• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • vstřikování plastů - stroje

Výsledky hledání pro

Vstřikování plastů - stroje - Dovoz vývoz

 1. AYBERKSAN PLASTIK KALIP SANAYI

  Turecko

  Verified by europages badge

  AYBERKSAN Plastic Mold Industry started its service in 2004 in Ivedik Organized Industrial Zone with mold manufacturing. Considering that quality and customer satisfaction are equivalent, it has signed many successful projects in different sectors both at home and abroad in a short time. While demonstrating his sensitivity to quality with the certificates he has, his biggest investment has been the importance he gave to human resources and technological developments. It has expanded its vision by adding plastic injection, which is one of the integral parts of the industry, to its mold production, and has brought together thousands of products and services from the defense industry to the medical industry, from the automotive industry to furniture, from the park and garden group to the drilling industry. It has made it its mission to offer the most suitable solution to the demands of its customers in the field of plastic injection and injection molding. Accurate and efficient transfer of information is at the forefront of its commercial principles. It has always managed to remain dynamic with its technical capacity, sensitivity in R&D, and dedication to customer satisfaction. We'll be pleased to answer all you questions and observations, don't hesitate to contact us.

 2. GEBR. W. + H. ZAUGG AG

  Švýcarsko

  Verified by europages badge

  In over 70 years, Gebr. W. + H. Zaugg AG has built up expertise that is unique. Only this way can perfect products be produced, which withstand the technically demanding market of today. Innovation and precision are essential in mould construction and injection moulding. We act and work accordingly every day to give our customers the best. The company Gebr. W. + H. Zaugg AG is a family business owned by Bettina Ulrich-Zaugg and Stephan Ulrich. We are your partner for perfect plastic parts, mould construction, production of individual parts, 3D printing and servicing.

 3. GLORY INJECTION PLASTIQUE

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost GLORY INJECTION PLASTIQUE, je Subdodavatel, která působí v Vstřikování plastů - stroje sektoru. Sídlí v Pleugueneuc, Francie.

 4. GRUPO BRELLO

  Španělsko

  Verified by europages badge

  Společnost GRUPO BRELLO, je Výrobce, která působí v Vstřikování plastů - stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Granulace plastů - stroje, Plasty - výrobky pro průmysl dopravních prostředků, Svařování plastů - stroje, manufacture of plastics, thermoplastic materials, Granulace plastů - stroje, Plastics - raw materials, Plastics, products for industry, a Plasty - výrobky pro průmysl dopravních prostředků. Sídlí v Huarte, Španělsko.

 5. PLASTIC BILLAT

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost PLASTIC BILLAT, je Výrobce, která působí v Vstřikování plastů - stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Potravinářské obaly, Sítotisk, Sítotisk - stroje a zařízení, Průmyslový sítotisk, Tisk podkladový, car accessories, Plastic injection, perfumery, a Potravinářské obaly. Sídlí v Gamaches, Francie.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. RAMIREX - PLASTICOS DE AGUEDA, LDA.

  Portugalsko

  Verified by europages badge

  Společnost RAMIREX - PLASTICOS DE AGUEDA, LDA., je Výrobce, která působí v Plasty - výrobky pro nábytkářský průmysl sektoru. Působí rovněž v sektorech Plasty - průmyslové stroje, Vstřikování plastů - stroje, Kancelářské potřeby, Formy pro plastikářství a gumárenství, Vstřikování pryže a plastů, school supplies, furniture handles, furniture accessories, a assemblies of plastics. Sídlí v Aguada De Cima, Portugalsko.

 2. PERIFERI SAS

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost PERIFERI SAS, je Výrobce, která působí v Plasty - průmyslové stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Svařování plastů - stroje, Vstřikování plastů - stroje, Svařování plastů - stroje, we design finishing machines for plastic parts, blown plastic parts, finishing machines for blown parts, finishing machines for injected parts, automation of industrial machinery, a robot grippers. Sídlí v Woustviller, Francie.

 3. DATRIA S.R.O.

  Česká republika

  Firma DATRIA s.r.o. je česká výrobně obchodní společnost, čerpající z více jak 20tiletých zkušeností v plastikářském a gumárenském oboru. Výrobní divize společnosti se zaměřuje na vývoj a výrobu specializovaných technologií dle specifických požadavků zákazníků. Obchodní divize společnosti nabízí a dodává na trh standardizované technologie od ověřených dodavatelů jakou jsou zejména firmy HAYUER, AVIAN, PROCESS CONTROL, MIKROSAN, POEX a další. V porfóliu našich produktů jsou šneky a komory pro vstřikolisy a extrudery, extruzní linky, extrudery, kompaundační linky, mlýny a drtiče. Působíme především v České a Slovenské republice, ale své zákazníky máme i v dalších zemí jako jsou Polsko, Ukrajina, Litva, Bulharsko, Čína, Maďarsko.

 4. LIMITED LIABILITY COMPANY MANUFACTURING ENTERPRISE INEGVA

  Ukrajina

  Společnost LIMITED LIABILITY COMPANY MANUFACTURING ENTERPRISE INEGVA, je Výrobce, která působí v Vstřikování plastů - stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech cable clamps for electrical installations, a work glasses. Sídlí v Kharkiv, Ukrajina.

 5. PLACISA

  Španělsko

  Společnost PLACISA, je Výrobce, která působí v Plasty - obaly sektoru. Působí rovněž v sektorech Vstřikování plastů - stroje, Formy a předlohy, Formy pro plastikářství a gumárenství, mould building, Vstřikování plastů - stroje, Formy a předlohy, a Formy pro plastikářství a gumárenství. Sídlí v Irún-Guipúzcoa, Španělsko.

 1. CH PLASTIK VE KALIP SANAYI TICARET A.S

  Turecko

  Společnost CH PLASTIK VE KALIP SANAYI TICARET A.S, je Výrobce, která působí v Vstřikování plastů - stroje sektoru. Sídlí v Başakşehir, Turecko.

 2. TECNOSTAMP SRL

  Itálie

  Společnost TECNOSTAMP SRL, je Výrobce, která působí v Vstřikování pryže a plastů sektoru. Působí rovněž v sektorech Vstřikování plastů - stroje, injection moulding of plastics, a Vstřikování plastů - stroje. Sídlí v Feletto, Itálie.

 1. MASCHINEN-HANDEL.EU

  Německo

  Společnost MASCHINEN-HANDEL.EU, je Distributor, která působí v Lisování pryže - stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Vstřikování plastů - stroje, Tvrzené plastické hmoty - lisování do formy, Plasty - průmyslové stroje, Vstřikování plastů - stroje, Tvrzené plastické hmoty - lisování do formy, a Plasty - průmyslové stroje. Sídlí v Schwaigern/stetten, Německo.

 2. ENGEL AUSTRIA GMBH

  Rakousko

  Společnost ENGEL AUSTRIA GMBH, je Výrobce, která působí v Vstřikování plastů - stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech mechanical engineering. Sídlí v Schwertberg, Rakousko.

 3. TECNOLOGIA DE INYECCIONES PLASTICAS SL

  Španělsko

  Společnost TECNOLOGIA DE INYECCIONES PLASTICAS SL, je Výrobce, která působí v Vstřikování plastů - stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Plastic injection, a mould design. Sídlí v Zaragoza, Španělsko.

 4. GRUP HS MAKINE KALIP SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Turecko

  Společnost GRUP HS MAKINE KALIP SAN. VE TIC. LTD. STI., je Výrobce, která působí v Vstřikování plastů - stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech plastic plugs, a CNC steel processing. Sídlí v Izmir, Turecko.

 5. AEDICE CO., LTD HANDELSVERTRETUNG MICHAEL KRUMME

  Německo

  Společnost AEDICE CO., LTD HANDELSVERTRETUNG MICHAEL KRUMME, je Multi-Category, která působí v Vstřikování plastů - stroje sektoru. Sídlí v Berlin, Německo.

 6. VIPEX ARCHITECTING PLASTICS FOR PRODUCTION

  Portugalsko

  Společnost VIPEX ARCHITECTING PLASTICS FOR PRODUCTION, je Výrobce, která působí v Vstřikování plastů - stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech injection moulding of plastics, Plastic parts, a Plastics manufacturing. Sídlí v Marinha Grande, Portugalsko.

 7. AGI - AUGUSTO GUIMARÃES & IRMÃO, LDA.

  Portugalsko

  Společnost AGI - AUGUSTO GUIMARÃES & IRMÃO, LDA., je Distributor, která působí v Plastické hmoty - výrobky pro průmysl sektoru. Působí rovněž v sektorech Extruze plastů - stroje, Vstřikování plastů - stroje, Plastics - raw materials, industrial systems, Extruze plastů - stroje, a Vstřikování plastů - stroje. Sídlí v Vila Nova De Gaia, Portugalsko.

 8. CS PLASTIC, LDA

  Portugalsko

  Společnost CS PLASTIC, LDA, je Výrobce, která působí v Vstřikování plastů - stroje sektoru. Sídlí v Santo Tirso, Portugalsko.

 1. INDUSTRIAS G. ARIZAGA

  Španělsko

  Společnost INDUSTRIAS G. ARIZAGA, je Výrobce, která působí v Plastické hmoty - základní výrobky pro průmysl sektoru. Působí rovněž v sektorech Vstřikování plastů - stroje, zamak injection, Vstřikování plastů - stroje, Plastic injection, a plastic technical articles. Sídlí v Eibar-Vizcaya, Španělsko.

 2. ENELKON AUTOMATION

  Turecko

  Společnost ENELKON AUTOMATION, je Výrobce, která působí v Vstřikování plastů - stroje sektoru. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 3. TARTLER GMBH

  Německo

  Společnost TARTLER GMBH, je Výrobce, která působí v Vstřikování plastů - stroje sektoru. Sídlí v Michelstadt, Německo.

 4. DECRIL

  Francie

  Společnost DECRIL, je Výrobce, která působí v Vstřikování plastů - stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Manipulace - stroje a zařízení, lift platforms, automation robotics, a Manipulace - stroje a zařízení. Sídlí v Miribel, Francie.

 5. FRUMOLDE TOOLING

  Portugalsko

  Společnost FRUMOLDE TOOLING, je Výrobce, která působí v Formy pro plastikářství a gumárenství sektoru. Působí rovněž v sektorech Vstřikování plastů - stroje, Formy přesné, cast mould design, Vstřikování plastů - stroje, injection moulding of plastics, a Formy přesné. Sídlí v Martingança, Portugalsko.

 6. FIG PLÁSTICOS

  Portugalsko

  Společnost FIG PLÁSTICOS, je Výrobce, která působí v Plastické hmoty - výrobky pro průmysl sektoru. Působí rovněž v sektorech Vstřikování plastů - stroje, Ultrazvukové systémy - Zpracování plastů, Extruze pryže a plastů, Plastic injection, Vstřikování plastů - stroje, Ultrazvukové systémy - Zpracování plastů, a Extruze pryže a plastů. Sídlí v Zona Industrial En 1 Norte, Portugalsko.

 7. BARON SOLUTIONS

  Německo

  Společnost BARON SOLUTIONS, je Multi-Category, která působí v Vstřikování pryže a plastů sektoru. Působí rovněž v sektorech Vstřikování plastů - stroje, Vstřikování plastů - stroje, a Surface treatment. Sídlí v Aschaffenburg, Německo.

 8. RI.P.I. SRL

  Itálie

  Společnost RI.P.I. SRL, je Výrobce, která působí v Vstřikování plastů - stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech injection press overhaul, a injection presses for rubber. Sídlí v Loiano, Itálie.

 9. PUR2MIX

  Španělsko

  Společnost PUR2MIX, která působí v Pěnové plasty sektoru. Působí rovněž v sektorech Vstřikování plastů - stroje, Vstřikování plastů - stroje, polyurethane, machine rubber, a foam machinery. Sídlí v Vilafranca Del Penedes, Španělsko.

 10. ALEMO D.O.O.

  Slovinsko

  Společnost ALEMO D.O.O., je Výrobce, která působí v Vstřikování plastů - stroje sektoru. Sídlí v Šempeter Pri Gorici, Slovinsko.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma
Filtry

Výsledky hledání pro

Vstřikování plastů - stroje - Dovoz vývoz

Počet výsledků

4 008 Podniky