• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • vázací stroje

Výsledky hledání pro

Vázací stroje - Dovoz vývoz

 1. O.M.V. SRL

  Itálie

  Verified by europages badge

  O.M.V. specialises in the design and manufacture of handling and packing machines for bars and wire rod coils; square pack binders; compacting machines; wire rod coil binders; steel bar bundle binders; hydraulic or pneumatic machines for steel bar bundles of smaller dimensions; bending and binding machines for steel bar bundles; binding machines for wire rod coils; evacuation systems and conveyors.

 2. ERGOPACK DEUTSCHLAND GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost ERGOPACK DEUTSCHLAND GMBH, je Výrobce, která působí v Balení a adjustace - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Vázací stroje, Konstrukční kanceláře průmyslové, Vázací stroje, a Konstrukční kanceláře průmyslové. Sídlí v Lauingen/donau, Německo.

 3. WEDA

  Nizozemsko

  Společnost WEDA, je Distributor, která působí v Balení a adjustace - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Vázací stroje, Vážení a dávkování - zařízení a přístroje, Vázací stroje, Vážení a dávkování - zařízení a přístroje, cutters, a Sorting machines. Sídlí v Naarden, Nizozemsko.

 4. MOSCA DIRECT POLAND SP. Z O.O.

  Polsko

  Společnost MOSCA DIRECT POLAND SP. Z O.O., je Distributor, která působí v Vázací stroje sektoru. Sídlí v Warszawa, Polsko.

 5. UNIBIND - PELEMAN INDUSTRIES

  Belgie

  Společnost UNIBIND - PELEMAN INDUSTRIES, je Výrobce, která působí v Vázací stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech machinery for bookbinding, a office documents binding systems. Sídlí v Puurs, Belgie.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. LEGATRICE

  Itálie

  Společnost LEGATRICE, je Výrobce, která působí v Vázací stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech strings. Sídlí v Tollo, Itálie.

 2. TECHNOPAK SMALL BUSINESS LTD

  Ukrajina

  Společnost TECHNOPAK SMALL BUSINESS LTD, je Výrobce, která působí v Vnitřní a vnější obaly - stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Balení a adjustace - stroje a zařízení, Vázací stroje, Balení a adjustace - stroje a zařízení, a Vázací stroje. Sídlí v Kharkiv, Ukrajina.

 3. LEPOR STUDIO

  Česká republika

  Společnost LEPOR STUDIO, je Multi-Category, která působí v Balení a adjustace - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Vázací stroje, Reklamní agentury, Vázací stroje, a Reklamní agentury. Sídlí v Kutná Hora , Česká republika.

 4. TECHNOBAL - SAL'A S.R.O.

  Slovensko

  Společnost TECHNOBAL - SAL'A S.R.O., je Multi-Category, která působí v Balení a adjustace - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Vázací stroje, Značení a etiketování - stroje, Vázací stroje, a Značení a etiketování - stroje. Sídlí v Sal'A, Slovensko.

 5. MULLER MARTINI SPA

  Itálie

  Společnost MULLER MARTINI SPA, která působí v Balení a adjustace - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Vázací stroje, a Vázací stroje. Sídlí v Sesto San Giovanni (mi), Itálie.

 1. ERACOM, SPOL.S R.O.

  Česká republika

  Společnost ERACOM, SPOL.S R.O., je Maloprodejce, která působí v Balení a adjustace - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Vázací stroje, a Vázací stroje. Sídlí v Kladno 1, Česká republika.

 2. BATRAS S.R.O.

  Česká republika

  Společnost BATRAS S.R.O., je Multi-Category, která působí v Balení a adjustace - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Vázací stroje, a Vázací stroje. Sídlí v Praha 4 , Česká republika.

 1. UNIPACK

  Česká republika

  Společnost UNIPACK, je Velkoprodejce, která působí v Balení a adjustace - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Vázací stroje, a Vázací stroje. Sídlí v Trinec, Česká republika.

 2. MOSCA DIRECT HUNGARY KFT.

  Maďarsko

  Společnost MOSCA DIRECT HUNGARY KFT., je Distributor, která působí v Vázací stroje sektoru. Sídlí v Nyíregyháza, Maďarsko.

 3. GRAFISK MASKINVARKSTED V/S NIELSEN

  Dánsko

  Společnost GRAFISK MASKINVARKSTED V/S NIELSEN, je Výrobce, která působí v Balení a adjustace - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Vázací stroje, a Vázací stroje. Sídlí v Viby, Dánsko.

 4. LEA VALLEY PACKAGING LIMITED

  Spojené království

  Společnost LEA VALLEY PACKAGING LIMITED, je Výrobce, která působí v Balení a adjustace - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Vázací stroje, a Vázací stroje. Sídlí v Waltham Cross, Spojené království.

 5. R. KRAUTWALD MASCHINENFABRIK GMBH

  Německo

 6. PENTA SERVIS

  Česká republika

  Společnost PENTA-servis spol. s r.o. byla založena v listopadu roku 1992. Základ firmy tvoří pracovníci s čtyřicetiletou praxí v oboru páskovací a obalové techniky. Firma se rychle rozvíjela a získávala nové obchodní partnery a nyní je jedním z nejvýznamnější prodejců balicí techniky v České republice, můžeme pochlubit také titulem největšího distributora vázacích pásků v České republice. Spolupracujeme se společností Granitol, která je největším výrobcem PP vázacích pásku v ČR a významným prodejcem balicích fólií. Dalším významných společníkem je firma Technology, s níž jsme v úzkém obchodním kontaktu. Jsme předními prodejci strojů značek Messersi, Comarme, Band-All, SMB a Transpak.Přijedeme za vámi kamkoli v České republiceNaší prioritou je spokojenost zákazníka, proto obchodní zástupc