS DECOR HUNGARY KFT

  Maďarsko

  Společnost ROCAS DECOR HUNGARY KFT, je Výrobce, která působí v Mramor a přírodní kámen sektoru. Působí rovněž v sektorech Žula, Vápenec průmyslový, Žula, a Vápenec průmyslový. Sídlí v Üröm, Maďarsko.

 5. KALKWERK HUFGARD GMBH

  Německo

  Společnost KALKWERK HUFGARD GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Vápenec průmyslový sektoru. Sídlí v Hösbach, Německo.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. ISRAR STONE,MARBLE & GRANITE LTD

  Izrael

  Společnost ISRAR STONE,MARBLE & GRANITE LTD, je Velkoprodejce, která působí v Mramor a přírodní kámen sektoru. Působí rovněž v sektorech Vápenec průmyslový, natural stone, ceramic granite, Vápenec průmyslový, a Building. Sídlí v Jerusalem, Izrael.

 2. CALERA DE ALZO S.L.

  Španělsko

  Společnost CALERA DE ALZO S.L., je Výrobce, která působí v Vápenec průmyslový sektoru. Sídlí v Altzo, Španělsko.

 3. PHOENIX STONEWORKS LTD

  Bulharsko

  Společnost PHOENIX STONEWORKS LTD, je Výrobce, která působí v Vápenec průmyslový sektoru. Sídlí v Sofia, Bulharsko.

 4. GEO-CAR SOFIA

  Bulharsko

  Společnost GEO-CAR SOFIA, je Výrobce, která působí v Vápenec průmyslový sektoru. Působí rovněž v sektorech Mramor a přírodní kámen, Schodiště kamenná, Mramor a přírodní kámen, Schodiště kamenná, slabs, a window sills. Sídlí v Sofia, Bulharsko.

 5. CALES DE LA PLANA S.A.

  Španělsko

  Společnost CALES DE LA PLANA S.A., je Výrobce, která působí v Vápenec průmyslový sektoru. Sídlí v Chilches (castellón)., Španělsko.

 1. KOBEKA HARROBIAK S.L.

  Španělsko

  Společnost KOBEKA HARROBIAK S.L., je Výrobce, která působí v Vápenec průmyslový sektoru. Sídlí v Arrasate-Mondragón (gipuzkoa), Španělsko.

 2. ZMTS EGYPT ZOHDY MINERALS & TRADING SUPPLIES MANUFACTURER OF CALCIUM CARBONATE-LIMESTONE-SILICA SAN

  Egypt

  Společnost ZMTS EGYPT ZOHDY MINERALS & TRADING SUPPLIES MANUFACTURER OF CALCIUM CARBONATE-LIMESTONE-SILICA SAN, je Výrobce, která působí v Vápenec průmyslový sektoru. Působí rovněž v sektorech calcium carbonate, Gypsum, Silica sand, a polypropylene yarn - technical yarns. Sídlí v Giza, Egypt.

 1. CAL DE CASTILLA S.A.

  Španělsko

  Společnost CAL DE CASTILLA S.A., je Výrobce, která působí v Vápenec průmyslový sektoru. Působí rovněž v sektorech concrete. Sídlí v Arganda Del Rey (madrid), Španělsko.

 2. GALAXY IMPEX

  Indie

  Společnost GALAXY IMPEX, je Výrobce, která působí v Mramor a přírodní kámen sektoru. Působí rovněž v sektorech Pískovec, Cihly vápenokřemičité, Vápenec průmyslový, Pískovec, sandstone for building, Cihly vápenokřemičité, a Vápenec průmyslový. Sídlí v Jaipur, Indie.

 3. ETACEL - EXTRACÇÃO E TRANSFORMAÇÃO DE MÁRMORES LDA

  Portugalsko

  Společnost ETACEL - EXTRACÇÃO E TRANSFORMAÇÃO DE MÁRMORES LDA, je Výrobce, která působí v Vápenec průmyslový sektoru. Působí rovněž v sektorech Mramor a přírodní kámen, panel facades, outdoor stone flooring, Mramor a přírodní kámen, a natural stone interior furnishings. Sídlí v Leiria, Portugalsko.

 4. CARRIERES DE LA THURE

  Belgie

  Společnost CARRIERES DE LA THURE, je Výrobce, která působí v Suroviny pro stavebnictví a veřejné stavby sektoru. Působí rovněž v sektorech Vápenec průmyslový, cement powder, Aggregates, Vápenec průmyslový, a quarry earths for industrial use. Sídlí v Erquelinnes, Belgie.

 5. GRANITE DRC - DRC STANSTEAD

  Kanada

  Společnost GRANITE DRC - DRC STANSTEAD, je Výrobce, která působí v Žula sektoru. Působí rovněž v sektorech Vápenec průmyslový, Mramor, limestone, Vápenec průmyslový, a Mramor. Sídlí v Rivière à Pierre, Kanada.

 6. VARIOUS STONES

  Německo

  Společnost VARIOUS STONES, je Výrobce, která působí v Vápenec průmyslový sektoru. Působí rovněž v sektorech wall covering. Sídlí v Trier, Německo.

 7. ASYAPI MADENCILIK LTD STI

  Turecko

  Společnost ASYAPI MADENCILIK LTD STI, je Výrobce, která působí v Vápenec průmyslový sektoru. Působí rovněž v sektorech limestone, a Aggregates. Sídlí v Düzce, Turecko.

 8. KALKWERK RYGOL GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost KALKWERK RYGOL GMBH & CO. KG, je Výrobce, která působí v Křída průmyslová sektoru. Působí rovněž v sektorech Břidlice, Vápenec průmyslový, Pískovec, Břidlice, Vápenec průmyslový, a Pískovec. Sídlí v Painten, Německo.

 1. MÄRKER ZEMENT GMBH

  Německo

  Společnost MÄRKER ZEMENT GMBH, která působí v Vápenec průmyslový sektoru. Působí rovněž v sektorech Pískovec, Břidlice, Křída průmyslová, Pískovec, Břidlice, a Křída průmyslová. Sídlí v Harburg , Německo.

 2. LABRARTE - ARTESANOS DE LA PIEDRA

  Španělsko

  Společnost LABRARTE - ARTESANOS DE LA PIEDRA, která působí v Vápenec průmyslový sektoru. Působí rovněž v sektorech Kamenná střešní krytina, Schodiště kamenná, Podlahy a stropy, průmyslové, Mramor a přírodní kámen, Kamenná střešní krytina, Schodiště kamenná, Podlahy a stropy, průmyslové, a Mramor a přírodní kámen. Sídlí v Arucas, Španělsko.

 3. WALHALLA KALK GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost WALHALLA KALK GMBH & CO. KG, je Výrobce, která působí v Cementy, speciální sektoru. Působí rovněž v sektorech Doly a kamenolomy - stroje a zařízení, Písky a štěrky, Vápenec průmyslový, Doly a kamenolomy - stroje a zařízení, Písky a štěrky, a Vápenec průmyslový. Sídlí v Regensburg, Německo.

 4. KOROB STEEL TRADE S.R.O.

  Česká republika

  Společnost KOROB STEEL TRADE S.R.O., je Velkoprodejce, která působí v Vápenec průmyslový sektoru. Působí rovněž v sektorech Steel balls. Sídlí v Praha 9, Česká republika.

 5. GALTECHNOPARK

  Ukrajina

  Společnost GALTECHNOPARK, je Výrobce, která působí v Vápenec průmyslový sektoru. Sídlí v Zadnistryanske Village, Ukrajina.

 6. DOLOMITAS DEL NORTE S.A.

  Španělsko

  Společnost DOLOMITAS DEL NORTE S.A., je Výrobce, která působí v Vápenec průmyslový sektoru. Sídlí v Voto (cantabria), Španělsko.

 7. MLD

  Nizozemsko

  Společnost MLD, je Velkoprodejce, která působí v Vápenec průmyslový sektoru. Působí rovněž v sektorech natural stone, a slaked lime. Sídlí v Hoofddorp, Nizozemsko.

 8. ETHICAL GRANITE & NATURAL STONE SL

  Španělsko

  Společnost ETHICAL GRANITE & NATURAL STONE SL, je Distributor, která působí v Vápenec průmyslový sektoru. Působí rovněž v sektorech Mramor a přírodní kámen, Žula, sandstone, Pebbles, Mramor a přírodní kámen, a Žula. Sídlí v Lleida, Španělsko.

 9. FELS-WERKE GMBH

  Německo

  Společnost FELS-WERKE GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Suroviny pro stavebnictví a veřejné stavby sektoru. Působí rovněž v sektorech Písky a štěrky, Vápenec průmyslový, Mramor a přírodní kámen, Doly a kamenolomy - stroje a zařízení, Písky a štěrky, Vápenec průmyslový, Mramor a přírodní kámen, a Doly a kamenolomy - stroje a zařízení. Sídlí v Rüdersdorf, Německo.

 10. MÄRKER KALK GMBH

  Německo

  Společnost MÄRKER KALK GMBH, je Výrobce, která působí v Suroviny pro stavebnictví a veřejné stavby sektoru. Působí rovněž v sektorech Písky a štěrky, Vápenec průmyslový, Mramor a přírodní kámen, Doly a kamenolomy - stroje a zařízení, Písky a štěrky, Vápenec průmyslový, Mramor a přírodní kámen, a Doly a kamenolomy - stroje a zařízení. Sídlí v Blaustein, Německo.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma