• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • ventilátory pro domácnost

Výsledky hledání pro

Ventilátory pro domácnost - Dovoz vývoz

 1. DOSPEL POLAND

  Polsko

  Verified by europages badge

  DOSPEL, founded in 1974 in Czestochowa, Poland, is a well-established brand with 46 years of experience in ventilation systems. The company exports its products to over 50 countries, and is known for its focus on innovation and modern production processes. DOSPEL's range of products includes wind turbines for green energy, and it dominates the Polish ventilation market. One of the key strengths of DOSPEL is its commitment to innovation and modern production processes. Due to the wide range of products, DOSPEL has dominated the Polish ventilation market. Dospel offer includes : •many models of domestic fans that will not only ensure high air quality, but also aesthetically complement your interior design •industrial fans •bathroom fans •bathroom extractor fans •bathroom exhaust fans •bathroom vent fans •elements of ventilation systems •ventilation systems with recuperation •ventilation and air conditioning units for your company •ventilation systems for use in homes •industrial ventilation solutions for use in large-scale operations Our R&D team, following new technical and technological solutions, is constantly improving the design, durability and functionality of our products. With over 50 years of experience, a commitment to innovation, and modern production processes, DOSPEL is well-positioned to continue providing its customers with the best products on the market. The quality of DOSPEL is confirmed by many certificates. Contact us for more information.

 2. WEISSHAAR GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost WEISSHAAR GMBH, je Distributor, která působí v Ventilátory pro domácnost sektoru. Sídlí v Backnang, Německo.

 3. AIRFLOW LUFTTECHNIK GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost AIRFLOW LUFTTECHNIK GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Ventilátory pro domácnost sektoru. Sídlí v Rheinbach, Německo.

 4. BRACHTEL LUFTTECHNIK GMBH

  Rakousko

  Verified by europages badge

  Společnost BRACHTEL LUFTTECHNIK GMBH, je Výrobce, která působí v Ventilátory pro domácnost sektoru. Sídlí v Guntramsdorf, Rakousko.

 5. CASAFAN GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost CASAFAN GMBH, je Distributor, která působí v Ventilátory pro domácnost sektoru. Sídlí v Hasselroth, Německo.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. KARS SPOL. S R.O. - VENTILÁTORY A ASYNCHRONNÍ MOTORY

  Česká republika

  Prodáváme ventilátory, převodovky či elektromotory a asynchronní motory. Dodáváme také pracovní oděvy včetně gastro oblečení a pracovní i dětskou obuv a metrový textil.

 2. CASA BRUNO, S.L.

  Španělsko

  Společnost CASA BRUNO, S.L., je Distributor, která působí v Ventilátory pro domácnost sektoru. Sídlí v Santa Ponsa (calviá), Španělsko.

 3. MICRONEL AG

  Švýcarsko

  Společnost MICRONEL AG, je Výrobce, která působí v Ventilátory průmyslové sektoru. Působí rovněž v sektorech Ohřívače vzduchu, Ventilátory pro domácnost, Ohřívače vzduchu, a Ventilátory pro domácnost. Sídlí v Tagelswangen, Švýcarsko.

 4. LMT SRL LUX

  Itálie

  Společnost LMT SRL LUX, je Výrobce, která působí v Klimatizace, větrání a ventilace - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Ventilátory pro domácnost, ventilation, axial exhaust fans, centrifugal exhaust fans, a Ventilátory pro domácnost. Sídlí v Buccinasco, Itálie.

 5. KARL HOPF GMBH

  Německo

  Společnost KARL HOPF GMBH, je Výrobce, která působí v Ventilátory pro domácnost sektoru. Sídlí v Bayreuth, Německo.

 1. KS METALLTECHNIK GMBH

  Německo

  Společnost KS METALLTECHNIK GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Ventilátory pro domácnost sektoru. Sídlí v Leipzig, Německo.

 2. MASCHINENBAU LOHSE GMBH

  Německo

  Společnost MASCHINENBAU LOHSE GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Ventilátory pro domácnost sektoru. Sídlí v Heidenheim, Německo.

 1. SPÄNEX GMBH

  Německo

  Společnost SPÄNEX GMBH, je Výrobce, která působí v Ventilátory pro domácnost sektoru. Sídlí v Uslar, Německo.

 2. AWENTA

  Polsko

  Společnost AWENTA, je Výrobce, která působí v Ventilátory pro domácnost sektoru. Působí rovněž v sektorech ventilation grills. Sídlí v Stojadla, Polsko.

 3. COMPETAIR GMBH

  Švýcarsko

  Společnost COMPETAIR GMBH, je Prodejce/ Zástupce, která působí v Ventilátory pro domácnost sektoru. Sídlí v Thalwil, Švýcarsko.

 4. NOVENCO BUILDING & INDUSTRIES A/S

  Německo

  Společnost NOVENCO BUILDING & INDUSTRIES A/S, je Výrobce, která působí v Ventilátory pro domácnost sektoru. Sídlí v Niederstotzingen, Německo.

 5. KISSMANN KÜHLGERÄTE INH. HERMANN KISSLINGER

  Německo

  Společnost KISSMANN KÜHLGERÄTE INH. HERMANN KISSLINGER, je Výrobce, která působí v Ventilátory pro domácnost sektoru. Sídlí v München, Německo.

 6. MADE IN BRAZIL CALIFORNIA

  Brazílie

  Společnost MADE IN BRAZIL CALIFORNIA, je Prodejce/ Zástupce, která působí v Ventilátory pro domácnost sektoru. Působí rovněž v sektorech Pet products manufacturers, frozen fruit juices, article for restaurants, a leather boots. Sídlí v Guaratuba, Brazílie.

 7. INTAX TRADING SRL

  Rumunsko

  Společnost INTAX TRADING SRL, je Distributor, která působí v Úprava vzduchu - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Ventilátory pro domácnost, dehumidifiers for residential use, air purification, Ventilátory pro domácnost, a aromatherapy. Sídlí v Otopeni, Rumunsko.

 8. SHUNDE MINGLING ELECTRIC COMPANY

  Čína

  Společnost SHUNDE MINGLING ELECTRIC COMPANY, je Výrobce, která působí v Ventilátory pro domácnost sektoru. Sídlí v Leliu, Čína.

 1. KROBATH PROTECH GMBH

  Rakousko

  Společnost KROBATH PROTECH GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Ventilátory pro domácnost sektoru. Sídlí v Feldbach, Rakousko.

 2. HAITHERM INDUSTRIEOFENBAU UND WÄRMEBEHANDLUNGSANLAGEN GMBH

  Rakousko

  Společnost HAITHERM INDUSTRIEOFENBAU UND WÄRMEBEHANDLUNGSANLAGEN GMBH, je Výrobce, která působí v Ventilátory pro domácnost sektoru. Sídlí v Walding, Rakousko.

 3. AERMOTIX GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost AERMOTIX GMBH & CO. KG, je Velkoprodejce, která působí v Ventilátory pro domácnost sektoru. Sídlí v Donauwörth, Německo.

 4. AIRCLEAN SAFETY PRODUCTS

  Německo

  Společnost AIRCLEAN SAFETY PRODUCTS, je Výrobce, která působí v Ventilátory pro domácnost sektoru. Sídlí v Mönchengladbach, Německo.

 5. ACP - AIR CONDITIONING PRODUCTS

  Rumunsko

  Společnost ACP - AIR CONDITIONING PRODUCTS, je Výrobce, která působí v Mříže, kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech Klimatizace, větrání a ventilace - zařízení, Ventilátory průmyslové, Ventilátory pro domácnost, Klimatizace, větrání a ventilace - zařízení, Ventilátory průmyslové, a Ventilátory pro domácnost. Sídlí v Otopeni, Rumunsko.

 6. ZAKŁAD USŁUG KOMINIARSKICH

  Polsko

  Společnost ZAKŁAD USŁUG KOMINIARSKICH, je Multi-Category, která působí v Pece a komíny, průmyslové sektoru. Působí rovněž v sektorech Ventilátory pro domácnost, chimney stack, chimney-tops, Brushes for chimney sweeping, a Ventilátory pro domácnost. Sídlí v Piaseczno, Polsko.

 7. FANELITE EUROPE

  Francie

  Společnost FANELITE EUROPE, je Velkoprodejce, která působí v Ventilátory pro domácnost sektoru. Působí rovněž v sektorech ceiling fan, fans, Silent fans, a household fans. Sídlí v Annecy, Francie.

 8. INTOVENT

  Nizozemsko

  Společnost INTOVENT, je Distributor, která působí v Ventilátory pro domácnost sektoru. Působí rovněž v sektorech aerating. Sídlí v Nederweert, Nizozemsko.

 9. A. ÖBKE PROAID LUFTTECHNIK E. K.

  Německo

  Společnost A. ÖBKE PROAID LUFTTECHNIK E. K., je Výrobce, která působí v Ventilátory pro domácnost sektoru. Působí rovněž v sektorech industrial fans, fans, low-pressure ventilators for industrial use, a fans for tunnels. Sídlí v Northeim, Německo.

 10. VENTOS LÜFTUNGSTECHNIK GMBH

  Německo

  Společnost VENTOS LÜFTUNGSTECHNIK GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Výměníky tepla sektoru. Působí rovněž v sektorech Klimatizace, větrání a ventilace - zařízení, Ventilátory průmyslové, Ventilátory pro domácnost, Průmyslové chlazení - zařízení, Klimatizace, větrání a ventilace - zařízení, Ventilátory průmyslové, Ventilátory pro domácnost, a Průmyslové chlazení - zařízení. Sídlí v Georgsmarienhütte, Německo.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma