• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • vozy na svoz odpadků

Výsledky hledání pro

Vozy na svoz odpadků - Dovoz vývoz

 1. MAZZOCCHIA SPA

  Itálie

  Verified by europages badge

  Fratelli Mazzocchia is a leading company in Europe for waste collection equipment design, manufacturing and marketing. It internationally highlights the history and ideas of an Italian company. Fratelli Mazzocchia, besides its wide range of products, also offers specific services in line with the company's strategy of putting the clients under the spotlight. Fratelli Mazzocchia stands for concreteness, quality, innovation.

 2. PROCOMPACTOR WASTE MANAGEMENT EQUIPMENT

  Turecko

  Společnost PROCOMPACTOR WASTE MANAGEMENT EQUIPMENT, je Výrobce, která působí v Vozy na svoz odpadků sektoru. Působí rovněž v sektorech Odstraňování znečištění životního prostředí - stroje a zařízení, garbage compactors, Odstraňování znečištění životního prostředí - stroje a zařízení, a telescopic platforms. Sídlí v Izmir, Turecko.

 3. ORAKCI MACHINE

  Turecko

  Společnost ORAKCI MACHINE, je Výrobce, která působí v Vozy na svoz odpadků sektoru. Působí rovněž v sektorech scrap recovery, platforms, a compactors. Sídlí v Bursa, Turecko.

 4. COSECO INDUSTRIE GROUP SRL

  Itálie

  Společnost COSECO INDUSTRIE GROUP SRL, je Výrobce, která působí v Vozy na svoz odpadků sektoru. Působí rovněž v sektorech Speciální vozidla - konstrukce a vybavení, a Speciální vozidla - konstrukce a vybavení. Sídlí v Grumo Appula, Itálie.

 5. TRANSLIFT

  Nizozemsko

  Společnost TRANSLIFT, je Poskytovatel služeb, která působí v Vozy na svoz odpadků sektoru. Působí rovněž v sektorech waste containers, a waste collection containers. Sídlí v Dronten, Nizozemsko.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. ZAKŁAD ROBÓT SANITARNYCH SANATOR SP.Z.O.O

  Polsko

  Společnost ZAKŁAD ROBÓT SANITARNYCH SANATOR SP.Z.O.O, je Multi-Category, která působí v Zpracování a recyklace odpadů sektoru. Působí rovněž v sektorech Vozy na svoz odpadků, rejects, scrap collection, waste collection bells, a Vozy na svoz odpadků. Sídlí v Rąbień, Polsko.

 2. CNR TRUCK EQUIPMENTS

  Turecko

  Společnost CNR TRUCK EQUIPMENTS, je Výrobce, která působí v Vozy na svoz odpadků sektoru. Sídlí v Konya, Turecko.

 3. FARID INDUSTRIE S.P.A.

  Itálie

  Společnost FARID INDUSTRIE S.P.A., je Výrobce, která působí v Zpracování a recyklace odpadů - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Hospodaření s průmyslovými odpady, Vozy na svoz odpadků, Zhutňovače a drtiče odpadů, Hospodaření s průmyslovými odpady, Vozy na svoz odpadků, Zhutňovače a drtiče odpadů, a street sweeping machines. Sídlí v Vinovo, Itálie.

 4. PB ENVIRONNEMENT

  Francie

  Společnost PB ENVIRONNEMENT, je Výrobce, která působí v Vozy na svoz odpadků sektoru. Sídlí v Lambesc, Francie.

 5. A3 VERHUUR

  Belgie

  Společnost A3 VERHUUR, je Poskytovatel služeb, která působí v Vozy na svoz odpadků sektoru. Působí rovněž v sektorech sanding machines, a brushes. Sídlí v Staden, Belgie.

 1. EXPRUM D.O.O.

  Slovinsko

  Společnost EXPRUM D.O.O., je Velkoprodejce, která působí v Vozy na svoz odpadků sektoru. Působí rovněž v sektorech Doprava odpadů, Obytné buňky, Zpracování komunálního odpadu - stroje a systémy, Doprava odpadů, Obytné buňky, a Zpracování komunálního odpadu - stroje a systémy. Sídlí v Ljubljana, Slovinsko.

 2. GRUZOJAD - WYWOZ GRUZU WARSZAWA

  Polsko

  Společnost GRUZOJAD - WYWOZ GRUZU WARSZAWA, je Výrobce, která působí v Vozy na svoz odpadků sektoru. Sídlí v Józefów, Polsko.

 1. PRINCE MOTORS

  Spojené státy americké

  Společnost PRINCE MOTORS, je Maloprodejce, která působí v Vozy na svoz odpadků sektoru. Sídlí v Riverside, Spojené státy americké.

 2. HACKNEY RUBBISH REMOVALS

  Spojené království

  Společnost HACKNEY RUBBISH REMOVALS, je Poskytovatel služeb, která působí v Vozy na svoz odpadků sektoru. Působí rovněž v sektorech waste management. Sídlí v London, Spojené království.

 3. EBA S.R.O. EKO-BIO-AGROPROGRAM

  Slovensko

  Společnost EBA S.R.O. EKO-BIO-AGROPROGRAM, je Poskytovatel služeb, která působí v Skladování a sběr odpadů - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Vozy na svoz odpadků, Životní prostředí - služby, Vozy na svoz odpadků, a Životní prostředí - služby. Sídlí v Bernolákovo, Slovensko.

 4. PREFETTURA DI PALERMO

  Itálie

  Společnost PREFETTURA DI PALERMO, která působí v Skladování a sběr odpadů - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Zpracování a recyklace odpadů - stroje a zařízení, Vozy na svoz odpadků, Zpracování a recyklace odpadů - stroje a zařízení, a Vozy na svoz odpadků. Sídlí v Palermo, Itálie.

 5. SETRACO HOLDING S.A.

  Rumunsko

  Společnost SETRACO HOLDING S.A., je Poskytovatel služeb, která působí v Průmyslové stavby - dodavatelé sektoru. Působí rovněž v sektorech Vozy na svoz odpadků, Panelové a průmyslově vyráběné stavby, Vozy na svoz odpadků, a Panelové a průmyslově vyráběné stavby. Sídlí v Bucharest, Rumunsko.

 6. GEBR. HUMMEL RECYCLING B.V.

  Nizozemsko

  Společnost GEBR. HUMMEL RECYCLING B.V., je Velkoprodejce, která působí v Skladování a sběr odpadů - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Popelnice, kontejnery, Vozy na svoz odpadků, Popelnice, kontejnery, a Vozy na svoz odpadků. Sídlí v Leek, Nizozemsko.

 7. BECKER & MAURER GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost BECKER & MAURER GMBH & CO. KG, je Poskytovatel služeb, která působí v Skladování a sběr odpadů - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Vozy na svoz odpadků, Supermarkety a hypermarkety, Vozy na svoz odpadků, a Supermarkety a hypermarkety. Sídlí v Zweibrücken, Německo.

 8. WÜPPENHORST ENTSORGUNGSBETRIEBE GMBH

  Německo

  Společnost WÜPPENHORST ENTSORGUNGSBETRIEBE GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Skladování a sběr odpadů - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Vozy na svoz odpadků, a Vozy na svoz odpadků. Sídlí v Stemwede, Německo.

 1. ABFALLENTSORGUNG BÖRDEKREIS WANZLEBEN GMBH

  Německo

  Společnost ABFALLENTSORGUNG BÖRDEKREIS WANZLEBEN GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Skladování a sběr odpadů - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Vozy na svoz odpadků, a Vozy na svoz odpadků. Sídlí v Wanzleben, Německo.

 2. GRINO TRANS SA

  Španělsko

  Společnost GRINO TRANS SA, je Poskytovatel služeb, která působí v Skladování a sběr odpadů - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Vozy na svoz odpadků, a Vozy na svoz odpadků. Sídlí v Lleida, Španělsko.

 3. F.H. UMWELTTECHNIK GMBH

  Německo

  Společnost F.H. UMWELTTECHNIK GMBH, je Výrobce, která působí v Skladování a sběr odpadů - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Vozy na svoz odpadků, a Vozy na svoz odpadků. Sídlí v Augsburg, Německo.

 4. MERSEBURGER ENTSORGUNGSGESELLSCHAFT MBH

  Německo

  Společnost MERSEBURGER ENTSORGUNGSGESELLSCHAFT MBH, která působí v Vozy na svoz odpadků sektoru. Působí rovněž v sektorech Popelnice, kontejnery, a Popelnice, kontejnery. Sídlí v Beuna, Německo.

 5. WASTEPARTSUK

  Spojené království

  Společnost WASTEPARTSUK, je Distributor, která působí v Vozy na svoz odpadků sektoru. Sídlí v Gloucester, Spojené království.

 6. VM PRESS S.R.L.

  Itálie

  Společnost VM PRESS S.R.L., je Výrobce, která působí v Skladování a sběr odpadů - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Zpracování a recyklace odpadů - stroje a zařízení, Vozy na svoz odpadků, Zpracování a recyklace odpadů - stroje a zařízení, a Vozy na svoz odpadků. Sídlí v Ovada, Itálie.

 7. EQUIPOS Y SERVICIOS DEL NORDESTE SL

  Španělsko

  Společnost EQUIPOS Y SERVICIOS DEL NORDESTE SL, je Velkoprodejce, která působí v Skladování a sběr odpadů - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Vozy na svoz odpadků, a Vozy na svoz odpadků. Sídlí v Cabrils, Španělsko.

 8. SALEUR S A RECYCLAGE

  Francie

  Společnost SALEUR S A RECYCLAGE, která působí v Skladování a sběr odpadů - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Vozy na svoz odpadků, a Vozy na svoz odpadků. Sídlí v Chaumont, Francie.

 9. WHEEL BIN SERVICES LIMITED

  Irsko

  Společnost WHEEL BIN SERVICES LIMITED, je Poskytovatel služeb, která působí v Skladování a sběr odpadů - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Vozy na svoz odpadků, a Vozy na svoz odpadků. Sídlí v Dundalk, Irsko.

 10. MEPROZET KOSCIAN S.A.

  Polsko

  Společnost MEPROZET KOSCIAN S.A., je Výrobce, která působí v Skladování a sběr odpadů - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Vozy na svoz odpadků, a Vozy na svoz odpadků. Sídlí v Koscian, Polsko.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma

Najděte cenové nabídky pro