• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • vzdělávání všeobecné- celoživotní a odborné

Výsledky hledání pro

Vzdělávání všeobecné- celoživotní a odborné - Dovoz vývoz

 1. LEAN REŠITVE

  Slovinsko

  Verified by europages badge

  Content preparation for online promotion is co-fnanced by the Republic of Slovenia and the European Union under the European Regional Development Fund. LEAN REŠITVE is a business consulting company from Slovenia. At Lean Solutions (Lean Rešitve), we train and motivate staff how to use lean approaches, implement lean methods, with the help of different workshops, coaching’s, and trainings we improve the efficiency of staff and processes in production and logistic. The benefits of the Lean approach result in different areas of the company, such as increasing productivity, minimum losses of the production process, lower costs with higher quality, and more efficient solutions and most important we motivate and support staff to daily improve and grow. As Lean Solutions, we listen what our client's specific needs and preferences! As a result, with Lean Solutions, our customers get more sustainable and measurable results. Our methods for achievement are divided into three main areas. 1.Foundation (Basic metohods such as KPI, SFM, 5S, KAIZEN, S.M.E.D., Standard work, ...) 2.JIT (Kanban, VSM, Leveling, ...) 3.JIDOKA (TPM, PDCA, 8D, 5 Why, ...) BUSINESS PROCESS OPTIMIZATION USING LEAN METHODS •A tidy and safe workplace •Optimization of processes (procedures), increase of OEE •Maximum utilization of machines (equipment) •Quick tool change on the machine for the following product, operation •Effective communication •Reducing losses •Useful suggestions •Problem-solving •The flow of mat

 2. ITINÉRANCES ALTERNATIVES - FORMATION, ACCOMPAGNEMENT & CONSEIL

  Belgie

  Verified by europages badge

  Společnost ITINÉRANCES ALTERNATIVES - FORMATION, ACCOMPAGNEMENT & CONSEIL, je Poskytovatel služeb, která působí v Vzdělávání všeobecné, celoživotní a odborné sektoru. Působí rovněž v sektorech Agentura pro coaching a profesionální poradenství, training courses, management training courses, training courses for business tutors, training, organising professional training courses, coaching, behavioural and relational coaching, a Team and group coaching. Sídlí v Courcelles, Belgie.

 3. K CENTER FORMATION

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost K CENTER FORMATION, je Poskytovatel služeb, která působí v Vzdělávání všeobecné, celoživotní a odborné sektoru. Sídlí v Paris, Francie.

 4. LES ERUDITS

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost LES ERUDITS, je Poskytovatel služeb, která působí v Vzdělávání všeobecné, celoživotní a odborné sektoru. Působí rovněž v sektorech Vzdělávání - informatika, a Vzdělávání - informatika. Sídlí v Montigny Le Bretonneux, Francie.

 5. ETC - ENTERPRISE TRAINING CENTER GMBH

  Rakousko

  Verified by europages badge

  Společnost ETC - ENTERPRISE TRAINING CENTER GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Vzdělávání všeobecné, celoživotní a odborné sektoru. Sídlí v Wien, Rakousko.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. MOREBUSINESS GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost MOREBUSINESS GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Vzdělávání všeobecné, celoživotní a odborné sektoru. Sídlí v München/planegg, Německo.

 2. COLLEGIO UNIVERSITARIO S. CATERINA DA SIENA

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost COLLEGIO UNIVERSITARIO S. CATERINA DA SIENA, je Poskytovatel služeb, která působí v Univerzity sektoru. Působí rovněž v sektorech Vzdělávání všeobecné, celoživotní a odborné, library, EVENTS, university dorms, Vzdělávání všeobecné, celoživotní a odborné, cultural activities, boarding schools, TENDERS, a morning lessons. Sídlí v Pavia, Itálie.

 3. SARL PARAT CONSEILS

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost SARL PARAT CONSEILS, je Poskytovatel služeb, která působí v Vzdělávání všeobecné, celoživotní a odborné sektoru. Sídlí v Monfort Sur Argens, Francie.

