• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • vrtné práce v moři

Výsledky hledání pro

Vrtné práce v moři - Dovoz vývoz

 1. PERFOX S.L.

  Španělsko

  Společnost PERFOX S.L., je Poskytovatel služeb, která působí v Vrtné práce v moři sektoru. Sídlí v Madrid, Španělsko.

 2. M&G DRILLING SERVICES

  Spojené státy americké

  Společnost M&G DRILLING SERVICES, je Poskytovatel služeb, která působí v Vrtné práce v moři sektoru. Působí rovněž v sektorech drilling and excavating wells, construction of offshore oil drilling platforms, drilling for natural gas, a drilling machines. Sídlí v Houston, Spojené státy americké.

 3. BRIGHTWAY DRILLING WASTE MANAGEMENT

  Čína

  Společnost BRIGHTWAY DRILLING WASTE MANAGEMENT, je Výrobce, která působí v Vrtné práce v moři sektoru. Sídlí v Xian, Čína.

 4. IMPER SONDA TRIVELLAZIONI DI BONGIOVANNI GIOVANNINO & C.

  Itálie

  Společnost IMPER SONDA TRIVELLAZIONI DI BONGIOVANNI GIOVANNINO & C., která působí v Vrtné práce v moři sektoru. Působí rovněž v sektorech Provádění turbínových vrtů, Vrtání sond, Provádění turbínových vrtů, a Vrtání sond. Sídlí v Lamezia Terme, Itálie.

 5. SOIL TEST S.R.L.

  Itálie

  Společnost SOIL TEST S.R.L., je Výrobce, která působí v Vrtné práce v moři sektoru. Působí rovněž v sektorech Provádění turbínových vrtů, Vrtání sond, Provádění turbínových vrtů, a Vrtání sond. Sídlí v Arezzo, Itálie.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. CFE

  Belgie

  Společnost CFE, která působí v Hrubé stavby sektoru. Působí rovněž v sektorech Bagrování - dodavatelé, Vrtné práce v moři, Bagrování - dodavatelé, a Vrtné práce v moři. Sídlí v AUDERGHEM, Belgie.

 2. ZOUCHENG DONGYUAN PETROLEUM CO.,LTD

  Čína

  Společnost ZOUCHENG DONGYUAN PETROLEUM CO.,LTD, je Výrobce, která působí v Vrtné práce v moři sektoru. Sídlí v Jining, Čína.

 3. TOUCHE A TOUT

  Belgie

  Společnost TOUCHE A TOUT, je Velkoprodejce, která působí v Vrtné práce v moři sektoru. Sídlí v Bruxelles (belgique), Belgie.

 4. FAC ENGENHARIA

  Brazílie

  Společnost FAC ENGENHARIA, je Maloprodejce, která působí v Vrtné práce v moři sektoru. Sídlí v Vila Velha, Brazílie.

 5. XI'AN YAOFU TRADE CO.,LTD

  Čína

  Společnost XI'AN YAOFU TRADE CO.,LTD, je Distributor, která působí v Vrtné práce v moři sektoru. Působí rovněž v sektorech drilling. Sídlí v xi'an, Čína.

 1. EUROFONDAZIONI ITALIA S.R.L.

  Itálie

 2. IMMONILIARE ONDA BLU S.A.S. DI GENTILINI MAURO E C.

  Itálie

 1. CARINI TRIVELLAZIONI S.R.L.

  Itálie

 2. GEOALPINA S.R.L.

  Itálie

 3. MORELLO NICOLA

  Itálie

 4. SICIL.TECNOPLUS S.R.L.

  Itálie

  Společnost SICIL.TECNOPLUS S.R.L., je Poskytovatel služeb, která působí v Vrtné práce sektoru. Působí rovněž v sektorech Plynovody a ropovody - zařízení, Stavebnictví - dokončovací práce, Plynovody a ropovody - zařízení, road and motorway viaduct construction, a Stavebnictví - dokončovací práce. Sídlí v Maletto, Itálie.

 5. SC N&A TRADE SRL

  Rumunsko

  Společnost SC N&A TRADE SRL, je Poskytovatel služeb, která působí v Vrty a průzkum - práce sektoru. Působí rovněž v sektorech Vrtání sond, Vrtné práce, Studny - stavba, Dohled nad vrtáním sond, Vrtání sond, Vrtné práce, Studny - stavba, a Dohled nad vrtáním sond. Sídlí v Sibiu, Rumunsko.

 6. K-BORINGEN

  Belgie

  Společnost K-BORINGEN, je Poskytovatel služeb, která působí v Vrtné práce sektoru. Působí rovněž v sektorech Tunelářské práce, Tunelářské práce, pipes, pipes for drilling, a tunnel construction. Sídlí v Hasselt, Belgie.

 7. FORAJE PUTURI FORAMAT

  Rumunsko

  Společnost FORAJE PUTURI FORAMAT, je Poskytovatel služeb, která působí v Vrtání sond sektoru. Působí rovněž v sektorech Vrty a průzkum - práce, Vrtné práce, Studny - stavba, Správa vrtů, Vrty a průzkum - práce, Vrtné práce, Studny - stavba, a Správa vrtů. Sídlí v Bucuresti, Rumunsko.

 8. AMERY

  Belgie

  Společnost AMERY, je Výrobce, která působí v Práce instalatérské sektoru. Působí rovněž v sektorech Práce elektrikářské, Vrtné práce, Práce elektrikářské, Vrtné práce, earthmoving work, a earthmoving. Sídlí v Diksmuide, Belgie.

 1. METTY WEYRICH & FILS

  Lucembursko

  Společnost METTY WEYRICH & FILS, je Poskytovatel služeb, která působí v Dokončovací práce sektoru. Působí rovněž v sektorech Zastřešování budov - práce, Vrtné práce, Zastřešování budov - práce, metalwork, insulation, a Vrtné práce. Sídlí v Vianden, Lucembursko.

 2. HONE ALL PRECISION LTD.

  Spojené království

  Společnost HONE ALL PRECISION LTD., je Poskytovatel služeb, která působí v Vystružování ocele a kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Vrtné práce, Všeobecné strojírenství - práce bez dodání suroviny, Bezešvé trouby ze železných kovů, Vrtné práce, machining jobs to drawing, Všeobecné strojírenství - práce bez dodání suroviny, a Bezešvé trouby ze železných kovů. Sídlí v Leighton Buzzard, Spojené království.

 3. GEBO

  Belgie

  Společnost GEBO, je Poskytovatel služeb, která působí v Vrty a průzkum - práce sektoru. Působí rovněž v sektorech Studny - stavba, Vrtné práce, Studny - stavba, plots drilled, drills for digging wells, a Vrtné práce. Sídlí v Dessel, Belgie.

 4. TIPFOR SRL

  Rumunsko

  Společnost TIPFOR SRL, je Poskytovatel služeb, která působí v Vrty a průzkum - práce sektoru. Působí rovněž v sektorech Vrtné práce, Automatické fontánky, Energie geotermální - zařízení, Vrtání sond, Vrtné práce, Automatické fontánky, Energie geotermální - zařízení, a Vrtání sond. Sídlí v Timisoara, Rumunsko.

 5. TIOZZO F.LLI & NIPOTE S.R.L.

  Itálie

 6. REMØY SHIPPING AS

  Norsko

 7. AKER WELL SERVICE AS

  Norsko

 8. SOC.COOPERATIVA A.R.L. IL DELFINO

  Itálie

 9. EASY WELL SOLUTIONS AS

  Norsko

  Společnost EASY WELL SOLUTIONS AS, je Poskytovatel služeb, která působí v Námořní, přístavní a podmořské práce sektoru. Působí rovněž v sektorech Práce na vrtných plošinách, a Práce na vrtných plošinách. Sídlí v Stavanger, Norsko.

 10. A.G. OPERAE S.R.L.

  Itálie

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma