• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • vinná réva - keře

Výsledky hledání pro

Vinná réva - keře - Dovoz vývoz

 1. TRSNICA VRHPOLJE

  Slovinsko

  Verified by europages badge

  Společnost TRSNICA VRHPOLJE, je Výrobce, která působí v Vinná réva - keře sektoru. Působí rovněž v sektorech Zahradnictví - import-export, Školky pěstitelské a lesní, grafting work, wine grapes, grafts, grafted vine shoots, vine cuttings, vines, a Vine plants. Sídlí v Vipava, Slovinsko.

 2. SOLODKI GRONA

  Ukrajina

  Společnost SOLODKI GRONA, je Výrobce, která působí v Vinná réva - keře sektoru. Působí rovněž v sektorech vines, vine cuttings, a grapes. Sídlí v Poltava, Ukrajina.

 3. PÉPINIÈRES VITICOLES DAYDE PHILIPPE

  Francie

  Společnost PÉPINIÈRES VITICOLES DAYDE PHILIPPE, je Výrobce, která působí v Školky pěstitelské a lesní sektoru. Působí rovněž v sektorech Sazenice, cibule a osiva, Vinná réva - keře, stock cuttings, white dessert grapes, Sazenice, cibule a osiva, a Vinná réva - keře. Sídlí v Montans, Francie.

 4. WORLDWIDE VINEYARDS - INNESTO DELLA VITE

  Itálie

  Společnost WORLDWIDE VINEYARDS - INNESTO DELLA VITE, je Poskytovatel služeb, která působí v Zemědělství - služby sektoru. Působí rovněž v sektorech Vinná réva - keře, grafting work, Consulting services in vineyard creation, Vine plants, a Vinná réva - keře. Sídlí v Roma, Itálie.

 5. SARDA VIGNETI S.R.L.

  Itálie

  Společnost SARDA VIGNETI S.R.L., je Poskytovatel služeb, která působí v Vinná réva - keře sektoru. Působí rovněž v sektorech vineyard, a vine cuttings. Sídlí v Santa Giusta, Itálie.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. DRAGON FRUIT SA CUTTINGS PROPAGATION NURSERY SA

  Jižní Afrika

  Společnost DRAGON FRUIT SA CUTTINGS PROPAGATION NURSERY SA, je Velkoprodejce, která působí v Vinná réva - keře sektoru. Sídlí v Pretoria, Jižní Afrika.

 2. CANTINA ITALIANA (LA)

  Belgie

  Společnost CANTINA ITALIANA (LA), je Distributor, která působí v Víno sektoru. Působí rovněž v sektorech Vinná réva - keře, alcoholic beverages, Vinná réva - keře, a typical italian wines. Sídlí v Diest, Belgie.

 3. VIVEROS CORTÉS, SL

  Španělsko

  Společnost VIVEROS CORTÉS, SL, je Výrobce, která působí v Vinná réva - keře sektoru. Sídlí v Cheste, Španělsko.

 4. VIVEROS PLANTVID SL

  Španělsko

  Společnost VIVEROS PLANTVID SL, je Distributor, která působí v Vinná réva - keře sektoru. Sídlí v Aielo De Malferit, Španělsko.

 5. ENRIC REGULL

  Španělsko

  Společnost ENRIC REGULL, je Výrobce, která působí v Sadba školková sektoru. Působí rovněž v sektorech Vinná réva - keře, vines, Vine plants, Winery nursery, a Vinná réva - keře. Sídlí v Vilafranca Del Penedes, Španělsko.

 1. JARDIVIGNE

  Francie

  Společnost JARDIVIGNE, je Maloprodejce, která působí v Vinná réva - keře sektoru. Sídlí v Sainte Livrade Sur Lot, Francie.

 2. AMV-AGRO LTD

  Bulharsko

  Společnost AMV-AGRO LTD, je Výrobce, která působí v Vinná réva - keře sektoru. Působí rovněž v sektorech Vine plants. Sídlí v Plovdiv, Bulharsko.

 1. PEPINIERES GUILLAUME

  Francie

  Společnost PEPINIERES GUILLAUME, je Výrobce, která působí v Vinná réva - keře sektoru. Působí rovněž v sektorech Winery nursery, a Vine plants. Sídlí v Charcenne, Francie.

 2. PÉPINIÈRES VITICOLES MERCIER

  Francie

  Společnost PÉPINIÈRES VITICOLES MERCIER, je Výrobce, která působí v Vinná réva - keře sektoru. Sídlí v Vix, Francie.

 3. CESAR GILABERT SOLANES

  Španělsko

  Společnost CESAR GILABERT SOLANES, která působí v Školky pěstitelské a lesní sektoru. Působí rovněž v sektorech Vinná réva - keře, a Vinná réva - keře. Sídlí v Beniarrés, Španělsko.

 4. BOUGES SARL

  Francie

  Společnost BOUGES SARL, která působí v Školky pěstitelské a lesní sektoru. Působí rovněž v sektorech Vinná réva - keře, a Vinná réva - keře. Sídlí v Camiran, Francie.

 5. PEPINIERES HEBINGER SARL

  Francie

  Společnost PEPINIERES HEBINGER SARL, je Výrobce, která působí v Vinná réva - keře sektoru. Sídlí v Eguisheim, Francie.

 6. GRUPO NC

  Argentina

  Společnost GRUPO NC, je Prodejce/ Zástupce, která působí v Vinná réva - keře sektoru. Působí rovněž v sektorech marketing and export. Sídlí v Salta, Argentina.

 7. NIKOLOZ & DAREJAN GVELESIANI

  Gruzie

 8. TECHSEALAB

  Francie

  Verified by europages badge

  TECHSEALAB is a Brittany-based company that specialises in marine and terrestrial plant-based biotechnologies. TECHSEALAB delivers technologies for: - the creation of organic active ingredients (obtained using our proprietary technologies) in liquid, solid or cream form using carefully selected raw materials harvested at an exceptional site at the southern extremity of Finistere, - the formulation of finished products mainly destined for agricultural markets. TECHSEALAB offers natural alternatives by promoting the use of algae and plants. These natural alternatives are a response to the needs of our customers from around the world, proof of our determination to promote our international vocation. Products from TECHSEALAB are intended for field crops, but also for vines, orchards, nurseries, arboriculture, horticulture, etc.