• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • vozidla - elektrické a elektronické díly a součástky

Výsledky hledání pro

Vozidla - elektrické a elektronické díly a součástky - Dovoz vývoz

 1. MEREFIELDS ELECTRONICS LTD

  Spojené království

  Verified by europages badge

  Merefields Electronics, a family run business in Kent, offers total distribution of all products within Automotive, Aviation/Aerospace, Automation, Medical, Instrumental and Telecommunication industries. A global electronic components provider with 90% of products procured from manufacturers, broad-line distributors and trusted brokers for better pricing and delivery. Merefields support manufacturers including, but not limited to: Semiconductors Altera, Analog Device, Atmel, Infineon, Linear Tech, Microchip, Micron, Renesas, ROHM, Texas Instruments, Fairchild, Zetex and many more. Connectors Amphenol, Bosch, Camden Boss, Delphi, Deutsch, Harting, Hirose, Hirschmann, JST, Kostal, Molex, Postronic, Souriau, Sumitomo, TYCO, Weidmuller, Yazaki and many more. Electro-Mechanical Bourns, Bussmann, Carlisle, C&K, Camden Boss, Hongfa, Honeywell, Kingbright, Littlefuse, Murata, Nichia, NKK Switches, Omron, ONSemiconductor, Osram, Phoenix Contact, Raychem, Rafi, Schnieder, Schurter, Siba and many more. Passives AVX, Bourns, Coilcraft, Epcos, Kemet, Murata, Nichicon, Panasonic, Rubycon, Samsung, TDK, Vishay, Welwyn, Wurth, Yageo and many more. Merefields provides solutions for design in products such as Power Supplies, Batteries, Cable Assemblies and Keypad Membranes. Quality Assurance is vital with procedures monitoring all processes and dedicated account management for clients. Certification includes ISO 9001: 2015, ISO14001: 2004, IPC 620 trained staff, ERAI Members, IMDS Registered

 2. DGS AUTODYWAN SP. Z O.O.

  Polsko

  Verified by europages badge

  DGS Autodywan is a leading automotive company dedicated to providing high-quality products and services in the field of car accessories. With a commitment to innovation, craftsmanship, and customer satisfaction, Autodywan has established itself as a trusted brand in the industry. We understand the importance of personalization and customization when it comes to vehicles. Our extensive range of car accessories is designed to enhance the functionality, comfort, and style of your vehicle. Whether you're looking for interior or exterior enhancements, we have a diverse selection of products to meet your specific needs. From floor mats and seat covers to car covers and exterior trim, our products are meticulously crafted using premium materials and cutting-edge technology. We prioritize durability, ensuring that our accessories withstand the test of time and maintain their quality appearance even under demanding conditions. In addition to our wide product range, we aldo offer professional installation services. Our team of skilled technicians is trained to install our accessories with precision and care, ensuring a seamless integration into your vehicle. Visit our website to explore our extensive product range, learn more about our services, and discover why Autodywan is the go-to destination for automotive accessories.

 3. AMS AUTO GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost AMS AUTO GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Vozidla - elektrické a elektronické díly a součástky sektoru. Působí rovněž v sektorech Vozidla - příslušenství a doplňky, Vozidla - příslušenství a doplňky, vintage car spares, Classic car batteries, Classic car electrics, Classic car hoses, Car covers, Covers made of PVC-coated fabrics, a Stainless steel bumpers for classic cars. Sídlí v Gevelsberg, Německo.

 4. AUTODEMOLIZIONI SIGNOR SRL

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost AUTODEMOLIZIONI SIGNOR SRL, je Poskytovatel služeb, která působí v Šrot automobily sektoru. Působí rovněž v sektorech Náhradní díly pro automobily, Náhradní díly dieselových motorů, Náhradní díly pro kamiony a přívěsy, Rychlostní skříně do vozidel, Likvidace motorů, Užitková vozidla - elektrické a elektronické díly a součástky, Vozidla - elektrické a elektronické díly a součástky, Vozidla - díly a mechanické součástky, a used motor vehicle components and parts. Sídlí v Villorba, Itálie.

 5. HRONOVSKY S.R.O.

  Česká republika

  Společnost HRONOVSKÝ byla založena dne 12. 12. 1990 v Bohuslavicích jako dílna na soustružené rotační díly. V začátcích vyráběla firma soustružené díly na dlouhotočných automatech, které později nahradily CNC stroje. V r. 1998 se společnost postupně začala soustřeďovat na práce spojené s jednoduchou montáží podskupin konektorů a kabelových svazků. V lednu 2004 byla zavedena výroba koncových spínačů, konektorů a kabelových svazků pro náhradní díly a na konci tohoto roku bylo rozhodnuto koupit a rekonstruovat výrobní areál v Čenkově, kam byla přemístěna výroba náhradních dílů. V březnu 2006 bylo sídlo společnosti přesunuto do areálu „Osma„ do Nového Města nad Metují. Následující rok jsme obdrželi certifikát podle ISO/TS 16949.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. VLAD+ LTD

  Ukrajina

  Společnost VLAD+ LTD, je Výrobce, která působí v Automobily - elektrické a elektronické díly a součástky sektoru. Působí rovněž v sektorech Vozidla - elektrické a elektronické díly a součástky, Užitková vozidla - elektrické a elektronické díly a součástky, Vozidla - elektrické a elektronické díly a součástky, Užitková vozidla - elektrické a elektronické díly a součástky, Cable Assembly, a subcontract cable assembly. Sídlí v Kiev, Ukrajina.

 2. AYVAZ OTO TICARET LTD. STI.

  Turecko

  Společnost AYVAZ OTO TICARET LTD. STI., je Distributor, která působí v Vozidla - díly a mechanické součástky sektoru. Působí rovněž v sektorech Vozidla - elektrické a elektronické díly a součástky, motor vehicle chassis and bodywork, motor vehicle clutches and components, Vozidla - elektrické a elektronické díly a součástky, a original replacements. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 3. STS FRICTION GMBH

  Německo

  Společnost STS FRICTION GMBH, je Výrobce, která působí v Vozidla - elektrické a elektronické díly a součástky sektoru. Sídlí v Moers, Německo.

 4. IKA INDUSTRIE- UND KRAFTFAHRZEUGAUSRÜSTUNG GMBH

  Německo

  Společnost IKA INDUSTRIE- UND KRAFTFAHRZEUGAUSRÜSTUNG GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Vozidla - elektrické a elektronické díly a součástky sektoru. Působí rovněž v sektorech Relé, Power relays, Miniature relays, Relé, a Relay sockets. Sídlí v Königswinter, Německo.

 5. FHS OTOMOTIV LTD STI

  Turecko

  Společnost FHS OTOMOTIV LTD STI, je Výrobce, která působí v Vozidla - elektrické a elektronické díly a součástky sektoru. Sídlí v Konya, Turecko.

 1. REMONT AVTOSVETA I AVTOMOBILNOI OPTIKI

  Ukrajina

  Společnost REMONT AVTOSVETA I AVTOMOBILNOI OPTIKI, je Výrobce, která působí v Vozidla - elektrické a elektronické díly a součástky sektoru. Sídlí v Kiev, Ukrajina.

 2. HORTON EUROPE GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost HORTON EUROPE GMBH & CO. KG, je Výrobce, která působí v Vozidla - díly a mechanické součástky sektoru. Působí rovněž v sektorech Vozidla - elektrické a elektronické díly a součástky, Chladicí agregáty, Ventilátory průmyslové, Vozidla - elektrické a elektronické díly a součástky, Chladicí agregáty, intercooler, a Ventilátory průmyslové. Sídlí v Schweinfurt, Německo.

 1. DALROAD NORSLO

  Spojené království

  Společnost DALROAD NORSLO, je Distributor, která působí v Metro - zařízení a vybavení sektoru. Působí rovněž v sektorech Vozidla - elektrické a elektronické díly a součástky, industrial automation, Vozidla - elektrické a elektronické díly a součástky, Automotive - components and parts, a LED lighting for vehicles. Sídlí v Luton, Spojené království.

 2. REMANTE

  Francie

  Společnost REMANTE, je Výrobce, která působí v Vozidla - díly a mechanické součástky sektoru. Působí rovněž v sektorech Náhradní díly pro automobily, Vozidla - elektrické a elektronické díly a součástky, Náhradní díly pro automobily, a Vozidla - elektrické a elektronické díly a součástky. Sídlí v L'isle D'abeau, Francie.

 3. ELECTRIC POWERTRAIN

  Spojené království

  Společnost ELECTRIC POWERTRAIN, je Výrobce, která působí v Vozidla - elektrické a elektronické díly a součástky sektoru. Působí rovněž v sektorech control units for motor vehicles, batteries for electric vehicles, a electrical and electronic components for motor vehicles. Sídlí v Knaresborough, Spojené království.

 4. HHO PLUS

  Portugalsko

  Společnost HHO PLUS, je Výrobce, která působí v Vozidla - elektrické a elektronické díly a součástky sektoru. Sídlí v Vieira De Leiria, Portugalsko.

 5. GIGANT GMBH

  Německo

  Společnost GIGANT GMBH, která působí v Vozidla - díly a mechanické součástky sektoru. Působí rovněž v sektorech Speciální vozidla - konstrukce a vybavení, Vozidla - elektrické a elektronické díly a součástky, Vozidla - příslušenství a doplňky, Speciální vozidla - konstrukce a vybavení, Vozidla - elektrické a elektronické díly a součástky, a Vozidla - příslušenství a doplňky. Sídlí v Dinklage, Německo.

 6. HS MOOLSAN CO., LTD

  Jižní Korea

  Společnost HS MOOLSAN CO., LTD, je Výrobce, která působí v Vozidla - elektrické a elektronické díly a součástky sektoru. Sídlí v Bucheon, Jižní Korea.

 7. SMT PERFORMANCES

  Francie

  Společnost SMT PERFORMANCES, je Výrobce, která působí v Vozidla - elektrické a elektronické díly a součástky sektoru. Sídlí v Nantes, Francie.

 8. JUMI PLASTICS BELGIUM

  Belgie

  Společnost JUMI PLASTICS BELGIUM, je Výrobce, která působí v Vozidla - díly a mechanické součástky sektoru. Působí rovněž v sektorech Vozidla - elektrické a elektronické díly a součástky, Speciální vozidla - konstrukce a vybavení, Vozidla - elektrické a elektronické díly a součástky, injection moulding, Speciální vozidla - konstrukce a vybavení, a Plastic components. Sídlí v Diepenbeek, Belgie.

 1. SERVIZIO RICAMBI PER CARRELLI ELEVATORI

  Itálie

  Společnost SERVIZIO RICAMBI PER CARRELLI ELEVATORI, je Distributor, která působí v Vozidla - elektrické a elektronické díly a součástky sektoru. Působí rovněž v sektorech Spare parts - forklift trucks, a Mobile machinery filter recharges. Sídlí v Bisceglie, Itálie.

 2. KÉT MOLNÁR AUTÓ KFT.

  Maďarsko

  Společnost KÉT MOLNÁR AUTÓ KFT., je Velkoprodejce, která působí v Vozidla - elektrické a elektronické díly a součástky sektoru. Sídlí v Bocskaikert, Maďarsko.

 3. AUTOPARTS FROM SPAIN

  Španělsko

  Společnost AUTOPARTS FROM SPAIN, je Výrobce, která působí v Vozidla - elektrické a elektronické díly a součástky sektoru. Působí rovněž v sektorech Vozidla - příslušenství a doplňky, a Vozidla - příslušenství a doplňky. Sídlí v Madrid, Španělsko.

 4. AUTOTEILE POST AG

  Německo

  Společnost AUTOTEILE POST AG, je Velkoprodejce, která působí v Vozidla - elektrické a elektronické díly a součástky sektoru. Sídlí v Korschenbroich, Německo.

 5. GIOBERT S.P.A.

  Itálie

  Společnost GIOBERT S.P.A., je Výrobce, která působí v Vozidla - elektrické a elektronické díly a součástky sektoru. Působí rovněž v sektorech car keys. Sídlí v Rivoli, Itálie.

 6. D.G.S. AUTODYWAN SP. Z O.O.

  Polsko

  Společnost D.G.S. AUTODYWAN SP. Z O.O., je Výrobce, která působí v Speciální vozidla - konstrukce a vybavení sektoru. Působí rovněž v sektorech Vozidla - příslušenství a doplňky, Vozidla - elektrické a elektronické díly a součástky, Vozidla - díly a mechanické součástky, Vozidla - příslušenství a doplňky, Vozidla - elektrické a elektronické díly a součástky, Vozidla - díly a mechanické součástky, a automobile floor mats. Sídlí v Szymbark, Polsko.

 7. MON ELEC AUTO

  Francie

  Společnost MON ELEC AUTO, je Distributor, která působí v Spínače sektoru. Působí rovněž v sektorech Vozidla - elektrické a elektronické díly a součástky, Signalizace elektrická silniční - systémy a vybavení, electrical components, Vozidla - elektrické a elektronické díly a součástky, Signalizace elektrická silniční - systémy a vybavení, a flashing beacons. Sídlí v St Arnoult En Yvelines, Francie.

 8. ASAP ELELCTRONIC LIMITED

  Čína

  Společnost ASAP ELELCTRONIC LIMITED, je Výrobce, která působí v Vozidla - elektrické a elektronické díly a součástky sektoru. Působí rovněž v sektorech transistors. Sídlí v Shenzhen, Čína.

 9. ETS JOINTS FOURNEL ET GARNIER

  Francie

  Společnost ETS JOINTS FOURNEL ET GARNIER, je Výrobce, která působí v Speciální vozidla - konstrukce a vybavení sektoru. Působí rovněž v sektorech Vozidla - elektrické a elektronické díly a součástky, Vozidla - elektrické a elektronické díly a součástky, radial seals, hydraulic watertight seals, a seals. Sídlí v Saint-Etienne Cedex 2, Francie.

 10. E.P.A.

  Belgie

  Společnost E.P.A., je Poskytovatel služeb, která působí v Vozidla - elektrické a elektronické díly a součástky sektoru. Působí rovněž v sektorech industrial electrical systems installed. Sídlí v Opglabbeek, Belgie.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma
Filtry

Výsledky hledání pro

Vozidla - elektrické a elektronické díly a součástky - Dovoz vývoz

Počet výsledků

9 014 Podniky