 4. CZECH MANAGEMENT INSTITUTE - POSTGRADUÁLNÍ STUDIUM MBA

  Česká republika

  Naše soukromá vysoká škola nabízí absolvování studia MBA. Rovněž provádíme výuku bakalářského oboru Ekonomie a management. Spolupracujeme s odbornými zahraničními institucemi.

 5. STELMA SPOL. S R.O. - VZDĚLÁVÁNÍ DOSPĚLÝCH

  Česká republika

  Pořádáme veřejné kurzy angličtiny, obsluhy počítače či kurzy pro tvůrce a správce e-shopů. Vzdělávání dospělých zajišťujeme také rekvalifikačními kurzy pro oblast cestovního ruchu či personalistiky.

 1. MONTESSORI ŠKOLKA LIMETKA - ČESKO-ANGLICKÁ ŠKOLKA PRAHA

  Česká republika

  Naše Montessori česko-anglická školka se věnuje dětem od 2, 5 let. Učíme je jazykům, matematice nebo tichému soustředění pozornosti. Nabízíme příjemnou atmosféru pospolitosti a pestré bio stravování.

 2. BOHEMIA INSTITUT - REKVALIFIKAČNÍ KURZY A STUDIUM JAZYKŮ

  Česká republika

  Naše jazyková škola zajišťuje pomaturitní studium jazyků, skupinové kurzy pro veřejnost a firmy. Nabízíme rekvalifikační kurzy obsluhy PC a managementu. Vyřídíme studium na zahraniční škole.

 1. ŠKOLIČKA FLUPÍK - SOUKROMÉ JESLE A ŠKOLKA RUDNÁ U PRAHY

  Česká republika

  Provozujeme soukromé jesle a školku Flupík v Rudné u Prahy. Kromě tradičních her, výchovy a výuky poskytujeme dětem také základy angličtiny. Součástí personálu je rodilý mluvčí.

 2. INFRA, S.R.O. - KAFOMET A KURZY PRO UČITELE

  Česká republika

  Naše vzdělávací kurzy pro učitele proškolí stovky pedagogů ročně. Navíc vedeme metodiku KAFOMET, který umožňuje pedagogickým pracovníkům sdílet své myšlenky, praktické zkušenosti a nápady.

 3. AUTOŠKOLA SUNNY - KONDIČNÍ JÍZDY

  Česká republika

  Soustřeďujeme se na výuku řidičů skupiny B a provádění kondičních jízd pro městský i dálniční provoz po celý rok. Realizujeme školení řidičů referentů a přezkoušení po ztrátě řidičského průkazu.

 4. ŠKOLKA PELÍŠEK - ZÁJMOVÉ KROUŽKY PRO PŘEDŠKOLNÍ DĚTI

  Česká republika

  Naše soukromá školka nabízí celodenní program pro děti od dvou a půl let věku. Jeho součástí jsou zájmové kroužky, jako je angličtina, hudební výchova či plavání. Pořádáme výlety a sportovní turnaje.

 5. ATLANTIS INSTITUTE

  Irsko

  Společnost ATLANTIS INSTITUTE, je Poskytovatel služeb, která působí v Vzdělávání všeobecné, celoživotní a odborné sektoru. Působí rovněž v sektorech holistic techniques, crystals, bio-energy reading, a professional courses. Sídlí v Dublin, Irsko.

 6. IEFP

  Francie

  Společnost IEFP, která působí v Vzdělávání všeobecné, celoživotní a odborné sektoru. Sídlí v Ludres, Francie.

 7. X SIEBEN WIRTSCHAFTSTRAINING GMBH - SEMINARE . LEHRGÄNGE . KURSE . COACHING

  Rakousko

  Společnost X SIEBEN WIRTSCHAFTSTRAINING GMBH - SEMINARE . LEHRGÄNGE . KURSE . COACHING, je Poskytovatel služeb, která působí v Vzdělávání všeobecné, celoživotní a odborné sektoru. Sídlí v Lichtenwörth, Rakousko.

 8. VIDEODESK STUDIO LIGHTBOARD

  Německo

  Společnost VIDEODESK STUDIO LIGHTBOARD, je Výrobce, která působí v Audiovizuální technika - didaktické pomůcky sektoru. Působí rovněž v sektorech Ozvučení - profesionální zařízení, Audio-video - profesionální zařízení, Tabule, Vzdělávání všeobecné, celoživotní a odborné, Ozvučení - profesionální zařízení, Audio-video - profesionální zařízení, Tabule, a Vzdělávání všeobecné, celoživotní a odborné. Sídlí v Friesenheim, Německo.

 1. LUCAS-NUELLE GMBH

  Německo

  Společnost LUCAS-NUELLE GMBH, je Výrobce, která působí v Vzdělávání všeobecné, celoživotní a odborné sektoru. Sídlí v Kerpen, Německo.

 2. CAMBRIDGE CENTRE FOR LANGUAGES

  Spojené království

  Společnost CAMBRIDGE CENTRE FOR LANGUAGES, je Poskytovatel služeb, která působí v Organizace vzdělávací sektoru. Působí rovněž v sektorech Vzdělávání všeobecné, celoživotní a odborné, Vzdělávání všeobecné, celoživotní a odborné, private language school, a English Courses in England. Sídlí v Cambridge, Spojené království.

 3. KALTENBACH TRAINING

  Německo

  Společnost KALTENBACH TRAINING, je Poskytovatel služeb, která působí v Vzdělávání všeobecné, celoživotní a odborné sektoru. Sídlí v Lutherstadt Wittenberg, Německo.

 4. FOSTAC AG

  Švýcarsko

  Společnost FOSTAC AG, je Výrobce, která působí v Vzdělávání všeobecné, celoživotní a odborné sektoru. Sídlí v Bichwil, Švýcarsko.

 5. LTC LANGUAGE TRAINING CENTER GMBH

  Německo

  Společnost LTC LANGUAGE TRAINING CENTER GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Obchodní informace sektoru. Působí rovněž v sektorech Vzdělávání všeobecné, celoživotní a odborné, coaching, language courses, Translation services, a Vzdělávání všeobecné, celoživotní a odborné. Sídlí v Hamburg, Německo.

 6. PRAGMATICA-MENTE: FORMAZIONE, COACHING E SERVIZI ONLINE

  Itálie

  Společnost PRAGMATICA-MENTE: FORMAZIONE, COACHING E SERVIZI ONLINE, je Poskytovatel služeb, která působí v Vzdělávání všeobecné, celoživotní a odborné sektoru. Působí rovněž v sektorech business advice, company organisation consulting, professional coaching and development, a coaching. Sídlí v Bologna, Itálie.

 7. DER NARKOSETIERARZT INH. DR. HEINRICH KODDEBUSCH

  Německo

  Společnost DER NARKOSETIERARZT INH. DR. HEINRICH KODDEBUSCH, je Prodejce/ Zástupce, která působí v Vzdělávání všeobecné, celoživotní a odborné sektoru. Sídlí v Gronau-Epe, Německo.

 8. SPRACHENATELIER BERLIN

  Německo

  Společnost SPRACHENATELIER BERLIN, je Poskytovatel služeb, která působí v Vzdělávání všeobecné, celoživotní a odborné sektoru. Působí rovněž v sektorech language schools, language schools for businesses, a personalised business studies. Sídlí v Berlin, Německo.

 9. IQ LINGUA

  Německo

  Společnost IQ LINGUA, je Poskytovatel služeb, která působí v Vzdělávání všeobecné, celoživotní a odborné sektoru. Sídlí v Gelsenkirchen, Německo.

 10. KROGARNA.SE

  Švédsko

  Společnost KROGARNA.SE, je Poskytovatel služeb, která působí v Vzdělávání všeobecné, celoživotní a odborné sektoru. Působí rovněž v sektorech trainers' courses, a vocational training centres in catering. Sídlí v Stockholm, Švédsko.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma
Filtry

Výsledky hledání pro

Vzdělávání všeobecné- celoživotní a odborné - Dovoz vývoz

Počet výsledků

3 964 Podniky