• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • vrtné práce

Výsledky hledání pro

Vrtné práce - Dovoz vývoz

 1. TORCAMES

  Portugalsko

  Verified by europages badge

  Společnost TORCAMES, je Výrobce, která působí v Obráběcí stroje - obrábění kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Vrtné práce, Ocel, Obráběcí stroje pro obrábění kovů - díly a příslušenství, Mosaz, Frézování a soustružení pryže a plastů, Soustružení ocele a kovů, CNC 4-axis milling work, CNC aluminum processing, a CNC milling. Sídlí v Espinhel Águeda, Portugalsko.

 2. PUYANG ZHONGSHI GROUP CO., LTD

  Čína

  Společnost PUYANG ZHONGSHI GROUP CO., LTD, je Výrobce, která působí v Vrtné práce sektoru. Sídlí v 371, Čína.

 3. ORGLOBAL MACHINERY ROCK DRILL AND DRIFTER SERVICE SPARE PARTS

  Turecko

  Společnost ORGLOBAL MACHINERY ROCK DRILL AND DRIFTER SERVICE SPARE PARTS, je Výrobce, která působí v Vrtné práce sektoru. Působí rovněž v sektorech Těžba povrchová - stroje a zařízení, Důlní služby, Těžba povrchová - stroje a zařízení, a Důlní služby. Sídlí v Ankara, Turecko.

 4. WELVREUGD

  Nizozemsko

  Společnost WELVREUGD, je Subdodavatel, která působí v Vrtné práce sektoru. Sídlí v Maasland, Nizozemsko.

 5. FORALUX

  Lucembursko

  Společnost FORALUX, je Poskytovatel služeb, která působí v Beton - stroje a zařízení pro přípravu sektoru. Působí rovněž v sektorech Vrtání a řezání železobetonu, Vrtné práce, Vrtání a řezání železobetonu, controlled demolitions, Concrete and floor screed milling, a Vrtné práce. Sídlí v Kehlen, Lucembursko.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. KASTHEW DRILLING UGANDA

  Uganda

  Společnost KASTHEW DRILLING UGANDA, je Poskytovatel služeb, která působí v Vrtné práce sektoru. Působí rovněž v sektorech water systems. Sídlí v Kampala, Uganda.

 2. S.M.P.

  Francie

  Společnost S.M.P., je Poskytovatel služeb, která působí v Vrtné práce sektoru. Sídlí v Château Renard, Francie.

 3. FORAJE PUTURI FORAMAT

  Rumunsko

  Společnost FORAJE PUTURI FORAMAT, je Poskytovatel služeb, která působí v Vrtání sond sektoru. Působí rovněž v sektorech Vrty a průzkum - práce, Vrtné práce, Studny - stavba, Správa vrtů, Vrty a průzkum - práce, Vrtné práce, Studny - stavba, a Správa vrtů. Sídlí v Bucuresti, Rumunsko.

 4. AANNEMINGEN A.B.W.

  Belgie

  Společnost AANNEMINGEN A.B.W., je Výrobce, která působí v Hrubé stavby sektoru. Působí rovněž v sektorech Vrtání a řezání železobetonu, Vrtné práce, Vrtání a řezání železobetonu, Vrtné práce, road works, a Sanitation. Sídlí v Waregem, Belgie.

 5. METTY WEYRICH & FILS

  Lucembursko

  Společnost METTY WEYRICH & FILS, je Poskytovatel služeb, která působí v Dokončovací práce sektoru. Působí rovněž v sektorech Zastřešování budov - práce, Vrtné práce, Zastřešování budov - práce, metalwork, insulation, a Vrtné práce. Sídlí v Vianden, Lucembursko.

 1. IBM DRILLING BENTONITE POLYMER CHEMICALS UGANDA KAMPALA

  Uganda

  Společnost IBM DRILLING BENTONITE POLYMER CHEMICALS UGANDA KAMPALA, je Distributor, která působí v Vrtné práce sektoru. Sídlí v Kampala, Uganda.

 2. AMERY

  Belgie

  Společnost AMERY, je Výrobce, která působí v Práce instalatérské sektoru. Působí rovněž v sektorech Práce elektrikářské, Vrtné práce, Práce elektrikářské, Vrtné práce, earthmoving work, a earthmoving. Sídlí v Diksmuide, Belgie.

 1. K-BORINGEN

  Belgie

  Společnost K-BORINGEN, je Poskytovatel služeb, která působí v Vrtné práce sektoru. Působí rovněž v sektorech Tunelářské práce, Tunelářské práce, pipes, pipes for drilling, a tunnel construction. Sídlí v Hasselt, Belgie.

 2. HONE ALL PRECISION LTD.

  Spojené království

  Společnost HONE ALL PRECISION LTD., je Poskytovatel služeb, která působí v Vystružování ocele a kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Vrtné práce, Všeobecné strojírenství - práce bez dodání suroviny, Bezešvé trouby ze železných kovů, Vrtné práce, machining jobs to drawing, Všeobecné strojírenství - práce bez dodání suroviny, a Bezešvé trouby ze železných kovů. Sídlí v Leighton Buzzard, Spojené království.

 3. DANBAR DRILLING

  Spojené království

  Společnost DANBAR DRILLING, je Poskytovatel služeb, která působí v Vrtné práce sektoru. Sídlí v Pemberton, Wigan, Spojené království.

 4. SC N&A TRADE SRL

  Rumunsko

  Společnost SC N&A TRADE SRL, je Poskytovatel služeb, která působí v Vrty a průzkum - práce sektoru. Působí rovněž v sektorech Vrtání sond, Vrtné práce, Studny - stavba, Dohled nad vrtáním sond, Vrtání sond, Vrtné práce, Studny - stavba, a Dohled nad vrtáním sond. Sídlí v Sibiu, Rumunsko.

 5. GEBO

  Belgie

  Společnost GEBO, je Poskytovatel služeb, která působí v Vrty a průzkum - práce sektoru. Působí rovněž v sektorech Studny - stavba, Vrtné práce, Studny - stavba, plots drilled, drills for digging wells, a Vrtné práce. Sídlí v Dessel, Belgie.

 6. SMET GROUP

  Belgie

  Společnost SMET GROUP, je Poskytovatel služeb, která působí v Vrtné práce sektoru. Působí rovněž v sektorech installation of sewers and sewage systems, a plots drilled. Sídlí v Dessel, Belgie.

 7. PGB-EUROPE

  Belgie

  Společnost PGB-EUROPE, je Výrobce, která působí v Nářadí motorové přenosné sektoru. Působí rovněž v sektorech Upevňování - prostředky, Vrtné práce, anchorage systems, Upevňování - prostředky, a Vrtné práce. Sídlí v Melle, Belgie.

 8. ALPDRILL GMBH

  Německo

  Společnost ALPDRILL GMBH, je Výrobce, která působí v Vrtné práce sektoru. Sídlí v Achern, Německo.

 1. BLONDIAU MICHEL

  Belgie

  Společnost BLONDIAU MICHEL, je Poskytovatel služeb, která působí v Veřejné stavby - dodavatelé sektoru. Působí rovněž v sektorech Hadice, trubky a roury, plastové, Vrtné práce, excavation work for drainage systems, restoring plumbing, Hadice, trubky a roury, plastové, a Vrtné práce. Sídlí v Naast, Belgie.

 2. KROCKTOOLS

  Španělsko

  Společnost KROCKTOOLS, je Výrobce, která působí v Vrtné práce sektoru. Sídlí v Sant Salvador De Guardiola, Španělsko.

 3. ENVIROTOP

  Belgie

  Společnost ENVIROTOP, je Výrobce, která působí v Odstraňování znečištění životního prostředí - služby sektoru. Působí rovněž v sektorech Vrtné práce, Doprava odpadů, Vrtné práce, core-sampling, water purification, a Doprava odpadů. Sídlí v Trois-Ponts, Belgie.

 4. GÉOPROS LAPOINTE

  Kanada

  Společnost GÉOPROS LAPOINTE, je Poskytovatel služeb, která působí v Vrtné práce sektoru. Působí rovněž v sektorech Geothermics, Boreholes, a wells. Sídlí v Sherbrooke, Kanada.

 5. TIPFOR SRL

  Rumunsko

  Společnost TIPFOR SRL, je Poskytovatel služeb, která působí v Vrty a průzkum - práce sektoru. Působí rovněž v sektorech Vrtné práce, Automatické fontánky, Energie geotermální - zařízení, Vrtání sond, Vrtné práce, Automatické fontánky, Energie geotermální - zařízení, a Vrtání sond. Sídlí v Timisoara, Rumunsko.

 6. DSK PIPING

  Belgie

  Společnost DSK PIPING, je Poskytovatel služeb, která působí v Vrtné práce sektoru. Sídlí v Lokeren, Belgie.

 7. GEOTECHNO

  Belgie

  Společnost GEOTECHNO, je Velkoprodejce, která působí v Vrtné práce sektoru. Sídlí v Hoeilaart, Belgie.

 8. HEBEI ZHANKUI DRILLING EQUIPMENT CO., LTD

  Čína

  Společnost HEBEI ZHANKUI DRILLING EQUIPMENT CO., LTD, je Výrobce, která působí v Vrtné práce sektoru. Působí rovněž v sektorech Drill bits. Sídlí v Cangzhou, Čína.

 9. PROMISE GROUP

  Egypt

  Společnost PROMISE GROUP, je Poskytovatel služeb, která působí v Vrtné práce sektoru. Působí rovněž v sektorech water well drilling. Sídlí v Giza, Egypt.

 10. DATC EUROPE

  Francie

  Společnost DATC EUROPE, je Výrobce, která působí v Vrtné práce sektoru. Sídlí v BESANCON, Francie.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma