• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • vrtné jeřáby (deriky)

Výsledky hledání pro

Vrtné jeřáby (deriky) - Dovoz vývoz

 1. GEOLITH CONSULT HERMANN & LOIZENBAUER OEG

  Rakousko

  Verified by europages badge

  Společnost GEOLITH CONSULT HERMANN & LOIZENBAUER OEG, je Poskytovatel služeb, která působí v Vrtné jeřáby (deriky) sektoru. Sídlí v Schwanberg, Rakousko.

 2. ACAR KARDEŞLER SONDAJ

  Turecko

  Společnost ACAR KARDEŞLER SONDAJ, je Výrobce, která působí v Voda - čerpací zařízení a vybavení sektoru. Působí rovněž v sektorech Vrtné jeřáby (deriky), a Vrtné jeřáby (deriky). Sídlí v Konya, Turecko.

 3. BEMTAS KULE VINC

  Turecko

  Společnost BEMTAS KULE VINC, je Výrobce, která působí v Vrtné jeřáby (deriky) sektoru. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 4. UZMANLAR PLATFORM

  Turecko

  Společnost UZMANLAR PLATFORM, je Výrobce, která působí v Vrtné jeřáby (deriky) sektoru. Působí rovněž v sektorech lifting platform. Sídlí v Kocaeli, Turecko.

 5. MARBEYAZ

  Turecko

  Společnost MARBEYAZ, je Výrobce, která působí v Vrtné jeřáby (deriky) sektoru. Působí rovněž v sektorech Elektrárny vodní, tower cranes, Elektrárny vodní, a construction of hydroelectric power plants. Sídlí v Kocaeli, Turecko.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. COŞKUN VINÇ KIRALAMA

  Turecko

  Společnost COŞKUN VINÇ KIRALAMA, je Subdodavatel, která působí v Vrtné jeřáby (deriky) sektoru. Působí rovněž v sektorech Samohybné jeřáby, mobile crane rental, a Samohybné jeřáby. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 2. CANBEY VINÇ KIRALAMA

  Turecko

  Společnost CANBEY VINÇ KIRALAMA, je Poskytovatel služeb, která působí v Vrtné jeřáby (deriky) sektoru. Působí rovněž v sektorech mobile crane rental. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 3. RAYDEM%VINÇMAKSAN

  Turecko

  Společnost RAYDEM%VINÇMAKSAN, je Výrobce, která působí v Vrtné jeřáby (deriky) sektoru. Sídlí v Konya, Turecko.

 4. JOSEPH PARIS

  Francie

  Společnost JOSEPH PARIS, je Výrobce, která působí v Konstrukce kovové - lehké sektoru. Působí rovněž v sektorech Průmyslové stavebnictví, Vrtné jeřáby (deriky), Průmyslové stavebnictví, Vrtné jeřáby (deriky), cranes, a overhead travelling crane. Sídlí v Nantes, Francie.

 5. SEPETLI VINÇ SEPETLIVINC.ORG

  Turecko

  Společnost SEPETLI VINÇ SEPETLIVINC.ORG, je Poskytovatel služeb, která působí v Vrtné jeřáby (deriky) sektoru. Působí rovněž v sektorech crane trucks for building, a cranes for vehicles. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 1. CANBEY KIRALIK VINC ISTANBUL

  Turecko

  Společnost CANBEY KIRALIK VINC ISTANBUL, je Poskytovatel služeb, která působí v Vrtné jeřáby (deriky) sektoru. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 2. TISAN MEKANIK SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI

  Turecko

  Společnost TISAN MEKANIK SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI, je Výrobce, která působí v Vrty a průzkum - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Vrtné jeřáby (deriky), Jeřáby mostové, Vrtné jeřáby (deriky), a Jeřáby mostové. Sídlí v Istanbul/tuzla, Turecko.

 1. ILHANLAR VINC KIRALAMA

  Turecko

  Společnost ILHANLAR VINC KIRALAMA, je Poskytovatel služeb, která působí v Vrtné jeřáby (deriky) sektoru. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 2. ANTEPLİ VİNÇ

  Turecko

  Společnost ANTEPLİ VİNÇ, je Poskytovatel služeb, která působí v Vrtné jeřáby (deriky) sektoru. Působí rovněž v sektorech Pojízdné sklady, Pojízdné sklady, a transport. Sídlí v İzmir, Turecko.

 3. RIGSERV LTD

  Spojené království

  Společnost RIGSERV LTD, je Výrobce, která působí v Válce pro odběr vzorků zeminy (karotáž) sektoru. Působí rovněž v sektorech Vrty a průzkum - zařízení, Vrtné jeřáby (deriky), Vrty a průzkum - zařízení, a Vrtné jeřáby (deriky). Sídlí v Aberdeen, Spojené království.

 4. SB OIL TOOL SUPPLY S.R.L.

  Itálie

  Společnost SB OIL TOOL SUPPLY S.R.L., je Velkoprodejce, která působí v Vrty a průzkum - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Válce pro odběr vzorků zeminy (karotáž), Vrtné jeřáby (deriky), Válce pro odběr vzorků zeminy (karotáž), a Vrtné jeřáby (deriky). Sídlí v Pescara, Itálie.

 5. TMS VINC MEKANIK MAKINE SAN. VE TIC. LTD. STI

  Turecko

  Společnost TMS VINC MEKANIK MAKINE SAN. VE TIC. LTD. STI, je Výrobce, která působí v Vrtné jeřáby (deriky) sektoru. Působí rovněž v sektorech dual arm cranes, a winch. Sídlí v Kocaeli, Turecko.

 6. PETRIND S.R.L.

  Itálie

  Společnost PETRIND S.R.L., je Velkoprodejce, která působí v Vrty a průzkum - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Válce pro odběr vzorků zeminy (karotáž), Vrtné jeřáby (deriky), Válce pro odběr vzorků zeminy (karotáž), a Vrtné jeřáby (deriky). Sídlí v San Giovanni Teatino, Itálie.

 7. MORI S.R.L.

  Itálie

  Společnost MORI S.R.L., je Výrobce, která působí v Vrty a průzkum - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Válce pro odběr vzorků zeminy (karotáž), Vrtné jeřáby (deriky), Válce pro odběr vzorků zeminy (karotáž), a Vrtné jeřáby (deriky). Sídlí v Campofilone, Itálie.

 8. CO.ME.TRI.A. S.R.L.

  Itálie

  Společnost CO.ME.TRI.A. S.R.L., je Výrobce, která působí v Vrty a průzkum - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Válce pro odběr vzorků zeminy (karotáž), Vrtné jeřáby (deriky), Válce pro odběr vzorků zeminy (karotáž), a Vrtné jeřáby (deriky). Sídlí v Adria, Itálie.

 1. GEOMARC S.R.L.

  Itálie

  Společnost GEOMARC S.R.L., je Velkoprodejce, která působí v Vrty a průzkum - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Válce pro odběr vzorků zeminy (karotáž), Vrtné jeřáby (deriky), Válce pro odběr vzorků zeminy (karotáž), a Vrtné jeřáby (deriky). Sídlí v Monza, Itálie.

 2. VARIS VINC

  Turecko

  Společnost VARIS VINC, je Prodejce/ Zástupce, která působí v Vrtné jeřáby (deriky) sektoru. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 3. F.LLI GARAU PERFORAZIONI S.R.L.

  Itálie

  Společnost F.LLI GARAU PERFORAZIONI S.R.L., je Poskytovatel služeb, která působí v Vrty a průzkum - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Válce pro odběr vzorků zeminy (karotáž), Vrtné jeřáby (deriky), Válce pro odběr vzorků zeminy (karotáž), a Vrtné jeřáby (deriky). Sídlí v Casalbordino, Itálie.

 4. ADRIATECH S.R.L.

  Itálie

  Společnost ADRIATECH S.R.L., je Velkoprodejce, která působí v Vrty a průzkum - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Válce pro odběr vzorků zeminy (karotáž), Vrtné jeřáby (deriky), Válce pro odběr vzorků zeminy (karotáž), a Vrtné jeřáby (deriky). Sídlí v Pescara, Itálie.

 5. RAGOT CLAUDE

  Francie

  Společnost RAGOT CLAUDE, je Výrobce, která působí v Rychlostní skříně do vozidel sektoru. Působí rovněž v sektorech Vrtné jeřáby (deriky), Brzdy pro vozidla, Vrtné jeřáby (deriky), a Brzdy pro vozidla. Sídlí v Arnas, Francie.

 6. DRILL SERVICE S.R.L.

  Itálie

  Společnost DRILL SERVICE S.R.L., je Velkoprodejce, která působí v Vrty a průzkum - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Válce pro odběr vzorků zeminy (karotáž), Vrtné jeřáby (deriky), Válce pro odběr vzorků zeminy (karotáž), a Vrtné jeřáby (deriky). Sídlí v Mosciano Sant'angelo, Itálie.

 7. C.F. NIELSEN A/S

  Dánsko

  Společnost C.F. NIELSEN A/S, je Výrobce, která působí v Vrty a průzkum - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Vrtné jeřáby (deriky), a Vrtné jeřáby (deriky). Sídlí v Baelum, Dánsko.

 8. NATIONAL OILWELL POLAND SP Z O O

  Polsko

  Společnost NATIONAL OILWELL POLAND SP Z O O, je Výrobce, která působí v Zásobování lodí sektoru. Působí rovněž v sektorech Vrtné jeřáby (deriky), Lodní projektanti, Vrtné jeřáby (deriky), a Lodní projektanti. Sídlí v Gdansk, Polsko.

 9. BAYURSAN MAKINA SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Turecko

  Společnost BAYURSAN MAKINA SAN. VE TIC. LTD. STI., je Výrobce, která působí v Vrty a průzkum - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Vrtné jeřáby (deriky), a Vrtné jeřáby (deriky). Sídlí v Istanbul, Turecko.

 10. DRILLMEC S.P.A.

  Itálie

  Společnost DRILLMEC S.P.A., je Výrobce, která působí v Vrty a průzkum - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Válce pro odběr vzorků zeminy (karotáž), Vrtné jeřáby (deriky), Válce pro odběr vzorků zeminy (karotáž), a Vrtné jeřáby (deriky). Sídlí v Podenzano, Itálie.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma