• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • vagóny - vnitřní vybavení

Výsledky hledání pro

Vagóny - vnitřní vybavení - Dovoz vývoz

 1. INNDES SRL

  Itálie

  Společnost INNDES SRL, je Výrobce, která působí v Vagóny - vnitřní vybavení sektoru. Sídlí v Tezze Sul Brenta, Itálie.

 2. BRYANSK PLANT OF DRAFT GEARS

  Rusko

  Společnost BRYANSK PLANT OF DRAFT GEARS, je Výrobce, která působí v Zařízení a vybavení železnic sektoru. Působí rovněž v sektorech Vozidla - služby, Vagóny - vnitřní vybavení, Tlumiče, Tažná zařízení, Vozidla - služby, Vagóny - vnitřní vybavení, Tlumiče, a Tažná zařízení. Sídlí v Bryansk, Rusko.

 3. BERTAZZONI LUCA S.R.L.

  Itálie

  Společnost BERTAZZONI LUCA S.R.L., je Poskytovatel služeb, která působí v Vagóny - vnitřní vybavení sektoru. Působí rovněž v sektorech Automobily, silencer repairs, car spare parts, Automobily, a silencers. Sídlí v Novellara, Itálie.

 4. DNEPROVAGONMASH

  Ukrajina

  Společnost DNEPROVAGONMASH, je Výrobce, která působí v Vagóny - vnitřní vybavení sektoru. Působí rovněž v sektorech cargo wagons. Sídlí v Dneprodzerzhinsk, Ukrajina.

 5. KAYKAC MAKINE SAN. TIC. LTD. STI.

  Turecko

  Společnost KAYKAC MAKINE SAN. TIC. LTD. STI., je Výrobce, která působí v Lokomotivy - zařízení a vybavení sektoru. Působí rovněž v sektorech Vagóny - vnitřní vybavení, locomotives, Rail vehicles - materials and equipment, Vagóny - vnitřní vybavení, a Machined parts. Sídlí v Adana, Turecko.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. RAILWAY WINDOWS

  Itálie

  Společnost RAILWAY WINDOWS, je Výrobce, která působí v Vagóny - vnitřní vybavení sektoru. Sídlí v Nola, Itálie.

 2. OEM TECHNOLOGY SOLUTIONS

  Austrálie

  Společnost OEM TECHNOLOGY SOLUTIONS, je Výrobce, která působí v Vagóny - vnitřní vybavení sektoru. Působí rovněž v sektorech plc control systems for manufacturing industry, a electrical engineering design. Sídlí v Sydney, Austrálie.

 3. RM SYSTEM GMBH

  Německo

  Společnost RM SYSTEM GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Vagóny - vnitřní vybavení sektoru. Sídlí v Kehl, Německo.

 4. CENEDESE S.P.A.

  Itálie

  Společnost CENEDESE S.P.A., je Poskytovatel služeb, která působí v Zařízení a vybavení železnic sektoru. Působí rovněž v sektorech Vagóny - vnitřní vybavení, Metro - zařízení a vybavení, Vagóny - vnitřní vybavení, a Metro - zařízení a vybavení. Sídlí v SILEA, Itálie.

 5. BONOLA & DOTTI S.R.L.

  Itálie

  Společnost BONOLA & DOTTI S.R.L., je Výrobce, která působí v Zařízení a vybavení železnic sektoru. Působí rovněž v sektorech Vagóny - vnitřní vybavení, Metro - zařízení a vybavení, Vagóny - vnitřní vybavení, a Metro - zařízení a vybavení. Sídlí v Milano, Itálie.

 1. SI.GI.FER.

  Itálie

  Společnost SI.GI.FER., je Poskytovatel služeb, která působí v Zařízení a vybavení železnic sektoru. Působí rovněž v sektorech Vagóny - vnitřní vybavení, Metro - zařízení a vybavení, Vagóny - vnitřní vybavení, a Metro - zařízení a vybavení. Sídlí v Vinzaglio, Itálie.

 2. DONELLI DI.MA.F. S.P.A.

  Itálie

  Společnost DONELLI DI.MA.F. S.P.A., je Výrobce, která působí v Zařízení a vybavení železnic sektoru. Působí rovněž v sektorech Vagóny - vnitřní vybavení, Metro - zařízení a vybavení, Vagóny - vnitřní vybavení, a Metro - zařízení a vybavení. Sídlí v Poviglio, Itálie.

 1. SUPERUTENSILI S.R.L.

  Itálie

  Společnost SUPERUTENSILI S.R.L., je Poskytovatel služeb, která působí v Zařízení a vybavení železnic sektoru. Působí rovněž v sektorech Vagóny - vnitřní vybavení, Metro - zařízení a vybavení, Vagóny - vnitřní vybavení, a Metro - zařízení a vybavení. Sídlí v Firenze, Itálie.

 2. ANSALDOBREDA S.P.A.

  Itálie

  Společnost ANSALDOBREDA S.P.A., je Výrobce, která působí v Zařízení a vybavení železnic sektoru. Působí rovněž v sektorech Vagóny - vnitřní vybavení, Metro - zařízení a vybavení, Vagóny - vnitřní vybavení, a Metro - zařízení a vybavení. Sídlí v Napoli, Itálie.

 3. CENEDESE S.P.A.

  Itálie

  Společnost CENEDESE S.P.A., je Poskytovatel služeb, která působí v Zařízení a vybavení železnic sektoru. Působí rovněž v sektorech Vagóny - vnitřní vybavení, Metro - zařízení a vybavení, Vagóny - vnitřní vybavení, a Metro - zařízení a vybavení. Sídlí v Silea, Itálie.

 4. PLASSER ITALIANA S.R.L.

  Itálie

  Společnost PLASSER ITALIANA S.R.L., je Poskytovatel služeb, která působí v Zařízení a vybavení železnic sektoru. Působí rovněž v sektorech Vagóny - vnitřní vybavení, Metro - zařízení a vybavení, Vagóny - vnitřní vybavení, a Metro - zařízení a vybavení. Sídlí v Velletri, Itálie.

 5. VALENTE S.P.A.

  Itálie

  Společnost VALENTE S.P.A., je Výrobce, která působí v Zařízení a vybavení železnic sektoru. Působí rovněž v sektorech Ferroslitiny, Vagóny - vnitřní vybavení, Ferroslitiny, a Vagóny - vnitřní vybavení. Sídlí v Lainate, Itálie.

 6. PRODUCTION UNION URALVAGONZAVOD NAMED AFTER DZERZHINSKI STATE UNITARY ENTERPRISE

  Rusko

  Společnost PRODUCTION UNION URALVAGONZAVOD NAMED AFTER DZERZHINSKI STATE UNITARY ENTERPRISE, je Výrobce, která působí v Zařízení a vybavení železnic sektoru. Působí rovněž v sektorech Vagóny - vnitřní vybavení, Kotlářství, Vagóny - vnitřní vybavení, a Kotlářství. Sídlí v Sverdlovskaya Oblast, Rusko.

 7. PONY AUTO TREND S.R.O.

  Česká republika

  Společnost PONY AUTO TREND S.R.O., je Výrobce, která působí v Zařízení a vybavení železnic sektoru. Působí rovněž v sektorech Vagóny - vnitřní vybavení, a Vagóny - vnitřní vybavení. Sídlí v Brno-Jih, Česká republika.

 8. ROMARC

  Rumunsko

  Společnost ROMARC, je Velkoprodejce, která působí v Zařízení a vybavení železnic sektoru. Působí rovněž v sektorech Vagóny - vnitřní vybavení, a Vagóny - vnitřní vybavení. Sídlí v Bucuresti, Rumunsko.

 1. GIDAFER S.R.L.

  Itálie

  Společnost GIDAFER S.R.L., která působí v Zařízení a vybavení železnic sektoru. Působí rovněž v sektorech Vagóny - vnitřní vybavení, Metro - zařízení a vybavení, Vagóny - vnitřní vybavení, a Metro - zařízení a vybavení. Sídlí v Palermo, Itálie.

 2. KNORR-BREMSE GMBH, DIVISION IFE AUTOMATIC DOOR SYSTEMS

  Rakousko

  Společnost KNORR-BREMSE GMBH, DIVISION IFE AUTOMATIC DOOR SYSTEMS, je Výrobce, která působí v Vagóny - vnitřní vybavení sektoru. Sídlí v Kematen/ybbs, Rakousko.

 3. DIPSA TECHNES S.R.L.

  Itálie

  Společnost DIPSA TECHNES S.R.L., je Subdodavatel, která působí v Zařízení a vybavení železnic sektoru. Působí rovněž v sektorech Vagóny - vnitřní vybavení, Metro - zařízení a vybavení, Vagóny - vnitřní vybavení, a Metro - zařízení a vybavení. Sídlí v Castel Maggiore, Itálie.

 4. SERVIZI FERROVIARI INTEGRATI S.R.L.

  Itálie

  Společnost SERVIZI FERROVIARI INTEGRATI S.R.L., je Poskytovatel služeb, která působí v Zařízení a vybavení železnic sektoru. Působí rovněž v sektorech Vagóny - vnitřní vybavení, Metro - zařízení a vybavení, Vagóny - vnitřní vybavení, a Metro - zařízení a vybavení. Sídlí v Ravenna, Itálie.

 5. FERROVIE DEL GARGANO LAVORI FERROVIARI E CIVILI SRL

  Itálie

  Společnost FERROVIE DEL GARGANO LAVORI FERROVIARI E CIVILI SRL, je Poskytovatel služeb, která působí v Zařízení a vybavení železnic sektoru. Působí rovněž v sektorech Vagóny - vnitřní vybavení, Metro - zařízení a vybavení, Vagóny - vnitřní vybavení, a Metro - zařízení a vybavení. Sídlí v Bari, Itálie.

 6. ABH (ATELIERS DE BASSE HAM)

  Francie

  Společnost ABH (ATELIERS DE BASSE HAM), je Poskytovatel služeb, která působí v Vagóny - vnitřní vybavení sektoru. Sídlí v Basse Ham, Francie.

 7. ZAKLAD WIELOBRANZOWY BUSTER S C

  Polsko

  Společnost ZAKLAD WIELOBRANZOWY BUSTER S C, je Výrobce, která působí v Vagóny - vnitřní vybavení sektoru. Působí rovněž v sektorech Tramvaje - zařízení a vybavení, a Tramvaje - zařízení a vybavení. Sídlí v Inowroclaw, Polsko.

 8. HEINRICH WILHELM WAGGONBAU- UND VERTRIEBS- GMBH & CO KG

  Německo

  Společnost HEINRICH WILHELM WAGGONBAU- UND VERTRIEBS- GMBH & CO KG, je Poskytovatel služeb, která působí v Zařízení a vybavení železnic sektoru. Působí rovněž v sektorech Vagóny - vnitřní vybavení, a Vagóny - vnitřní vybavení. Sídlí v Recklinghausen, Německo.

 9. F.I.S.A. S.R.L.

  Itálie

  Společnost F.I.S.A. S.R.L., je Výrobce, která působí v Zařízení a vybavení železnic sektoru. Působí rovněž v sektorech Vagóny - vnitřní vybavení, Metro - zařízení a vybavení, Vagóny - vnitřní vybavení, a Metro - zařízení a vybavení. Sídlí v Osoppo, Itálie.

 10. G. TIM - CO. VASUTI JARMUMUSZAKI SZOLGALTATO ES KERESKEDELMI KORLATOLT FELELOSSEGU TARSASAG

  Maďarsko

  Společnost G. TIM - CO. VASUTI JARMUMUSZAKI SZOLGALTATO ES KERESKEDELMI KORLATOLT FELELOSSEGU TARSASAG, je Poskytovatel služeb, která působí v Zařízení a vybavení železnic sektoru. Působí rovněž v sektorech Vagóny - vnitřní vybavení, a Vagóny - vnitřní vybavení. Sídlí v Budapest, Maďarsko.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma