• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • vína - puglia

Výsledky hledání pro

Vína - puglia - Dovoz vývoz

 1. CANTINE OLEIFICIO D'URSO S.R.L.

  Itálie

  Společnost CANTINE OLEIFICIO D'URSO S.R.L., je Výrobce, která působí v Vína - Itálie sektoru. Působí rovněž v sektorech Vína - Puglia, Vína - Puglia, primitivo di manduria, a Extra virgin oil. Sídlí v VILLA CASTELLI, Itálie.

 2. CANTINA SOCIALE COOPERATIVA DI LEVERANO

  Itálie

  Společnost CANTINA SOCIALE COOPERATIVA DI LEVERANO, je Výrobce, která působí v Vína - Puglia sektoru. Působí rovněž v sektorech Vína - Itálie, Víno, Vína - Itálie, Víno, a primitivo. Sídlí v Leverano, Itálie.

 3. LEONE DE CASTRIS

  Itálie

  Společnost LEONE DE CASTRIS, je Výrobce, která působí v Víno sektoru. Působí rovněž v sektorech Vína - Itálie, Vína - Puglia, Vína - Itálie, Vína - Puglia, a primitivo. Sídlí v Salice Salentino, Itálie.

 4. CANTINA SOCIALE LUCA GENTILE SOC. COOP.

  Itálie

  Společnost CANTINA SOCIALE LUCA GENTILE SOC. COOP., je Výrobce, která působí v Vína - Itálie sektoru. Působí rovněž v sektorech Vína - Puglia, primitive wine, typical italian wines, Vína - Puglia, a wines. Sídlí v Cassano Delle Murge, Itálie.

 5. AZIENDA VITIVINICOLA FRANCESCO CANDIDO

  Itálie

  Společnost AZIENDA VITIVINICOLA FRANCESCO CANDIDO, je Výrobce, která působí v Víno sektoru. Působí rovněž v sektorech Vína - Itálie, Vína - Puglia, Vína - Itálie, Vína - Puglia, a fiano. Sídlí v San Donaci, Itálie.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. MASSERIA DUCA D'ASCOLI

  Itálie

  Společnost MASSERIA DUCA D'ASCOLI, je Výrobce, která působí v Vína - Itálie sektoru. Působí rovněž v sektorech Vína - Puglia, Organic wine producers, typical italian wines, a Vína - Puglia. Sídlí v Castelluccio Dei Sauri, Itálie.

 2. CASTELLO MONACI S.R.L.

  Itálie

  Společnost CASTELLO MONACI S.R.L., je Výrobce, která působí v Víno sektoru. Působí rovněž v sektorech Vína - Itálie, Vína - Puglia, Vína - Itálie, Vína - Puglia, primitivo, a negro amaro. Sídlí v Salice Salentino, Itálie.

 3. AMASTUOLA SOCIETÀ AGRICOLA S.S.

  Itálie

  Společnost AMASTUOLA SOCIETÀ AGRICOLA S.S., je Výrobce, která působí v Víno sektoru. Působí rovněž v sektorech Vína - Itálie, Vína - Puglia, Vína - Itálie, Vína - Puglia, organic wine, a primitive wine. Sídlí v Massafra, Itálie.

 4. AZIENDA VINICOLA CANTELE S.R.L.

  Itálie

  Společnost AZIENDA VINICOLA CANTELE S.R.L., je Výrobce, která působí v Víno sektoru. Působí rovněž v sektorech Vína - Itálie, Vína - Puglia, Vína - Itálie, Vína - Puglia, a primitivo. Sídlí v Guagnano, Itálie.

 5. CANTINA SAN DONACI

  Itálie

  Společnost CANTINA SAN DONACI, je Výrobce, která působí v Víno sektoru. Působí rovněž v sektorech Vína - Itálie, Vína - Puglia, primitivo, Vína - Itálie, a Vína - Puglia. Sídlí v San Donaci, Itálie.

 1. CANTINE REGALE

  Itálie

  Společnost CANTINE REGALE, je Výrobce, která působí v Víno sektoru. Působí rovněž v sektorech Vína - Puglia, organic wine, montepulciano, a Vína - Puglia. Sídlí v Barletta, Itálie.

 2. GENUSS7.DE GMBH

  Německo

  Společnost GENUSS7.DE GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Vína - Puglia sektoru. Působí rovněž v sektorech red wines, white wines, primitivo di manduria, a primitivo. Sídlí v Schönaich, Německo.

 1. CORRICELLI SRL

  Itálie

  Společnost CORRICELLI SRL, je Výrobce, která působí v Víno sektoru. Působí rovněž v sektorech Vína - Puglia, a Vína - Puglia. Sídlí v Canosa Di Puglia-Loconia, Itálie.

 2. AZIENDA AGRICOLA LOIOLA

  Itálie

  Společnost AZIENDA AGRICOLA LOIOLA, je Výrobce, která působí v Olej olivový sektoru. Působí rovněž v sektorech Vína - Puglia, a Vína - Puglia. Sídlí v Minervino Murge, Itálie.

 3. AZIENDA AGRICOLA ATTANASIO

  Itálie

  Společnost AZIENDA AGRICOLA ATTANASIO, je Výrobce, která působí v Víno sektoru. Působí rovněž v sektorech Vína - Puglia, Vína - Puglia, negro amaro, primitive wine, a extra virgin olive oil. Sídlí v Carmiano, Itálie.

 4. AZ.AGRICOLA FOGGETTI SABINO

  Itálie

  Společnost AZ.AGRICOLA FOGGETTI SABINO, je Výrobce, která působí v Vína - Puglia sektoru. Působí rovněž v sektorech import/export, production and sale of fruit and vegetables, spicy peppers, a turnip tops. Sídlí v Canosa Di Puglia, Itálie.

 5. CASA VINICOLA ERRICO SRL

  Itálie

  Společnost CASA VINICOLA ERRICO SRL, je Výrobce, která působí v Vína - Puglia sektoru. Sídlí v Cerignola, Itálie.

 6. FIRMA GM COOL

  Německo

  Společnost FIRMA GM COOL, je Velkoprodejce, která působí v Vína - Puglia sektoru. Sídlí v Hamburg, Německo.

 7. UGOZANIER

  Itálie

  Společnost UGOZANIER, je Výrobce, která působí v Vína - Itálie sektoru. Působí rovněž v sektorech Vína - Puglia, Víno, primitivo, Vína - Puglia, a Víno. Sídlí v Squinzano, Itálie.

 8. MINERVA SRLS

  Itálie

  Společnost MINERVA SRLS, je Distributor, která působí v Vína - Puglia sektoru. Sídlí v Bovino, Itálie.

 1. FEUDI VALLE D'ITRIA

  Itálie

  Společnost FEUDI VALLE D'ITRIA, je Výrobce, která působí v Vína - Puglia sektoru. Působí rovněž v sektorech primitive wine, a Extra virgin organic olive oil. Sídlí v Grottaglie, Itálie.

 2. TENUTA LA FRANCESCA AZIENDA AGRICOLA

  Itálie

 3. SANGUE DI PUGLIA

  Itálie