• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • vína - basilicata

Výsledky hledání pro

Vína - basilicata - Dovoz vývoz

 1. SUDRISE

  Itálie

  Společnost SUDRISE, je Maloprodejce, která působí v Import-export - zemědělskopotravinářský komplex sektoru. Působí rovněž v sektorech Vína - Basilicata, traditional product, cheeses and dairy products, a Vína - Basilicata. Sídlí v Corleto Perticara, Itálie.

 2. CANTINA DEL VULTURE SOC COOP

  Itálie

  Společnost CANTINA DEL VULTURE SOC COOP, je Výrobce, která působí v Vína - Basilicata sektoru. Působí rovněž v sektorech aglianico, natural sparkling wines, a Red berry drink. Sídlí v Rionero In Vulture, Itálie.

 3. VELIER S.P.A.

  Itálie

  Společnost VELIER S.P.A., která působí v Vína - Itálie sektoru. Působí rovněž v sektorech Vína - Abruzzo a Molisa, Vína - Basilicata, Vína - Abruzzo a Molisa, a Vína - Basilicata. Sídlí v Genova, Itálie.

 4. CANTINA SOCIALE CASTIADAS

  Itálie

  Společnost CANTINA SOCIALE CASTIADAS, která působí v Vína - Itálie sektoru. Působí rovněž v sektorech Vína - Abruzzo a Molisa, Vína - Basilicata, Vína - Abruzzo a Molisa, a Vína - Basilicata. Sídlí v Castiadas, Itálie.

 5. CANTINA SOCIALE DEL NEBBIOLO DI VEZZA D'ALBA

  Itálie

  Společnost CANTINA SOCIALE DEL NEBBIOLO DI VEZZA D'ALBA, je Výrobce, která působí v Vína - Itálie sektoru. Působí rovněž v sektorech Vína - Abruzzo a Molisa, Vína - Basilicata, Vína - Abruzzo a Molisa, a Vína - Basilicata. Sídlí v Vezza D'alba, Itálie.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. COOPERATIVA PRODUTTORI ERBALUCE DI CALUSO

  Itálie

  Společnost COOPERATIVA PRODUTTORI ERBALUCE DI CALUSO, je Výrobce, která působí v Vína - Itálie sektoru. Působí rovněž v sektorech Vína - Abruzzo a Molisa, Vína - Basilicata, Vína - Abruzzo a Molisa, a Vína - Basilicata. Sídlí v Caluso, Itálie.

 2. CANTINA SOCIALE DI VITTORIO VENETO

  Itálie

  Společnost CANTINA SOCIALE DI VITTORIO VENETO, je Výrobce, která působí v Vína - Itálie sektoru. Působí rovněž v sektorech Vína - Abruzzo a Molisa, Vína - Basilicata, Vína - Abruzzo a Molisa, a Vína - Basilicata. Sídlí v Vittorio Veneto, Itálie.

 3. CANTINE NICOSIA S.R.L.

  Itálie

  Společnost CANTINE NICOSIA S.R.L., je Maloprodejce, která působí v Vína - Itálie sektoru. Působí rovněž v sektorech Vína - Abruzzo a Molisa, Vína - Basilicata, Vína - Abruzzo a Molisa, a Vína - Basilicata. Sídlí v Trecastagni, Itálie.

 4. CANTINA SOCIALE DI MOMBERCELLI E PAESI LIMITROFI - CANTINE TERRE ASTESANE

  Itálie

  Společnost CANTINA SOCIALE DI MOMBERCELLI E PAESI LIMITROFI - CANTINE TERRE ASTESANE, je Výrobce, která působí v Vína - Itálie sektoru. Působí rovněž v sektorech Vína - Abruzzo a Molisa, Vína - Basilicata, Vína - Abruzzo a Molisa, a Vína - Basilicata. Sídlí v Mombercelli, Itálie.

 5. CANTINA SOCIALE DI ISERA SOCIETA' COOPERATIVA AGRICOLA

  Itálie

  Společnost CANTINA SOCIALE DI ISERA SOCIETA' COOPERATIVA AGRICOLA, která působí v Vína - Itálie sektoru. Působí rovněž v sektorech Vína - Abruzzo a Molisa, Vína - Basilicata, Vína - Abruzzo a Molisa, a Vína - Basilicata. Sídlí v Isera, Itálie.

 1. CANTINA MONTELLIANA S.R.L.

  Itálie

  Společnost CANTINA MONTELLIANA S.R.L., je Velkoprodejce, která působí v Vína - Itálie sektoru. Působí rovněž v sektorech Vína - Abruzzo a Molisa, Vína - Basilicata, Vína - Abruzzo a Molisa, a Vína - Basilicata. Sídlí v Montebelluna, Itálie.

 2. CANTINA DI BIASE F.LLI E C. S.AGRIC.S.

  Itálie

  Společnost CANTINA DI BIASE F.LLI E C. S.AGRIC.S., je Výrobce, která působí v Vína - Itálie sektoru. Působí rovněž v sektorech Vína - Abruzzo a Molisa, Vína - Basilicata, Vína - Abruzzo a Molisa, a Vína - Basilicata. Sídlí v Citta' Sant'angelo, Itálie.

 1. CANTINE DEI COLLI NOVARESI

  Itálie

  Společnost CANTINE DEI COLLI NOVARESI, je Výrobce, která působí v Vína - Itálie sektoru. Působí rovněž v sektorech Vína - Abruzzo a Molisa, Vína - Basilicata, Vína - Abruzzo a Molisa, a Vína - Basilicata. Sídlí v Fara Novarese, Itálie.

 2. SUN LAND S.R.L.

  Itálie

  Společnost SUN LAND S.R.L., je Velkoprodejce, která působí v Vína - Itálie sektoru. Působí rovněž v sektorech Vína - Abruzzo a Molisa, Vína - Basilicata, Vína - Abruzzo a Molisa, a Vína - Basilicata. Sídlí v Trinitapoli, Itálie.

 3. CANTINA SOCIALE MASONE - CAMPOGALLIANO

  Itálie

  Společnost CANTINA SOCIALE MASONE - CAMPOGALLIANO, je Výrobce, která působí v Vína - Itálie sektoru. Působí rovněž v sektorech Vína - Abruzzo a Molisa, Vína - Basilicata, Vína - Abruzzo a Molisa, a Vína - Basilicata. Sídlí v Reggio Nell'emilia, Itálie.

 4. CANTINA CLITERNIA

  Itálie

  Společnost CANTINA CLITERNIA, je Výrobce, která působí v Vína - Itálie sektoru. Působí rovněž v sektorech Vína - Abruzzo a Molisa, Vína - Basilicata, Vína - Abruzzo a Molisa, a Vína - Basilicata. Sídlí v Campomarino, Itálie.

 5. CVA CANICATTI' SOC. COOP.AGRICOLA

  Itálie

  Společnost CVA CANICATTI' SOC. COOP.AGRICOLA, je Poskytovatel služeb, která působí v Vína - Itálie sektoru. Působí rovněž v sektorech Vína - Abruzzo a Molisa, Vína - Basilicata, Vína - Abruzzo a Molisa, a Vína - Basilicata. Sídlí v Canicatti', Itálie.

 6. CANTINA SOCIALE DI DOLIANOVA

  Itálie

  Společnost CANTINA SOCIALE DI DOLIANOVA, je Výrobce, která působí v Vína - Itálie sektoru. Působí rovněž v sektorech Vína - Abruzzo a Molisa, Vína - Basilicata, Vína - Abruzzo a Molisa, a Vína - Basilicata. Sídlí v Dolianova, Itálie.

 7. LE ROMAGNOLE

  Itálie

  Společnost LE ROMAGNOLE, je Výrobce, která působí v Vína - Itálie sektoru. Působí rovněž v sektorech Vína - Abruzzo a Molisa, Vína - Basilicata, Vína - Abruzzo a Molisa, a Vína - Basilicata. Sídlí v Lugo, Itálie.

 8. F.LLI LOMBARDO

  Itálie

  Společnost F.LLI LOMBARDO, je Výrobce, která působí v Vína - Itálie sektoru. Působí rovněž v sektorech Vína - Abruzzo a Molisa, Vína - Basilicata, Vína - Abruzzo a Molisa, a Vína - Basilicata. Sídlí v Marsala, Itálie.

 1. CANTINA SAN ZEFFERINO

  Itálie

  Společnost CANTINA SAN ZEFFERINO, je Výrobce, která působí v Vína - Itálie sektoru. Působí rovněž v sektorech Vína - Abruzzo a Molisa, Vína - Basilicata, Vína - Abruzzo a Molisa, a Vína - Basilicata. Sídlí v Ortona, Itálie.

 2. CANTINA SOCIALE LA TORRE

  Itálie

  Společnost CANTINA SOCIALE LA TORRE, je Výrobce, která působí v Vína - Itálie sektoru. Působí rovněž v sektorech Vína - Abruzzo a Molisa, Vína - Basilicata, Vína - Abruzzo a Molisa, a Vína - Basilicata. Sídlí v Racalmuto, Itálie.

 3. NÖSSING MANFRED

  Itálie

  Společnost NÖSSING MANFRED, která působí v Vína - Itálie sektoru. Působí rovněž v sektorech Vína - Abruzzo a Molisa, Vína - Basilicata, Vína - Abruzzo a Molisa, a Vína - Basilicata. Sídlí v Bressanone, Itálie.

 4. CANTINA TRE CASTELLI

  Itálie

  Společnost CANTINA TRE CASTELLI, je Výrobce, která působí v Vína - Itálie sektoru. Působí rovněž v sektorech Vína - Abruzzo a Molisa, Vína - Basilicata, Vína - Abruzzo a Molisa, a Vína - Basilicata. Sídlí v Montaldo Bormida, Itálie.

 5. CANTINA DEI PRODUTTORI NEBBIOLO DI CAREMA SOC COOP ARL

  Itálie

  Společnost CANTINA DEI PRODUTTORI NEBBIOLO DI CAREMA SOC COOP ARL, která působí v Vína - Itálie sektoru. Působí rovněž v sektorech Vína - Abruzzo a Molisa, Vína - Basilicata, Vína - Abruzzo a Molisa, a Vína - Basilicata. Sídlí v Carema, Itálie.

 6. COOP. AGRICOLA ERMES

  Itálie

  Společnost COOP. AGRICOLA ERMES, je Maloprodejce, která působí v Vína - Itálie sektoru. Působí rovněž v sektorech Vína - Abruzzo a Molisa, Vína - Basilicata, Vína - Abruzzo a Molisa, a Vína - Basilicata. Sídlí v Gibellina, Itálie.

 7. CANTINA COLLI MORENICI DELL' ALTO MANTOVANO- C.C.M.-ENOMORE

  Itálie

  Společnost CANTINA COLLI MORENICI DELL' ALTO MANTOVANO- C.C.M.-ENOMORE, která působí v Vína - Itálie sektoru. Působí rovněž v sektorech Vína - Abruzzo a Molisa, Vína - Basilicata, Vína - Abruzzo a Molisa, a Vína - Basilicata. Sídlí v Ponti Sul Mincio, Itálie.

 8. CANTINA SOCIALE CELLINESE

  Itálie

  Společnost CANTINA SOCIALE CELLINESE, je Výrobce, která působí v Vína - Itálie sektoru. Působí rovněž v sektorech Vína - Abruzzo a Molisa, Vína - Basilicata, Vína - Abruzzo a Molisa, a Vína - Basilicata. Sídlí v Cellino S. Marco, Itálie.

 9. CANTINE MEZZACORONA

  Itálie

  Společnost CANTINE MEZZACORONA, je Výrobce, která působí v Vína - Itálie sektoru. Působí rovněž v sektorech Vína - Abruzzo a Molisa, Vína - Basilicata, Vína - Abruzzo a Molisa, a Vína - Basilicata. Sídlí v Mezzocorona, Itálie.

 10. CANTINA SOCIALE

  Itálie

  Společnost CANTINA SOCIALE, je Výrobce, která působí v Vína - Itálie sektoru. Působí rovněž v sektorech Vína - Abruzzo a Molisa, Vína - Basilicata, Vína - Abruzzo a Molisa, a Vína - Basilicata. Sídlí v Nizza Monferrato, Itálie.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma