• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • vyšívací stroje a příslušenství

Výsledky hledání pro

Vyšívací stroje a příslušenství - Dovoz vývoz

 1. WERNER GRAPHICS E.U.

  Rakousko

  Verified by europages badge

  Společnost WERNER GRAPHICS E.U., je Velkoprodejce, která působí v Vyšívací stroje a příslušenství sektoru. Sídlí v Strasshof An Der Nordbahn, Rakousko.

 2. TAMA BOHEMIA S.R.O. - SORTIMENT PRO STROJOVÉ VYŠÍVÁNÍ

  Česká republika

  Nabízíme kompletní sortiment pro strojové vyšívání. Prodáváme japonské vyšívací stroje TAJIMA, dodáváme specifický software pro jejich obsluhu. Moderní technologie a postupy stále vylepšujeme.

 3. LUÍS RODRIGUES & TEIXEIRA, S. A.

  Portugalsko

  Společnost LUÍS RODRIGUES & TEIXEIRA, S. A., je Poskytovatel služeb, která působí v Vyšívací stroje a příslušenství sektoru. Působí rovněž v sektorech embroidery, curtains, a diamonds. Sídlí v Guimarães, Portugalsko.

 4. MAISON BRODERIE

  Francie

  Společnost MAISON BRODERIE, je Distributor, která působí v Vyšívací stroje a příslušenství sektoru. Působí rovněž v sektorech embroidering machines, embroidery machines, machines and equipment for embroidery, lace, netting and tulle, a electronic embroidering machines. Sídlí v Avignon, Francie.

 5. GTT GERMAN TEXTILE TECHNOLOGIES LTD.

  Německo

  Společnost GTT GERMAN TEXTILE TECHNOLOGIES LTD., je Výrobce, která působí v Konečná úprava textilu - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Vyšívací stroje a příslušenství, embroidery machines, Vyšívací stroje a příslušenství, Machines, custom-built, a embroidered clothing. Sídlí v Konken, Německo.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. ADD ON TEXTILE

  Francie

  Společnost ADD ON TEXTILE, je Velkoprodejce, která působí v Vyšívací stroje a příslušenství sektoru. Sídlí v venissieux, Francie.

 2. MOUNTEK GMBH

  Německo

  Společnost MOUNTEK GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Vyšívací stroje a příslušenství sektoru. Působí rovněž v sektorech embroidering machines, a software for embroidering machines. Sídlí v Winterlingen, Německo.

 3. VITOR FERREIRA

  Portugalsko

  Společnost VITOR FERREIRA, je Výrobce, která působí v Vyšívací stroje a příslušenství sektoru. Působí rovněž v sektorech embroidered articles. Sídlí v Vila Nova De Famalicaõa, Portugalsko.

 4. F.LLI FOGGIATO SRL

  Itálie

  Společnost F.LLI FOGGIATO SRL, je Velkoprodejce, která působí v Vyšívací stroje a příslušenství sektoru. Působí rovněž v sektorech Šicí stroje a příslušenství, průmyslové, Šicí stroje a příslušenství, průmyslové, accessories for sewing machines, sewing machine dealers, a wholesale of sewing machines. Sídlí v Montebelluna, Itálie.

 5. MELCO INTERNATIONAL LLC

  Švýcarsko

  Společnost MELCO INTERNATIONAL LLC, je Výrobce, která působí v Vyšívací stroje a příslušenství sektoru. Působí rovněž v sektorech Web services, embroidering machines, a software for embroidering machines. Sídlí v Steckborn, Švýcarsko.

 1. A COSER

  Španělsko

  Společnost A COSER, která působí v Šicí stroje a příslušenství, průmyslové sektoru. Působí rovněž v sektorech Šicí stroje pro domácnost, Vyšívací stroje a příslušenství, Šicí stroje pro domácnost, Vyšívací stroje a příslušenství, sewing machine repairs, a accessories for sewing machines. Sídlí v Madrid, Španělsko.

 2. LIDER

  Turecko

  Společnost LIDER, je Výrobce, která působí v Vyšívací stroje a příslušenství sektoru. Působí rovněž v sektorech sewing threads, cotton spun yarns and sewing threads, a textured silk yarns. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 1. ZSK STICKMASCHINEN

  Německo

  Společnost ZSK STICKMASCHINEN, je Výrobce, která působí v Vyšívací stroje a příslušenství sektoru. Působí rovněž v sektorech embroidering machines. Sídlí v Krefeld, Německo.

 2. LEOPARD. HAFT KOMPUTEROWY, IMPORTER CZAPEK

  Polsko

  Společnost LEOPARD. HAFT KOMPUTEROWY, IMPORTER CZAPEK, která působí v Vyšívací stroje a příslušenství sektoru. Působí rovněž v sektorech consulting, caps, emblems, a leashes. Sídlí v Warszawa, Polsko.

 3. RES DI MARIO SINATRA

  Itálie

  Společnost RES DI MARIO SINATRA, je Distributor, která působí v Vyšívací stroje a příslušenství sektoru. Působí rovněž v sektorech studs, a strass. Sídlí v Cassano Magnago, Itálie.

 4. JAMAFIL AG

  Švýcarsko

  Společnost JAMAFIL AG, je Distributor, která působí v Textil - stroje pro přípravu, spřádání a tkaní sektoru. Působí rovněž v sektorech Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, Oděvy - průmyslové stroje a zařízení, Vyšívací stroje a příslušenství, Šicí stroje a příslušenství, průmyslové, Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, Oděvy - průmyslové stroje a zařízení, Vyšívací stroje a příslušenství, a Šicí stroje a příslušenství, průmyslové. Sídlí v St. Gallen, Švýcarsko.

 5. URANIA

  Itálie

  Společnost URANIA, je Výrobce, která působí v Vyšívací stroje a příslušenství sektoru. Působí rovněž v sektorech shoe stretchers. Sídlí v Firenze, Itálie.

 6. BARUDAN STICKMASCHINEN GMBH

  Německo

  Společnost BARUDAN STICKMASCHINEN GMBH, je Výrobce, která působí v Vyšívací stroje a příslušenství sektoru. Sídlí v Bargteheide, Německo.

 7. BARUDAN STICKMASCHINEN GMBH

  Německo

  Společnost BARUDAN STICKMASCHINEN GMBH, je Výrobce, která působí v Textil - stroje pro přípravu, spřádání a tkaní sektoru. Působí rovněž v sektorech Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, Konečná úprava textilu - stroje a zařízení, Oděvy - průmyslové stroje a zařízení, Vyšívací stroje a příslušenství, Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, Konečná úprava textilu - stroje a zařízení, Oděvy - průmyslové stroje a zařízení, a Vyšívací stroje a příslušenství. Sídlí v Nettetal, Německo.

 8. RITEX SNC DI ANTONELLO MARCO & C.

  Itálie

  Společnost RITEX SNC DI ANTONELLO MARCO & C., je Poskytovatel služeb, která působí v Vyšívací stroje a příslušenství sektoru. Působí rovněž v sektorech digitisation of plans, embroidery software, a punching. Sídlí v Cittadella, Itálie.

 1. PACT EUROPACT

  Francie

  Společnost PACT EUROPACT, která působí v Vyšívací stroje a příslušenství sektoru. Působí rovněž v sektorech Kožená galanterie - průmyslové stroje, Prýmky, výšivky a tyly, Kožená galanterie - potřeby a příslušenství, Sítotisk, Kožená galanterie - průmyslové stroje, Prýmky, výšivky a tyly, Kožená galanterie - potřeby a příslušenství, a Sítotisk. Sídlí v Maulevrier, Francie.

 2. ROLF KALTENBACH

  Německo

  Společnost ROLF KALTENBACH, je Velkoprodejce, která působí v Textil - stroje pro přípravu, spřádání a tkaní sektoru. Působí rovněž v sektorech Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, Textilní tisk - stroje a zařízení, Oděvy - průmyslové stroje a zařízení, Vyšívací stroje a příslušenství, Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, Textilní tisk - stroje a zařízení, Oděvy - průmyslové stroje a zařízení, a Vyšívací stroje a příslušenství. Sídlí v Reutlingen, Německo.

 3. PFAFF INDUSTRI WAMA TEKNIK A/S

  Dánsko

  Společnost PFAFF INDUSTRI WAMA TEKNIK A/S, je Velkoprodejce, která působí v Kloboučnictví - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Šicí stroje a příslušenství, průmyslové, Pletené zboží - stroje a příslušenství, Vyšívací stroje a příslušenství, Oděvy - průmyslové stroje a zařízení, Šicí stroje a příslušenství, průmyslové, Pletené zboží - stroje a příslušenství, Vyšívací stroje a příslušenství, a Oděvy - průmyslové stroje a zařízení. Sídlí v Bredebro, Dánsko.

 4. CONTORS EINKAUFSGESELLSCHAFT GBR BEREICH: CTC STICKMASCHINEN

  Německo

  Společnost CONTORS EINKAUFSGESELLSCHAFT GBR BEREICH: CTC STICKMASCHINEN, je Výrobce, která působí v Oděvy - průmyslové stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Vyšívací stroje a příslušenství, Látky a tkaniny, Konečná úprava textilií, Prádlo pro domácnost, Vyšívací stroje a příslušenství, Látky a tkaniny, Konečná úprava textilií, a Prádlo pro domácnost. Sídlí v Nettetal, Německo.

 5. KARL SYSTEM ITALY SRL

  Rumunsko

  Společnost KARL SYSTEM ITALY SRL, je Distributor, která působí v Vyšívací stroje a příslušenství sektoru. Působí rovněž v sektorech Šicí stroje a příslušenství, průmyslové, industrial sewing machines, sewing machine replacements, Šicí stroje a příslušenství, průmyslové, a accessories for sewing machines. Sídlí v Resita, Rumunsko.

 6. SCHENK-TEXTILMASCHINEN

  Německo

  Společnost SCHENK-TEXTILMASCHINEN, je Distributor, která působí v Textil - stroje pro přípravu, spřádání a tkaní sektoru. Působí rovněž v sektorech Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, Konečná úprava textilu - stroje a zařízení, Oděvy - průmyslové stroje a zařízení, Vyšívací stroje a příslušenství, Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, Konečná úprava textilu - stroje a zařízení, Oděvy - průmyslové stroje a zařízení, a Vyšívací stroje a příslušenství. Sídlí v Reutlingen, Německo.

 7. MERCERIE NET

  Rumunsko

  Společnost MERCERIE NET, je Prodejce/ Zástupce, která působí v Šicí stroje pro domácnost sektoru. Působí rovněž v sektorech Šicí stroje a příslušenství, průmyslové, Žehličky pro domácnost, Řezačky, textilní, Vyšívací stroje a příslušenství, Šicí stroje a příslušenství, průmyslové, Žehličky pro domácnost, Řezačky, textilní, a Vyšívací stroje a příslušenství. Sídlí v Bucuresti, Rumunsko.

 8. NEET MAKINA

  Turecko

  Společnost NEET MAKINA, je Výrobce, která působí v Vyšívací stroje a příslušenství sektoru. Působí rovněž v sektorech machines and equipment for carpets and tapestries, a articles for upholsterers. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 9. MAQUINARIA F.APARICIO

  Španělsko

  Společnost MAQUINARIA F.APARICIO, je Velkoprodejce, která působí v Vyšívací stroje a příslušenství sektoru. Působí rovněž v sektorech embroidery machines, a sewing machines. Sídlí v Sabadell, Španělsko.

 10. LAMERCERISSIMA

  Itálie

  Společnost LAMERCERISSIMA, je Maloprodejce, která působí v Vyšívací stroje a příslušenství sektoru. Působí rovněž v sektorech Bavlna - nitě a příze, a Bavlna - nitě a příze. Sídlí v Ladispoli, Itálie.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma
Filtry

Výsledky hledání pro

Vyšívací stroje a příslušenství - Dovoz vývoz

Počet výsledků

12 046 Podniky