• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • zámečnictví průmyslové a stavební

Výsledky hledání pro

Zámečnictví průmyslové a stavební - Dovoz vývoz

 1. ROBERS LEUCHTEN GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Our family business in Südlohn has been making high-quality lights and wrought iron products since 1964. The ROBERS name stands for tradition, lasting quality and timeless design. We develop lights and wrought iron products in our own home and forge them carefully by hand to ensure that each piece is unique and meets our customers' individual requirements. We use only the highest-quality materials and resources. All of our glass products are hand-blown and are made specifically for us by glassblowers in Germany, Italy and Hawaii.

 2. FER & NOX

  Belgie

  Verified by europages badge

  Společnost FER & NOX, je Výrobce, která působí v Zámečnické práce sektoru. Působí rovněž v sektorech Zámečnictví umělecké, Zámečnictví průmyslové a stavební, Konstrukce kovové - lehké, Ploty a brány, Zámečnictví umělecké, Zámečnictví průmyslové a stavební, Konstrukce kovové - lehké, a Ploty a brány. Sídlí v Evere, Belgie.

 3. SICUREZZA & STILE

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost SICUREZZA & STILE, je Výrobce, která působí v Ferroslitiny sektoru. Působí rovněž v sektorech Stavební kování, Okna a dveře, Zámečnictví průmyslové a stavební, Stavební kování, Okna a dveře, a Zámečnictví průmyslové a stavební. Sídlí v Castelnuovo Di Porto, Itálie.

 4. WORKS L&W GROUP S. R. O.

  Česká republika

  Spole? nost Works L&W group s. r. o. (WLW GROUP) se sídlem v Hradci Králové byla založena dne 27. 04. 2011, na základ? dlouholetých zkušeností zakladatel? spole? nosti v oboru montážních a svá? e? ských prací. ? ízením spole? nosti je pov? ? en management, který disponuje pot? ebnými znalostmi v oblasti vedení výrobní a montážní organizace, která zajiš? uje realizace investi? ních celk? na klí? - dodávky, výrobu a montáže technologických za? ízení, potrubních systém? a ocelových konstrukcí. Dále zajiš? ujeme st? hování a balení velkoobjemových za? ízení na mezinárodním poli. Mezi hlavní obory naší ? innosti pat? í p? edevším: - dodávky, montáž a demontáž potrubních systému dle PED 2014/68/EU - výroba, montáž a demontáž ocelových konstrukcí dle EN 1090-2. - dodávky, montáže a demontáže technologických za? ízení -výroba, montáž a kompletní rekonstrukce potrubních most? - výroba a montáž zásobních nádrží a tlakových nádob - sva? ování konstruk? ních a speciálních ocelí dle ? SN EN ISO 3834-2 - servisní opravy a práce v rámci odstávek st? hování velkoobjemových technologických za? ízení v halách (výrobní linky, balící linky, nebo speciální výrobní n? kolikatunové stroje) Máme zkušenosti s realizacemi jak u nás v ? eské republice, ale i v zahrani? í.

 5. VENDULA KYŠČIAKOVÁ - ZÁMEČNICTVÍ

  Česká republika

  Vyrábíme a dodáváme veškerý městský mobiliář od odpadkových košů, přes lavičky až po informační vitríny a stojany na kola. Dále nabízíme také autobusové čekárny v mnoha provedeních.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. MANUFACTURAS MAESTRO S.A.

  Španělsko

  Společnost MANUFACTURAS MAESTRO S.A., je Výrobce, která působí v Železářské zboží průmyslové sektoru. Působí rovněž v sektorech Zámečnictví průmyslové a stavební, a Zámečnictví průmyslové a stavební. Sídlí v Valencia, Španělsko.

 2. SUMINISTROS INDUSTRIALES NEBREDA

  Španělsko

  Společnost SUMINISTROS INDUSTRIALES NEBREDA, je Distributor, která působí v Zámečnictví průmyslové a stavební sektoru. Působí rovněž v sektorech Průmyslové nástroje, industrial supplies, wholesale hardware goods, machine tools, a Průmyslové nástroje. Sídlí v Miranda De Ebro, Španělsko.

 3. ALDACO AVANCE 2022 S.L.

  Španělsko

  Společnost ALDACO AVANCE 2022 S.L., je Distributor, která působí v Zámečnictví průmyslové a stavební sektoru. Působí rovněž v sektorech Stavební materiály - průmyslové stroje a zařízení, Stavební materiály - průmyslové stroje a zařízení, hardware, occupational hygiene and safety, a industrial supplies. Sídlí v Gijon, Španělsko.

 4. METALGROUP

  Belgie

  Společnost METALGROUP, je Výrobce, která působí v Výroba průmyslových plechů sektoru. Působí rovněž v sektorech Zámečnictví průmyslové a stavební, Ohýbání ocele a kovů, Sváření ocele a kovů - práce, metal stamping, Zámečnictví průmyslové a stavební, Ohýbání ocele a kovů, a Sváření ocele a kovů - práce. Sídlí v Marcinelle, Belgie.

 5. FERRETERÍA ACENTEJO

  Španělsko

  Společnost FERRETERÍA ACENTEJO, je Poskytovatel služeb, která působí v Zámečnictví průmyslové a stavební sektoru. Působí rovněž v sektorech Půjčovny průmyslového vybavení, miscellaneous machinery hire, trestles, Půjčovny průmyslového vybavení, a hardware. Sídlí v La Victoria De Acentejo-Santa Cruz De Tenerife, Španělsko.

 1. JEREMIE HYNDERICK

  Belgie

  Společnost JEREMIE HYNDERICK, je Maloprodejce, která působí v Zámečnictví umělecké sektoru. Působí rovněž v sektorech Zámečnictví průmyslové a stavební, Zábradlí, staircase, forged iron, Zámečnictví průmyslové a stavební, a Zábradlí. Sídlí v Grand Leez, Belgie.

 2. IMEPSA

  Francie

  Společnost IMEPSA, je Výrobce, která působí v Zámečnické práce sektoru. Působí rovněž v sektorech Zámečnictví průmyslové a stavební, Zámečnictví průmyslové a stavební, Plastic injection, a Mechanized welding. Sídlí v Montrem, Francie.

 1. ETS BOURGEOIS FRERES

  Francie

  Společnost ETS BOURGEOIS FRERES, je Výrobce, která působí v Zámečnické práce sektoru. Působí rovněž v sektorech Zámečnictví průmyslové a stavební, Zámečnictví průmyslové a stavební, knick-knacks, thermo-lacquering, a waterjet cutting conversion centres. Sídlí v Vrigne-Aux-Bois, Francie.

 2. HEYMANS TECHNOLOGY

  Belgie

  Společnost HEYMANS TECHNOLOGY, je Výrobce, která působí v Ocele a kovy - obrábění sektoru. Působí rovněž v sektorech Zámečnictví průmyslové a stavební, Zámečnictví průmyslové a stavební, greenhouses for floriculture and gardening, Design and production of customised parts, a metal milling. Sídlí v Anderlecht, Belgie.

 3. FERRETERÍA IMPERIAL S.L.

  Španělsko

  Společnost FERRETERÍA IMPERIAL S.L., je Maloprodejce, která působí v Zámečnictví průmyslové a stavební sektoru. Působí rovněž v sektorech Hardware - industrial, domestic heating equipment, ce-marked accident-prevention products, a abrasives. Sídlí v Toledo, Španělsko.

 4. SARL DUVERGT

  Francie

  Společnost SARL DUVERGT, je Výrobce, která působí v Všeobecné strojírenství - práce bez dodání suroviny sektoru. Působí rovněž v sektorech Zámečnictví průmyslové a stavební, Zámečnictví umělecké, Ploty a brány, Mříže, mřížky a pletivo, kovové, Zámečnictví průmyslové a stavební, Zámečnictví umělecké, Ploty a brány, a Mříže, mřížky a pletivo, kovové. Sídlí v Ribérac, Francie.

 5. SUMINISTROS INDUSTRIALES GARRO S.L.

  Španělsko

  Společnost SUMINISTROS INDUSTRIALES GARRO S.L., je Distributor, která působí v Zámečnictví průmyslové a stavební sektoru. Působí rovněž v sektorech hardware, commercial agency and representation service in the hardware and tool sectors, hardware and tools sectors, a wholesale hardware goods. Sídlí v Torrejón De La Calzada, Španělsko.

 6. HERRAJES DEL PONIENTE S.L.

  Španělsko

  Společnost HERRAJES DEL PONIENTE S.L., je Distributor, která působí v Zámečnictví průmyslové a stavební sektoru. Působí rovněž v sektorech industrial supplies, hardware, aluminium, a fire doors. Sídlí v El Ejido, Španělsko.

 7. SIB VASCART DELAMARE

  Francie

  Společnost SIB VASCART DELAMARE, je Výrobce, která působí v Zámečnictví průmyslové a stavební sektoru. Působí rovněž v sektorech window manufacturers, veranda, aluminium, a door and window. Sídlí v Dieppe, Francie.

 8. TAQUIN

  Belgie

  Společnost TAQUIN, je Výrobce, která působí v Zámečnictví průmyslové a stavební sektoru. Působí rovněž v sektorech Schodiště kovová, Mříže, kovové, Schodiště kovová, metal structural work, metal gates, a Mříže, kovové. Sídlí v Terte, Belgie.

 1. SUMINISTROS INDUSTRIALES HERMANOS BILLETE S.L.

  Španělsko

  Společnost SUMINISTROS INDUSTRIALES HERMANOS BILLETE S.L., je Distributor, která působí v Zámečnictví průmyslové a stavební sektoru. Působí rovněž v sektorech Zásobování - veškeré potřeby, hardware, minor plumbing jobs, Zásobování - veškeré potřeby, a d.i.y. materials. Sídlí v Lebrija, Španělsko.

 2. INDOOSTRIAL

  Španělsko

  Společnost INDOOSTRIAL, je Distributor, která působí v Zámečnictví průmyslové a stavební sektoru. Působí rovněž v sektorech hardware, hardware and tools sectors, a hardware. Sídlí v Abrera, Španělsko.

 3. G.C.P. LAVORAZIONI IN FERRO SNC DI BONORI PATRICH, CHRISTIAN & C.

  Itálie

  Společnost G.C.P. LAVORAZIONI IN FERRO SNC DI BONORI PATRICH, CHRISTIAN & C., je Výrobce, která působí v Zámečnictví průmyslové a stavební sektoru. Působí rovněž v sektorech armoured doors, railings, iron railings, a fencing. Sídlí v Cadelbosco Di Sopra, Itálie.

 4. ALFAMETAL

  Belgie

  Společnost ALFAMETAL, je Výrobce, která působí v Průmyslové stavebnictví sektoru. Působí rovněž v sektorech Kotlárenské výrobky těžké, Zámečnictví průmyslové a stavební, steel for metal construction, stainless steel construction, Kotlárenské výrobky těžké, a Zámečnictví průmyslové a stavební. Sídlí v Mont-De-Lenclus, Belgie.

 5. FERRETERÍA INDUSTRIAL NEVADA

  Španělsko

  Společnost FERRETERÍA INDUSTRIAL NEVADA, která působí v Zámečnictví průmyslové a stavební sektoru. Působí rovněž v sektorech industrial supplies, hardware, hardware and tools sectors, a cutting tools. Sídlí v Peligros - Granada, Španělsko.

 6. SC UNIC ROTAREX SRL

  Rumunsko

  Společnost SC UNIC ROTAREX SRL, je Výrobce, která působí v Zámečnictví průmyslové a stavební sektoru. Sídlí v Crainimat, Rumunsko.

 7. JOSE SANTIAGO VARGAS SA

  Španělsko

  Společnost JOSE SANTIAGO VARGAS SA, je Velkoprodejce, která působí v Zámečnictví průmyslové a stavební sektoru. Působí rovněž v sektorech kitchen accessories, a knobs. Sídlí v Lucena, Španělsko.

 8. RATIONALSTOCK

  Španělsko

  Společnost RATIONALSTOCK, je Distributor, která působí v Zámečnictví průmyslové a stavební sektoru. Sídlí v Zaragoza, Španělsko.

 9. MEYER

  Francie

  Společnost MEYER, je Výrobce, která působí v Kotlářství sektoru. Působí rovněž v sektorech Zámečnictví průmyslové a stavební, Ocele a kovy - obrábění, Zámečnictví průmyslové a stavební, Aluminium joinery, Locksmithing, a Ocele a kovy - obrábění. Sídlí v Roncourt, Francie.

 10. V&V BUILDING LTD

  Spojené království

  Společnost V&V BUILDING LTD, je Poskytovatel služeb, která působí v Zámečnictví průmyslové a stavební sektoru. Sídlí v Chelmsford, Spojené království.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma
Filtry

Výsledky hledání pro

Zámečnictví průmyslové a stavební - Dovoz vývoz

Počet výsledků

26 947 Podniky