• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • vína - toskánsko

Výsledky hledání pro

Vína - toskánsko - Dovoz vývoz

 1. CASALE FALCHINI

  Itálie

  Verified by europages badge

  Casale Falchini, located just one kilometre from San Gimignano in the province of Siena, spans around 40 hectares, planted with vineyards for the production of wine and extra virgin olive oil. The old farmhouse from which the area takes its name was once a monastery, where the monks could enjoy the rich and fertile land that still surrounds it, thanks to its strategic position on the hill.

 2. CONTUCCI DI ALAMANNO CONTUCCI & C. SOCIETA' AGRICOLA S.A.S.

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost CONTUCCI DI ALAMANNO CONTUCCI & C. SOCIETA' AGRICOLA S.A.S., je Výrobce, která působí v Vína - Toskánsko sektoru. Sídlí v Montepulciano, Itálie.

 3. BELAGAIO SOCIETÀ AGRICOLA

  Itálie

  Společnost BELAGAIO SOCIETÀ AGRICOLA, je Výrobce, která působí v Vína - Toskánsko sektoru. Působí rovněž v sektorech production of wines, a red wines. Sídlí v Siena, Itálie.

 4. AZIENDA AGRICOLA LA TORRE

  Itálie

  Společnost AZIENDA AGRICOLA LA TORRE, je Výrobce, která působí v Vína - Itálie sektoru. Působí rovněž v sektorech Vína - Toskánsko, Víno, Vína - Toskánsko, brunello di montalcino, a Víno. Sídlí v Montalcino, Itálie.

 5. VINO GIOIELLO

  Itálie

  Společnost VINO GIOIELLO, je Výrobce, která působí v Vína - Toskánsko sektoru. Působí rovněž v sektorech chianti classico, chianti, production of wines, a wineries. Sídlí v Scandicci, Itálie.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. ABBADIA ARDENGA IL POGGIO

  Itálie

  Společnost ABBADIA ARDENGA IL POGGIO, je Výrobce, která působí v Vína - Toskánsko sektoru. Působí rovněž v sektorech brunello di montalcino, red wines, production of wines, a grappas. Sídlí v Montalcino, Itálie.

 2. GUSTOCYCLING

  Spojené království

  Společnost GUSTOCYCLING, je Poskytovatel služeb, která působí v Cestování a turistika sektoru. Působí rovněž v sektorech Vína - Toskánsko, holiday home renting, a Vína - Toskánsko. Sídlí v Sheffield, Spojené království.

 3. UVAGGIO ENOTECA ONLINE

  Itálie

  Společnost UVAGGIO ENOTECA ONLINE, je Maloprodejce, která působí v Vína - Toskánsko sektoru. Sídlí v Capannori, Itálie.

 4. RUBICINI SOCIETA' AGRICOLA DI RUBICINI MONALDO E EMANUELA SOCIE TA' SEMPLICE

  Itálie

  Společnost RUBICINI SOCIETA' AGRICOLA DI RUBICINI MONALDO E EMANUELA SOCIE TA' SEMPLICE, která působí v Vína - Toskánsko sektoru. Působí rovněž v sektorech vernaccia di san gimignano, a chianti. Sídlí v San Gimignano, Itálie.

 5. AVIGNONESI

  Itálie

  Společnost AVIGNONESI, je Výrobce, která působí v Víno sektoru. Působí rovněž v sektorech Vína - Itálie, Vína - Toskánsko, Vína - Itálie, Vína - Toskánsko, a vino nobile di montepulciano. Sídlí v Valiano Di Montepulciano, Itálie.

 1. MONACI REMO SRL

  Itálie

  Společnost MONACI REMO SRL, je Výrobce, která působí v Olej olivový sektoru. Působí rovněž v sektorech Vína - Toskánsko, extra virgin olive oil, Vína - Toskánsko, a tuscan sheep's cheese. Sídlí v Pienza, Itálie.

 2. CORTEDOMINA DI MICOL BONORA

  Itálie

  Společnost CORTEDOMINA DI MICOL BONORA, je Výrobce, která působí v Vína - Toskánsko sektoru. Sídlí v Radda In Chianti, Itálie.

 1. AZIENDA AGRICOLA MATTEOLI

  Itálie

  Společnost AZIENDA AGRICOLA MATTEOLI, je Výrobce, která působí v Víno sektoru. Působí rovněž v sektorech Vína - Toskánsko, Vína - Toskánsko, a chianti classico. Sídlí v Gaiole In Chianti, Itálie.

 2. TENUTA ARTIMINO

  Itálie

  Společnost TENUTA ARTIMINO, je Výrobce, která působí v Víno sektoru. Působí rovněž v sektorech Vína - Itálie, Vína - Toskánsko, Vína - Itálie, a Vína - Toskánsko. Sídlí v Carmignano, Itálie.

 3. MYNASYA GMBH

  Německo

  Společnost MYNASYA GMBH, je Distributor, která působí v Víno sektoru. Působí rovněž v sektorech Vína - Itálie, Vína - Toskánsko, Vína - Itálie, Vína - Toskánsko, a red wines. Sídlí v Bad Kissingen, Německo.

 4. LE GOÛT DU VIN

  Lucembursko

  Společnost LE GOÛT DU VIN, je Distributor, která působí v Víno sektoru. Působí rovněž v sektorech Vína - Toskánsko, Wines - Bordeaux, Wines - Rhône valley, a Vína - Toskánsko. Sídlí v Wormeldange, Lucembursko.

 5. BADIA A COLTIBUONO

  Itálie

  Společnost BADIA A COLTIBUONO, je Výrobce, která působí v Víno sektoru. Působí rovněž v sektorech Vína - Toskánsko, Vína - Itálie, Vína - Toskánsko, Vína - Itálie, a chianti classico. Sídlí v Gaiole In Chianti, Itálie.

 6. AZIENDA AGRICOLA BATISTINI

  Itálie

  Společnost AZIENDA AGRICOLA BATISTINI, je Výrobce, která působí v Víno sektoru. Působí rovněž v sektorech Vína - Toskánsko, Potraviny - import-export, extra virgin olive oil, Vína - Toskánsko, a Potraviny - import-export. Sídlí v Suvereto, Itálie.

 7. CASAVYC

  Itálie

  Společnost CASAVYC, je Výrobce, která působí v Víno sektoru. Působí rovněž v sektorech Šumivá vína, Vína - Itálie, Vína - Toskánsko, Šumivá vína, Vína - Itálie, a Vína - Toskánsko. Sídlí v Scansano, Itálie.

 8. GIANNI BRUNELLI AZ. AGR. LE CHIUSE DI SOTTO

  Itálie

  Společnost GIANNI BRUNELLI AZ. AGR. LE CHIUSE DI SOTTO, je Výrobce, která působí v Vína - Itálie sektoru. Působí rovněž v sektorech Vína - Toskánsko, brunello di montalcino, Vína - Toskánsko, a extra virgin olive oil. Sídlí v Montalcino, Itálie.

 1. LA PALAZZETTA DI LUCA E FLAVIO FANTI

  Itálie

  Společnost LA PALAZZETTA DI LUCA E FLAVIO FANTI, je Maloprodejce, která působí v Víno sektoru. Působí rovněž v sektorech Vína - Itálie, Vína - Toskánsko, Vína - Itálie, brunello di montalcino, a Vína - Toskánsko. Sídlí v Montalcino, Itálie.

 2. MAGIC DRINK THE ITALIAN MULTISTORE SRL

  Itálie

  Společnost MAGIC DRINK THE ITALIAN MULTISTORE SRL, je Distributor, která působí v Vína - Toskánsko sektoru. Působí rovněž v sektorech wholesale cheeses. Sídlí v San Giorgio A Liri (fr), Itálie.

 3. AGRICOLA POGGIO RUBINO

  Itálie

  Společnost AGRICOLA POGGIO RUBINO, která působí v Vína - Toskánsko sektoru. Působí rovněž v sektorech Víno, Vína - Itálie, Víno, a Vína - Itálie. Sídlí v Montalcino (Si), Itálie.

 4. VINO DANIELS GIDA

  Turecko

  Společnost VINO DANIELS GIDA, je Distributor, která působí v Vína - Toskánsko sektoru. Působí rovněž v sektorech red wines, a white wines. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 5. AZIENDA AGRICOLA LA BADIOLA

  Itálie

  Společnost AZIENDA AGRICOLA LA BADIOLA, je Výrobce, která působí v Vína - Toskánsko sektoru. Sídlí v Lucca, Itálie.

 6. MARCHESI DE'FRESCOBALDI SOC.AGR.SRL

  Itálie

  Společnost MARCHESI DE'FRESCOBALDI SOC.AGR.SRL, která působí v Vína - Itálie sektoru. Působí rovněž v sektorech Vína - Toskánsko, a Vína - Toskánsko. Sídlí v Firenze (Fi), Itálie.

 7. NEW NET

  Itálie

  Společnost NEW NET, je Prodejce/ Zástupce, která působí v Vína - Toskánsko sektoru. Sídlí v Prato, Itálie.

 8. LES OLIVIERS DE FLORENCE

  Belgie