• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • vína - dozrávání v láhvích- tradiční metoda

Výsledky hledání pro

Vína - dozrávání v láhvích- tradiční metoda - Dovoz vývoz

 1. CASALE FALCHINI

  Itálie

  Verified by europages badge

  Casale Falchini, located just one kilometre from San Gimignano in the province of Siena, spans around 40 hectares, planted with vineyards for the production of wine and extra virgin olive oil. The old farmhouse from which the area takes its name was once a monastery, where the monks could enjoy the rich and fertile land that still surrounds it, thanks to its strategic position on the hill.

 2. HÄNNSL AM ORT - WEINGUT

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost HÄNNSL AM ORT - WEINGUT, je Distributor, která působí v Víno sektoru. Působí rovněž v sektorech Vína - dozrávání v láhvích, tradiční metoda, Vína - Trentino Horní Adiže, wines, South Tyrol wine, sparkling wines, Vína - dozrávání v láhvích, tradiční metoda, trentino alto adige wines, production of wines, a Vína - Trentino Horní Adiže. Sídlí v Lana, Itálie.

 3. MANOIR DE VALETTE

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost MANOIR DE VALETTE, je Výrobce, která působí v Obytná auta sektoru. Působí rovněž v sektorech Nápoje - import-export, Vína - dozrávání v láhvích, tradiční metoda, Alkohol a lihoviny, Nápoje - import-export, Vína - dozrávání v láhvích, tradiční metoda, a Alkohol a lihoviny. Sídlí v Mazion, Francie.

 4. CA'VITTORIA

  Itálie

  Společnost CA'VITTORIA, je Výrobce, která působí v Vína - dozrávání v láhvích, tradiční metoda sektoru. Působí rovněž v sektorech Vína - Benátsko, prosecco, Vína - Benátsko, a wine tasting. Sídlí v Conegliano, Itálie.

 5. CAVE DE TURCKHEIM

  Francie

  Společnost CAVE DE TURCKHEIM, je Výrobce, která působí v Vína - dozrávání v láhvích, tradiční metoda sektoru. Působí rovněž v sektorech Vína - Francie, Vína - Alsasko, Vína - Francie, Vína - Alsasko, sparkling wine, a pinot grigio. Sídlí v Turckheim, Francie.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. BOSQUEDILHOS & RAMODILHERAS LDA

  Portugalsko

  Společnost BOSQUEDILHOS & RAMODILHERAS LDA, je Výrobce, která působí v Víno sektoru. Působí rovněž v sektorech Vína - dozrávání v láhvích, tradiční metoda, a Vína - dozrávání v láhvích, tradiční metoda. Sídlí v Barcarena, Portugalsko.

 2. MINSK SPARKLING WINES FACTORY OJSC

  Bělorusko

  Společnost MINSK SPARKLING WINES FACTORY OJSC, je Výrobce, která působí v Šumivá vína sektoru. Působí rovněž v sektorech Šampaňské, Vína - dozrávání v láhvích, tradiční metoda, wines, Šampaňské, sparkling wines, a Vína - dozrávání v láhvích, tradiční metoda. Sídlí v Minsk, Bělorusko.

 3. SEBASTIAAN WIJNIMPORT

  Nizozemsko

  Společnost SEBASTIAAN WIJNIMPORT, je Velkoprodejce, která působí v Vína - dozrávání v láhvích, tradiční metoda sektoru. Sídlí v Houten, Nizozemsko.

 4. NOVA CATERING

  Bulharsko

  Společnost NOVA CATERING, je Poskytovatel služeb, která působí v Vína - dozrávání v láhvích, tradiční metoda sektoru. Sídlí v Sofia, Bulharsko.

 5. GOLD-DELIKATESSEN GMBH

  Švýcarsko

  Společnost GOLD-DELIKATESSEN GMBH, která působí v Vína - dozrávání v láhvích, tradiční metoda sektoru. Sídlí v Deitingen, Švýcarsko.

 1. MAISON ARCA FRIN

  Francie

  Společnost MAISON ARCA FRIN, je Výrobce, která působí v Vína - dozrávání v láhvích, tradiční metoda sektoru. Působí rovněž v sektorech wine cellar articles, a wine cellar storage fittings. Sídlí v Saint Jacques De La Lande, Francie.

 2. SKYFALL

  Španělsko

  Společnost SKYFALL, je Výrobce, která působí v Vína - dozrávání v láhvích, tradiční metoda sektoru. Sídlí v Sant Sadurní D'anoia, Barcelona, Španělsko.

 1. SIMEB

  Francie

  Společnost SIMEB, je Poskytovatel služeb, která působí v Vína - dozrávání v láhvích, tradiční metoda sektoru. Sídlí v BEZIERS Cedex, Francie.

 2. VINIREGI SRL

  Belgie

  Společnost VINIREGI SRL, je Velkoprodejce, která působí v Vína - dozrávání v láhvích, tradiční metoda sektoru. Působí rovněž v sektorech rapid response plumbing service. Sídlí v Auderghem, Belgie.

 3. BRUUT CHAMPAGNE

  Nizozemsko

  Společnost BRUUT CHAMPAGNE, je Velkoprodejce, která působí v Vína - dozrávání v láhvích, tradiční metoda sektoru. Působí rovněž v sektorech company gift items. Sídlí v Voorburg, Nizozemsko.

 4. OENO PREST

  Francie

  Společnost OENO PREST, která působí v Vína - dozrávání v láhvích, tradiční metoda sektoru. Působí rovněž v sektorech Kádě pro vinařství, Vinařství - stroje, zařízení a vybavení, Kádě pro vinařství, a Vinařství - stroje, zařízení a vybavení. Sídlí v Coursan, Francie.

 5. MINERVA SPIRITUOSEN GMBH & CO. BETRIEBS-KG

  Německo

  Společnost MINERVA SPIRITUOSEN GMBH & CO. BETRIEBS-KG, je Výrobce, která působí v Šampaňské a šumivá vína sektoru. Působí rovněž v sektorech Vína - dozrávání v láhvích, tradiční metoda, Alkohol a lihoviny, Vína - dozrávání v láhvích, tradiční metoda, a Alkohol a lihoviny. Sídlí v Goch, Německo.

 6. ETABLISSEMENT LOUIS JACQUIER

  Francie

  Společnost ETABLISSEMENT LOUIS JACQUIER, je Výrobce, která působí v Kádě pro vinařství sektoru. Působí rovněž v sektorech Vinařství - stroje, zařízení a vybavení, Vína - dozrávání v láhvích, tradiční metoda, Vinařství - stroje, zařízení a vybavení, a Vína - dozrávání v láhvích, tradiční metoda. Sídlí v Quintigny, Francie.

 7. PLOYEZ-JACQUEMART

  Francie

  Společnost PLOYEZ-JACQUEMART, která působí v Vína - dozrávání v láhvích, tradiční metoda sektoru. Působí rovněž v sektorech Kádě pro vinařství, Vinařství - stroje, zařízení a vybavení, Kádě pro vinařství, a Vinařství - stroje, zařízení a vybavení. Sídlí v Ludes, Francie.

 8. CAVE COOP AGRIC VINIFITERROIRS VERTIGE

  Francie

  Společnost CAVE COOP AGRIC VINIFITERROIRS VERTIGE, která působí v Vína - dozrávání v láhvích, tradiční metoda sektoru. Působí rovněž v sektorech Kádě pro vinařství, Vinařství - stroje, zařízení a vybavení, Kádě pro vinařství, a Vinařství - stroje, zařízení a vybavení. Sídlí v Talairan, Francie.

 1. SOC COOP AGRIC PRODUC VIN BLANC ORMARINE

  Francie

  Společnost SOC COOP AGRIC PRODUC VIN BLANC ORMARINE, která působí v Vína - dozrávání v láhvích, tradiční metoda sektoru. Působí rovněž v sektorech Kádě pro vinařství, Vinařství - stroje, zařízení a vybavení, Kádě pro vinařství, a Vinařství - stroje, zařízení a vybavení. Sídlí v Pinet, Francie.

 2. CAVE COOPERATIVE VITICOLE

  Francie

  Společnost CAVE COOPERATIVE VITICOLE, která působí v Vína - dozrávání v láhvích, tradiční metoda sektoru. Působí rovněž v sektorech Kádě pro vinařství, Vinařství - stroje, zařízení a vybavení, Kádě pro vinařství, a Vinařství - stroje, zařízení a vybavení. Sídlí v Valvigneres, Francie.

 3. SOC. COOP. VINICOLE CL. DE LA CHAPELLE

  Francie

  Společnost SOC. COOP. VINICOLE CL. DE LA CHAPELLE, která působí v Vína - dozrávání v láhvích, tradiční metoda sektoru. Působí rovněž v sektorech Kádě pro vinařství, Vinařství - stroje, zařízení a vybavení, Kádě pro vinařství, a Vinařství - stroje, zařízení a vybavení. Sídlí v Villedommange, Francie.

 4. GELDERMANN PRIVATSEKTKELLEREI GMBH

  Německo

  Společnost GELDERMANN PRIVATSEKTKELLEREI GMBH, je Výrobce, která působí v Šumivá vína sektoru. Působí rovněž v sektorech Vína - dozrávání v láhvích, tradiční metoda, Šampaňské a šumivá vína, Vína - dozrávání v láhvích, tradiční metoda, a Šampaňské a šumivá vína. Sídlí v Breisach, Německo.

 5. LES VIGNERONS DE PELISSANNE

  Francie

  Společnost LES VIGNERONS DE PELISSANNE, která působí v Vína - dozrávání v láhvích, tradiční metoda sektoru. Působí rovněž v sektorech Kádě pro vinařství, Vinařství - stroje, zařízení a vybavení, Kádě pro vinařství, a Vinařství - stroje, zařízení a vybavení. Sídlí v Pelissanne, Francie.

 6. SCA DES VIGNERONS SOMMIEROIS

  Francie

  Společnost SCA DES VIGNERONS SOMMIEROIS, která působí v Vína - dozrávání v láhvích, tradiční metoda sektoru. Působí rovněž v sektorech Kádě pro vinařství, Vinařství - stroje, zařízení a vybavení, Kádě pro vinařství, a Vinařství - stroje, zařízení a vybavení. Sídlí v Sommieres, Francie.

 7. SCOP AGRICOLE INTERCOMMUNALE DE VINIFICATION CLOCHERS ET

  Francie

  Společnost SCOP AGRICOLE INTERCOMMUNALE DE VINIFICATION CLOCHERS ET, která působí v Vína - dozrávání v láhvích, tradiční metoda sektoru. Působí rovněž v sektorech Kádě pro vinařství, Vinařství - stroje, zařízení a vybavení, Kádě pro vinařství, a Vinařství - stroje, zařízení a vybavení. Sídlí v Puilacher, Francie.

 8. GRAPE A S

  Estonsko

  Společnost GRAPE A S, je Velkoprodejce, která působí v Vína aromatizovaná na aperitiv sektoru. Působí rovněž v sektorech Vína - dozrávání v láhvích, tradiční metoda, Alkohol a lihoviny, Vína - dozrávání v láhvích, tradiční metoda, a Alkohol a lihoviny. Sídlí v Harjumaa, Estonsko.

 9. CAVE DE BISSEY

  Francie

  Společnost CAVE DE BISSEY, která působí v Vína - dozrávání v láhvích, tradiční metoda sektoru. Působí rovněž v sektorech Kádě pro vinařství, Vinařství - stroje, zařízení a vybavení, Kádě pro vinařství, a Vinařství - stroje, zařízení a vybavení. Sídlí v Bissey Sous Cruchaud, Francie.

 10. YEREVAN "SHAMPAYN GININERI GORTSARAN" OJSC

  Arménie

  Společnost YEREVAN "SHAMPAYN GININERI GORTSARAN" OJSC, je Výrobce, která působí v Vína - dozrávání v láhvích, tradiční metoda sektoru. Působí rovněž v sektorech brut sparkling wine. Sídlí v Yerevan, Arménie.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma

Najděte cenové nabídky pro