• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • drill bits

Výsledky hledání pro

Výrobce - Drill bits

Výrobce
 1. WILOFA DIAMANT WILLI LOHMANN GMBH & CO. KG

  Německo

  Verified by europages badge

  WILOFA DIAMANT Willi Lohmann GmbH & Co. KG has been your partner for sapphire and diamond coatings for over 50 years. Our diverse range of products includes the following areas: Special coatings/diamond coatings for industrial applications (e.g. in mechanical engineering, manicures and pedicures, ceramics and glass processing, plastics processing, medical technology, the jewellery industry and the printing industry). We offer solutions for a wide range of challenges in the areas of gripping, holding, grinding, setting, removing material, rounding off bristles, pipe clamping, etc. We produce diamond-coated dental instruments (FG diamond instruments, HP laboratory instruments, diamond discs, etc.) and sapphire nail files. Our sapphire nail files are made of spring steel and coated with sapphires of different grain sizes.

 2. GRAPHITE COVA GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost GRAPHITE COVA GMBH, je Výrobce, která působí v Uhlí a grafit - elektrické komponenty sektoru. Působí rovněž v sektorech Semi-finished graphite products, stove assembly, graphite, Slide gate valves, Graphite insulation, Degassing, Graphite felt, tippers, a Carbon bricks. Sídlí v Röthenbach, Německo.

 3. TYROLIT - SCHLEIFMITTELWERKE SWAROVSKI AG & CO K.G

  Rakousko

  Verified by europages badge

  Společnost TYROLIT - SCHLEIFMITTELWERKE SWAROVSKI AG & CO K.G, je Výrobce, která působí v Chemické odstraňovače nátěrů a abraziva sektoru. Působí rovněž v sektorech Dressing tools, Drill bits, CBN grinding wheels, Diamond drill bits, Diamond cutting discs, Diamond tools, Serrated washers, Joint cutters, a Precision tools. Sídlí v Schwaz, Rakousko.

 4. HPTEC GMBH

  Německo

  Společnost HPTEC GMBH, je Výrobce, která působí v Frézy a vrtáky sektoru. Působí rovněž v sektorech Frézování a soustružení pryže a plastů, dentistry profiles, Frézování a soustružení pryže a plastů, metal drilling, a drill bits. Sídlí v Ravensburg, Německo.

 5. HELIX TOOLS

  Turecko

  Společnost HELIX TOOLS, je Výrobce, která působí v Obrušování ocele a kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Výstružníky, Solid carbide special drilling tools, drill bits, a Výstružníky. Sídlí v Bursa, Turecko.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. UNIMEX FORMDRILL

  Francie

  Společnost UNIMEX FORMDRILL, je Výrobce, která působí v Závitování ocele a kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech metal inserts, a Drill bits. Sídlí v Aulnay Sous Bois Cedex, Francie.

 2. DIAGER SAS

  Francie

  Společnost DIAGER SAS, je Výrobce, která působí v Frézy a vrtáky sektoru. Působí rovněž v sektorech Frézování - obráběcí stroje, Frézování - stroje na zpracování dřeva, Drill bits, Drill bits for demolition jobs, Frézování - obráběcí stroje, a Frézování - stroje na zpracování dřeva. Sídlí v Poligny, Francie.

 3. RECHITSA METIZNY PLANT J S C

  Bělorusko

  Společnost RECHITSA METIZNY PLANT J S C, je Výrobce, která působí v Železářské zboží průmyslové sektoru. Působí rovněž v sektorech Výroba šroubů a matic, small seats, Výroba šroubů a matic, drill bits, a screws. Sídlí v Rechitsa, Bělorusko.

 4. GEO GALAXY

  Turecko

  Společnost GEO GALAXY, je Výrobce, která působí v Děrování - obráběcí stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech deep foundations, a drill bits. Sídlí v Adana, Turecko.

 5. ARMADOR CONSULTANCY MACHINERY LTD.

  Turecko

  Společnost ARMADOR CONSULTANCY MACHINERY LTD., je Výrobce, která působí v Drapáky a háky sektoru. Působí rovněž v sektorech drill bits, a foundation piles. Sídlí v Ankara, Turecko.

 1. HUANYU PETROLEUM MACHINERY CO., LTD.

  Čína

  Společnost HUANYU PETROLEUM MACHINERY CO., LTD., je Výrobce, která působí v Frézy a vrtáky sektoru. Působí rovněž v sektorech Drill bits, a Diamond drill bits. Sídlí v Cangzhou, Čína.

 2. ANDA TOOLS COMPANY LTD

  Čína

  Společnost ANDA TOOLS COMPANY LTD, je Výrobce, která působí v Průmyslové obráběcí stroje pro řezání sektoru. Působí rovněž v sektorech twist drills, a drill bits. Sídlí v Zhenjiang, Čína.

 1. SHANDONG TOPS PDC BIT CO., LTD

  Čína

  Společnost SHANDONG TOPS PDC BIT CO., LTD, je Výrobce, která působí v Frézy a vrtáky sektoru. Působí rovněž v sektorech drill bits. Sídlí v Liaocheng, Čína.

 2. HEBEI ZHANKUI DRILLING EQUIPMENT CO., LTD

  Čína

  Společnost HEBEI ZHANKUI DRILLING EQUIPMENT CO., LTD, je Výrobce, která působí v Vrtné práce sektoru. Působí rovněž v sektorech Drill bits. Sídlí v Cangzhou, Čína.

 3. SHANDONG SILVERSTONE ROCK DRILLING TOOLS CO,LTD.

  Čína

  Společnost SHANDONG SILVERSTONE ROCK DRILLING TOOLS CO,LTD., je Výrobce, která působí v Frézy a vrtáky sektoru. Působí rovněž v sektorech Drill bits. Sídlí v Beijing, Čína.

 4. DANYANG FUTAI TOOLS CO.,LTD

  Čína

  Společnost DANYANG FUTAI TOOLS CO.,LTD, je Výrobce, která působí v Děrování - obráběcí stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Drill bits, a saw blades. Sídlí v Danyang, Čína.

 5. ZHANGJIAGANG SCOWELL HARDWARE TOOLS CO.,LTD

  Čína

  Společnost ZHANGJIAGANG SCOWELL HARDWARE TOOLS CO.,LTD, je Výrobce, která působí v Ruční nářadí bez pohonu pro stavebnictví sektoru. Působí rovněž v sektorech hand tools, a drill bits. Sídlí v Zhangjiagang, Čína.

 6. HEJIAN FIST PETROLEUM EQUIPMENT CO.,LTD

  Čína

  Společnost HEJIAN FIST PETROLEUM EQUIPMENT CO.,LTD, je Výrobce, která působí v Těžba povrchová - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech drill bits. Sídlí v Hejian City, Čína.

 7. DANYANG BAOHUA TOOLS FACTORY

  Čína

  Společnost DANYANG BAOHUA TOOLS FACTORY, je Výrobce, která působí v Nářadí pro kutily přenosné motorové sektoru. Působí rovněž v sektorech saw blades, a drill bits. Sídlí v Houxiang, Čína.

 8. GUIZHOU VITON INDUSTRIAL CO.,LTD

  Čína

  Společnost GUIZHOU VITON INDUSTRIAL CO.,LTD, je Výrobce, která působí v Děrování - obráběcí stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Drill bits. Sídlí v Guizhou, Čína.

 1. UNSURPASSED DRILLING EQUIPMENT CO., LTD

  Čína

  Společnost UNSURPASSED DRILLING EQUIPMENT CO., LTD, je Výrobce, která působí v Doly a kamenolomy - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech drill bits, a well drilling. Sídlí v Zhengzhou, Čína.

 2. WUHAN CHANGJIANG DRILL BIT CO.

  Čína

  Společnost WUHAN CHANGJIANG DRILL BIT CO., je Výrobce, která působí v Těžba povrchová - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Diamond drill bits, a Drill bits. Sídlí v Wuhan, Čína.

 3. VACO FRANCE

  Francie

  Verified by europages badge

  With its sales network throughout France, Vaco provides a range of cutting tools (drill bits, milling machines, taps, dies, ...) HSS, carbide and CBN. We also equip your machine-tools with clamps, vertical and horizontal tightening equipment, as well as attachments. For over 40 years we have also been distributing the VALCUT drill bit. Range based on 4 families: tools for metal, tools for stainless steel, tools for metrology and tools for building. VACO France provides a wide range of innovative and quality tools for metalworking and machine tool equipment.

 4. LEISTRITZ PRODUKTIONSTECHNIK GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost LEISTRITZ PRODUKTIONSTECHNIK GMBH, je Výrobce, která působí v Frézy a vrtáky sektoru. Působí rovněž v sektorech Work rest blades, Drill bits for machining metals, Drill bits, carbide-tipped, CBN cutting inserts, CBN tools, End finishing tools, Milling drill bits, Milling cutters for plastics processing, a milling machines. Sídlí v Pleystein, Německo.

 5. KLINGSPOR SCHLEIFSYSTEME GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost KLINGSPOR SCHLEIFSYSTEME GMBH & CO. KG, je Výrobce, která působí v Brusné kotouče sektoru. Působí rovněž v sektorech cutting blades, drilling bits, diamond tools, a adhesive flap. Sídlí v Haiger, Německo.

 6. INAHER

  Španělsko

  Společnost INAHER, je Výrobce, která působí v Hydraulické nářadí sektoru. Působí rovněž v sektorech sharpening of ancillary tools and accessories for metalworking machine tools, drilling bits, Countersinks and drill bits, a accessories for machine tools. Sídlí v Huarte (navarra), Španělsko.

 7. BAIER MASCHINENFABRIK GMBH

  Německo

  Společnost BAIER MASCHINENFABRIK GMBH, je Výrobce, která působí v Stroje na vrtání sektoru. Působí rovněž v sektorech drilling bits, electric tools, core-sampling, a Diamond drill bits. Sídlí v Asperg, Německo.

 8. OUTIL EXPRESS

  Francie

  Společnost OUTIL EXPRESS, je Výrobce, která působí v Ruční nářadí bez pohonu sektoru. Působí rovněž v sektorech Nářadí motorové přenosné, Nářadí motorové přenosné, drilling bits, milling, a special tools constructed. Sídlí v Lyon, Francie.

 9. TIVOLY SA

  Francie

  Společnost TIVOLY SA, je Výrobce, která působí v Průmyslová údržba sektoru. Působí rovněž v sektorech Ruční nářadí bez pohonu, Frézy a vrtáky, aeronautics, Ruční nářadí bez pohonu, Frézy a vrtáky, a drilling bits. Sídlí v Tours-En-Savoie, Francie.

 10. DELSAN ROCK DRILL

  Turecko

  Společnost DELSAN ROCK DRILL, je Výrobce, která působí v Děrování - obráběcí stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech drilling, drilling machines, mining products, a drilling bits. Sídlí v Ankara, Turecko.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma