• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • zámečnické práce

Výsledky hledání pro

Zámečnické práce - Dovoz vývoz

 1. FATIH WROUGHT IRON

  Turecko

  Verified by europages badge

  FATIH PROFIL SAN. TIC. A.S. has been established in 1983, in order to perform mass production of ornamental wrought iron products, as the first in its sector in Turkey. The company had set up ISO 9001 quality assurance system and been certified in 1999, proudly being the first wrought iron manufacturer certified with ISO 9001 in the world. The company has become a big family with its 250 dealers located on every point of Turkey. With its dedicated Machine Manufacturing Section, the company is able to; -produce some special machines -build up mass production lines -produce / renew dies used in production -perform maintenance and repairment of all machines By the design center under the same roof, We produce; •FORGED BALUSTERS •BOWED BALUSTERS •HOT FORGED IRONS •HOT FORGED PIECES •HOT FORGED SPEARS •LIGHT HEAVY BAROQUES •FORGED HANDRAILS / PROFILES •POST TOPS •ORNAMENTAL LEAVES •ORNAMENTAL SHEETS •CUT SHEET METAL •FORMED SHEETS •MOUNTING ACCESSORİES •METAL ARTS (PIRUDEM) Contact us for more information !

 2. BROCKHAUS GMBH & CO. KG

  Německo

  Verified by europages badge

  Since 1921, the BROCKHAUS Group of companies has supplied high-quality forged parts for all industry sectors. We place particular emphasis on consulting our customers in a targeted manner right from the start. This is because if the forged shape can be adapted in the early stage of parts development so that it is as close to the desired end form as possible, the processing costs can then be kept to a minimum. Feel free to get in touch with us and find out what we can do for you. We offer customised solutions for your products in proven BROCKHAUS quality.

 3. RICHTER FORMTEILE GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Having production sites around the world enables us to make use of individual skills and local traditions, which guarantees maximum quality and cost efficiency. Thanks to our experience with and expertise in various different casting methods, we can always offer you the optimal solution: Precision casting, sintering, MIM, sand casting, gravity die casting, closed die forging, plastic injection moulding and assemblies – including processing and surface treatment. Our staff will be happy to offer you professional advice for developing components; we will also gladly prefinance your goods and keep them in storage. You don't have to worry about legal matters with international suppliers either: As your German legal partner, we will take care of everything. Place your trust in 30 years of experience and technical expertise – for precision at its most efficient.

 4. ALKA METAL

  Turecko

  Verified by europages badge

  Společnost ALKA METAL, je Výrobce, která působí v Zámečnické práce sektoru. Působí rovněž v sektorech Ploty a brány, Šerm - zařízení a potřeby, Barriers, gates, fences, accessories, Ploty a brány, Šerm - zařízení a potřeby, steel barriers, construction safety barriers, steel bar and section benders, a road barriers. Sídlí v Denizli, Turecko.

 5. J.A.MATOS-SERRALHARIA CIVIL, LDA

  Portugalsko

  Verified by europages badge

  Společnost J.A.MATOS-SERRALHARIA CIVIL, LDA, je Výrobce, která působí v Ocelové konstrukce sektoru. Působí rovněž v sektorech Mřížky, kovové, Zámečnické práce, Ocele a kovy - sváření a pájení, Schodiště a zábradlí, rids, gratings and wire mesh, Modular steel constructions, load-bearing metal structures for construction work, Mřížky, kovové, a industrial metal work. Sídlí v Gavião-V.n. De Famalicão, Portugalsko.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. FER & NOX

  Belgie

  Verified by europages badge

  Společnost FER & NOX, je Výrobce, která působí v Zámečnické práce sektoru. Působí rovněž v sektorech Zámečnictví umělecké, Zámečnictví průmyslové a stavební, Konstrukce kovové - lehké, Ploty a brány, Zámečnictví umělecké, Zámečnictví průmyslové a stavební, Konstrukce kovové - lehké, a Ploty a brány. Sídlí v Evere, Belgie.

 2. SCHÖNLEITNER BAU GMBH

  Rakousko

  Verified by europages badge

  Společnost SCHÖNLEITNER BAU GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Zámečnické práce sektoru. Sídlí v St. Georgen Im Attergau, Rakousko.

 3. FERRONNERIE H PONCELET SPRL

  Belgie

  Verified by europages badge

  Společnost FERRONNERIE H PONCELET SPRL, je Výrobce, která působí v Zámečnické práce sektoru. Sídlí v Wavre, Belgie.

 4. ING. ROMAN GOTTSCHLICH STAHLHANDEL

  Rakousko

  Verified by europages badge

  Společnost ING. ROMAN GOTTSCHLICH STAHLHANDEL, je Prodejce/ Zástupce, která působí v Zámečnické práce sektoru. Sídlí v Bruck An Der Leitha, Rakousko.

 5. FAB PRO.WORK

  Rakousko

  Verified by europages badge

  Společnost FAB PRO.WORK, je Poskytovatel služeb, která působí v Zámečnické práce sektoru. Sídlí v Linz, Rakousko.

 1. ERCOLI BONOMO DEI F.LLI ERCOLI SRL

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost ERCOLI BONOMO DEI F.LLI ERCOLI SRL, je Výrobce, která působí v Zámečnické práce sektoru. Působí rovněž v sektorech Ocele a kovy - tváření a řezání, iron processing, forged iron, Ocele a kovy - tváření a řezání, forged steels, building materials and products, forged iron articles, metalworking, a Forged flat steel. Sídlí v Bienno, Itálie.

 2. VIRO SCHMIEDETEILE FORGING GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost VIRO SCHMIEDETEILE FORGING GMBH, je Výrobce, která působí v Lisování za tepla sektoru. Působí rovněž v sektorech Hliník a slitiny, Hliníkové slitiny, Plynové armatury, Průmyslové armatury, Zámečnické práce, Forged aluminium parts, Aluminium drop forged parts, Brass drop forged parts, a Forged brass parts. Sídlí v Villingen-Schwenningen, Německo.

 1. BIAT GMBH & CO. KG

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost BIAT GMBH & CO. KG, je Výrobce, která působí v Zámečnické práce sektoru. Sídlí v Attendorn, Německo.

 2. TARTLER ZELTE AG

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost TARTLER ZELTE AG, je Výrobce, která působí v Zámečnické práce sektoru. Sídlí v Lützelbach, Německo.

 3. HDB INSTANDHALTUNG VON MASCHINEN UND ANLAGEN GMBH

  Rakousko

  Verified by europages badge

  Společnost HDB INSTANDHALTUNG VON MASCHINEN UND ANLAGEN GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Zámečnické práce sektoru. Sídlí v Marchtrenk, Rakousko.

 4. METAPOL

  Česká republika

  Firma se zabývá CNC a konvenčním obráběním (soustružení, frézování, broušení na kulato), zakázkovou kovovýrobou, výrobou jednoúčelových strojů, zpracováním a svářením kovových materiálů (ocel, hliník, nerez) a také dodávkami autovysavačů, kompresorových stojanů a klepačů koberců k čerpacím stanicím pohonných hmot.

 5. SOZA - ZÁMEČNICKÝ SERVIS, S.R.O.

  Česká republika

  Navrhujeme účinnou strategii v zabezpečení objektů a majetku. Vyvíjíme a prodáváme bezpečnostní vložky nebo generální klíče a sestavy. Vyrobíme trezor na míru nebo speciální ochranné mříže a závory.

 6. ZÁMEČNICTVÍ TECHLOVSKÝ - ZÁMEČNICKÉ PRÁCE A GARÁŽOVÁ VRATA

  Česká republika

  Naše společnost zajišťuje prodej a montáž garážové techniky. Montujeme garážová vrata Hörmann, vratové pohony a dálkové ovladače. Působíme v Mělníce a okolí.

 7. NIKOLA PANTOVIC

  Srbsko

  Společnost NIKOLA PANTOVIC, je Výrobce, která působí v Zámečnictví umělecké sektoru. Působí rovněž v sektorech Zámečnické práce, iron gates, artistic wrought iron working, Zámečnické práce, a iron railings. Sídlí v Vrnjacka Banja, Srbsko.

 8. STR TRABAJOS METÁLICOS

  Španělsko

  Společnost STR TRABAJOS METÁLICOS, je Poskytovatel služeb, která působí v Zámečnické práce sektoru. Působí rovněž v sektorech Domácí potřeby kovové, metal structures, Domácí potřeby kovové, a welding. Sídlí v Santa Margarida De Montbui-Igualada, Španělsko.

 1. EUSKAL FORGING SA

  Španělsko

  Společnost EUSKAL FORGING SA, je Výrobce, která působí v Hutě - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Zámečnické práce, forging, Zámečnické práce, rings, forged, a flanges. Sídlí v Irura-Guipúzcoa, Španělsko.

 2. D'ACIERNO TEKNOLOGY

  Itálie

  Společnost D'ACIERNO TEKNOLOGY, je Výrobce, která působí v Zámečnické práce sektoru. Působí rovněž v sektorech gates, staircase, wrought-iron occasional furniture, a doors and windows. Sídlí v Grottolella, Itálie.

 3. WOLFSGRUBER SRL

  Itálie

  Společnost WOLFSGRUBER SRL, je Výrobce, která působí v Zámečnické práce sektoru. Působí rovněž v sektorech wrought iron gates, a metal meshing. Sídlí v Brunico, Itálie.

 4. SME MOLLIER

  Francie

  Společnost SME MOLLIER, je Výrobce, která působí v Zámečnické práce sektoru. Působí rovněž v sektorech Zámečnictví umělecké, Stavebnictví - dokončovací práce, Zámečnictví umělecké, Stavebnictví - dokončovací práce, a Locksmithing. Sídlí v Belleroche, Francie.

 5. SCHLOSSEREI MOSER GMBH

  Rakousko

  Společnost SCHLOSSEREI MOSER GMBH, je Výrobce, která působí v Zámečnické práce sektoru. Sídlí v Wörgl, Rakousko.

 6. TEWS MASCHINEN UND STAHLBAU GMBH

  Německo

  Společnost TEWS MASCHINEN UND STAHLBAU GMBH, je Výrobce, která působí v Zámečnické práce sektoru. Sídlí v Düren, Německo.

 7. GAIA SRL

  Itálie

  Společnost GAIA SRL, je Výrobce, která působí v Zahradní nábytek a dekorace sektoru. Působí rovněž v sektorech Zámečnické práce, Zámečnické práce, iron arbours, iron hanging cabinets, a Shelter. Sídlí v San Quirico D'orcia, Itálie.

 8. EROK CNC SERVICE / SPINDELSERVICE HAMBURG

  Německo

  Společnost EROK CNC SERVICE / SPINDELSERVICE HAMBURG, je Poskytovatel služeb, která působí v Zámečnické práce sektoru. Sídlí v Hamburg, Německo.

 9. HAMME MAKINE A.S.

  Turecko

  Společnost HAMME MAKINE A.S., je Výrobce, která působí v Řezání ocele a kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Zámečnické práce, a Zámečnické práce. Sídlí v Konya, Turecko.

 10. BALLAN UND BRÜSCHKE WERKZEUG UND MASCHINENBAU GMBH

  Německo

  Společnost BALLAN UND BRÜSCHKE WERKZEUG UND MASCHINENBAU GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Zámečnické práce sektoru. Sídlí v Köln, Německo.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma