• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • vozidla - inteligentní naváděcí systémy

Výsledky hledání pro

Vozidla - inteligentní naváděcí systémy - Dovoz vývoz

 1. PETER HIRT GMBH

  Švýcarsko

  Verified by europages badge

  Peter Hirt linear ball bearings adapted to be play-free. The components of linear ball bearings, including shaft, ball cage and housing, are individually lapped and honed together in matched sets for each individual linear ball bearing. This ensures no stick-slip effect and maximum lifetime values. Peter Hirt thread gauge feelers are available from the smallest size of 0-200 (ball diameter 0.200 mm) up to size 12 (ball diameter 4.000 mm). The smallest thread gauge feeler at present, size 0-200 with a ruby ball diameter of 0.200 mm, is sized for measuring threads up to size M1.7. The thread gauge feelers are available individually or in a protective wooden box as a 12 pc, 13 pc or 14 pc set. Signal conditioning modules from Peter Hirt are specially calibrated for T-series tranducers with TESA® compatible half-bridge circuit. Modules are available with supply voltages of 5, 12 or 24 VDC and with a bipolar or unipolar output signal of ± 5 VDC, ± 10 VDC, 0-5 VDC, 0-10 VDC

 2. MICROCONTROL GMBH & CO. KG - SYSTEMHAUS FÜR AUTOMATISIERUNG

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost MICROCONTROL GMBH & CO. KG - SYSTEMHAUS FÜR AUTOMATISIERUNG, je Výrobce, která působí v Vozidla - inteligentní naváděcí systémy sektoru. Působí rovněž v sektorech Řízení a seřízení - přístroje a nástroje, Informatika - software, Signalizace - systémy a zařízení, Radary a radiová navigace, Elektřina - zařízení pro distribuci, Elektřina - díly a součástky, Elektřina - přístroje, Zařízené kanceláře a průmyslové prostory - služby, a Inženýring - dodavatelé - průmysl. Sídlí v Troisdorf, Německo.

 3. HEINRICH LIBELLENFERTIGUNG

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost HEINRICH LIBELLENFERTIGUNG, je Výrobce, která působí v Vozidla - inteligentní naváděcí systémy sektoru. Sídlí v Backnang, Německo.

 4. GRANT INSTRUMENTS (CAMBRIDGE) LIMITED

  Spojené království

  Verified by europages badge

  Společnost GRANT INSTRUMENTS (CAMBRIDGE) LIMITED, je Výrobce, která působí v Radary a radiová navigace sektoru. Působí rovněž v sektorech Vozidla - inteligentní naváděcí systémy, Signalizace - systémy a zařízení, Vozidla - inteligentní naváděcí systémy, Signalizace - systémy a zařízení, Scientific Laboratory Equipment, Data Acquisition Solutions, controlled rate freezer, ap360 Air Purifier, a Data Logger Systems. Sídlí v Cambridgeshire, Spojené království.

 5. WEBFLEET SOLUTIONS SALES B.V - UK BRANCH

  Spojené království

  TomTom Telematics je jedním z předních světových poskytovatelů telematických řešení věnovaných správě vozových parků, telematice vozidel a službám pro propojená vozidla. Hlavní řešení WEBFLEET v oblasti Software-as-a-Service je využíváno podniky všech velikostí v rámci zvýšení výkonnosti vozidel, úspor paliva, podpory řidičů a zdokonalení celkové efektivity vozového parku. Tom Tom Telematics navíc poskytuje služby pojišťovnám, půjčovnám vozidel a leasingovým společnostem, automobilovým dovozcům a společnostem, které se zabývají jak problémy podniků, tak spotřebitelů. TomTom Telematics má více než 50 000 zákazníků po celém světě a své služby poskytuje ve více než 60 zemích. Přináší jim nejvýkonnější místní síť podpory a nejširší škálu aplikací a integrací specifických pro jednotlivá odvětví. Naši zákazníci mohou denně využívat vysokou úroveň důvěrnosti, integrity a dostupnosti certifikovaných služeb ISO/IEC 27001: 2013, které byly v listopadu 2018 znovu auditovány. 1. dubna 2019 se společnost TomTom Telematics stala členem skupiny Bridgestone Europe NV/SA („Bridgestone“), která je dceřinou společností největšího výrobce pneumatik na světě, Bridgestone Corporation. Společnost Bridgestone působí v 38 zemích v regionu EMEA s nejmodernějšími evropskými továrnami, světově ojedinělou technologií a předními investicemi v oblasti výzkumu a vývoje.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. MASTERNAUT

  Francie

  Společnost MASTERNAUT, je Poskytovatel služeb, která působí v Silniční informace - služby sektoru. Působí rovněž v sektorech Telekomunikace a přenos informací - zařízení a systémy, Vozidla - příslušenství a doplňky, Vozidla - inteligentní naváděcí systémy, Kartografie, Telekomunikace a přenos informací - zařízení a systémy, Vozidla - příslušenství a doplňky, Vozidla - inteligentní naváděcí systémy, a Kartografie. Sídlí v Puteaux, Francie.

 2. FROTCOM - INTELLIGENT FLEETS

  Portugalsko

  Společnost FROTCOM - INTELLIGENT FLEETS, je Výrobce, která působí v Vozidla - inteligentní naváděcí systémy sektoru. Sídlí v Carnaxide, Portugalsko.

 3. REAL MEDIA SHOP

  Německo

  Společnost REAL MEDIA SHOP, je Velkoprodejce, která působí v Vozidla - inteligentní naváděcí systémy sektoru. Působí rovněž v sektorech car radio accessories, car navigator, Touch Monitor, a electronic spare parts for vehicles. Sídlí v Neuss, Německo.

 4. VEHCO FRANCE

  Francie

  Společnost VEHCO FRANCE, je Multi-Category, která působí v Vozidla - inteligentní naváděcí systémy sektoru. Sídlí v Brest, Francie.

 5. OWASYS GESTIÓN DE FLOTAS

  Španělsko

  Společnost OWASYS GESTIÓN DE FLOTAS, je Výrobce, která působí v Vozidla - inteligentní naváděcí systémy sektoru. Sídlí v Derio, Španělsko.

 1. DEKOMTE BENELUX

  Belgie

  Společnost DEKOMTE BENELUX, je Multi-Category, která působí v Vozidla - inteligentní naváděcí systémy sektoru. Působí rovněž v sektorech Signalizace - systémy a zařízení, Radary a radiová navigace, Kompenzátory, Signalizace - systémy a zařízení, Radary a radiová navigace, Kompenzátory, a gas turbines. Sídlí v Oostende, Belgie.

 2. GERMANO LOPES & CIA., LDA.

  Portugalsko

  Společnost GERMANO LOPES & CIA., LDA., je Výrobce, která působí v Vozidla - inteligentní naváděcí systémy sektoru. Sídlí v Porto, Portugalsko.

 1. BIZZDEV

  Belgie

  Společnost BIZZDEV, je Poskytovatel služeb, která působí v Vozidla - inteligentní naváděcí systémy sektoru. Působí rovněž v sektorech Doprava silniční - logistika, stock management, Doprava silniční - logistika, a Human resources management. Sídlí v Tournai, Belgie.

 2. SENSORIK AUSTRIA GES.M.B.H. PROFESSIONELLE SENSORTECHNIK - GLASFASERTECHNIK

  Rakousko

  Společnost SENSORIK AUSTRIA GES.M.B.H. PROFESSIONELLE SENSORTECHNIK - GLASFASERTECHNIK, je Výrobce, která působí v Elektrické a elektronické součástky - stroje na výrobu sektoru. Působí rovněž v sektorech Vozidla - inteligentní naváděcí systémy, Měření a regulace tlaku - přístroje a nástroje, Měření a regulace teploty - přístroje a nástroje, Signalizace - systémy a zařízení, Vozidla - inteligentní naváděcí systémy, Měření a regulace tlaku - přístroje a nástroje, Měření a regulace teploty - přístroje a nástroje, a Signalizace - systémy a zařízení. Sídlí v Lambach, Rakousko.

 3. AMOT CONTROLS GMBH

  Německo

  Společnost AMOT CONTROLS GMBH, je Výrobce, která působí v Vozidla - inteligentní naváděcí systémy sektoru. Působí rovněž v sektorech Dokončovací práce, Řízení a seřízení - přístroje a nástroje, Informatika - software, Signalizace - systémy a zařízení, Dokončovací práce, Řízení a seřízení - přístroje a nástroje, Informatika - software, a Signalizace - systémy a zařízení. Sídlí v Hamburg, Německo.

 4. EXPERT TECHNOMARKT GMBH & CO. BETEILIGUNGS KG

  Německo

  Společnost EXPERT TECHNOMARKT GMBH & CO. BETEILIGUNGS KG, je Velkoprodejce, která působí v Vozidla - inteligentní naváděcí systémy sektoru. Sídlí v Alling, Německo.

 5. MAITRE EQUIPEMENT

  Francie

  Společnost MAITRE EQUIPEMENT, je Velkoprodejce, která působí v Vozidla - díly a mechanické součástky sektoru. Působí rovněž v sektorech Vozidla - elektrické a elektronické díly a součástky, Vozidla - příslušenství a doplňky, Vozidla - inteligentní naváděcí systémy, Vozidla - elektrické a elektronické díly a součástky, Vozidla - příslušenství a doplňky, a Vozidla - inteligentní naváděcí systémy. Sídlí v Paris, Francie.

 6. KISTLER INSTRUMENTE AG

  Švýcarsko

  Společnost KISTLER INSTRUMENTE AG, je Výrobce, která působí v Signalizace - systémy a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Vozidla - inteligentní naváděcí systémy, Radary a radiová navigace, Vozidla - inteligentní naváděcí systémy, Radary a radiová navigace, a pressure sensors. Sídlí v Winterthur, Švýcarsko.

 7. RKI ANALYTICAL INSTRUMENTS GMBH

  Německo

  Společnost RKI ANALYTICAL INSTRUMENTS GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Plynoměry sektoru. Působí rovněž v sektorech Signalizace - systémy a zařízení, Vozidla - inteligentní naváděcí systémy, Plynové armatury, Radary a radiová navigace, Signalizace - systémy a zařízení, Vozidla - inteligentní naváděcí systémy, Plynové armatury, a Radary a radiová navigace. Sídlí v Bad Homburg, Německo.

 8. FLUKE BELGIUM

  Belgie

  Společnost FLUKE BELGIUM, je Velkoprodejce, která působí v Signalizace - systémy a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Vozidla - inteligentní naváděcí systémy, Radary a radiová navigace, Vozidla - inteligentní naváděcí systémy, Radary a radiová navigace, measuring instruments, a electronic devices. Sídlí v Gent, Belgie.

 1. TRIO MOBIL

  Turecko

  Společnost TRIO MOBIL, je Výrobce, která působí v Vozidla - inteligentní naváděcí systémy sektoru. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 2. TRAXXEO

  Belgie

  Společnost TRAXXEO, která působí v GPS sektoru. Působí rovněž v sektorech Vozidla - inteligentní naváděcí systémy, embedded software, management software, Vozidla - inteligentní naváděcí systémy, a Human resources management. Sídlí v Ottignies-louvain-la-neuve, Belgie.

 3. BAMO IER GMBH

  Německo

  Společnost BAMO IER GMBH, je Výrobce, která působí v Signalizace - systémy a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Vozidla - inteligentní naváděcí systémy, Radary a radiová navigace, Vozidla - inteligentní naváděcí systémy, Radary a radiová navigace, level sensors, a Flow meter. Sídlí v Mannheim, Německo.

 4. CLAS EQUIPEMENTS

  Francie

  Společnost CLAS EQUIPEMENTS, je Distributor, která působí v Vozidla - díly a mechanické součástky sektoru. Působí rovněž v sektorech Vozidla - elektrické a elektronické díly a součástky, Vozidla - inteligentní naváděcí systémy, Vozidla - elektrické a elektronické díly a součástky, a Vozidla - inteligentní naváděcí systémy. Sídlí v Chignin, Francie.

 5. MODYVA

  Belgie

  Společnost MODYVA, která působí v Vozidla - inteligentní naváděcí systémy sektoru. Působí rovněž v sektorech Hrubé stavby, Univerzity, consulting, Hrubé stavby, a Univerzity. Sídlí v Mons, Belgie.

 6. RE-TECH UK LTD

  Spojené království

  Společnost RE-TECH UK LTD, je Výrobce, která působí v Vozidla - inteligentní naváděcí systémy sektoru. Sídlí v Huntingdon, Spojené království.

 7. TECHNOTON

  Česká republika

  Společnost TECHNOTON, je Výrobce, která působí v Vozidla - inteligentní naváděcí systémy sektoru. Působí rovněž v sektorech telematic system. Sídlí v Prague, Česká republika.

 8. H. KLEINKNECHT & CO. GMBH

  Německo

  Společnost H. KLEINKNECHT & CO. GMBH, je Výrobce, která působí v Vozidla - inteligentní naváděcí systémy sektoru. Sídlí v Siegen, Německo.

 9. VTEC SOLUTIONS LTD

  Spojené království

  Společnost VTEC SOLUTIONS LTD, je Poskytovatel služeb, která působí v Vozidla - inteligentní naváděcí systémy sektoru. Sídlí v Glasgow, Spojené království.

 10. DAGICO

  Belgie

  Společnost DAGICO, která působí v Vozidla - inteligentní naváděcí systémy sektoru. Působí rovněž v sektorech Merchandising, Správa a podpora počítačových sítí, stock management, labelling, Merchandising, a Správa a podpora počítačových sítí. Sídlí v Bierges, Belgie.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma
Filtry

Výsledky hledání pro

Vozidla - inteligentní naváděcí systémy - Dovoz vývoz

Počet výsledků

5 109 Podniky