• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • vnitřní a vnější obaly - stroje

Výsledky hledání pro

Vnitřní a vnější obaly - stroje - Dovoz vývoz

 1. MOSCA GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  In line with the company's Nonstop Performance claim, Mosca offers a comprehensive portfolio of holistic, end-of-line transport packaging solutions that includes strapping machines, stretch wrappers and consumables. From basic standard models to customised special machines and fully automated high-performance systems with digital features, Mosca stands by its customers as a global partner providing extensive services and support ranging from product development to production and maintenance. In Germany, Malaysia and America, Mosca manufactures strapping made from PP, PET or other materials with an ever-higher proportion of recycled content. Founded in 1966, the family-owned company is headquartered in Waldbrunn (Germany) and represented by 27 locations in 19 countries, including six production facilities in Germany, Malaysia, Canada, Spain and the USA. In total, the company has more than 1, 100 employees.

 2. ÖZELLER MAKINA SANAYII- HUSEYIN KORKMAZ

  Turecko

  Společnost ÖZELLER MAKINA SANAYII- HUSEYIN KORKMAZ, je Výrobce, která působí v Potravinářský průmysl různé - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Balení a adjustace - stroje a zařízení, Vnitřní a vnější obaly - stroje, Nápoje - průmyslové stroje a zařízení, Balení a adjustace - stroje a zařízení, Vnitřní a vnější obaly - stroje, Nápoje - průmyslové stroje a zařízení, a packing machines for packing. Sídlí v Konya, Turecko.

 3. VIPAK SP. Z O.O.

  Polsko

  Společnost VIPAK SP. Z O.O., je Multi-Category, která působí v Balení zboží sektoru. Působí rovněž v sektorech Vnitřní a vnější obaly - stroje, packing tapes and films, Vnitřní a vnější obaly - stroje, neutral and personalised adhesive tapes, a adhesive tapes. Sídlí v Jarocin, Polsko.

 4. TLS TECHNICAL LOGISTIC SOLUTIONS

  Nizozemsko

  Společnost TLS TECHNICAL LOGISTIC SOLUTIONS, je Multi-Category, která působí v Vnitřní a vnější obaly - stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech pallet wrapping machine, semi-automatic wrapping machine, a Flexible packaging materials. Sídlí v Waalwijk, Nizozemsko.

 5. THIMON

  Francie

  Společnost THIMON, je Výrobce, která působí v Vnitřní a vnější obaly - stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Obaly - podniky, Balení a adjustace - stroje a zařízení, Plasty - obaly, packaging and packing, Obaly - podniky, Balení a adjustace - stroje a zařízení, a Plasty - obaly. Sídlí v Méry, Francie.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. KRONORM MAKINA AMBALAJ SAN. TIC. LTD. STI.

  Turecko

  Společnost KRONORM MAKINA AMBALAJ SAN. TIC. LTD. STI., je Výrobce, která působí v Vnitřní a vnější obaly - stroje sektoru. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 2. SUPERMACH SP.K. TOMASZ NITA

  Polsko

  Společnost SUPERMACH SP.K. TOMASZ NITA, je Multi-Category, která působí v Vnitřní a vnější obaly - stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Balení a ovíjení - stroje a zařízení, Kartony pro obalový průmysl, Obaly - podniky, Balení a ovíjení - stroje a zařízení, Kartony pro obalový průmysl, Obaly - podniky, a canning. Sídlí v Warszawa, Polsko.

 3. FUJI PACKAGING MACHINES SAS

  Francie

  Společnost FUJI PACKAGING MACHINES SAS, je Výrobce, která působí v Vnitřní a vnější obaly - stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Balení a adjustace - stroje a zařízení, a Balení a adjustace - stroje a zařízení. Sídlí v Goussainville Cedex, Francie.

 4. POLPAK MASZYNY PAKUJACE

  Polsko

  Společnost POLPAK MASZYNY PAKUJACE, která působí v Vnitřní a vnější obaly - stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech cartoners. Sídlí v WARSZAWA, Polsko.

 5. BAG IN BOX

  Polsko

  Společnost BAG IN BOX, je Výrobce, která působí v Vnitřní a vnější obaly - stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech stuffing machines. Sídlí v Lublin, Polsko.

 1. ENMAK ENDÜSTRIYEL MAKINE

  Turecko

  Společnost ENMAK ENDÜSTRIYEL MAKINE, je Výrobce, která působí v Balení a adjustace - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Vnitřní a vnější obaly - stroje, Packing machines, packing labelling machines, a Vnitřní a vnější obaly - stroje. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 2. DIJKSTRA VEREENIGDE

  Nizozemsko

  Společnost DIJKSTRA VEREENIGDE, je Velkoprodejce, která působí v Balení a adjustace - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Vnitřní a vnější obaly - stroje, Vnitřní a vnější obaly - stroje, a packaging machines. Sídlí v Lelystad, Nizozemsko.

 1. SMB SONDERMASCHINENBAU E.K. PÖSSNECK

  Německo

  Společnost SMB SONDERMASCHINENBAU E.K. PÖSSNECK, je Výrobce, která působí v Vnitřní a vnější obaly - stroje sektoru. Sídlí v Pößneck, Německo.

 2. STREMA MASCHINENBAU GMBH

  Německo

  Společnost STREMA MASCHINENBAU GMBH, je Výrobce, která působí v Tisk a sazba - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Reprodukční technika - stroje a zařízení, Dokončovací práce a vazba - stroje a zařízení, Značení a etiketování - stroje, Vnitřní a vnější obaly - stroje, Reprodukční technika - stroje a zařízení, Dokončovací práce a vazba - stroje a zařízení, Značení a etiketování - stroje, a Vnitřní a vnější obaly - stroje. Sídlí v Sulzbach-Rosenberg, Německo.

 3. YURTPAK MAKINA

  Turecko

  Společnost YURTPAK MAKINA, je Výrobce, která působí v Vnitřní a vnější obaly - stroje sektoru. Sídlí v Karatay / Konya, Turecko.

 4. EVOMAC MAKINA

  Turecko

  Společnost EVOMAC MAKINA, je Výrobce, která působí v Balení zboží sektoru. Působí rovněž v sektorech Vnitřní a vnější obaly - stroje, ready-to-serve fresh fish dishes, Vnitřní a vnější obaly - stroje, models of machinery, a paper cutters. Sídlí v Konya, Turecko.

 5. POZWRO

  Polsko

  Společnost POZWRO, je Distributor, která působí v Vnitřní a vnější obaly - stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech stuffing machines, a subcontract packing and packaging. Sídlí v Wrocław, Polsko.

 6. AKKOR MAKINA

  Turecko

  Společnost AKKOR MAKINA, je Výrobce, která působí v Vnitřní a vnější obaly - stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech bundling, semi-automatic packaging machinery, a Shrink Bags. Sídlí v Konya, Turecko.

 7. MAXPAC

  Belgie

  Společnost MAXPAC, která působí v Balení a adjustace - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Sáčkování - stroje a zařízení, Vnitřní a vnější obaly - stroje, Sáčkování - stroje a zařízení, a Vnitřní a vnější obaly - stroje. Sídlí v Temse, Belgie.

 8. MC SPÓŁKA Z O.O.

  Polsko

  Společnost MC SPÓŁKA Z O.O., je Výrobce, která působí v Vnitřní a vnější obaly - stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech hotel melt adhesives, a hot-melt adhesives. Sídlí v Pawłowiczki, Polsko.

 1. ETKIN AMBALAJ SAN VE TIC LTD ŞTI

  Turecko

  Společnost ETKIN AMBALAJ SAN VE TIC LTD ŞTI, je Výrobce, která působí v Vnitřní a vnější obaly - stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Offset printing, jerrycans, tree stability assessment, a display stands for markets. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 2. SERWISPAK

  Polsko

  Společnost SERWISPAK, je Velkoprodejce, která působí v Vnitřní a vnější obaly - stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech plastic filler products for packing, a heat-shrink film wrapping machinery. Sídlí v Przedbórz, Polsko.

 3. ZENTER MS.S MOTAK

  Polsko

  Společnost ZENTER MS.S MOTAK, je Distributor, která působí v Vnitřní a vnější obaly - stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech vertical packaging machines, a Packaging machines. Sídlí v Sandomierz, Polsko.

 4. EDDA MAKINE ENDÜSTRIYEL SISTEMLER

  Turecko

  Společnost EDDA MAKINE ENDÜSTRIYEL SISTEMLER, je Výrobce, která působí v Vnitřní a vnější obaly - stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech packing machines, a industrial filleting machines. Sídlí v BURSA, Turecko.

 5. WEBSTER GRIFFIN LIMITED

  Spojené království

  Společnost WEBSTER GRIFFIN LIMITED, je Výrobce, která působí v Vnitřní a vnější obaly - stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Sešívačky a nastřelovačky na obaly, Balení a adjustace - stroje a zařízení, Sešívačky a nastřelovačky na obaly, a Balení a adjustace - stroje a zařízení. Sídlí v Crowborough, Spojené království.

 6. SOCO SYSTEM A/S

  Dánsko

  Společnost SOCO SYSTEM A/S, je Velkoprodejce, která působí v Balení do kartonů - stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Zatavování obalů - stroje, Vnitřní a vnější obaly - stroje, Zatavování obalů - stroje, a Vnitřní a vnější obaly - stroje. Sídlí v Taastrup, Dánsko.

 7. TAI DRAGON MACHINERY CO., LTD

  Tchaj-wan

  Společnost TAI DRAGON MACHINERY CO., LTD, je Výrobce, která působí v Vnitřní a vnější obaly - stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech wrapping machines, a Food wrap. Sídlí v Taichung, Tchaj-wan.

 8. GREEN INDUSTRIAL CO., LTD.

  Jižní Korea

  Společnost GREEN INDUSTRIAL CO., LTD., je Výrobce, která působí v Vnitřní a vnější obaly - stroje sektoru. Sídlí v Gyeongsangnam-do, Jižní Korea.

 9. TECHNOPAK SMALL BUSINESS LTD

  Ukrajina

  Společnost TECHNOPAK SMALL BUSINESS LTD, je Výrobce, která působí v Vnitřní a vnější obaly - stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Balení a adjustace - stroje a zařízení, Vázací stroje, Balení a adjustace - stroje a zařízení, a Vázací stroje. Sídlí v Kharkiv, Ukrajina.

 10. MARDEN EDWARDS LTD

  Spojené království

  Společnost MARDEN EDWARDS LTD, je Výrobce, která působí v Balení a adjustace - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Vnitřní a vnější obaly - stroje, a Vnitřní a vnější obaly - stroje. Sídlí v Wimborne, Spojené království.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma