• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • vřetena a koníky

Výsledky hledání pro

Vřetena a koníky - Dovoz vývoz

 1. IMETA SRL

  Itálie

  Verified by europages badge

  Manufacturer of mandrels and rollers, dedicated to ensuring the best seaming of any type of can, for any can maker, and for any manufacturer of seaming machines, with a view to meeting the most varied needs of the end users of these products, in the food, beverage and general sectors. Manufacture of conversion kits and spare parts for seaming machines. Format conversion equipment (box/cover) for each model.

 2. FRATELLI BELLEGRANDI DI COTTINI & ROVIZZI SNC

  Itálie

  Verified by europages badge

  Manufacturing of collet chucks under the patented trademark FB MANDRINI A PINZA, hydraulic chucks, pneumatic chucks with integrated cylinder, hydraulic chucks with integrated cylinder, pneumatic/hydraulic static bases, cutters, collets, hydraulic chucks with incorporated MITN cylinder and expanding collet chucks for reworking parts on the hole.

 3. SIGMA SPANNTECHNIK GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost SIGMA SPANNTECHNIK GMBH, je Výrobce, která působí v Vřetena a koníky sektoru. Sídlí v Inzigkofen, Německo.

 4. MECCANICA ARNES

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost MECCANICA ARNES, je Výrobce, která působí v Řezání vnitřních závitů - obráběcí stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Vřetena a koníky, tapping machines, electronic threading machine, spindles for lathes, Vřetena a koníky, Milling arbors, self-centering spindles, spindles for machine tools, a toolholder. Sídlí v Cavriago, Itálie.

 5. TDG CLAMPING SOLUTIONS

  Španělsko

  Společnost TDG CLAMPING SOLUTIONS, je Výrobce, která působí v Vřetena a koníky sektoru. Sídlí v Gernika-Lumo, Španělsko.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. GAETANO CAPORALI SRL

  Itálie

  Společnost GAETANO CAPORALI SRL, je Výrobce, která působí v Vřetena a koníky sektoru. Působí rovněž v sektorech vices, cnc tools, Chucks, a spindles for machine tools. Sídlí v Cinisello Balsamo, Itálie.

 2. JUNGWIRTH FEINMECHANIK GMBH

  Německo

  Společnost JUNGWIRTH FEINMECHANIK GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Vřetena a koníky sektoru. Sídlí v Hofkirchen, Německo.

 3. BARANOVICHI MACHINE TOOL ACCESSORIES PLANT. JSC

  Bělorusko

  Společnost BARANOVICHI MACHINE TOOL ACCESSORIES PLANT. JSC, je Výrobce, která působí v Vřetena a koníky sektoru. Působí rovněž v sektorech tightening clamps, spindles for machine tools, a toolholder. Sídlí v Baranovichi, Bělorusko.

 4. WEIBERG TECHNISCHE PRODUKTE E.K.

  Německo

  Společnost WEIBERG TECHNISCHE PRODUKTE E.K., je Prodejce/ Zástupce, která působí v Vřetena a koníky sektoru. Sídlí v Plochingen, Německo.

 5. SE.RI.NEX S.R.L.

  Itálie

  Společnost SE.RI.NEX S.R.L., je Výrobce, která působí v Vřetena a koníky sektoru. Působí rovněž v sektorech locking rings. Sídlí v Annone Di Brianza, Itálie.

 1. EMAC-TOOLS SRL

  Itálie

  Společnost EMAC-TOOLS SRL, je Výrobce, která působí v Vřetena a koníky sektoru. Působí rovněž v sektorech toolholder, tapping machines, a mandrel inspection. Sídlí v Torino, Itálie.

 2. SC NEMACOLY SRL

  Rumunsko

  Společnost SC NEMACOLY SRL, je Distributor, která působí v Vřetena a koníky sektoru. Sídlí v Focsani, Rumunsko.

 1. TECNOLOGIE FRB S.R.L.

  Itálie

  Společnost TECNOLOGIE FRB S.R.L., je Výrobce, která působí v Vřetena a koníky sektoru. Působí rovněž v sektorech pullers, industrial tools, a tailstocks. Sídlí v Borgonuovo Di Sasso Marconi, Itálie.

 2. BOTTELLI SRL

  Itálie

  Společnost BOTTELLI SRL, je Výrobce, která působí v Vřetena a koníky sektoru. Působí rovněž v sektorech components for mandrels, a toolholder. Sídlí v Sumirago, Itálie.

 3. MECCANICA SCOTTI S.R.L.

  Itálie

  Společnost MECCANICA SCOTTI S.R.L., je Výrobce, která působí v Vřetena a koníky sektoru. Působí rovněž v sektorech tool benches for metal working, self-centering spindles, a pullers. Sídlí v Cornate D'adda, Itálie.

 4. LISHUI HUANQIU BEARING TRADING CO., LTD.

  Čína

  Společnost LISHUI HUANQIU BEARING TRADING CO., LTD., je Distributor, která působí v Vřetena a koníky sektoru. Působí rovněž v sektorech Ložiska valivá, 4-point contact ball bearings, High-temperature bearings, automobile transmission bearings, a Ložiska valivá. Sídlí v Lishui, Čína.

 5. ROTOMORS FRANCE

  Francie

  Společnost ROTOMORS FRANCE, je Distributor, která působí v Vřetena a koníky sektoru. Působí rovněž v sektorech spindles for machine tools, a palletising machines. Sídlí v Villemoirieu, Francie.

 6. FADA RETTIFICHE CONI MANDRINI

  Itálie

  Společnost FADA RETTIFICHE CONI MANDRINI, je Výrobce, která působí v Vřetena a koníky sektoru. Působí rovněž v sektorech mandrel inspection, machine shop work and related services, precision machining, a internal grinding. Sídlí v Romano Canavese, Itálie.

 7. SMZ ITALIA S.R.L.

  Itálie

  Společnost SMZ ITALIA S.R.L., je Poskytovatel služeb, která působí v Vřetena a koníky sektoru. Působí rovněž v sektorech mandrel inspection. Sídlí v Volpiano, Itálie.

 8. SCHRENK GMBH

  Německo

  Společnost SCHRENK GMBH, je Distributor, která působí v Výroba šroubů a matic sektoru. Působí rovněž v sektorech Stavební kování, Sanitární armatury, Železářské zboží průmyslové, Vřetena a koníky, Stavební kování, Sanitární armatury, Železářské zboží průmyslové, a Vřetena a koníky. Sídlí v Zimmern, Německo.

 1. Yiwu Dachuan Industry&Trade co. Ltd

  Čína

  Společnost Yiwu Dachuan Industry&Trade co. Ltd, která působí v Vřetena a koníky sektoru. Sídlí v Yiwu, Čína.

 2. REMO-TECH SP. Z O.O. PPHU

  Polsko

  Společnost REMO-TECH SP. Z O.O. PPHU, je Multi-Category, která působí v Obráběcí stroje pro obrábění kovů - díly a příslušenství sektoru. Působí rovněž v sektorech Vřetena a koníky, Vřetena a koníky, lathing tools, grinders, a industrial slotters. Sídlí v Koronowo, Polsko.

 3. DONGGUAN QINJI MOTOR CO.,LTD

  Čína

  Společnost DONGGUAN QINJI MOTOR CO.,LTD, je Výrobce, která působí v Vřetena a koníky sektoru. Sídlí v Dongguan, Čína.

 4. HANGZHOU PINGCHENG MATCHINE CO.,LTD

  Čína

  Společnost HANGZHOU PINGCHENG MATCHINE CO.,LTD, je Výrobce, která působí v Vřetena a koníky sektoru. Sídlí v Xiaoshan, Čína.

 5. SINO-AUSTRALIA REFRIGERATION EQUIPMENT CO.,LTD

  Čína

  Společnost SINO-AUSTRALIA REFRIGERATION EQUIPMENT CO.,LTD, je Výrobce, která působí v Vřetena a koníky sektoru. Sídlí v Shenzhen, Čína.

 6. GÜNDOGDU ENDÜSTRI

  Turecko

  Společnost GÜNDOGDU ENDÜSTRI, je Výrobce, která působí v Vřetena a koníky sektoru. Působí rovněž v sektorech turned small metal parts, a cutters and heads for interchangeable knives. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 7. SCHUNK

  Belgie

  Společnost SCHUNK, je Výrobce, která působí v Vřetena a koníky sektoru. Sídlí v Erembodegem, Belgie.

 8. THORMAC ENGINEERING LTD

  Irsko

  Společnost THORMAC ENGINEERING LTD, je Velkoprodejce, která působí v Obráběcí stroje pro tváření kovů - díly a příslušenství sektoru. Působí rovněž v sektorech Obráběcí stroje pro dělení - díly a příslušenství, Vřetena a koníky, Plastické hmoty - výrobky pro domácnost, Profily z plastických hmot, Obráběcí stroje pro dělení - díly a příslušenství, Vřetena a koníky, Plastické hmoty - výrobky pro domácnost, a Profily z plastických hmot. Sídlí v Kilrush, Irsko.

 9. DONGGUAN LIXIAN INSTRUMENT SCIENTIFIC CO.,LTD

  Čína

  Společnost DONGGUAN LIXIAN INSTRUMENT SCIENTIFIC CO.,LTD, je Výrobce, která působí v Vřetena a koníky sektoru. Sídlí v dongguan, Čína.

 10. DFBLAST CO LTD

  Čína

  Společnost DFBLAST CO LTD, je Výrobce, která působí v Vřetena a koníky sektoru. Sídlí v Shanghai, Čína.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma