• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • veterinární přípravky

Výsledky hledání pro

Veterinární přípravky - Dovoz vývoz

 1. H3D FRANCE

  Francie

  Verified by europages badge

  In 1994 Denis HEITZ, a French vet, was confronted with the problem of removing ticks from his four legged patients. He then designed a simple and efficient tick hook, registered a patent and sold it under the O’TOM® then Tick Twister® brands. In 1995 he sold his veterinary practice and set up H3D. The Tick Twister® quickly became a best-seller with over 2 million items sold each year in over 35 countries worldwide. In 2010 H3D launched a new product: BambooStick®, a cotton bud specially designed to clean dogs' ears. Just like the Tick Twister®, the BambooStick® became a worldwide success with millions sold around the world. Located in the Jura, H3D today makes 60 % of its turnover form exports and works with professionals from different sectors: vets, pet shops, pharmacies, outdoor stores, … H3D sells products under its own brand names(Tick Twister® & BambooStick®) and also supplies many distributors and laboratories worldwide. H3D privileges "Made in France" so as to pass on French know-how and reduce distances for transporting our products. With our skilled and dynamic 6-strong team, H3D satisfies all its clients' requests. Don't hesitate to contact us for more details about our products!

 2. CORIS BIOCONCEPT

  Belgie

  Verified by europages badge
 3. MÉD-I-VET

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost MÉD-I-VET, je Distributor, která působí v Veterinární přípravky sektoru. Působí rovněž v sektorech Veterinary products for horses, Veterinary products for dogs, Veterinary products for cats, Regenerative medicine, Veterinary anti-inflammatories, Natural veterinary products, Medical devices for vets, Treatments for animals, a Veterinary products. Sídlí v Marseille, Francie.

 4. IMV IMAGING

  Spojené království

  Verified by europages badge

  Společnost IMV IMAGING, je Výrobce, která působí v Veterináři - vybavení sektoru. Působí rovněž v sektorech Veterinární přípravky, products for veterinary use, veterinary ultrasound, veterinary X-ray, Veterinární přípravky, Veterinary imaging, Veterinary supplies, Veterinary supplier, a Veterinary manufacturer. Sídlí v Bellshill, Spojené království.

 5. PET NATURA DE SANIDAD ANIMAL SL

  Španělsko

  Společnost PET NATURA DE SANIDAD ANIMAL SL, je Výrobce, která působí v Veterinární přípravky sektoru. Sídlí v Lugo, Španělsko.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. MEDIS MEDICAL TECHNOLOGY GMBH

  Německo

  Společnost MEDIS MEDICAL TECHNOLOGY GMBH, je Výrobce, která působí v Nábytek pro laboratoře sektoru. Působí rovněž v sektorech Veterinární přípravky, toxicology, medical systems, Veterinární přípravky, a laboratory benches. Sídlí v Buseck, Německo.

 2. AIP DEVELOPPEMENT SA

  Belgie

  Společnost AIP DEVELOPPEMENT SA, je Výrobce, která působí v Lékařství a chirurgie - výrobky a potřeby sektoru. Působí rovněž v sektorech Veterinární přípravky, Nástroje pro zvěrolékařství, sutures, Veterinární přípravky, a Nástroje pro zvěrolékařství. Sídlí v Olne, Belgie.

 3. MEDICAVET TARIM HAYV. ILAC VE KIMYA SAN. TIC. LTD. STI.

  Turecko

  Společnost MEDICAVET TARIM HAYV. ILAC VE KIMYA SAN. TIC. LTD. STI., je Výrobce, která působí v Veterinární přípravky sektoru. Působí rovněž v sektorech animal vaccines. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 4. KEVIN BACON'S

  Belgie

  Společnost KEVIN BACON'S, je Výrobce, která působí v Veterinární přípravky sektoru. Sídlí v Grace Hollogne, Belgie.

 5. VETEQ

  Nizozemsko

  Společnost VETEQ, je Distributor, která působí v Veterinární přípravky sektoru. Působí rovněž v sektorech Veterinární - vybavení a nástroje, Veterinární - vybavení a nástroje, a operating room tables. Sídlí v Wervershoof, Nizozemsko.

 1. "UKRZOOVETPROMPOSTACH" CORPORATION

  Ukrajina

  Společnost "UKRZOOVETPROMPOSTACH" CORPORATION, je Výrobce, která působí v Veterinární přípravky sektoru. Působí rovněž v sektorech medicines for veterinary use. Sídlí v Kiev, Ukrajina.

 2. DOPHARMA B.V.

  Nizozemsko

  Společnost DOPHARMA B.V., je Výrobce, která působí v Veterinární přípravky sektoru. Působí rovněž v sektorech Farmacie - základní a vedlejší výrobky, a Farmacie - základní a vedlejší výrobky. Sídlí v Raamsdonksveer, Nizozemsko.

 1. BYKONTES

  Turecko

  Společnost BYKONTES, je Výrobce, která působí v Veterinární přípravky sektoru. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 2. JM SANTE PHARMA

  Polsko

  Společnost JM SANTE PHARMA, je Výrobce, která působí v Veterinární přípravky sektoru. Působí rovněž v sektorech Animal care products. Sídlí v Będzin, Polsko.

 3. GENEON ENZYME TECHNOLOGIES

  Turecko

  Společnost GENEON ENZYME TECHNOLOGIES, je Výrobce, která působí v Veterinární přípravky sektoru. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 4. CEVA SANTE ANIMALE

  Francie

  Společnost CEVA SANTE ANIMALE, je Výrobce, která působí v Veterinární přípravky sektoru. Působí rovněž v sektorech Veterinary Pharmacy Services. Sídlí v Libourne Cedex, Francie.

 5. ASTRA VET

  Egypt

  Společnost ASTRA VET, která působí v Veterinární přípravky sektoru. Sídlí v Giza, Egypt.

 6. SHANGHAI YUKING WATER SOLUBLE MATERIAL TECH CO., LTD.

  Čína

  Společnost SHANGHAI YUKING WATER SOLUBLE MATERIAL TECH CO., LTD., je Výrobce, která působí v Veterinární přípravky sektoru. Sídlí v Shanghai, Čína.

 7. DOLLVET

  Turecko

  Společnost DOLLVET, je Výrobce, která působí v Veterinární přípravky sektoru. Sídlí v Sanliurfa, Turecko.

 8. PAK STAR CO.

  Itálie

  Společnost PAK STAR CO., je Výrobce, která působí v Chirurgie léčebná - nástroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Veterinární přípravky, a Veterinární přípravky. Sídlí v Villa Carcina, Itálie.

 1. TRUST CARE COMPANY

  Egypt

  Společnost TRUST CARE COMPANY, je Distributor, která působí v Veterinární přípravky sektoru. Působí rovněž v sektorech Akvakultura a chov ryb, a Akvakultura a chov ryb. Sídlí v Obour, Egypt.

 2. DERMOVET PHARMA

  Portugalsko

  Společnost DERMOVET PHARMA, je Výrobce, která působí v Veterinární přípravky sektoru. Působí rovněž v sektorech products for veterinary use, pharmaceutical products for veterinary use, a articles for veterinary use. Sídlí v Vila Nova de Gaia, Portugalsko.

 3. J&G BIOTECH LTD

  Spojené království

  Společnost J&G BIOTECH LTD, je Multi-Category, která působí v Veterinární přípravky sektoru. Sídlí v London, Spojené království.

 4. ARIADNA CO., LTD

  Ukrajina

  Společnost ARIADNA CO., LTD, je Výrobce, která působí v Veterinární přípravky sektoru. Sídlí v Odesa, Ukrajina.

 5. INTERNATIONAL HEALTHCARE LIMITED

  Indie

  Společnost INTERNATIONAL HEALTHCARE LIMITED, je Výrobce, která působí v Dobytek a drůbež - krmiva sektoru. Působí rovněž v sektorech Potravní doplňky, Veterinární přípravky, Potravní doplňky, Premixes for pigs, Veterinary products, a Veterinární přípravky. Sídlí v Vijayawada, Indie.

 6. RTA LABORATORIES

  Turecko

  Společnost RTA LABORATORIES, je Výrobce, která působí v Veterinární přípravky sektoru. Působí rovněž v sektorech products for veterinary use, diagnostic products, microbiology, a molecular biology laboratories. Sídlí v Gebze, Turecko.

 7. BIOVETA, A.S.

  Česká republika

  Společnost BIOVETA, A.S., je Distributor, která působí v Veterinární přípravky sektoru. Působí rovněž v sektorech veterinary biologicals, veterinary medicines, a antiparasitics. Sídlí v Ivanovice Na Hané, Česká republika.

 8. G GROUP SRLS

  Itálie

  Společnost G GROUP SRLS, je Distributor, která působí v Veterinární přípravky sektoru. Působí rovněž v sektorech disposable medical articles, disposable articles, a syringes for medical use. Sídlí v Marsala, Itálie.

 9. INTERCHEMIE WERKEN "DE ADELAAR"

  Nizozemsko

  Společnost INTERCHEMIE WERKEN "DE ADELAAR", je Výrobce, která působí v Veterinární přípravky sektoru. Sídlí v Waalre, Nizozemsko.

 10. BELKAROLIN LTD

  Bělorusko

  Společnost BELKAROLIN LTD, je Výrobce, která působí v Veterinární přípravky sektoru. Působí rovněž v sektorech Veterinární - vybavení a nástroje, Medicines for animals, pharmaceutical products for veterinary use, Veterinární - vybavení a nástroje, a animal vaccines. Sídlí v Vitebsk, Bělorusko.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma
Filtry

Výsledky hledání pro

Veterinární přípravky - Dovoz vývoz

Počet výsledků

477 Podniky