• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • zámečnictví - kování a lisování

Výsledky hledání pro

Zámečnictví - kování a lisování - Dovoz vývoz

 1. FATIH WROUGHT IRON

  Turecko

  FATIH PROFIL SAN. TIC. A.S. has been established in 1983, in order to perform mass production of ornamental wrought iron products, as the first in its sector in Turkey. The company had set up ISO 9001 quality assurance system and been certified in 1999, proudly being the first wrought iron manufacturer certified with ISO 9001 in the world. The company has become a big family with its 250 dealers located on every point of Turkey. With its dedicated Machine Manufacturing Section, the company is able to; -produce some special machines -build up mass production lines -produce / renew dies used in production -perform maintenance and repairment of all machines By the design center under the same roof, We produce; •FORGED BALUSTERS •BOWED BALUSTERS •HOT FORGED IRONS •HOT FORGED PIECES •HOT FORGED SPEARS •LIGHT HEAVY BAROQUES •FORGED HANDRAILS / PROFILES •POST TOPS •ORNAMENTAL LEAVES •ORNAMENTAL SHEETS •CUT SHEET METAL •FORMED SHEETS •MOUNTING ACCESSORİES •METAL ARTS (PIRUDEM) Contact us for more information !

 2. KB SCHMIEDETECHNIK GMBH - GESENKSCHMIEDE - UMFORMTECHNIK - STAHLSCHMIEDE - GESENKGESCHMIEDETE TEILE

  Německo

  DENEN ISO14001KB Schmiedetechnik is an independent medium-sized company with over 100 years' experience in the manufacture of closed-die forgings for different areas of application with extreme requirements such as high pressure, high/low temperatures and high safety requirements. We specialise in small-scale batches of up to a unit weight of 130 kg, all types of steel, roughly or mechanically machined. Certified in accordance with ISO9001, AD2000, DGRL 97/23/EG, KTA, AVSD, ASME/ASTM, RCC-M, DENEN ISO14001.

 3. KAMPWERK UMFORMTECHNIK GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost KAMPWERK UMFORMTECHNIK GMBH & CO. KG, je Výrobce, která působí v Zámečnictví - kování a lisování sektoru. Sídlí v Plettenberg, Německo.

 4. GEBR. HARTKOPF GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost GEBR. HARTKOPF GMBH & CO. KG, je Výrobce, která působí v Zámečnictví - kování a lisování sektoru. Sídlí v Solingen, Německo.

 5. HEBAR GESENKSCHMIEDE GMBH

  Německo

  Společnost HEBAR GESENKSCHMIEDE GMBH, je Výrobce, která působí v Zámečnictví - kování a lisování sektoru. Sídlí v Halver, Německo.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. METAL-CASTINGS AND MORE GMBH

  Německo

  Společnost METAL-CASTINGS AND MORE GMBH, je Výrobce, která působí v Zámečnictví - kování a lisování sektoru. Sídlí v Mannheim, Německo.

 2. FBS INDUSTRY GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost FBS INDUSTRY GMBH & CO. KG, je Výrobce, která působí v Zámečnictví - kování a lisování sektoru. Sídlí v Solingen, Německo.

 3. SCHWEIGER FULPMES GMBH

  Rakousko

  Společnost SCHWEIGER FULPMES GMBH, je Výrobce, která působí v Zámečnictví - kování a lisování sektoru. Sídlí v Fulpmes, Rakousko.

 4. SCHAPENBERG INDUSTRIES GMBH

  Německo

  Společnost SCHAPENBERG INDUSTRIES GMBH, je Výrobce, která působí v Zámečnictví - kování a lisování sektoru. Sídlí v Sprockhövel, Německo.

 5. WEISENSEE WARMPRESSTEILE GMBH

  Německo

  Společnost WEISENSEE WARMPRESSTEILE GMBH, je Výrobce, která působí v Zámečnictví - kování a lisování sektoru. Sídlí v Eichenzell, Německo.

 1. ING. RICHARD WINTER STAHL CONSULT E.U.

  Rakousko

  Společnost ING. RICHARD WINTER STAHL CONSULT E.U., je Poskytovatel služeb, která působí v Zámečnictví - kování a lisování sektoru. Sídlí v St. Pölten, Rakousko.

 2. KOVO KÖRNER S.R.O.

  Česká republika

  firma Kovo Körner s 15 letou praxi zabývající se: kovo výroba, CNC stroje, Strojírenska výroba , zámečnictví a výroba strojů, jsme česká společnost s dlouhou tradici na trhu. Máme k dispozici: výrobní haly , skladové prostory a celý objekt je o rozloze 8000m2. Jsme schopni vyrobit různé výrobky, od velkých strojů až pomalé díly, broušení , svařování, lisováni, zámečnictví, kovovýroba, strojírenství. Výrobky na zakázku, máme velkou kapacitu, firma má vlastní jeřáby.

 1. WANDEL CNC-TECHNIK GMBH

  Německo

 2. CERRAJEROS MATARO 24 HORAS URGENTE

  Španělsko

 3. SCHMIEDETECHNIK PLETTENBERG GMBH & CO. KG

  Německo

 4. RUD-SCHÖTTLER UMFORMTECHNIK & SYSTEMLIEFERANT GMBH

  Německo

 5. VEGA CERRAJEROS 24H EN ALCALÁ DE GUADAÍRA

  Španělsko

 6. GESENK- UND FREIFORMSCHMIEDE KUTSCHE GMBH

  Německo

 7. RAABE GMBH, VERTRIEBS- UND INGENIEURBÜRO

  Německo

 8. CERRAJERO SEVILLA SEVIKEY

  Španělsko

 1. CERRAJEROPRO BARCELONA

  Španělsko

 2. LOCKMASTER CERRAJEROS

  Španělsko

 3. CERRAJEROS BENIDORM

  Španělsko

 4. TRIO FORGE

  Turecko

 5. CERRAJEROS ZARAGOZA

  Španělsko

 6. FERROCLAU CERRAJERÍA

  Španělsko

 7. BARNA CLAU 24H

  Španělsko

 8. RETEKA

  Španělsko

 9. CERRAJEROS URGENTES 24 HORAS EN BILBAO

  Španělsko

 10. WICHARD SA

  Francie