• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • výtahy- nákladní výtahy- jezdicí schody

Výsledky hledání pro

Výtahy- nákladní výtahy- jezdicí schody - Dovoz vývoz

 1. LÖDIGE INDUSTRIES GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  The Lödige Industries Group was founded in 1948 and has independent registered offices in Hong Kong, London, New York and Doha (Qatar), and each office also has numerous subsidiaries. Currently, the family-owned business has over1 000 employees throughout the world. Lödige offers conveyor-technology solutions for a wide range of sectors and specialises in complex material flow systems for logistics tasks. The company is the global leader for cargo handling terminals. The product range includes solutions for barrier-free construction (stair lifts, platform lifts), freight lifts, car elevators, lifting platforms, rack feeders, fully automated car parking systems, air cargo installations and software solutions for warehouse management. Lödige Service includes maintenance, modernisation, repairs and replacement parts for elevators, lifting platforms and industrial systems from Lödige and other manufacturers.

 2. SHZ SÄCHSISCHE HEBE- UND ZURRTECHNIK GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  SHZ Sächsische Hebe- und Zurrtechnik GmbH in Großröhrsdorf near Dresden has been at your service since 2002 in the search for high quality products manufactured in Germany. We manufacture lashing straps, lifting belts and round slings and are one of the most prominent companies in Europe in this area. It is not just because of the quality of our lashing straps, the other products from our range and our excellent service that we offer that we have continued to grow over the past few years and are constantly expanding our range and our service portfolio. We offer a number of solutions in the following areas: Load securing, textile slings, chains and cables, lifting devices.

 3. LAWECO MASCHINEN- UND APPARATEBAU GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Offering a comprehensive range of high-quality lifting systems, LAWECO has combined quality with excellent customer service to become a first-class provider throughout Europe. The design and manufacture of system lift tables for a wide range of sectors and the implementation of special designs are an inherent part of the services offered by LAWECO. LAWECO offers system lift tables, flat lift tables, spindle lift tables, push-pull chain lift tables, belt lift tables and loading lift tables for all lifting requirements, as well as the CARGO MASTER, the long-established brand for ground handling equipment for aircraft. Our products include: Lifting platforms, lift tables, scissor lifts, belt lift tables and push-pull chain lift tables

 4. FABOC DUE S.R.L.

  Itálie

  Verified by europages badge

  Faboc Due is one of the leading Italian producers of systems for overcoming architectural barriers. From the private sector to large companies, Faboc Due can provide a variety of access solutions for people with reduced motor skills. Stair lifts with a platform or chair, platform lifts (mini-lifts, stacker cranes) and systems designed and customised to suit every need and type of staircase, whether indoor or outdoor.

 5. GEDA GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  GEDA – worldwide presence with products made in Germany Founded in 1929 GEDA GmbH has specialized in designing and manufacturing hoists to be used on construction sites and for industrial purposes all over the world. The wide range of products comprises, amongst others, rope guided hoists, rack and pinion hoists, rubbish chutes, mast climbing platforms as well as ladder hoists and safety systems for hoists. GEDA machines are able to transport loads from 60 kg to 3.7 tonnes. People and materials can be lifted up to a height of 400 m. With all this, GEDA offers by far the widest product range of all building hoist constructors worldwide. Moreover, the company has a special department for building maintenance units and has been in the industrial elevator business for years. GEDA has become one of the leading producers worldwide over the last nine decades. Today 500 employees ensure the high quality of GEDA products. Another decisive factor is the employment of state of the art technologies for designing as well as for manufacturing the machines. There are three locations in Germany, next to the headquarters in Asbach-Bäumenheim (in the federal state of Bavaria), branches in Gera and in Bergkamen. In addition, international branches in Moscow, the USA, Turkey and Korea and of course an international established dealer network, which guarantees the supply of spare parts and a sufficient number of service points in Germany and around the world.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. MONTEPERA

  Turecko

  Verified by europages badge

  Vítejte na stránkách společnosti Montepera Elevators, předního výrobce výtahových systémů a zakázkového designu se sídlem v turecké Ankaře. Ve společnosti Montepera vynikáme v tvorbě výjimečných výtahových řešení, která přesahují pouhou funkčnost a vyprávějí jedinečné příběhy budov. Jako přední výrobce specializující se na výtahové systémy a zakázkový design jsou naše výrobky důmyslně navrženy tak, aby vystihovaly podstatu prostor a poskytovaly prvotřídní a osobitý zážitek. Objevte náš rozmanitý sortiment zahrnující personalizované výtahové kabiny, dumbwaitery, bezpečnostní značky a mechanismy dveří výtahů a výtahových plošin. Každý prvek je ukázkou naší snahy o dokonalé propojení estetiky, funkčnosti a bezpečnosti. Společnost Montepera se zavázala překonávat hranice a inspirovat inovace v oblasti personalizovaných výtahových řešení. Představte si budoucnost, ve které se každá budova a každá cesta stane jedinečným uměleckým dílem, a my tuto transformační cestu neochvějně vedeme. Ve společnosti Montepera Elevators je pro nás prioritou porozumění potřebám našich zákazníků. Kombinací inovativního designu a udržitelných řešení utváříme výtahy a výtahy budoucnosti a poskytujeme bezkonkurenční kvalitu, pohodlí a odpovědnost k životnímu prostředí. Jsme více než jen výrobci, jsme také projektoví partneři specializující se na zakázkový design výtahů a výtahů. V úzké spolupráci s architekty nabízíme řešení na míru, která zvyšují estetiku i funkčnost. Prozkoumejte naše špičkové na

 2. PFLANZ-HOMELIFT INH. MARIO PFLANZ

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost PFLANZ-HOMELIFT INH. MARIO PFLANZ, je Výrobce, která působí v Výtahy, nákladní výtahy, jezdicí schody sektoru. Sídlí v Neukirchen, Německo.

 3. SAUTTER LIFT COMPONENTS GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost SAUTTER LIFT COMPONENTS GMBH, je Výrobce, která působí v Výtahy, nákladní výtahy, jezdicí schody sektoru. Sídlí v Stuttgart, Německo.

 4. COLOMBO ASCENSORI

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost COLOMBO ASCENSORI, je Poskytovatel služeb, která působí v Výtahy, nákladní výtahy, jezdicí schody sektoru. Působí rovněž v sektorech lift, lift maintenance, goods lifts for the disabled, traditional hoist, stair lift, a lifting platform. Sídlí v Milano, Itálie.

 5. EUROSTONE HERMELER GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost EUROSTONE HERMELER GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Manipulační dopravníky - systémy sektoru. Působí rovněž v sektorech Obráběcí stroje pro tváření kovů, Obráběcí stroje pro řezání, Obráběcí stroje - obrábění kovů, Obráběcí stroje pro tváření kovů - díly a příslušenství, Obráběcí stroje pro obrábění kovů - díly a příslušenství, Lanovky, sedačkové lanovky, lyžařské vleky, Výtahy, nákladní výtahy, jezdicí schody, Zařízení a vybavení železnic, a Půjčovny průmyslového vybavení. Sídlí v Haltern Am See, Německo.

 1. GVE INDUSTRIETECHNIK GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost GVE INDUSTRIETECHNIK GMBH, je Výrobce, která působí v Výtahy, nákladní výtahy, jezdicí schody sektoru. Sídlí v Einbeck, Německo.

 2. GUIDE RAILS FOR EUROPE S.R.O.

  Česká republika

  Naše ambice být špičkovým dodavatelem výtahových vodítek a příslušenství stojí na pevném základě letité zkušenosti našich klíčových spolupracovníků v oboru, na dokonalé znalosti produktu a požadavků evropského trhu na něj. Perfektní znalost a monitoring výrobců spolu s velkou kupní silou nám dovoluje vybrat pro naše zákazníky kvalitní vodítka za nejlepší možné ceny. Na rozdíl od většiny prodejců nejsme vázáni na spolupráci s jedním výrobcem. Od všech našich dodavatelů vyžadujeme kvalitu a způsob dodávek odpovídající požadavkům evropského trhu. Sami neustále kvalitu prověřujeme jak u výrobců, tak přímo u nás. Propracovaná logistika a silní partneři pak umožní dodání zboží pro zákazníka optimálním způsobem a za nejnižší dosažitelnou cenu. Nabízíme dodávky výtahových vodítek včetně příslušenství jak ve standardním provedení, (délka 5m, standardní počet tyčí ve svazcích), tak zakázkově (včetně nestandardních délek a mezikusů). Dodávky jsme schopni realizovat jak napřímo od výrobce k našemu finálnímu zákazníkovi, tak z našeho skladu

 1. ACCELIB

  Francie

  Společnost ACCELIB, je Distributor, která působí v Výtahy, nákladní výtahy, jezdicí schody sektoru. Působí rovněž v sektorech Lékařské vybavení a zařízení, Služby pomoci osobám, Lékařské vybavení a zařízení, a Služby pomoci osobám. Sídlí v Colombes, Francie.

 2. AS ELEVATOR

  Turecko

  Společnost AS ELEVATOR, je Výrobce, která působí v Výtahy osobní sektoru. Působí rovněž v sektorech Výtahy, nákladní výtahy, jezdicí schody, Výtahy, nákladní výtahy, jezdicí schody, spare parts for lifts, panoramic lift, a Lift car manufacture. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 3. HOMELIFT - ELEVADORES DE PORTUGAL

  Portugalsko

  Společnost HOMELIFT - ELEVADORES DE PORTUGAL, je Výrobce, která působí v Výtahy, nákladní výtahy, jezdicí schody sektoru. Působí rovněž v sektorech stair elevators. Sídlí v Maia, Portugalsko.

 4. PROJECT LIFT S.R.L.S.

  Itálie

  Společnost PROJECT LIFT S.R.L.S., je Poskytovatel služeb, která působí v Výtahy, nákladní výtahy, jezdicí schody sektoru. Působí rovněž v sektorech lifting platform, armchair stair lifts, lift maintenance, a stair lift. Sídlí v Pergine Valsugana, Itálie.

 5. KEPI ELEVATORS

  Turecko

  Společnost KEPI ELEVATORS, je Výrobce, která působí v Výtahy, nákladní výtahy, jezdicí schody sektoru. Působí rovněž v sektorech spare parts for lifts, a kitchen lifts. Sídlí v Ankara, Turecko.

 6. NAULED SRL

  Itálie

  Společnost NAULED SRL, je Distributor, která působí v Výtahy, nákladní výtahy, jezdicí schody sektoru. Působí rovněž v sektorech elevator modernisation. Sídlí v Lurago D'erba, Itálie.

 7. NILIS INDUSTRIES

  Německo

  Společnost NILIS INDUSTRIES, je Distributor, která působí v Výtahy, nákladní výtahy, jezdicí schody sektoru. Sídlí v Morsbach, Německo.

 8. KÄFER'S TREPPENLIFTE GMBH

  Německo

  Společnost KÄFER'S TREPPENLIFTE GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Výtahy, nákladní výtahy, jezdicí schody sektoru. Sídlí v Freilassing, Německo.

 1. HAUSHAHN AUFZÜGE GMBH

  Rakousko

  Společnost HAUSHAHN AUFZÜGE GMBH, je Výrobce, která působí v Výtahy, nákladní výtahy, jezdicí schody sektoru. Sídlí v Wien, Rakousko.

 2. BSB ASANSOR SAN.VE TIC.LTD.ŞTI.

  Turecko

  Společnost BSB ASANSOR SAN.VE TIC.LTD.ŞTI., je Výrobce, která působí v Výtahy, nákladní výtahy, jezdicí schody sektoru. Působí rovněž v sektorech lift, Lift car manufacture, lift parts and accessories, a Lift motor. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 3. AYGUNRAY

  Turecko

  Společnost AYGUNRAY, je Výrobce, která působí v Nákladní zdviže a výtahy pro staveniště sektoru. Působí rovněž v sektorech Výtahy, nákladní výtahy, jezdicí schody, lifts with automatic doors, lifts for council housing, a Výtahy, nákladní výtahy, jezdicí schody. Sídlí v Kayseri, Turecko.

 4. ALAPONT

  Španělsko

  Společnost ALAPONT, je Poskytovatel služeb, která působí v Výtahy, nákladní výtahy, jezdicí schody sektoru. Působí rovněž v sektorech lift maintenance, a work site lift installation. Sídlí v Alzira, Španělsko.

 5. ASCENSORES TRESA

  Španělsko

  Společnost ASCENSORES TRESA, je Poskytovatel služeb, která působí v Výtahy, nákladní výtahy, jezdicí schody sektoru. Působí rovněž v sektorech Výtahy osobní, elevators, Výtahy osobní, Design and manufacture of lifts, a installation of lifts and goods hoists. Sídlí v Porceyo-Gijón-Asturias, Španělsko.

 6. FRONTE ELEVATOR & BUILDING SYSTEM

  Turecko

  Společnost FRONTE ELEVATOR & BUILDING SYSTEM, je Výrobce, která působí v Výtahy, nákladní výtahy, jezdicí schody sektoru. Působí rovněž v sektorech lift. Sídlí v Kocaeli, Turecko.

 7. WEP-WEISSHAUPT GMBH

  Německo

  Společnost WEP-WEISSHAUPT GMBH, je Výrobce, která působí v Výtahy nákladní sektoru. Působí rovněž v sektorech Klecové výtahy, Zdvihání - zařízení, Výtahy, nákladní výtahy, jezdicí schody, Klecové výtahy, Zdvihání - zařízení, Výtahy, nákladní výtahy, jezdicí schody, a platform lifts. Sídlí v Aachen, Německo.

 8. QUL ELEVATOR

  Turecko

  Společnost QUL ELEVATOR, je Výrobce, která působí v Výtahy osobní sektoru. Působí rovněž v sektorech Zvedáky a zvedací plošiny pro vozidla, Výtahy, nákladní výtahy, jezdicí schody, Design and manufacture of lifts, Lift spares, Zvedáky a zvedací plošiny pro vozidla, a Výtahy, nákladní výtahy, jezdicí schody. Sídlí v Konya, Turecko.

 9. RESALIFT MAKINE IMALAT SANAYI VE TICARET AS

  Turecko

  Společnost RESALIFT MAKINE IMALAT SANAYI VE TICARET AS, je Výrobce, která působí v Výtahy, nákladní výtahy, jezdicí schody sektoru. Působí rovněž v sektorech lift, lift parts and accessories, lifts and hoists for civil and industrial use, a elevators. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 10. INDASTRIA SRL

  Itálie

  Společnost INDASTRIA SRL, je Výrobce, která působí v Výtahy, nákladní výtahy, jezdicí schody sektoru. Sídlí v Settimo Torinese, Itálie.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma
Filtry

Výsledky hledání pro

Výtahy- nákladní výtahy- jezdicí schody - Dovoz vývoz

Počet výsledků

2 857 Podniky