• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • vytápění pro skleníky

Výsledky hledání pro

Vytápění pro skleníky - Dovoz vývoz

 1. ALMERIPLANT SEMILLEROS Y VIVEROS

  Španělsko

  Verified by europages badge

  Společnost ALMERIPLANT SEMILLEROS Y VIVEROS, je Výrobce, která působí v Skleníky vytápěné sektoru. Působí rovněž v sektorech Nurseries, Almond trees, Pistachios, Seeds, Organic soil, Peach trees, Vegetable grafts, Tarraco, a Constantí. Sídlí v Puebla De Vícar (almería), Španělsko.

 2. 4HEAT S.R.O.

  Česká republika

  Dodavatel největších globálních výrobců průmyslového vytápění na poli plynových ohřívačů vzduchu a infrazářičů (tmavých a nízkoteplotních) - ApenGroup a Carlieuklima. Návrh a dodání adiabatického chlazení. Kromě dodávky umíme komplexně navrhnout a projektovat řešení vytápění nejen pro průmyslové haly, ale také pro komerční stavby (nákupní centra, kanceláře apod.). Dalším segmentem jsou tepelná čerpadla - vzduch-vdzuch, vzduch-voda, vzduch-země a hybridní tepelná čerpadla s kondenzačním kotlem pro efektivní dohřev a nízké provozní náklady. Pro bytové domy jsou řešení bytelné kondenzační kotel Aquakond, které jsou vhodné i pro instalaci ve venkovním prostředí. Lze je skládat do kaskády. Modelové řady jednotlivých kotlů jsou od 35 kW do 100 kW. Pro úplnost řešení v hale jsou dostupné vratové clony, teplovodní ohřívače vzduchu kalorifer, sálavé panely.

 3. EL PLANTEL SEMILLEROS

  Španělsko

  Společnost EL PLANTEL SEMILLEROS, je Výrobce, která působí v Skleníky vytápěné sektoru. Působí rovněž v sektorech nursery seedlings. Sídlí v La Mojonera-Almería, Španělsko.

 4. LOMBARDA SERRE

  Itálie

  Společnost LOMBARDA SERRE, je Výrobce, která působí v Okna skleníků a pařenišť sektoru. Působí rovněž v sektorech Vytápění pro skleníky, Zahradnictví, Vytápění pro skleníky, tunnel construction, greenhouses for floriculture and gardening, a Zahradnictví. Sídlí v Grantola, Itálie.

 5. AGROFLOR KUNSTSTOFF GMBH

  Rakousko

  Společnost AGROFLOR KUNSTSTOFF GMBH, je Výrobce, která působí v Vytápění pro skleníky sektoru. Sídlí v Wolfurt, Rakousko.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. H.T. TRADE SERVICE GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost H.T. TRADE SERVICE GMBH & CO. KG, je Výrobce, která působí v Skleníky vytápěné sektoru. Sídlí v Osnabrück, Německo.

 2. AKVAPARK HOLDING 2018 LTD

  Bulharsko

  Společnost AKVAPARK HOLDING 2018 LTD, je Výrobce, která působí v Zařízení pro zavodňování sektoru. Působí rovněž v sektorech Okna skleníků a pařenišť, Skleníky bytové, Skleníky vytápěné, Okna skleníků a pařenišť, Skleníky bytové, a Skleníky vytápěné. Sídlí v Plovdiv, Bulharsko.

 3. BUNKER SPECIALTIES

  Argentina

  Společnost BUNKER SPECIALTIES, je Výrobce, která působí v Skleníky vytápěné sektoru. Působí rovněž v sektorech Dietetika - potraviny, Dietetika - potraviny, a legumes. Sídlí v Los Cardales, Argentina.

 4. SEMILLEROS PLANTIAGRO

  Španělsko

  Společnost SEMILLEROS PLANTIAGRO, která působí v Skleníky vytápěné sektoru. Působí rovněž v sektorech Školky pěstitelské a lesní, Rostliny, cereals, sowing seeds, Školky pěstitelské a lesní, a Rostliny. Sídlí v Puerto Lumbreras-Murcia, Španělsko.

 5. SEMILLAS FITO SA

  Španělsko

  Společnost SEMILLAS FITO SA, která působí v Skleníky vytápěné sektoru. Působí rovněž v sektorech corn flour cereals, barley seeds, maize cereals, a cereal sowing seeds. Sídlí v Badajoz, Španělsko.

 1. HERGA ENERGY

  Španělsko

  Společnost HERGA ENERGY, je Výrobce, která působí v Vytápění pro skleníky sektoru. Působí rovněž v sektorech Vytápění domácností - zařízení, Vytápění domácností - zařízení, a heating pads. Sídlí v Murcia/lorqui, Španělsko.

 2. RICHEL GROUP

  Francie

  Společnost RICHEL GROUP, je Výrobce, která působí v Zavlažování a zavodňování - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Okna skleníků a pařenišť, Vytápění pro skleníky, Okna skleníků a pařenišť, Vytápění pro skleníky, a dryers for raw tobacco. Sídlí v Eygalières, Francie.

 1. ARTE E FOGO-LAREIRAS DE PORTUGAL, LDA.

  Portugalsko

  Společnost ARTE E FOGO-LAREIRAS DE PORTUGAL, LDA., je Výrobce, která působí v Krby, ozdobná kamna a příslušenství sektoru. Působí rovněž v sektorech Vytápění pro skleníky, collectors, professional barbecues and buffets, a Vytápění pro skleníky. Sídlí v Amora, Portugalsko.

 2. HUBERT GOUMANS SÖHNE

  Německo

  Společnost HUBERT GOUMANS SÖHNE, je Velkoprodejce, která působí v Vytápění pro skleníky sektoru. Sídlí v Straelen, Německo.

 3. IKIZLER MOLD&GREENHOUSE

  Turecko

  Společnost IKIZLER MOLD&GREENHOUSE, je Výrobce, která působí v Vytápění pro skleníky sektoru. Sídlí v Konya, Turecko.

 4. SAARLUCON

  Nizozemsko

  Společnost SAARLUCON, je Poskytovatel služeb, která působí v Vytápění pro skleníky sektoru. Působí rovněž v sektorech garden construction. Sídlí v De Lier, Nizozemsko.

 5. LABORATORIOS EDYMA SL

  Španělsko

  Společnost LABORATORIOS EDYMA SL, je Výrobce, která působí v Skleníky vytápěné sektoru. Působí rovněž v sektorech potatoes, a seed potatoes. Sídlí v Secadura Cantabria, Španělsko.

 6. TUBOCAS

  Španělsko

  Společnost TUBOCAS, je Výrobce, která působí v Vytápění pro skleníky sektoru. Působí rovněž v sektorech Pellet heating, boilers, stoves, a Biofuel Biomass. Sídlí v Castillejar, Španělsko.

 7. ELITE THERMO POLSKA

  Polsko

  Společnost ELITE THERMO POLSKA, je Multi-Category, která působí v Vytápění pro skleníky sektoru. Působí rovněž v sektorech Zařízení - klimatizace, Heating systems - external, urban heating, Zařízení - klimatizace, a heating and air conditioning. Sídlí v Szczecin, Polsko.

 8. ENORPA ENERGY

  Turecko

  Společnost ENORPA ENERGY, je Výrobce, která působí v Průmyslové kotle sektoru. Působí rovněž v sektorech Vytápění pro skleníky, gas-fired boilers for industrial use, automatic solid fuel boilers, a Vytápění pro skleníky. Sídlí v Isparta, Turecko.

 1. CHAUFFAGE VAN MEERHAEGHE

  Belgie

  Společnost CHAUFFAGE VAN MEERHAEGHE, je Subdodavatel, která působí v Topení průmyslové - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Vytápění domácností - zařízení, Vytápění pro skleníky, Vytápění domácností - zařízení, equipment and accessories for heating, Vytápění pro skleníky, a independent heating systems. Sídlí v Tielt, Belgie.

 2. ASTER-RR GREENHOUSES & PLANT B.V.

  Srbsko

  Společnost ASTER-RR GREENHOUSES & PLANT B.V., je Výrobce, která působí v Skleníky vytápěné sektoru. Působí rovněž v sektorech Okna skleníků a pařenišť, Sazenice, cibule a osiva, Okna skleníků a pařenišť, a Sazenice, cibule a osiva. Sídlí v Kanjiža-Magyarkanizsa, Srbsko.

 3. ACM GREENHOUSE CO LTD

  Španělsko

  Společnost ACM GREENHOUSE CO LTD, která působí v Okna skleníků a pařenišť sektoru. Působí rovněž v sektorech Skleníky pro rychlení zeleniny, Zahradnictví, Vytápění pro skleníky, Množárny - zařízení, Skleníky pro rychlení zeleniny, Zahradnictví, Vytápění pro skleníky, a Množárny - zařízení. Sídlí v San Javier, Španělsko.

 4. ALTERECO SP. Z O. O.

  Polsko

  Společnost ALTERECO SP. Z O. O., je Výrobce, která působí v Vytápění pro skleníky sektoru. Působí rovněž v sektorech Vytápění domácností - zařízení, heating fuel, heating, industrial heating, a Vytápění domácností - zařízení. Sídlí v Iwierzyce, Polsko.

 5. SEMILLERO LAIMUND

  Španělsko

  Společnost SEMILLERO LAIMUND, která působí v Skleníky vytápěné sektoru. Působí rovněž v sektorech vines, water-melon, melon, a tomato seeds. Sídlí v El Ejido-Almería, Španělsko.

 6. LENNIK AGENCIES

  Řecko

  Společnost LENNIK AGENCIES, je Distributor, která působí v Vytápění pro skleníky sektoru. Působí rovněž v sektorech heat pumps, a thermostats. Sídlí v Patras, Řecko.

 7. LEGO GREENHOUSE COMPANY

  Turecko

  Společnost LEGO GREENHOUSE COMPANY, je Výrobce, která působí v Vytápění pro skleníky sektoru. Sídlí v Ankara, Turecko.

 8. LS ELECTROMECANICA

  Argentina

  Společnost LS ELECTROMECANICA, je Výrobce, která působí v Skleníky vytápěné sektoru. Sídlí v Bragado, Argentina.

 9. PARCO SOLUZIONI S.R.L.

  Itálie

  Společnost PARCO SOLUZIONI S.R.L., je Velkoprodejce, která působí v Topení průmyslové - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Vytápění domácností - zařízení, Vytápění pro skleníky, Vytápění domácností - zařízení, Vytápění pro skleníky, electric heating radiators, a Heating systems, electric, for industrial purposes. Sídlí v Pescara, Itálie.

 10. THERMOBILE

  Francie

  Společnost THERMOBILE, je Výrobce, která působí v Vytápění pro skleníky sektoru. Sídlí v La Ferté Saint Aubin, Francie.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma

Najděte cenové nabídky pro