• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • vinařství - stroje- zařízení a vybavení

Výsledky hledání pro

Vinařství - stroje- zařízení a vybavení - Dovoz vývoz

 1. ARSILAC

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost ARSILAC, je Distributor, která působí v Kádě kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech Lihovary a vinopalny - stroje a zařízení, Pivovary - stroje a zařízení, Kádě pro vinařství, Vinařství - stroje, zařízení a vybavení, Stroje a zařízení pro chemický průmysl, Stroje a zařízení pro farmaceutický průmysl, Stroje a zařízení pro kosmetický průmysl, refrigerated tanks, a steel tanks. Sídlí v Monteux, Francie.

 2. BUCHER VASLIN

  Francie

  Společnost BUCHER VASLIN, je Výrobce, která působí v Vinařství - stroje, zařízení a vybavení sektoru. Sídlí v Chalonnes Sur Loire, Francie.

 3. JM INOX TECHNOLOGIE

  Francie

  Společnost JM INOX TECHNOLOGIE, je Výrobce, která působí v Vinařství - stroje, zařízení a vybavení sektoru. Působí rovněž v sektorech Laser cutting, Cylindrical and parallelpiped tanks, plants and equipment for breweries, a fruit juice pasteurisation systems. Sídlí v Prades Le Lez, Francie.

 4. BARED SRL

  Itálie

  Společnost BARED SRL, je Výrobce, která působí v Vinařství - stroje, zařízení a vybavení sektoru. Působí rovněž v sektorech Enologie - stroje a zařízení, Čepovací a výčepní zařízení, Enologie - stroje a zařízení, wholesale of machines for oenology, a Čepovací a výčepní zařízení. Sídlí v Codognè, Itálie.

 5. CADALPE SRL

  Itálie

  Společnost CADALPE SRL, je Výrobce, která působí v Vinařství - stroje, zařízení a vybavení sektoru. Působí rovněž v sektorech Kádě pro vinařství, plants and equipment for breweries, Distillation columns, concentration equipment, a Kádě pro vinařství. Sídlí v Vazzola, Itálie.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. C.E.M. S.R.L.

  Itálie

  Společnost C.E.M. S.R.L., je Výrobce, která působí v Enologie - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Vinařství - stroje, zařízení a vybavení, Plnění do láhví a nádob - stroje a zařízení, Vinařství - stroje, zařízení a vybavení, systems and equipment for the wine industry, a Plnění do láhví a nádob - stroje a zařízení. Sídlí v Milano, Itálie.

 2. GIMAR S.R.L.

  Itálie

  Společnost GIMAR S.R.L., je Výrobce, která působí v Kádě kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech Cisterny kovové, Vinařství - stroje, zařízení a vybavení, Cisterny kovové, wine-makers, Vinařství - stroje, zařízení a vybavení, a storage tanks. Sídlí v Occimiano, Itálie.

 3. RTB SRL

  Itálie

  Společnost RTB SRL, je Výrobce, která působí v Vinařství - stroje, zařízení a vybavení sektoru. Působí rovněž v sektorech Enologie - stroje a zařízení, Enologie - stroje a zařízení, tangential flow filtration, wine-making coadjuvants, a products for wine-making. Sídlí v Gallo D'alba, Itálie.

 4. PULEO S.R.L.

  Itálie

  Společnost PULEO S.R.L., je Výrobce, která působí v Vinařství - stroje, zařízení a vybavení sektoru. Působí rovněž v sektorech Enologie - stroje a zařízení, Enologie - stroje a zařízení, grape crushers for the wine industry, a wine machines. Sídlí v Marsala, Itálie.

 5. CAZAUX ROTORFLEX

  Francie

  Společnost CAZAUX ROTORFLEX, je Výrobce, která působí v Vinařství - stroje, zařízení a vybavení sektoru. Působí rovněž v sektorech pump manufacturing, a piston pumps. Sídlí v Montussan, Francie.

 1. THEMAS

  Francie

  Společnost THEMAS, je Poskytovatel služeb, která působí v Vinařství - stroje, zařízení a vybavení sektoru. Působí rovněž v sektorech amphoras. Sídlí v Pernes Les Fontaines, Francie.

 2. TMCI PADOVAN SPA

  Itálie

  Společnost TMCI PADOVAN SPA, je Výrobce, která působí v Výroba konzerv - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Vinařství - stroje, zařízení a vybavení, Nápoje - průmyslové stroje a zařízení, fruit juice pasteurisation systems, liquid filters, Vinařství - stroje, zařízení a vybavení, a Nápoje - průmyslové stroje a zařízení. Sídlí v Vittorio Veneto, Itálie.

 1. PMH VINICOLE

  Francie

  Společnost PMH VINICOLE, je Výrobce, která působí v Vinařství - stroje, zařízení a vybavení sektoru. Působí rovněž v sektorech lobe pumps, a pumps for the wine industry. Sídlí v Montanay, Francie.

 2. AMOS INDUSTRIE

  Francie

  Společnost AMOS INDUSTRIE, je Výrobce, která působí v Vinařství - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Vinařství - stroje, zařízení a vybavení, agri-food product machinery, tank for unloading grapes, a Vinařství - stroje, zařízení a vybavení. Sídlí v Beaune, Francie.

 3. TNP

  Ukrajina

  Společnost TNP, je Velkoprodejce, která působí v Vinařství - stroje, zařízení a vybavení sektoru. Sídlí v Odessa, Ukrajina.

 4. NEXO WINES, S.L.

  Španělsko

  Společnost NEXO WINES, S.L., je Výrobce, která působí v Víno sektoru. Působí rovněž v sektorech Vinařství - stroje, zařízení a vybavení, personalised brands, Winery, Vinařství - stroje, zařízení a vybavení, a Private Label. Sídlí v Requena, Španělsko.

 5. PE DIONIS

  Ukrajina

  Společnost PE DIONIS, je Výrobce, která působí v Vinařství - stroje, zařízení a vybavení sektoru. Působí rovněž v sektorech cabernet-merlot. Sídlí v Odessa, Ukrajina.

 6. ARTENA S.R.L.

  Itálie

  Společnost ARTENA S.R.L., je Distributor, která působí v Vinařství - stroje, zařízení a vybavení sektoru. Působí rovněž v sektorech wine barrels, wine-making products, a wine-making tannins. Sídlí v Gemonio, Itálie.

 7. CFA

  Turecko

  Společnost CFA, je Prodejce/ Zástupce, která působí v Víno sektoru. Působí rovněž v sektorech Vinařství - stroje, zařízení a vybavení, filling, meat wine, wine bar wine tasting, a Vinařství - stroje, zařízení a vybavení. Sídlí v Denizli, Turecko.

 8. SCA VIGNERONS REUNIS DE MONSEGUR

  Francie

  Společnost SCA VIGNERONS REUNIS DE MONSEGUR, je Výrobce, která působí v Vína - Francie sektoru. Působí rovněž v sektorech Vína - Bordeaux, Vinařství - stroje, zařízení a vybavení, Vína - Bordeaux, a Vinařství - stroje, zařízení a vybavení. Sídlí v Le Puy, Francie.

 1. VINOROB

  Ukrajina

  Společnost VINOROB, je Maloprodejce, která působí v Vinařství - stroje, zařízení a vybavení sektoru. Působí rovněž v sektorech wine cellars, a presses for the wine industry. Sídlí v Uzhgorod, Ukrajina.

 2. DANANIKA LTD

  Bulharsko

  Společnost DANANIKA LTD, je Výrobce, která působí v Vinařství - stroje, zařízení a vybavení sektoru. Sídlí v Zlataritsa, Bulharsko.

 3. COCCINELLAWINE

  Turecko

  Společnost COCCINELLAWINE, je Multi-Category, která působí v Vinařství - stroje, zařízení a vybavení sektoru. Působí rovněž v sektorech non-alcoholic wines. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 4. SANLAUREN WINERY

  Čína

  Společnost SANLAUREN WINERY, je Výrobce, která působí v Vinařství - stroje, zařízení a vybavení sektoru. Sídlí v guangzhouq, Čína.

 5. SARL DIOGENE TISSIER & FILS

  Francie

  Společnost SARL DIOGENE TISSIER & FILS, která působí v Vína - dozrávání v láhvích, tradiční metoda sektoru. Působí rovněž v sektorech Kádě pro vinařství, Vinařství - stroje, zařízení a vybavení, Kádě pro vinařství, a Vinařství - stroje, zařízení a vybavení. Sídlí v Chavot Courcourt, Francie.

 6. COOP LES COTEAUX DU LANDION

  Francie

  Společnost COOP LES COTEAUX DU LANDION, která působí v Vína - dozrávání v láhvích, tradiční metoda sektoru. Působí rovněž v sektorech Kádě pro vinařství, Vinařství - stroje, zařízení a vybavení, Kádě pro vinařství, a Vinařství - stroje, zařízení a vybavení. Sídlí v Meurville, Francie.

 7. IPTAL EDILDI

  Turecko

  Společnost IPTAL EDILDI, je Distributor, která působí v Vinařství - stroje, zařízení a vybavení sektoru. Působí rovněž v sektorech white wines, red wines, a engine production. Sídlí v Mardin, Turecko.

 8. INOX MAREMMA S.R.L.

  Itálie

  Společnost INOX MAREMMA S.R.L., je Výrobce, která působí v Nápoje - průmyslové stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Kádě pro vinařství, Vinařství - stroje, zařízení a vybavení, Kádě pro vinařství, a Vinařství - stroje, zařízení a vybavení. Sídlí v Gavorrano, Itálie.

 9. OENO PREST

  Francie

  Společnost OENO PREST, která působí v Vína - dozrávání v láhvích, tradiční metoda sektoru. Působí rovněž v sektorech Kádě pro vinařství, Vinařství - stroje, zařízení a vybavení, Kádě pro vinařství, a Vinařství - stroje, zařízení a vybavení. Sídlí v Coursan, Francie.

 10. NORTAN S.R.L.

  Itálie

  Společnost NORTAN S.R.L., je Výrobce, která působí v Nápoje - průmyslové stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Kádě pro vinařství, Vinařství - stroje, zařízení a vybavení, Kádě pro vinařství, a Vinařství - stroje, zařízení a vybavení. Sídlí v Veronella, Itálie.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma
Filtry

Výsledky hledání pro

Vinařství - stroje- zařízení a vybavení - Dovoz vývoz

Počet výsledků

4 174 Podniky