• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • vrtání sond

Výsledky hledání pro

Vrtání sond - Dovoz vývoz

 1. ZIPP INDUSTRIES GMBH & CO. KG

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost ZIPP INDUSTRIES GMBH & CO. KG, je Poskytovatel služeb, která působí v Vrtání sond sektoru. Sídlí v Bochum, Německo.

 2. RAMILLI CRISTIAN & C. S.N.C.

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost RAMILLI CRISTIAN & C. S.N.C., je Poskytovatel služeb, která působí v Veřejné práce sektoru. Působí rovněž v sektorech Vrtání sond, Průzkum - zařízení, Vrtání sond, a Průzkum - zařízení. Sídlí v Santarcangelo Di Romagna, Itálie.

 3. BÜRO FÜR GEOTECHNIK (BFG) MICHAEL BECHTOLD

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost BÜRO FÜR GEOTECHNIK (BFG) MICHAEL BECHTOLD, je Poskytovatel služeb, která působí v Vrtání sond sektoru. Sídlí v Bonn, Německo.

 4. DIETER HÄSELBARTH E.K.

  Německo

  Společnost DIETER HÄSELBARTH E.K., je Poskytovatel služeb, která působí v Vrtání sond sektoru. Sídlí v Kretzschau, Německo.

 5. BARTOLINI ROBERTO & ANDREA S.N.C.

  Itálie

  Společnost BARTOLINI ROBERTO & ANDREA S.N.C., která působí v Vrtání sond sektoru. Působí rovněž v sektorech Studny - stavba, asbestos removal, rat extermination, Studny - stavba, a electric submersible pumps. Sídlí v Follonica, Itálie.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. MAGER BRUNNEN UND PUMPENSERVICE

  Německo

  Společnost MAGER BRUNNEN UND PUMPENSERVICE, je Velkoprodejce, která působí v Vrtání sond sektoru. Sídlí v Mörfelden-Walldorf, Německo.

 2. BRUNNENBAU SCHAB

  Německo

  Společnost BRUNNENBAU SCHAB, je Poskytovatel služeb, která působí v Vrtání sond sektoru. Sídlí v Wilhelmsdorf, Německo.

 3. HETTMANNSPERGER BOHRGESELLSCHAFT MBH

  Německo

  Společnost HETTMANNSPERGER BOHRGESELLSCHAFT MBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Vrtání sond sektoru. Sídlí v Ötigheim, Německo.

 4. FORAJE PUTURI FORAMAT

  Rumunsko

  Společnost FORAJE PUTURI FORAMAT, je Poskytovatel služeb, která působí v Vrtání sond sektoru. Působí rovněž v sektorech Vrty a průzkum - práce, Vrtné práce, Studny - stavba, Správa vrtů, Vrty a průzkum - práce, Vrtné práce, Studny - stavba, a Správa vrtů. Sídlí v Bucuresti, Rumunsko.

 5. AQUA DEWULF

  Belgie

  Společnost AQUA DEWULF, je Poskytovatel služeb, která působí v Zavlažování a zavodňování - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Zařízení pro zavlažování, Vrtání sond, Čerpadla, Zařízení pro zavlažování, Vrtání sond, Čerpadla, a water purification and treatment. Sídlí v Loppem, Belgie.

 1. APER-VERMEULEN

  Belgie

  Společnost APER-VERMEULEN, je Poskytovatel služeb, která působí v Vrty a průzkum - práce sektoru. Působí rovněž v sektorech Studny - stavba, Vrtání sond, Čerpadla, Studny - stavba, Vrtání sond, a Čerpadla. Sídlí v Lichtervelde, Belgie.

 2. BRUNNENBOHR TEAM NORD

  Německo

  Společnost BRUNNENBOHR TEAM NORD, je Poskytovatel služeb, která působí v Vrtání sond sektoru. Sídlí v Meine, Německo.

 1. SC N&A TRADE SRL

  Rumunsko

  Společnost SC N&A TRADE SRL, je Poskytovatel služeb, která působí v Vrty a průzkum - práce sektoru. Působí rovněž v sektorech Vrtání sond, Vrtné práce, Studny - stavba, Dohled nad vrtáním sond, Vrtání sond, Vrtné práce, Studny - stavba, a Dohled nad vrtáním sond. Sídlí v Sibiu, Rumunsko.

 2. FRATELLI MOLÈ S.R.L.

  Itálie

  Společnost FRATELLI MOLÈ S.R.L., je Výrobce, která působí v Vrtání sond sektoru. Sídlí v Chiaramonte Gulfi, Itálie.

 3. CALDA. ODWIERTY GEOTERMALNE

  Polsko

  Společnost CALDA. ODWIERTY GEOTERMALNE, je Multi-Category, která působí v Vrtání sond sektoru. Působí rovněž v sektorech Studny - stavba, a Studny - stavba. Sídlí v Przodkowo, Polsko.

 4. YOUCOND

  Itálie

  Společnost YOUCOND, je Poskytovatel služeb, která působí v Dezinfekce a sterilizace - služby sektoru. Působí rovněž v sektorech Vrtání sond, Facilities management services, cleaning services for condominiums, Vrtání sond, a installation of condominium antennas. Sídlí v Tivoli, Itálie.

 5. AMCAL

  Belgie

  Společnost AMCAL, je Výrobce, která působí v Pneumatická zařízení a nástroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Vrtačky pneumatické, Vrtání sond, Vrtačky pneumatické, pumps, Vrtání sond, a installation of pumps. Sídlí v Lichtervelde, Belgie.

 6. TIPFOR SRL

  Rumunsko

  Společnost TIPFOR SRL, je Poskytovatel služeb, která působí v Vrty a průzkum - práce sektoru. Působí rovněž v sektorech Vrtné práce, Automatické fontánky, Energie geotermální - zařízení, Vrtání sond, Vrtné práce, Automatické fontánky, Energie geotermální - zařízení, a Vrtání sond. Sídlí v Timisoara, Rumunsko.

 7. KOSUN

  Čína

  Společnost KOSUN, je Výrobce, která působí v Vrtání sond sektoru. Sídlí v Xi'an, Čína.

 8. EDIL PALI SOC. COOP.

  Itálie

  Společnost EDIL PALI SOC. COOP., je Poskytovatel služeb, která působí v Vrtání sond sektoru. Působí rovněž v sektorech drilling and excavating wells, artesian well maintenance, private water wells, a industrial water wells. Sídlí v Ceccano, Itálie.

 1. BAOJI YUANHENG OILFIELD EQUIPMENT CO. LTD

  Čína

  Společnost BAOJI YUANHENG OILFIELD EQUIPMENT CO. LTD, je Výrobce, která působí v Vrtání sond sektoru. Sídlí v Baoji, Čína.

 2. SANA FONDATIONS

  Belgie

  Společnost SANA FONDATIONS, je Výrobce, která působí v Vrtání sond sektoru. Působí rovněž v sektorech Vrtné práce, Vrtné práce, a Geothermics. Sídlí v Naninne, Belgie.

 3. AVSDRILL

  Portugalsko

  Společnost AVSDRILL, je Výrobce, která působí v Vrty a průzkum - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Vrtání sond, Vrty a průzkum - práce, Vrtání sond, a Vrty a průzkum - práce. Sídlí v Lisboa, Portugalsko.

 4. QINGDAO WONTIDE CO.,LTD.

  Čína

  Společnost QINGDAO WONTIDE CO.,LTD., je Výrobce, která působí v Vrtání sond sektoru. Působí rovněž v sektorech Oil well pumping. Sídlí v Qingdao, Čína.

 5. WERNER STUCKMANN GMBH

  Německo

  Společnost WERNER STUCKMANN GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Vrtání sond sektoru. Sídlí v Werl, Německo.

 6. INSTEKO

  Polsko

  Společnost INSTEKO, je Výrobce, která působí v Vrtání sond sektoru. Působí rovněž v sektorech well drilling for the building trade, a heat pumps. Sídlí v Janowo, Polsko.

 7. OBERTO S.R.L.

  Itálie

  Společnost OBERTO S.R.L., která působí v Dohled nad vrtáním sond sektoru. Působí rovněž v sektorech Provádění turbínových vrtů, Vrtání sond, Provádění turbínových vrtů, a Vrtání sond. Sídlí v Savigliano, Itálie.

 8. MERIDIONAL CARPENTERIA SRL

  Itálie

  Společnost MERIDIONAL CARPENTERIA SRL, je Poskytovatel služeb, která působí v Vrtání sond sektoru. Působí rovněž v sektorech metal constructions. Sídlí v Orta Nova, Itálie.

 9. EURO GEO DRILLING S.R.L.

  Itálie

  Společnost EURO GEO DRILLING S.R.L., je Poskytovatel služeb, která působí v Vrtání sond sektoru. Působí rovněž v sektorech well drilling, a artesian well drilling. Sídlí v Bibbona, Itálie.

 10. MAPPO GEOGNOSTICA - S.R.L.

  Itálie

  Společnost MAPPO GEOGNOSTICA - S.R.L., je Poskytovatel služeb, která působí v Půdy - analýza sektoru. Působí rovněž v sektorech Provádění turbínových vrtů, Vrtání sond, Provádění turbínových vrtů, a Vrtání sond. Sídlí v Altopascio, Itálie.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma