• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • vína - itálie

Výsledky hledání pro

Vína - itálie - Dovoz vývoz

 1. FATTORIA LA TORRE

  Itálie

  Verified by europages badge

  La Torre is a farming company that owes its name to a skilfully renovated ancient medieval tower dating back to the 10th century that is still now a characteristic feature of the rural hamlet La Villa. The hamlet lies on San Gimignano's hills and is at the centre of one of Italy and Tuscany's most charming and fascinating landscapes: a land of vineyards and olive groves. We produce great wines, grappas and extra virgin olive oils. Our wines are: white, red and rosé. Thanks to our large-scale production we can handle both end consumers as well as companies. We export all our products, Tuscan wines and oils that have established our identity based on quality.

 2. CASA VINICOLA MORANDO S.R.L.

  Itálie

  Verified by europages badge

  Located between Asti, Cuneo and Alessandria, a renowned wine-making area, Morando produces and packages bottled and box wine (40 million units a year). The company operates primarily within large-scale retail, supplying Piedmontese and Italian wines, DOCG, DOC and IGT wines, sparkling wines, aromatised wine-based drinks and box wines. It is on the market both with its own brands and with private labels and collaborates as co-packer with leading Italian companies in the sector.

 3. DS2VIN SASU

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost DS2VIN SASU, je Velkoprodejce, která působí v Víno sektoru. Působí rovněž v sektorech Vína - Itálie, Pivo, Alkohol a lihoviny, Pálenky, Vína - Itálie, Pivo, Alkohol a lihoviny, a Pálenky. Sídlí v Pont D Ain, Francie.

 4. DRINK SHOP ONLINE

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost DRINK SHOP ONLINE, je Subdodavatel, která působí v Vína - Itálie sektoru. Působí rovněž v sektorech Nápoje - import-export, Pivo, Minerálky přírodní, Šampaňské a šumivá vína, liquors, Drink Shop Online wines, home-made beer, Nápoje - import-export, a Online sales of beer. Sídlí v Nave, Itálie.

 5. AG VINS

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost AG VINS, je Velkoprodejce, která působí v Víno sektoru. Působí rovněž v sektorech Šumivá vína, Vína - Bordeaux, Šampaňské a šumivá vína, Vína - Itálie, Wine wholesaler, wholesale of wine, french wine, Wines - Bordeaux, a Šumivá vína. Sídlí v Bordeaux, Francie.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. LA PIEMONTINA S.S.A.

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost LA PIEMONTINA S.S.A., je Výrobce, která působí v Víno sektoru. Působí rovněž v sektorech Vína - Itálie, farm, ghemme, wineries, Vína - Itálie, hills around Novara, wines, wine cellar, a white wines. Sídlí v Sizzano, Itálie.

 2. CAVALLI GIUSEPPE & VINCENZO S.N.C.

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost CAVALLI GIUSEPPE & VINCENZO S.N.C., je Výrobce, která působí v Vína - Itálie sektoru. Sídlí v Bagnara Di Romagna, Itálie.

 3. CANTINA COOPERATIVA DI PITIGLIANO SOC. COOP. A RL

  Itálie

  Společnost CANTINA COOPERATIVA DI PITIGLIANO SOC. COOP. A RL, je Výrobce, která působí v Vína - Itálie sektoru. Působí rovněž v sektorech extra virgin olive oil, dry white wine, wines, a tuscan wine. Sídlí v Pitigliano, Itálie.

 4. ETNASHIRE

  Itálie

  Společnost ETNASHIRE, je Distributor, která působí v Víno sektoru. Působí rovněž v sektorech Vína - Itálie, regional wine, award-winning wines, Vína - Itálie, a traditional product. Sídlí v Viagrande, Itálie.

 5. ACRI WINE SERVICE

  Itálie

  Společnost ACRI WINE SERVICE, je Velkoprodejce, která působí v Vína - Itálie sektoru. Působí rovněž v sektorech prosecco. Sídlí v Gussago, Itálie.

 1. CANTINA FORLI' PREDAPPIO SOCIETA' AGRICOLA COOPERATIVA

  Itálie

  Společnost CANTINA FORLI' PREDAPPIO SOCIETA' AGRICOLA COOPERATIVA, je Výrobce, která působí v Vína - Itálie sektoru. Působí rovněž v sektorech wines, a production of wines. Sídlí v Malmissole-Forli', Itálie.

 2. SOCIETA' AGRICOLA LE MIRE S.S.

  Itálie

  Společnost SOCIETA' AGRICOLA LE MIRE S.S., je Výrobce, která působí v Vína aromatizovaná na aperitiv sektoru. Působí rovněž v sektorech Vína - Itálie, prosecco di valdobbiadene, sparkling wines, Vína - Itálie, a wine-growing businesses. Sídlí v Refrontolo, Itálie.

 1. CANTINE OLEIFICIO D'URSO S.R.L.

  Itálie

  Společnost CANTINE OLEIFICIO D'URSO S.R.L., je Výrobce, která působí v Vína - Itálie sektoru. Působí rovněž v sektorech Vína - Puglia, Vína - Puglia, primitivo di manduria, a Extra virgin oil. Sídlí v VILLA CASTELLI, Itálie.

 2. INCREDIBLE DESIGNS

  Nizozemsko

  Společnost INCREDIBLE DESIGNS, je Výrobce, která působí v Vína - Itálie sektoru. Působí rovněž v sektorech Nábytek pro hotely, kavárny, restaurace, Hotelový nábytek, Nábytek pro hotely, kavárny, restaurace, Hotelový nábytek, items for bars, restaurants, hotels, a hotel, bar, restaurant and institutional supplies. Sídlí v Doetinchem, Nizozemsko.

 3. AZIENDA AGRICOLA DRUSIAN

  Itálie

  Společnost AZIENDA AGRICOLA DRUSIAN, je Výrobce, která působí v Vína - Itálie sektoru. Působí rovněž v sektorech Šumivá vína, prosecco, veneto wine, Šumivá vína, a production of wines. Sídlí v Bigolino-Valdobbiadene, Itálie.

 4. CANTINA SOCIALE COOPERATIVA DI LEVERANO

  Itálie

  Společnost CANTINA SOCIALE COOPERATIVA DI LEVERANO, je Výrobce, která působí v Vína - Puglia sektoru. Působí rovněž v sektorech Vína - Itálie, Víno, Vína - Itálie, Víno, a primitivo. Sídlí v Leverano, Itálie.

 5. CASCINA FEIPU DEI MASSARETTI

  Itálie

  Společnost CASCINA FEIPU DEI MASSARETTI, je Výrobce, která působí v Vína - Itálie sektoru. Působí rovněž v sektorech Víno, ligurian wine, wineries, Víno, a D.O.C. (Controlled Denomination of Origin). Sídlí v Albenga, Itálie.

 6. AMANTI DI VINO VINI SFUSI DOLCEZZE E PRELIBATEZZE SICILIANE

  Itálie

  Společnost AMANTI DI VINO VINI SFUSI DOLCEZZE E PRELIBATEZZE SICILIANE, je Maloprodejce, která působí v Víno sektoru. Působí rovněž v sektorech Vína - Itálie, wines, production of wines, Vína - Itálie, a wineries. Sídlí v Siracusa, Itálie.

 7. AZIENDA AGRICOLA LA TORRE

  Itálie

  Společnost AZIENDA AGRICOLA LA TORRE, je Výrobce, která působí v Vína - Itálie sektoru. Působí rovněž v sektorech Vína - Toskánsko, Víno, Vína - Toskánsko, brunello di montalcino, a Víno. Sídlí v Montalcino, Itálie.

 8. CANTINA SOCIALE LUCA GENTILE SOC. COOP.

  Itálie

  Společnost CANTINA SOCIALE LUCA GENTILE SOC. COOP., je Výrobce, která působí v Vína - Itálie sektoru. Působí rovněž v sektorech Vína - Puglia, primitive wine, typical italian wines, Vína - Puglia, a wines. Sídlí v Cassano Delle Murge, Itálie.

 1. LEONE DE CASTRIS

  Itálie

  Společnost LEONE DE CASTRIS, je Výrobce, která působí v Víno sektoru. Působí rovněž v sektorech Vína - Itálie, Vína - Puglia, Vína - Itálie, Vína - Puglia, a primitivo. Sídlí v Salice Salentino, Itálie.

 2. TENUTA CARBOGNANO

  Itálie

  Společnost TENUTA CARBOGNANO, je Výrobce, která působí v Vína - Itálie sektoru. Působí rovněž v sektorech syrah. Sídlí v Gemmano, Itálie.

 3. WINZERS WEINE E.K.

  Německo

  Společnost WINZERS WEINE E.K., je Velkoprodejce, která působí v Vína - Itálie sektoru. Sídlí v Prittriching, Německo.

 4. AZIENDA VITIVINICOLA FRANCESCO CANDIDO

  Itálie

  Společnost AZIENDA VITIVINICOLA FRANCESCO CANDIDO, je Výrobce, která působí v Víno sektoru. Působí rovněž v sektorech Vína - Itálie, Vína - Puglia, Vína - Itálie, Vína - Puglia, a fiano. Sídlí v San Donaci, Itálie.

 5. CANTINE DUE TORRI NELLA VAL D'ENZA

  Itálie

  Společnost CANTINE DUE TORRI NELLA VAL D'ENZA, je Výrobce, která působí v Vína - Itálie sektoru. Působí rovněž v sektorech typical italian wines, wines, a emilian wine. Sídlí v Montecchio Emilia, Itálie.

 6. MEDICI ERMETE & FIGLI SRL

  Itálie

  Společnost MEDICI ERMETE & FIGLI SRL, je Výrobce, která působí v Vína - Itálie sektoru. Působí rovněž v sektorech table wines, marketing of wines and musts, typical italian wines, a wines. Sídlí v Reggio Emilia, Itálie.

 7. ITALIAN WINE SHOPPING DI LUCA LATTENE

  Itálie

  Společnost ITALIAN WINE SHOPPING DI LUCA LATTENE, je Velkoprodejce, která působí v Víno sektoru. Působí rovněž v sektorech Vína - Itálie, Pivo, Vína - Itálie, a Pivo. Sídlí v Sorrento, Itálie.

 8. TELEVINO GMBH

  Německo

  Společnost TELEVINO GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Vína - Itálie sektoru. Působí rovněž v sektorech typical italian wines. Sídlí v Langenargen, Německo.

 9. CASTELLO MONACI S.R.L.

  Itálie

  Společnost CASTELLO MONACI S.R.L., je Výrobce, která působí v Víno sektoru. Působí rovněž v sektorech Vína - Itálie, Vína - Puglia, Vína - Itálie, Vína - Puglia, primitivo, a negro amaro. Sídlí v Salice Salentino, Itálie.

 10. VERA ITALIA OOD

  Bulharsko

  Společnost VERA ITALIA OOD, je Maloprodejce, která působí v Vína - Itálie sektoru. Sídlí v Pernik, Bulharsko.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma