• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • výroba překližky - stroje a zařízení

Výsledky hledání pro

Výroba překližky - stroje a zařízení - Dovoz vývoz

 1. 2LI SERVICE

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost 2LI SERVICE, je Poskytovatel služeb, která působí v Projektové kanceláře - stavby a veřejné stavby sektoru. Působí rovněž v sektorech Lešení pojízdná, Lešení ocelová, Staveniště - vybavení, Bednění, Bednění - práce, Výroba překližky - stroje a zařízení, Building, site building, a Lešení pojízdná. Sídlí v La Roche Blanche, Francie.

 2. PETRO BIRCH

  Kazachstán

  Verified by europages badge

  Společnost PETRO BIRCH, je Multi-Category, která působí v Výroba překližky - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Desky a překližky, dýhované, Dřevo na dýhy, Desky dřevěné, Desky a překližky, dýhované, Dřevo na dýhy, Desky dřevěné, plywood, wholesale of plywood, a manufacturing of plywood. Sídlí v Uralsk, Kazachstán.

 3. SAGLAMLAR PLYWOOD & CONTRE PLAQUE FACTORY A.S.

  Turecko

  Společnost SAGLAMLAR PLYWOOD & CONTRE PLAQUE FACTORY A.S., je Výrobce, která působí v Desky a překližky, dýhované sektoru. Působí rovněž v sektorech Výroba překližky - stroje a zařízení, phenolic plywood, veneers and plywood, Výroba překližky - stroje a zařízení, a veneered wood. Sídlí v Bozuyuk, Turecko.

 4. RUDOLF ROST SPERRHOLZ GMBH

  Německo

  Společnost RUDOLF ROST SPERRHOLZ GMBH, je Výrobce, která působí v Výroba překližky - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Desky a překližky, dýhované, Desky a překližky, dýhované, a Wood for cladding. Sídlí v Rellingen, Německo.

 5. COOMANS

  Belgie

  Společnost COOMANS, je Výrobce, která působí v Syrové dřevo sektoru. Působí rovněž v sektorech Řezivo a zpracované dříví, Dřevo průmyslové, Výroba překližky - stroje a zařízení, Řezivo nehoblované, Řezivo a zpracované dříví, Dřevo průmyslové, Výroba překližky - stroje a zařízení, a Řezivo nehoblované. Sídlí v Laakdal, Belgie.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. ÖZTÜRK KONTRAPLAK LTD.ŞTI.

  Turecko

  Společnost ÖZTÜRK KONTRAPLAK LTD.ŞTI., je Distributor, která působí v Výroba překližky - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 2. AKTASLAR KONTRAPLAK VE KERESTE NAK. SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Turecko

  Společnost AKTASLAR KONTRAPLAK VE KERESTE NAK. SAN. VE TIC. LTD. STI., je Výrobce, která působí v Výroba překližky - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech poplar, plywood, a pine plywood. Sídlí v Tokat, Turecko.

 3. FERGANA KERESTE

  Turecko

  Společnost FERGANA KERESTE, je Výrobce, která působí v Dýhování - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Výroba překližky - stroje a zařízení, Dřevo na dýhy, manufacturing of plywood, Výroba překližky - stroje a zařízení, Dřevo na dýhy, a plywood. Sídlí v İnegöl, Turecko.

 4. PAPAWOOD

  Řecko

  Společnost PAPAWOOD, je Výrobce, která působí v Výroba překližky - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Dřevo - výrobky, veneered wood, veneering, timber-built, a Dřevo - výrobky. Sídlí v Xanthi, Řecko.

 5. SOMEGA

  Španělsko

  Společnost SOMEGA, je Poskytovatel služeb, která působí v Výroba překližky - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech stainless steel bench, a metallographic machine. Sídlí v Pontevedra, Španělsko.

 1. CMB SRL

  Itálie

  Společnost CMB SRL, je Velkoprodejce, která působí v Stavební hmoty sektoru. Působí rovněž v sektorech Kontrola výroby a konstrukce, Výroba překližky - stroje a zařízení, Stavební materiály - průmyslové stroje a zařízení, fastening accessories for all insulation materials, Kontrola výroby a konstrukce, Výroba překližky - stroje a zařízení, a Stavební materiály - průmyslové stroje a zařízení. Sídlí v Casagiove, Itálie.

 2. MMW FEMIPARI ZRT.

  Maďarsko

  Společnost MMW FEMIPARI ZRT., která působí v Letecký a kosmický průmysl - konstrukce sektoru. Působí rovněž v sektorech Výroba překližky - stroje a zařízení, Stroje na výrobu plastových a hliníkových dveří a oken, Papír - výroba, Stavební materiály - průmyslové stroje a zařízení, Výroba překližky - stroje a zařízení, Stroje na výrobu plastových a hliníkových dveří a oken, Papír - výroba, a Stavební materiály - průmyslové stroje a zařízení. Sídlí v Marcali, Maďarsko.

 1. AVRASYA KONTRPLAK SAN. TIC. LTD STI.

  Turecko

  Společnost AVRASYA KONTRPLAK SAN. TIC. LTD STI., je Výrobce, která působí v Výroba překližky - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech veneer plywood. Sídlí v Samsun, Turecko.

 2. CHAUDRO TECHNIC

  Francie

  Společnost CHAUDRO TECHNIC, je Výrobce, která působí v Zpracování dřeva - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Výroba překližky - stroje a zařízení, a Výroba překližky - stroje a zařízení. Sídlí v Authon Du Perche, Francie.

 3. JIGSEA

  Rumunsko

  Společnost JIGSEA, je Výrobce, která působí v Výroba překližky - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Galati, Rumunsko.

 4. INDUSTRIAS EMONZÓN

  Španělsko

  Společnost INDUSTRIAS EMONZÓN, která působí v Desky a překližky, dýhované sektoru. Působí rovněž v sektorech Výroba překližky - stroje a zařízení, a Výroba překližky - stroje a zařízení. Sídlí v Ateca, Španělsko.

 5. BASTAN TECNOLOGIES S.L

  Španělsko

  Společnost BASTAN TECNOLOGIES S.L, je Výrobce, která působí v Výroba překližky - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Sant Pere De Ribes, Španělsko.

 6. BAYOU

  Turecko

  Společnost BAYOU, je Výrobce, která působí v Výroba překližky - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 7. INDUSTRIA DE MAQUINARIA LUZZISA SL

  Španělsko

  Společnost INDUSTRIA DE MAQUINARIA LUZZISA SL, je Výrobce, která působí v Zpracování dřeva - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Výroba překližky - stroje a zařízení, a Výroba překližky - stroje a zařízení. Sídlí v Puig, Španělsko.

 8. HK-PRÄZISIONSTECHNIK GESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG

  Německo

  Společnost HK-PRÄZISIONSTECHNIK GESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG, je Výrobce, která působí v Zpracování dřeva - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Výroba překližky - stroje a zařízení, a Výroba překližky - stroje a zařízení. Sídlí v Oberndorf, Německo.

 1. MOUTENET SAS

  Francie

  Společnost MOUTENET SAS, je Výrobce, která působí v Zpracování dřeva - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Výroba překližky - stroje a zařízení, a Výroba překližky - stroje a zařízení. Sídlí v Les Nans, Francie.

 2. FABRICADOS INDUSTRIALES VIFESA SL

  Španělsko

  Společnost FABRICADOS INDUSTRIALES VIFESA SL, je Výrobce, která působí v Zpracování dřeva - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Výroba překližky - stroje a zařízení, a Výroba překližky - stroje a zařízení. Sídlí v Talavera De La Reina, Španělsko.

 3. LETERME DISTRIBUTION

  Francie

  Společnost LETERME DISTRIBUTION, je Velkoprodejce, která působí v Zpracování dřeva - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Výroba překližky - stroje a zařízení, a Výroba překližky - stroje a zařízení. Sídlí v Rouen, Francie.

 4. MACULLO SA

  Švýcarsko

 5. SE DES ETS CHEVASSU SAS

  Francie

 6. OPTARE GROUP LTD

  Spojené království

 7. WOOD INTERNATIONAL (FAR EAST) LTD

  Spojené království

 8. KONTSAS KONTRPLAK SAN. VE TIC.A .S

  Turecko

 9. BELGOMILK IA SA

  Řecko

  Verified by europages badge

  Belgo-Milk Company is a leading organization in the field of agriculture and livestock breeding. Established in 1996, the company has over 25 years of experience in commercial activities. In 2005, the company invested in the future and created a dedicated team of executives to develop a new production unit that specializes in a wide range of categories. The company offers affordable livestock units, conventional buildings, warehouses, milking parlors, traps, feeding belts, grinders, silos, cheese dairies and cooling tanks. The company works with several high-quality livestock breeds, including Lacaune Sheep, ASSAF, and Friesland to provide the best possible milk products. The company also uses TYROBOX®, an advanced system that helps ensure the quality and safety of its products: It's the ability to install a ready-made BOX (container) type cheese dairy, ready for operation, with modern machinery and the ability to produce 1500lt of milk per day. The verticalization of production is an economic solution offered by the construction of a small cheese dairy in a container-type space. The simplification of the cheese making process gives the opportunity to the owner to become independent and autonomous in terms of the disposal of the finished goods and bypasses suppliers or intermediaries. Finally, the majority of producers have the option of installing, at a more affordable cost, a small and flexible unit, provided by the Community directives instead of constructing a building.

 10. ROSSI INGEGNERIA ALIMENTARE SRL

  Itálie

  Verified by europages badge

  We're present in all the main tomato and fruit transformation areas worldwide. We provide complete lines for preparing tomato sauces and ketchup. We produce complete lines and machines for making fruit juices, plus process lines and systems for making fruit purées (especially apple, pear, peach and apricot). Production of machinery for making jams and preserves. Systems for the processing and transformation of tomatoes. Our new product line for transporting and processing leaf vegetables is particularly recommended for removing sand and coarse impurities. When making syrups (clarified or not) from dates, by-products (yeast, alcohol and vinegar) can also be obtained thanks to the special technology and transformation processes used. Ing. A. Rossi has all the know-how needed to handle the system engineering requirements of the dairy sector.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma
Filtry

Výsledky hledání pro

Výroba překližky - stroje a zařízení - Dovoz vývoz

Počet výsledků

4 997 Podniky