• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • zámečnictví průmyslové a stavební

Výsledky hledání pro

Zámečnictví průmyslové a stavební - Dovoz vývoz

 1. ROKVELAS, UAB

  Litva

  Rokvelas UAB is a Lithuanian company that offers metal working services for small serial and serial production. We have 11 years’ experience in exporting our products and services. We specialize in the production of steel structures, CNC machining. We provide complete package of services in accordance with our clients’ requirements We offer a wide range of products and services: production, general arrangement, complementing, different coverings, logistics and many more. Services: CNC punching; CNC bending; CNC turning; CNC milling, cutting with band saw; welding; flat polishing; rolling of sheets. Constructions can be: hot deep galvanized; painted in powder way; sandblasted and painted in wet method; electroplated in different ways. All our steel structures meet requirements of EN 1090-1, 2 standards. Management system ISO 9001 certified. Please visit our website for more information.

 2. ROBERS LEUCHTEN GMBH

  Německo

  Our family business in Südlohn has been making high-quality lights and wrought iron products since 1964. The ROBERS name stands for tradition, lasting quality and timeless design. We develop lights and wrought iron products in our own home and forge them carefully by hand to ensure that each piece is unique and meets our customers' individual requirements. We use only the highest-quality materials and resources. All of our glass products are hand-blown and are made specifically for us by glassblowers in Germany, Italy and Hawaii.

 3. FER & NOX

  Belgie

  Společnost FER & NOX, je Výrobce, která působí v Zámečnické práce sektoru. Působí rovněž v sektorech Zámečnictví umělecké, Zámečnictví průmyslové a stavební, Konstrukce kovové - lehké, Ploty a brány, Zámečnictví umělecké, Zámečnictví průmyslové a stavební, Konstrukce kovové - lehké, a Ploty a brány. Sídlí v Evere, Belgie.

 4. SICUREZZA & STILE

  Itálie

  Společnost SICUREZZA & STILE, je Výrobce, která působí v Ferroslitiny sektoru. Působí rovněž v sektorech Stavební kování, Okna a dveře, Zámečnictví průmyslové a stavební, Stavební kování, Okna a dveře, a Zámečnictví průmyslové a stavební. Sídlí v Fonte Nuova, Itálie.

 5. WORKS L&W GROUP S. R. O.

  Česká republika

  Spole? nost Works L&W group s. r. o. (WLW GROUP) se sídlem v Hradci Králové byla založena dne 27. 04. 2011, na základ? dlouholetých zkušeností zakladatel? spole? nosti v oboru montážních a svá? e? ských prací. ? ízením spole? nosti je pov? ? en management, který disponuje pot? ebnými znalostmi v oblasti vedení výrobní a montážní organizace, která zajiš? uje realizace investi? ních celk? na klí? - dodávky, výrobu a montáže technologických za? ízení, potrubních systém? a ocelových konstrukcí. Dále zajiš? ujeme st? hování a balení velkoobjemových za? ízení na mezinárodním poli. Mezi hlavní obory naší ? innosti pat? í p? edevším: - dodávky, montáž a demontáž potrubních systému dle PED 2014/68/EU - výroba, montáž a demontáž ocelových konstrukcí dle EN 1090-2. - dodávky, montáže a demontáže technologických za? ízení -výroba, montáž a kompletní rekonstrukce potrubních most? - výroba a montáž zásobních nádrží a tlakových nádob - sva? ování konstruk? ních a speciálních ocelí dle ? SN EN ISO 3834-2 - servisní opravy a práce v rámci odstávek st? hování velkoobjemových technologických za? ízení v halách (výrobní linky, balící linky, nebo speciální výrobní n? kolikatunové stroje) Máme zkušenosti s realizacemi jak u nás v ? eské republice, ale i v zahrani? í.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. VENDULA KYŠČIAKOVÁ - ZÁMEČNICTVÍ

  Česká republika

  Vyrábíme a dodáváme veškerý městský mobiliář od odpadkových košů, přes lavičky až po informační vitríny a stojany na kola. Dále nabízíme také autobusové čekárny v mnoha provedeních.

 2. MANUFACTURAS MAESTRO S.A.

  Španělsko

 3. ALDACO AVANCE 2022 S.L.

  Španělsko

 4. SUMINISTROS INDUSTRIALES NEBREDA

  Španělsko

 5. METALGROUP

  Belgie

 1. FERRETERÍA ACENTEJO

  Španělsko

 2. METALEX SZYMA SP. Z O. O.

  Polsko

 1. FTE FABRICATION TÔLERIE ÉLECTRICITÉ

  Belgie

 2. HERRAJES DEL PONIENTE S.L.

  Španělsko

 3. MÉTALLERIE FERRONNERIE CHARPENTE MÉTALLIQUE SALMON FRÈRES

  Francie

 4. ENCO SP. Z O.O.

  Polsko

 5. SC UNIC ROTAREX SRL

  Rumunsko

 6. V&V BUILDING LTD

  Spojené království

 7. SARL DUVERGT

  Francie

 8. MEYER

  Francie

 1. ETS BOURGEOIS FRERES

  Francie

 2. G.C.P. LAVORAZIONI IN FERRO SNC DI BONORI PATRICH, CHRISTIAN & C.

  Itálie

 3. LECKY SRL

  Itálie

 4. RATIONALSTOCK

  Španělsko

 5. SUMINISTROS INDUSTRIALES HERMANOS BILLETE S.L.

  Španělsko

 6. DP

  Belgie

 7. HEYMANS TECHNOLOGY

  Belgie

 8. SUMINISTROS INDUSTRIALES GARRO S.L.

  Španělsko

 9. TARIFER SERVICIOS,S.L.

  Španělsko

 10. COMERÇ TURRÓ, S.A.

  Španělsko

Filtry

Výsledky hledání pro

Zámečnictví průmyslové a stavební - Dovoz vývoz

Počet výsledků

26 939 Podniky