• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • vinařství - stroje- zařízení a vybavení

Výsledky hledání pro

Vinařství - stroje- zařízení a vybavení - Dovoz vývoz

 1. BUCHER VASLIN

  Francie

  Společnost BUCHER VASLIN, je Výrobce, která působí v Vinařství - stroje, zařízení a vybavení sektoru. Sídlí v Chalonnes Sur Loire, Francie.

 2. JM INOX TECHNOLOGIE

  Francie

  Společnost JM INOX TECHNOLOGIE, je Výrobce, která působí v Vinařství - stroje, zařízení a vybavení sektoru. Působí rovněž v sektorech Laser cutting, Cylindrical and parallelpiped tanks, plants and equipment for breweries, a fruit juice pasteurisation systems. Sídlí v Prades Le Lez, Francie.

 3. BARED SRL

  Itálie

  Společnost BARED SRL, je Výrobce, která působí v Vinařství - stroje, zařízení a vybavení sektoru. Působí rovněž v sektorech Enologie - stroje a zařízení, Čepovací a výčepní zařízení, Enologie - stroje a zařízení, wholesale of machines for oenology, a Čepovací a výčepní zařízení. Sídlí v Codognè, Itálie.

 4. CADALPE SRL

  Itálie

  Společnost CADALPE SRL, je Výrobce, která působí v Vinařství - stroje, zařízení a vybavení sektoru. Působí rovněž v sektorech Kádě pro vinařství, plants and equipment for breweries, Distillation columns, concentration equipment, a Kádě pro vinařství. Sídlí v Vazzola, Itálie.

 5. C.E.M. S.R.L.

  Itálie

  Společnost C.E.M. S.R.L., je Výrobce, která působí v Enologie - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Vinařství - stroje, zařízení a vybavení, Plnění do láhví a nádob - stroje a zařízení, Vinařství - stroje, zařízení a vybavení, systems and equipment for the wine industry, a Plnění do láhví a nádob - stroje a zařízení. Sídlí v Milano, Itálie.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. RTB SRL

  Itálie

  Společnost RTB SRL, je Výrobce, která působí v Vinařství - stroje, zařízení a vybavení sektoru. Působí rovněž v sektorech Enologie - stroje a zařízení, Enologie - stroje a zařízení, tangential flow filtration, wine-making coadjuvants, a products for wine-making. Sídlí v Gallo D'alba, Itálie.

 2. PULEO S.R.L.

  Itálie

  Společnost PULEO S.R.L., je Výrobce, která působí v Vinařství - stroje, zařízení a vybavení sektoru. Působí rovněž v sektorech Enologie - stroje a zařízení, Enologie - stroje a zařízení, grape crushers for the wine industry, a wine machines. Sídlí v Marsala, Itálie.

 3. GIMAR S.R.L.

  Itálie

  Společnost GIMAR S.R.L., je Výrobce, která působí v Kádě kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech Cisterny kovové, Vinařství - stroje, zařízení a vybavení, Cisterny kovové, wine-makers, Vinařství - stroje, zařízení a vybavení, a storage tanks. Sídlí v Occimiano, Itálie.

 4. TMCI PADOVAN SPA

  Itálie

  Společnost TMCI PADOVAN SPA, je Výrobce, která působí v Výroba konzerv - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Vinařství - stroje, zařízení a vybavení, Nápoje - průmyslové stroje a zařízení, fruit juice pasteurisation systems, liquid filters, Vinařství - stroje, zařízení a vybavení, a Nápoje - průmyslové stroje a zařízení. Sídlí v Vittorio Veneto, Itálie.

 5. TNP

  Ukrajina

  Společnost TNP, je Velkoprodejce, která působí v Vinařství - stroje, zařízení a vybavení sektoru. Sídlí v Odessa, Ukrajina.

 1. AMOS INDUSTRIE

  Francie

  Společnost AMOS INDUSTRIE, je Výrobce, která působí v Vinařství - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Vinařství - stroje, zařízení a vybavení, agri-food product machinery, tank for unloading grapes, a Vinařství - stroje, zařízení a vybavení. Sídlí v Beaune, Francie.

 2. PMH VINICOLE

  Francie

  Společnost PMH VINICOLE, je Výrobce, která působí v Vinařství - stroje, zařízení a vybavení sektoru. Působí rovněž v sektorech lobe pumps, a pumps for the wine industry. Sídlí v Montanay, Francie.

 1. THEMAS

  Francie

  Společnost THEMAS, je Poskytovatel služeb, která působí v Vinařství - stroje, zařízení a vybavení sektoru. Působí rovněž v sektorech amphoras. Sídlí v Pernes Les Fontaines, Francie.

 2. CAZAUX ROTORFLEX

  Francie

  Společnost CAZAUX ROTORFLEX, je Výrobce, která působí v Vinařství - stroje, zařízení a vybavení sektoru. Působí rovněž v sektorech pump manufacturing, a piston pumps. Sídlí v Montussan, Francie.

 3. NEXO WINES, S.L.

  Španělsko

  Společnost NEXO WINES, S.L., je Výrobce, která působí v Víno sektoru. Působí rovněž v sektorech Vinařství - stroje, zařízení a vybavení, personalised brands, Winery, Vinařství - stroje, zařízení a vybavení, a Private Label. Sídlí v Requena, Španělsko.

 4. PE DIONIS

  Ukrajina

  Společnost PE DIONIS, je Výrobce, která působí v Vinařství - stroje, zařízení a vybavení sektoru. Působí rovněž v sektorech cabernet-merlot. Sídlí v Odessa, Ukrajina.

 5. ARTENA S.R.L.

  Itálie

  Společnost ARTENA S.R.L., je Distributor, která působí v Vinařství - stroje, zařízení a vybavení sektoru. Působí rovněž v sektorech wine barrels, wine-making products, a wine-making tannins. Sídlí v Gemonio, Itálie.

 6. SCA VIGNERONS REUNIS DE MONSEGUR

  Francie

  Společnost SCA VIGNERONS REUNIS DE MONSEGUR, je Výrobce, která působí v Vína - Francie sektoru. Působí rovněž v sektorech Vína - Bordeaux, Vinařství - stroje, zařízení a vybavení, Vína - Bordeaux, a Vinařství - stroje, zařízení a vybavení. Sídlí v Le Puy, Francie.

 7. CFA

  Turecko

  Společnost CFA, je Prodejce/ Zástupce, která působí v Víno sektoru. Působí rovněž v sektorech Vinařství - stroje, zařízení a vybavení, filling, meat wine, wine bar wine tasting, a Vinařství - stroje, zařízení a vybavení. Sídlí v Denizli, Turecko.

 8. DANANIKA LTD

  Bulharsko

  Společnost DANANIKA LTD, je Výrobce, která působí v Vinařství - stroje, zařízení a vybavení sektoru. Sídlí v Zlataritsa, Bulharsko.

 1. COCCINELLAWINE

  Turecko

  Společnost COCCINELLAWINE, je Multi-Category, která působí v Vinařství - stroje, zařízení a vybavení sektoru. Působí rovněž v sektorech non-alcoholic wines. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 2. VINOROB

  Ukrajina

  Společnost VINOROB, je Maloprodejce, která působí v Vinařství - stroje, zařízení a vybavení sektoru. Působí rovněž v sektorech wine cellars, a presses for the wine industry. Sídlí v Uzhgorod, Ukrajina.

 3. L'ENOTECNICA S.R.L.

  Itálie

  Společnost L'ENOTECNICA S.R.L., je Velkoprodejce, která působí v Nápoje - průmyslové stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Kádě pro vinařství, Vinařství - stroje, zařízení a vybavení, Kádě pro vinařství, a Vinařství - stroje, zařízení a vybavení. Sídlí v Nizza Monferrato, Itálie.

 4. MAISON REMY BREQUE

  Francie

  Společnost MAISON REMY BREQUE, která působí v Vína - dozrávání v láhvích, tradiční metoda sektoru. Působí rovněž v sektorech Kádě pro vinařství, Vinařství - stroje, zařízení a vybavení, Kádě pro vinařství, a Vinařství - stroje, zařízení a vybavení. Sídlí v St Gervais, Francie.

 5. COOPE VINICOLE DU LUC CAVE DES VIGNERONS DU LUC

  Francie

  Společnost COOPE VINICOLE DU LUC CAVE DES VIGNERONS DU LUC, která působí v Vína - dozrávání v láhvích, tradiční metoda sektoru. Působí rovněž v sektorech Kádě pro vinařství, Vinařství - stroje, zařízení a vybavení, Kádě pro vinařství, a Vinařství - stroje, zařízení a vybavení. Sídlí v Le Luc, Francie.

 6. LES VIGNERONS DE GRANET SCA

  Francie

  Společnost LES VIGNERONS DE GRANET SCA, která působí v Vína - dozrávání v láhvích, tradiční metoda sektoru. Působí rovněž v sektorech Kádě pro vinařství, Vinařství - stroje, zařízení a vybavení, Kádě pro vinařství, a Vinařství - stroje, zařízení a vybavení. Sídlí v Aix En Provence, Francie.

 7. CAVE COOP.DES GRANDS VINS DE JULIENAS

  Francie

  Společnost CAVE COOP.DES GRANDS VINS DE JULIENAS, která působí v Vína - dozrávání v láhvích, tradiční metoda sektoru. Působí rovněž v sektorech Kádě pro vinařství, Vinařství - stroje, zařízení a vybavení, Kádě pro vinařství, a Vinařství - stroje, zařízení a vybavení. Sídlí v Julienas, Francie.

 8. CAVE COOPERATIVE VITICOLE

  Francie

  Společnost CAVE COOPERATIVE VITICOLE, která působí v Vína - dozrávání v láhvích, tradiční metoda sektoru. Působí rovněž v sektorech Kádě pro vinařství, Vinařství - stroje, zařízení a vybavení, Kádě pro vinařství, a Vinařství - stroje, zařízení a vybavení. Sídlí v Valvigneres, Francie.

 9. C.M.E. S.R.L.

  Itálie

  Společnost C.M.E. S.R.L., je Výrobce, která působí v Nápoje - průmyslové stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Kádě pro vinařství, Vinařství - stroje, zařízení a vybavení, Kádě pro vinařství, a Vinařství - stroje, zařízení a vybavení. Sídlí v Campagnola Emilia, Itálie.

 10. LES VIGNERONS DE LA SAINTE BAUME

  Francie

  Společnost LES VIGNERONS DE LA SAINTE BAUME, která působí v Vína - dozrávání v láhvích, tradiční metoda sektoru. Působí rovněž v sektorech Kádě pro vinařství, Vinařství - stroje, zařízení a vybavení, Kádě pro vinařství, a Vinařství - stroje, zařízení a vybavení. Sídlí v Rougiers, Francie.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma
Filtry

Výsledky hledání pro

Vinařství - stroje- zařízení a vybavení - Dovoz vývoz

Počet výsledků

4 163 Podniky