• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • vína - benátsko

Výsledky hledání pro

Vína - benátsko - Dovoz vývoz

 1. CANTINE INTROVIGNE

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost CANTINE INTROVIGNE, je Výrobce, která působí v Vína - Benátsko sektoru. Sídlí v Codognè, Itálie.

 2. CA'VITTORIA

  Itálie

  Společnost CA'VITTORIA, je Výrobce, která působí v Vína - dozrávání v láhvích, tradiční metoda sektoru. Působí rovněž v sektorech Vína - Benátsko, prosecco, Vína - Benátsko, a wine tasting. Sídlí v Conegliano, Itálie.

 3. VENETO PASSION

  Itálie

  Společnost VENETO PASSION, je Distributor, která působí v Vína - Benátsko sektoru. Působí rovněž v sektorech tour operators - culture, a coach rental for national tourism. Sídlí v Montebello Vicentino, Itálie.

 4. TENUTA IL CANOVINO

  Itálie

  Společnost TENUTA IL CANOVINO, je Výrobce, která působí v Vína - Benátsko sektoru. Působí rovněž v sektorech Vína - Itálie, red wines, amarone della valpolicella, corvina veronese, a Vína - Itálie. Sídlí v Mizzole, Itálie.

 5. MASI AGRICOLA S.P.A.

  Itálie

  Společnost MASI AGRICOLA S.P.A., je Výrobce, která působí v Víno sektoru. Působí rovněž v sektorech Vína - Itálie, Vína - Benátsko, Vína - Itálie, friulano wine, a Vína - Benátsko. Sídlí v Gargagnago Di Valpolicella, Itálie.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. ITALIAN WINE LOVER

  Itálie

  Společnost ITALIAN WINE LOVER, je Velkoprodejce, která působí v Vína - Itálie sektoru. Působí rovněž v sektorech Vína - Benátsko, tuscan wine, apulian wine, piedmontese wine, a Vína - Benátsko. Sídlí v Barletta, Itálie.

 2. VILLA CANTHUS AZ.VINICOLA

  Itálie

  Společnost VILLA CANTHUS AZ.VINICOLA, je Výrobce, která působí v Vína - Benátsko sektoru. Působí rovněž v sektorech Vína - Furlandsko-Julské Benátsko, veneto wine, Vína - Furlandsko-Julské Benátsko, a sweet wine. Sídlí v Fossalta Di Piave, Itálie.

 3. AZIENDA AGRICOLA CA' DEL SETTE

  Itálie

  Společnost AZIENDA AGRICOLA CA' DEL SETTE, která působí v Vína - Benátsko sektoru. Působí rovněž v sektorech Šampaňské a šumivá vína, Víno, Šumivá vína, farm, Šampaňské a šumivá vína, Víno, a Šumivá vína. Sídlí v Monteforte D'Alpone (Vr), Itálie.

 4. DOVITIA SAS

  Itálie

  Společnost DOVITIA SAS, je Výrobce, která působí v Vína - Benátsko sektoru. Působí rovněž v sektorech Dynamic display, a wine analysis. Sídlí v Sovizzo, Itálie.

 5. CANTINE VITEVIS

  Itálie

  Společnost CANTINE VITEVIS, je Výrobce, která působí v Vína - Itálie sektoru. Působí rovněž v sektorech Víno, Vína - Benátsko, Víno, a Vína - Benátsko. Sídlí v Montecchio Maggiore, Itálie.

 1. GELISI ANTONIO

  Itálie

  Společnost GELISI ANTONIO, je Distributor, která působí v Víno sektoru. Působí rovněž v sektorech Vína - Benátsko, Winery nursery, Winery, a Vína - Benátsko. Sídlí v San Quirino, Itálie.

 2. AZIENDA AGRICOLA VIGNE DELLE ROSE

  Itálie

  Společnost AZIENDA AGRICOLA VIGNE DELLE ROSE, je Výrobce, která působí v Vína - Benátsko sektoru. Působí rovněž v sektorech production of wines, a sparkling wines. Sídlí v Albignasego, Itálie.

 1. AZ.AGRICOLA VIGNE MATTE S.R.L.

  Itálie

  Společnost AZ.AGRICOLA VIGNE MATTE S.R.L., je Výrobce, která působí v Vína - Benátsko sektoru. Sídlí v Cison Di Valmarino, Itálie.

 2. AZ. AGR. MIRAVAL DI MIRAVAL GIOVANNI

  Itálie

  Společnost AZ. AGR. MIRAVAL DI MIRAVAL GIOVANNI, je Výrobce, která působí v Vína - Benátsko sektoru. Sídlí v Ormelle, Itálie.

 3. CA.VI.BEN. (S.P.A.)

  Itálie

  Společnost CA.VI.BEN. (S.P.A.), je Výrobce, která působí v Vína - Itálie sektoru. Působí rovněž v sektorech Vína - Benátsko, a Vína - Benátsko. Sídlí v Cazzano Di Tramigna (Vr), Itálie.

 4. CESCON ITALO STORIA E VINI

  Itálie

  Společnost CESCON ITALO STORIA E VINI, je Výrobce, která působí v Vína - Benátsko sektoru. Sídlí v Roncadelle di Ormelle (IT), Itálie.

 5. AZIENDA AGRICOLA CASAROTTO

  Itálie

  Společnost AZIENDA AGRICOLA CASAROTTO, která působí v Vína - Itálie sektoru. Působí rovněž v sektorech Vína - Benátsko, a Vína - Benátsko. Sídlí v Montecchia Di Crosara (Vr), Itálie.

 6. CANTINA DEL CASTELLO

  Itálie

  Společnost CANTINA DEL CASTELLO, je Výrobce, která působí v Vína - Benátsko sektoru. Sídlí v Soave, Itálie.

 7. AZ. AGR. LA CASA VECCHIA

  Itálie

  Společnost AZ. AGR. LA CASA VECCHIA, která působí v Vína - Itálie sektoru. Působí rovněž v sektorech Vína - Benátsko, a Vína - Benátsko. Sídlí v Valdobbiadene (Tv), Itálie.

 8. CANTINE BUOSO

  Itálie

  Společnost CANTINE BUOSO, je Výrobce, která působí v Vína - Benátsko sektoru. Působí rovněž v sektorech prosecco, a pinot grigio. Sídlí v Caorle, Itálie.

 1. AZ. VITIVINICOLA MIRAVAL

  Itálie

  Společnost AZ. VITIVINICOLA MIRAVAL, která působí v Vína - Itálie sektoru. Působí rovněž v sektorech Vína - Benátsko, a Vína - Benátsko. Sídlí v Ormelle (Tv), Itálie.

 2. CANTINA DI BERTIOLO SPA

  Itálie

  Společnost CANTINA DI BERTIOLO SPA, je Výrobce, která působí v Vína - Furlandsko-Julské Benátsko sektoru. Působí rovněž v sektorech wineries, prosecco, production of wines, a aromatic grappa. Sídlí v Bertiolo, Itálie.

 3. REGUTA DI ANSELMI GIUSEPPE E LUIGI SOC. AGRICOLA S.S.

  Itálie

  Společnost REGUTA DI ANSELMI GIUSEPPE E LUIGI SOC. AGRICOLA S.S., je Výrobce, která působí v Víno sektoru. Působí rovněž v sektorech Vína - Furlandsko-Julské Benátsko, Vína - Itálie, Vína - Furlandsko-Julské Benátsko, friulano wine, a Vína - Itálie. Sídlí v Pocenia, Itálie.

 4. AZ. AGR. MOSOLO GLENI

  Itálie

  Společnost AZ. AGR. MOSOLO GLENI, je Výrobce, která působí v Vína - Furlandsko-Julské Benátsko sektoru. Působí rovněž v sektorech wineries. Sídlí v Faedis, Itálie.