• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • vína - dozrávání v láhvích- tradiční metoda

Výsledky hledání pro

Vína - dozrávání v láhvích- tradiční metoda - Dovoz vývoz

 1. CASALE FALCHINI

  Itálie

  Verified by europages badge

  Casale Falchini, located just one kilometre from San Gimignano in the province of Siena, spans around 40 hectares, planted with vineyards for the production of wine and extra virgin olive oil. The old farmhouse from which the area takes its name was once a monastery, where the monks could enjoy the rich and fertile land that still surrounds it, thanks to its strategic position on the hill.

 2. HÄNNSL AM ORT - WEINGUT

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost HÄNNSL AM ORT - WEINGUT, je Distributor, která působí v Víno sektoru. Působí rovněž v sektorech Vína - dozrávání v láhvích, tradiční metoda, Vína - Trentino Horní Adiže, wineries, production of wines, Vína - dozrávání v láhvích, tradiční metoda, wines, Vína - Trentino Horní Adiže, sparkling wines, a wine-growing. Sídlí v Lana, Itálie.

 3. MANOIR DE VALETTE

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost MANOIR DE VALETTE, je Výrobce, která působí v Obytná auta sektoru. Působí rovněž v sektorech Nápoje - import-export, Vína - dozrávání v láhvích, tradiční metoda, Alkohol a lihoviny, Nápoje - import-export, Vína - dozrávání v láhvích, tradiční metoda, a Alkohol a lihoviny. Sídlí v Mazion, Francie.

 4. MICHELE CHIARLO S.R.L. AZIENDA VITIVINICOLA

  Itálie

  Společnost MICHELE CHIARLO S.R.L. AZIENDA VITIVINICOLA, je Výrobce, která působí v Víno sektoru. Působí rovněž v sektorech Vína - dozrávání v láhvích, tradiční metoda, wineries, wines, Vína - dozrávání v láhvích, tradiční metoda, a production of wines. Sídlí v Calamandrana, Itálie.

 5. CA'VITTORIA

  Itálie

  Společnost CA'VITTORIA, je Výrobce, která působí v Vína - dozrávání v láhvích, tradiční metoda sektoru. Působí rovněž v sektorech Vína - Benátsko, prosecco, Vína - Benátsko, a wine tasting. Sídlí v Conegliano, Itálie.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. CAVE DE TURCKHEIM

  Francie

  Společnost CAVE DE TURCKHEIM, je Výrobce, která působí v Vína - dozrávání v láhvích, tradiční metoda sektoru. Působí rovněž v sektorech Vína - Francie, Vína - Alsasko, Vína - Francie, Vína - Alsasko, sparkling wine, a pinot grigio. Sídlí v Turckheim, Francie.

 2. NOVA CATERING

  Bulharsko

  Společnost NOVA CATERING, je Poskytovatel služeb, která působí v Vína - dozrávání v láhvích, tradiční metoda sektoru. Sídlí v Sofia, Bulharsko.

 3. GOLD-DELIKATESSEN GMBH

  Švýcarsko

  Společnost GOLD-DELIKATESSEN GMBH, která působí v Vína - dozrávání v láhvích, tradiční metoda sektoru. Sídlí v Deitingen, Švýcarsko.

 4. MINSK SPARKLING WINES FACTORY OJSC

  Bělorusko

  Společnost MINSK SPARKLING WINES FACTORY OJSC, je Výrobce, která působí v Šumivá vína sektoru. Působí rovněž v sektorech Šampaňské, Vína - dozrávání v láhvích, tradiční metoda, wines, Šampaňské, sparkling wines, a Vína - dozrávání v láhvích, tradiční metoda. Sídlí v Minsk, Bělorusko.

 5. BOSQUEDILHOS & RAMODILHERAS LDA

  Portugalsko

  Společnost BOSQUEDILHOS & RAMODILHERAS LDA, je Výrobce, která působí v Víno sektoru. Působí rovněž v sektorech Vína - dozrávání v láhvích, tradiční metoda, a Vína - dozrávání v láhvích, tradiční metoda. Sídlí v Barcarena, Portugalsko.

 1. SEBASTIAAN WIJNIMPORT

  Nizozemsko

  Společnost SEBASTIAAN WIJNIMPORT, je Velkoprodejce, která působí v Vína - dozrávání v láhvích, tradiční metoda sektoru. Sídlí v Houten, Nizozemsko.

 2. SKYFALL

  Španělsko

  Společnost SKYFALL, je Výrobce, která působí v Vína - dozrávání v láhvích, tradiční metoda sektoru. Sídlí v Sant Sadurní D'anoia, Barcelona, Španělsko.

 1. MAISON ARCA FRIN

  Francie

  Společnost MAISON ARCA FRIN, je Výrobce, která působí v Vína - dozrávání v láhvích, tradiční metoda sektoru. Působí rovněž v sektorech wine cellar articles, a wine cellar storage fittings. Sídlí v Saint Jacques De La Lande, Francie.

 2. SIMEB

  Francie

  Společnost SIMEB, je Poskytovatel služeb, která působí v Vína - dozrávání v láhvích, tradiční metoda sektoru. Sídlí v BEZIERS Cedex, Francie.

 3. VINIREGI SRL

  Belgie

  Společnost VINIREGI SRL, je Velkoprodejce, která působí v Vína - dozrávání v láhvích, tradiční metoda sektoru. Působí rovněž v sektorech rapid response plumbing service. Sídlí v Auderghem, Belgie.

 4. BRUUT CHAMPAGNE

  Nizozemsko

  Společnost BRUUT CHAMPAGNE, je Velkoprodejce, která působí v Vína - dozrávání v láhvích, tradiční metoda sektoru. Působí rovněž v sektorech company gift items. Sídlí v Voorburg, Nizozemsko.

 5. CAVE COOPERATIVE VITICOLE

  Francie

  Společnost CAVE COOPERATIVE VITICOLE, která působí v Vína - dozrávání v láhvích, tradiční metoda sektoru. Působí rovněž v sektorech Kádě pro vinařství, Vinařství - stroje, zařízení a vybavení, Kádě pro vinařství, a Vinařství - stroje, zařízení a vybavení. Sídlí v Valvigneres, Francie.

 6. CAVE COOPER DE BARJAC

  Francie

  Společnost CAVE COOPER DE BARJAC, která působí v Vína - dozrávání v láhvích, tradiční metoda sektoru. Působí rovněž v sektorech Kádě pro vinařství, Vinařství - stroje, zařízení a vybavení, Kádě pro vinařství, a Vinařství - stroje, zařízení a vybavení. Sídlí v Barjac, Francie.

 7. SOC COOP AGRIC PRODUC VIN BLANC ORMARINE

  Francie

  Společnost SOC COOP AGRIC PRODUC VIN BLANC ORMARINE, která působí v Vína - dozrávání v láhvích, tradiční metoda sektoru. Působí rovněž v sektorech Kádě pro vinařství, Vinařství - stroje, zařízení a vybavení, Kádě pro vinařství, a Vinařství - stroje, zařízení a vybavení. Sídlí v Pinet, Francie.

 8. CAVE COOPERATIVE VINICOLE

  Francie

  Společnost CAVE COOPERATIVE VINICOLE, která působí v Vína - dozrávání v láhvích, tradiční metoda sektoru. Působí rovněž v sektorech Kádě pro vinařství, Vinařství - stroje, zařízení a vybavení, Kádě pro vinařství, a Vinařství - stroje, zařízení a vybavení. Sídlí v Soultz, Francie.

 1. CAVA SOLÀ RAVENTÓS

  Španělsko

  Společnost CAVA SOLÀ RAVENTÓS, je Výrobce, která působí v Vína - dozrávání v láhvích, tradiční metoda sektoru. Sídlí v Sant Sadurni D´anoia, Španělsko.

 2. PLOYEZ-JACQUEMART

  Francie

  Společnost PLOYEZ-JACQUEMART, která působí v Vína - dozrávání v láhvích, tradiční metoda sektoru. Působí rovněž v sektorech Kádě pro vinařství, Vinařství - stroje, zařízení a vybavení, Kádě pro vinařství, a Vinařství - stroje, zařízení a vybavení. Sídlí v Ludes, Francie.

 3. MINERVA SPIRITUOSEN GMBH & CO. BETRIEBS-KG

  Německo

  Společnost MINERVA SPIRITUOSEN GMBH & CO. BETRIEBS-KG, je Výrobce, která působí v Šampaňské a šumivá vína sektoru. Působí rovněž v sektorech Vína - dozrávání v láhvích, tradiční metoda, Alkohol a lihoviny, Vína - dozrávání v láhvích, tradiční metoda, a Alkohol a lihoviny. Sídlí v Goch, Německo.

 4. SARL DIOGENE TISSIER & FILS

  Francie

  Společnost SARL DIOGENE TISSIER & FILS, která působí v Vína - dozrávání v láhvích, tradiční metoda sektoru. Působí rovněž v sektorech Kádě pro vinařství, Vinařství - stroje, zařízení a vybavení, Kádě pro vinařství, a Vinařství - stroje, zařízení a vybavení. Sídlí v Chavot Courcourt, Francie.

 5. WEIN- UND SEKTKELLEREIEN JAKOB GERHARDT NIERSTEINER SCHLOSSKELLLEREIEN GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost WEIN- UND SEKTKELLEREIEN JAKOB GERHARDT NIERSTEINER SCHLOSSKELLLEREIEN GMBH & CO. KG, je Výrobce, která působí v Šampaňské a šumivá vína sektoru. Působí rovněž v sektorech Vína - dozrávání v láhvích, tradiční metoda, Alkohol a lihoviny, Vína - dozrávání v láhvích, tradiční metoda, a Alkohol a lihoviny. Sídlí v Nierstein, Německo.

 6. LES VIGNERONS DE PELISSANNE

  Francie

  Společnost LES VIGNERONS DE PELISSANNE, která působí v Vína - dozrávání v láhvích, tradiční metoda sektoru. Působí rovněž v sektorech Kádě pro vinařství, Vinařství - stroje, zařízení a vybavení, Kádě pro vinařství, a Vinařství - stroje, zařízení a vybavení. Sídlí v Pelissanne, Francie.

 7. SCOP AGRICOLE INTERCOMMUNALE DE VINIFICATION CLOCHERS ET

  Francie

  Společnost SCOP AGRICOLE INTERCOMMUNALE DE VINIFICATION CLOCHERS ET, která působí v Vína - dozrávání v láhvích, tradiční metoda sektoru. Působí rovněž v sektorech Kádě pro vinařství, Vinařství - stroje, zařízení a vybavení, Kádě pro vinařství, a Vinařství - stroje, zařízení a vybavení. Sídlí v Puilacher, Francie.

 8. COOPE VINICOLE DU LUC CAVE DES VIGNERONS DU LUC

  Francie

  Společnost COOPE VINICOLE DU LUC CAVE DES VIGNERONS DU LUC, která působí v Vína - dozrávání v láhvích, tradiční metoda sektoru. Působí rovněž v sektorech Kádě pro vinařství, Vinařství - stroje, zařízení a vybavení, Kádě pro vinařství, a Vinařství - stroje, zařízení a vybavení. Sídlí v Le Luc, Francie.

 9. VIGNOBLES DE CARSAC

  Francie

  Společnost VIGNOBLES DE CARSAC, která působí v Vína - dozrávání v láhvích, tradiční metoda sektoru. Působí rovněž v sektorech Kádě pro vinařství, Vinařství - stroje, zařízení a vybavení, Kádě pro vinařství, a Vinařství - stroje, zařízení a vybavení. Sídlí v Cavanac, Francie.

 10. GRAPE A S

  Estonsko

  Společnost GRAPE A S, je Velkoprodejce, která působí v Vína aromatizovaná na aperitiv sektoru. Působí rovněž v sektorech Vína - dozrávání v láhvích, tradiční metoda, Alkohol a lihoviny, Vína - dozrávání v láhvích, tradiční metoda, a Alkohol a lihoviny. Sídlí v Harjumaa, Estonsko.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma