• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • vrtné práce v moři

Výsledky hledání pro

Vrtné práce v moři - Dovoz vývoz

 1. PERFOX S.L.

  Španělsko

  Společnost PERFOX S.L., je Poskytovatel služeb, která působí v Vrtné práce v moři sektoru. Sídlí v Madrid, Španělsko.

 2. CFE

  Belgie

  Společnost CFE, která působí v Hrubé stavby sektoru. Působí rovněž v sektorech Bagrování - dodavatelé, Vrtné práce v moři, Bagrování - dodavatelé, a Vrtné práce v moři. Sídlí v AUDERGHEM, Belgie.

 3. IMPER SONDA TRIVELLAZIONI DI BONGIOVANNI GIOVANNINO & C.

  Itálie

  Společnost IMPER SONDA TRIVELLAZIONI DI BONGIOVANNI GIOVANNINO & C., která působí v Vrtné práce v moři sektoru. Působí rovněž v sektorech Provádění turbínových vrtů, Vrtání sond, Provádění turbínových vrtů, a Vrtání sond. Sídlí v Lamezia Terme, Itálie.

 4. SOIL TEST S.R.L.

  Itálie

  Společnost SOIL TEST S.R.L., je Výrobce, která působí v Vrtné práce v moři sektoru. Působí rovněž v sektorech Provádění turbínových vrtů, Vrtání sond, Provádění turbínových vrtů, a Vrtání sond. Sídlí v Arezzo, Itálie.

 5. TOUCHE A TOUT

  Belgie

  Společnost TOUCHE A TOUT, je Velkoprodejce, která působí v Vrtné práce v moři sektoru. Sídlí v Bruxelles (belgique), Belgie.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. MORELLO NICOLA

  Itálie

 2. CARINI TRIVELLAZIONI S.R.L.

  Itálie

 3. GEOALPINA S.R.L.

  Itálie

 4. IMMONILIARE ONDA BLU S.A.S. DI GENTILINI MAURO E C.

  Itálie

 5. EUROFONDAZIONI ITALIA S.R.L.

  Itálie

 1. FORAJE PUTURI FORAMAT

  Rumunsko

  Společnost FORAJE PUTURI FORAMAT, je Poskytovatel služeb, která působí v Vrtání sond sektoru. Působí rovněž v sektorech Vrty a průzkum - práce, Vrtné práce, Studny - stavba, Správa vrtů, Vrty a průzkum - práce, Vrtné práce, Studny - stavba, a Správa vrtů. Sídlí v Bucuresti, Rumunsko.

 2. GEBO

  Belgie

  Společnost GEBO, je Poskytovatel služeb, která působí v Vrty a průzkum - práce sektoru. Působí rovněž v sektorech Studny - stavba, Vrtné práce, Studny - stavba, plots drilled, drills for digging wells, a Vrtné práce. Sídlí v Dessel, Belgie.

 1. SC N&A TRADE SRL

  Rumunsko

  Společnost SC N&A TRADE SRL, je Poskytovatel služeb, která působí v Vrty a průzkum - práce sektoru. Působí rovněž v sektorech Vrtání sond, Vrtné práce, Studny - stavba, Dohled nad vrtáním sond, Vrtání sond, Vrtné práce, Studny - stavba, a Dohled nad vrtáním sond. Sídlí v Sibiu, Rumunsko.

 2. METTY WEYRICH & FILS

  Lucembursko

  Společnost METTY WEYRICH & FILS, je Poskytovatel služeb, která působí v Dokončovací práce sektoru. Působí rovněž v sektorech Zastřešování budov - práce, Vrtné práce, Zastřešování budov - práce, metalwork, insulation, a Vrtné práce. Sídlí v Vianden, Lucembursko.

 3. K-BORINGEN

  Belgie

  Společnost K-BORINGEN, je Poskytovatel služeb, která působí v Vrtné práce sektoru. Působí rovněž v sektorech Tunelářské práce, Tunelářské práce, pipes, pipes for drilling, a tunnel construction. Sídlí v Hasselt, Belgie.

 4. TIPFOR SRL

  Rumunsko

  Společnost TIPFOR SRL, je Poskytovatel služeb, která působí v Vrty a průzkum - práce sektoru. Působí rovněž v sektorech Vrtné práce, Automatické fontánky, Energie geotermální - zařízení, Vrtání sond, Vrtné práce, Automatické fontánky, Energie geotermální - zařízení, a Vrtání sond. Sídlí v Timisoara, Rumunsko.

 5. HONE ALL PRECISION LTD.

  Spojené království

  Společnost HONE ALL PRECISION LTD., je Poskytovatel služeb, která působí v Vystružování ocele a kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Vrtné práce, Všeobecné strojírenství - práce bez dodání suroviny, Bezešvé trouby ze železných kovů, Vrtné práce, machining jobs to drawing, Všeobecné strojírenství - práce bez dodání suroviny, a Bezešvé trouby ze železných kovů. Sídlí v Leighton Buzzard, Spojené království.

 6. SICIL.TECNOPLUS S.R.L.

  Itálie

  Společnost SICIL.TECNOPLUS S.R.L., je Poskytovatel služeb, která působí v Vrtné práce sektoru. Působí rovněž v sektorech Plynovody a ropovody - zařízení, Stavebnictví - dokončovací práce, Plynovody a ropovody - zařízení, road and motorway viaduct construction, a Stavebnictví - dokončovací práce. Sídlí v Maletto, Itálie.

 7. AMERY

  Belgie

  Společnost AMERY, je Výrobce, která působí v Práce instalatérské sektoru. Působí rovněž v sektorech Práce elektrikářské, Vrtné práce, Práce elektrikářské, Vrtné práce, earthmoving work, a earthmoving. Sídlí v Diksmuide, Belgie.

 8. MANPOWER FRAMNÆS INSTALLASJON AS

  Norsko

 1. SUBMARINER

  Itálie

 2. TECNOMARE DI PANIZZI GIORGIO E C. S.A.S.

  Itálie

  Společnost TECNOMARE DI PANIZZI GIORGIO E C. S.A.S., je Poskytovatel služeb, která působí v Námořní, přístavní a podmořské práce sektoru. Působí rovněž v sektorech Bagrování - dodavatelé, Práce na vrtných plošinách, Bagrování - dodavatelé, a Práce na vrtných plošinách. Sídlí v Savona, Itálie.

 3. SEA S.R.L.

  Itálie

 4. EIDESVIK AS

  Norsko

  Společnost EIDESVIK AS, je Poskytovatel služeb, která působí v Námořní, přístavní a podmořské práce sektoru. Působí rovněž v sektorech Práce na vrtných plošinách, Rejdaři, Práce na vrtných plošinách, a Rejdaři. Sídlí v Bømlo, Norsko.

 5. NORCON ENGINEERING A.S

  Norsko

 6. WEST PIPING AS

  Norsko

 7. SUB TECHNICAL EDIL SERVICES DI CAPRIO & ADRAGNA

  Itálie

  Společnost SUB TECHNICAL EDIL SERVICES DI CAPRIO & ADRAGNA, která působí v Námořní, přístavní a podmořské práce sektoru. Působí rovněž v sektorech Bagrování - dodavatelé, Práce na vrtných plošinách, Bagrování - dodavatelé, a Práce na vrtných plošinách. Sídlí v Mola Di Bari, Itálie.

 8. VOLSTAD SEISMIC AS

  Norsko

 9. CAN AS

  Norsko

 10. LMD S.P.A.

  Itálie

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma