• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • vepřové maso- čerstvé

Výsledky hledání pro

Vepřové maso- čerstvé - Dovoz vývoz

 1. ÁRIK 21 - AGRO KFT

  Maďarsko

  Verified by europages badge

  Welcome to ÁRIK 21 - AGRO KFT, a private trading company headquartered in Budapest, Hungary. Our commitment is to provide unparalleled business solutions to customers worldwide. We specialize in offering quality branded products at affordable wholesale prices, catering to businesses of all sizes. Complementing this, our seamless logistics ensure timely deliveries. As a leading trading company, we excel as a wholesaler and distributor, offering an extensive range of products. Our portfolio includes beverages like soft and energy drinks, alcoholic and non-alcoholic beers, dairy products, including baby milk, and indulgent items like chocolates, confectioneries, and premium teas and coffees. Our strong partnerships with renowned FMCG producers such as Nestle, Heinz, Mars, Red Bull, Coca Cola, Tchibo, and Ferrero enable us to serve businesses worldwide with excellence. Our dedication to excellence drives us to explore captivating niche categories and unique brands. We've cultivated reliable relationships with suppliers, ensuring quick order fulfillment within 48 hours. Central to ÁRIK 21 - AGRO KFT is the value we place on trust and lasting partnerships. Our experienced team combines trading expertise with a visionary approach, ensuring efficient transactions. Our goal is to foster collaborations that extend beyond the initial order, emphasizing mutual growth.

 2. HOREMEAT

  Belgie

  Verified by europages badge

  Společnost HOREMEAT, je Velkoprodejce, která působí v Hovězí maso, čerstvé sektoru. Působí rovněž v sektorech Maso a drůbež čerstvé, Bourání masa, Telecí maso, čerstvé, Vepřové maso, čerstvé, Maso a drůbež čerstvé, Bourání masa, Telecí maso, čerstvé, a Vepřové maso, čerstvé. Sídlí v Mouscron, Belgie.

 3. MÄSOVÝROBA KOPČANY S.R.O.

  Slovensko

  Vyrábíme maso a masové výrobky dle přání zákazníka. http: //www.hatalamaso.sk/produkty/ Dodáváme do obchodních řetězců, ale i pro malé zpracovatele, například hotdog. Část produkce masa prodáváme z vlastního chovu skotu a vepřového z farmy Budkovany. http: //www.hatalamaso.sk/farma-budkovany/. V chovu skotu je nosným programem chov krav masného plemene GASCONNE bez tržní produkce mléka spojený z odchovem a prodejem mléčných výkrmových telat, jatečných býků a odchovem jalovic na vlastní reprodukci základního stáda. Masové SKOT: Gasconne Highland Piemontský dobytek Plemeno Valaška Ovce masovému typu a jejich křižence: Ile de France Zušlechtělá valaška Romanovské ovce Suffolk Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně dodávek masa a masových výrobků pro vás, pak se na nás můžete kdykoliv obrátit. SLUŽBY: Agroturistika: Školní exkurze na farmě Uspořádáme pro vaši firmu klasickou zabijačku přímo na farmě i s rautem. PRONÁJEM A PRODEJ: Pronájem skladovacích prostor s mostovým jeřábem Prodej sena Nájemné ustájení zvířat ZEMĚDĚLSKÁ TECHNIKA: Traktor zetor (balíkovací vidlice, paletizační vidle, lopata) Smykový nakladač UNC 061 Buldozer DT 75 A další... Spolupracujeme pouze s ověřenými dodavateli, které stejně splňují kvalitativní kritéria, jako je musíme a chceme splňovat i my. Jsme 100% připraveni, abychom splnili Vaše i zákonné kritéria. Námi používané moderní výrobní technologie splňují přísné podmínky kontrolního systému HACCP.

 4. MAKOVEC A.S. - PRODEJ MASA, UZENIN A JITRNIC

  Česká republika

  Jsme výrobci masa s dlouholetou tradicí. Nabízíme kuřecí, vepřové i hovězí maso, masné polotovary, jitrnice a jelita, paštiky či uzeniny. Téměř všechny naše produkty jsou bezlepkové.

 5. IBERICOS DE BELLOTA DEHESA LAS CUMBRES

  Španělsko

  Společnost IBERICOS DE BELLOTA DEHESA LAS CUMBRES, je Výrobce, která působí v Vepřové maso, čerstvé sektoru. Působí rovněž v sektorech Iberian hams, a Iberian charcuterie. Sídlí v Cumbres Mayores, Španělsko.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. INTEXUR

  Španělsko

  Společnost INTEXUR, je Výrobce, která působí v Vepřové maso, čerstvé sektoru. Působí rovněž v sektorech fried pork fat scraps, a pancetta coppata. Sídlí v Higuera La Real-Badajoz, Španělsko.

 2. OPTIMEAT LTD.

  Rumunsko

  Společnost OPTIMEAT LTD., je Výrobce, která působí v Zmrazené a hluboce zmrazené maso sektoru. Působí rovněž v sektorech Vepřové maso, čerstvé, Bourání masa, fat, Vepřové maso, čerstvé, Bourání masa, a carcasses. Sídlí v Bucharest, Rumunsko.

 3. AGARAS, UAB

  Litva

  Společnost AGARAS, UAB, je Výrobce, která působí v Hovězí maso, čerstvé sektoru. Působí rovněž v sektorech Vepřové maso, čerstvé, Vnitřnosti, Vepřové maso, čerstvé, a Vnitřnosti. Sídlí v Balandiskiu K., Pabirze , Birzai, Litva.

 4. LENTFORT FLEISCHHANDEL GMBH

  Německo

  Společnost LENTFORT FLEISCHHANDEL GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Vepřové maso, čerstvé sektoru. Působí rovněž v sektorech pork processing, boned meat, meats, a Butchers - meat. Sídlí v Gronau, Německo.

 5. CARNICAS CINCO VILLAS, S.A.U.

  Španělsko

  Společnost CARNICAS CINCO VILLAS, S.A.U., je Výrobce, která působí v Vepřové maso, čerstvé sektoru. Působí rovněž v sektorech pork, Pork - slaughterhouse products, pork loin, a pork fillets. Sídlí v Zaragoza, Španělsko.

 1. FRISELVA SA

  Španělsko

  Společnost FRISELVA SA, je Výrobce, která působí v Vepřové maso, čerstvé sektoru. Působí rovněž v sektorech Jatka, pork, quartering room, plants and equipment for slaughtering pigs, a Jatka. Sídlí v Riudellots De La Selva-Girona, Španělsko.

 2. CARNICAS GRAMEL, S.L.

  Španělsko

  Společnost CARNICAS GRAMEL, S.L., je Výrobce, která působí v Vepřové maso, čerstvé sektoru. Působí rovněž v sektorech kebabs. Sídlí v Valencia, Španělsko.

 1. PINCHITOS FRANJA

  Španělsko

  Společnost PINCHITOS FRANJA, je Velkoprodejce, která působí v Vepřové maso, čerstvé sektoru. Působí rovněž v sektorech kebabs. Sídlí v Terrasa, Španělsko.

 2. JSC BREST MEAT PACKING PLANT

  Bělorusko

  Společnost JSC BREST MEAT PACKING PLANT, je Výrobce, která působí v Klobásy a párky sektoru. Působí rovněž v sektorech Hovězí maso, čerstvé, Vepřové maso, čerstvé, Šunky, retail meat and meat product markets, Hovězí maso, čerstvé, Vepřové maso, čerstvé, a Šunky. Sídlí v Brest, Bělorusko.

 3. FRESBEIRA - INDÚSTRIA DE CARNES, LDA

  Portugalsko

  Společnost FRESBEIRA - INDÚSTRIA DE CARNES, LDA, je Výrobce, která působí v Vepřové maso, čerstvé sektoru. Působí rovněž v sektorech deli meats, a meat processing. Sídlí v Vila Nova De Poiares, Portugalsko.

 4. MICHNA FOOD SP. Z O.O. SP. K.

  Polsko

  Společnost MICHNA FOOD SP. Z O.O. SP. K., je Výrobce, která působí v Vepřové maso, čerstvé sektoru. Působí rovněž v sektorech minced meats, tinned meats, a pork processing. Sídlí v Pelplin, Polsko.

 5. MONTARAZ DE GARVÃO, LDA.

  Portugalsko

  Společnost MONTARAZ DE GARVÃO, LDA., je Výrobce, která působí v Vepřové maso, čerstvé sektoru. Sídlí v Garvão, Portugalsko.

 6. I.B. DEHESA LAS CUMBRES S.L.

  Španělsko

  Společnost I.B. DEHESA LAS CUMBRES S.L., je Výrobce, která působí v Vepřové maso, čerstvé sektoru. Sídlí v Sant Boi De Llobregat, Španělsko.

 7. FLEISCHEREI FÜRNSCHUSS GMBH

  Rakousko

  Společnost FLEISCHEREI FÜRNSCHUSS GMBH, je Maloprodejce, která působí v Hovězí maso, čerstvé sektoru. Působí rovněž v sektorech Vepřové maso, čerstvé, Telecí maso, čerstvé, Vepřové maso, čerstvé, a Telecí maso, čerstvé. Sídlí v Dobl-Zwaring, Rakousko.

 8. CARNEIRO & SALGUEIRINHO, LDA

  Portugalsko

  Společnost CARNEIRO & SALGUEIRINHO, LDA, je Výrobce, která působí v Hovězí maso, čerstvé sektoru. Působí rovněž v sektorech Vepřové maso, čerstvé, a Vepřové maso, čerstvé. Sídlí v Trofa, Portugalsko.

 1. PORC MERCATUS APS

  Dánsko

  Společnost PORC MERCATUS APS, je Velkoprodejce, která působí v Prasata (druh) sektoru. Působí rovněž v sektorech Potraviny - import-export, Vepřové maso, čerstvé, Maso a drůbež čerstvé, Potraviny - import-export, Vepřové maso, čerstvé, Maso a drůbež čerstvé, a livestock. Sídlí v Tommerup, Dánsko.

 2. LA BOYAUDERIE SISTERONAISE

  Francie

  Společnost LA BOYAUDERIE SISTERONAISE, je Výrobce, která působí v Maso a drůbež čerstvé sektoru. Působí rovněž v sektorech Vepřové maso, čerstvé, a Vepřové maso, čerstvé. Sídlí v Sisteron, Francie.

 3. GERU HANDELSGMBH

  Rakousko

  Společnost GERU HANDELSGMBH, je Velkoprodejce, která působí v Vepřové maso, čerstvé sektoru. Sídlí v Martinsberg, Rakousko.

 4. UMIXMART

  Spojené arabské emiráty

  Společnost UMIXMART, je Distributor, která působí v Potraviny - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech Maso a drůbež čerstvé, Vepřové maso, čerstvé, Zmrazené a hluboce zmrazené potraviny, Maso a drůbež čerstvé, Vepřové maso, čerstvé, Zmrazené a hluboce zmrazené potraviny, a sunflower oil. Sídlí v Dubai, Spojené arabské emiráty.

 5. BIG BROTHER 025

  Srbsko

  Společnost BIG BROTHER 025, je Velkoprodejce, která působí v Vepřové maso, čerstvé sektoru. Působí rovněž v sektorech frozen meats, vacuum packed meat, frozen meat export, a meat import export. Sídlí v Sombor, Srbsko.

 6. FOODMEAT

  Ukrajina

  Společnost FOODMEAT, je Velkoprodejce, která působí v Maso a drůbež čerstvé sektoru. Působí rovněž v sektorech Vepřové maso, čerstvé, Hovězí maso, čerstvé, Vepřové maso, čerstvé, Hovězí maso, čerstvé, frozen butcher meat products, a frozen meats. Sídlí v Chervonograd, Ukrajina.

 7. EUROPEJSKIE CENTRUM GOSPODARCZE

  Polsko

  Společnost EUROPEJSKIE CENTRUM GOSPODARCZE, je Distributor, která působí v Vepřové maso, čerstvé sektoru. Sídlí v Głowno, Polsko.

 8. ALGO FOODS

  Francie

  Společnost ALGO FOODS, je Poskytovatel služeb, která působí v Import-export - zemědělskopotravinářský komplex sektoru. Působí rovněž v sektorech Vepřové maso, čerstvé, pork, a Vepřové maso, čerstvé. Sídlí v Rungis Cedex, Francie.

 9. DUFRAIS

  Belgie

  Společnost DUFRAIS, je Distributor, která působí v Maso a drůbež čerstvé sektoru. Působí rovněž v sektorech Skopové maso, čerstvé, Hovězí maso, čerstvé, Vepřové maso, čerstvé, Skopové maso, čerstvé, Hovězí maso, čerstvé, Vepřové maso, čerstvé, a poultry for slaughter. Sídlí v Aubel, Belgie.

 10. KIRA TRADE GMBH

  Německo

  Společnost KIRA TRADE GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Vepřové maso, čerstvé sektoru. Působí rovněž v sektorech Potraviny - import-export, Rybolov - import-export, Potraviny - import-export, beef, Rybolov - import-export, a poultry meat. Sídlí v Lünen (luenen), Německo.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma
Filtry

Výsledky hledání pro

Vepřové maso- čerstvé - Dovoz vývoz

Počet výsledků

8 314 Podniky