• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • zámky- závory a klíče

Výsledky hledání pro

Zámky- závory a klíče - Dovoz vývoz

 1. AGA

  Španělsko

  Lock manufacturer. We provide high security locks, handles and hinges.We are consolidating our position as leader in opening and closing systems. We provide three lines of systems and solutions: General industry, high security industry and energy transformation industry. AGA represents the locksmith industry both in Spain and internationally. Our ail has always been to engage with our environment and create opportunities wherever we are present. We owe a great deal to the people who have been of AGA, who made this business project a reality. We wish to maintain the expectations and enthusiasm they motivated.

 2. KIPP ITALIA SRL

  Itálie

  HEINRICH KIPP WERK je výrobcem pro oblast upínací techniky, normovaných prvků a ovládacích dílů. Vyrábíme v lokaci Německo s velkým strojovým parkem. Díky velké výrobní hloubce lze realizovat stadnardní prvky, konstrukční skupiny, jakož i speciální řešení. Náš výrobní program zahrnuje 65.000 dílů, které jsou díky logistickému centru rychle k dispozici. Společnost KIPP vyvíjí produkty přímo na místě a několikrát je kontroluje v oddělení zajištění kvality. Všechny fungují spolehlivě, mají dlouhou životnost a jsou dlouhodobě k dostání. V našem centru se při vývoji nových produktů koncentruje pozornost jak na ergonomii, tak i na stabilitu. V našem katalogu KIPP naleznete jen výrobky, o kterých jsme 100% přesvědčeni. Toto vše zaručuje tradiční, vlastníkem řízený podnik.

 3. B&B LOCKS 1

  Belgie

  In the 1980s, our company optimized the technology of electronic lock for security doors. We have resolutely opted for the niche market of electronic security locks and have operated under the brand name Technilock. Thanks to our specialization, we quickly developed high quality locking solutions. In 2000, the brand name Technilock was sold, and we moved to a new name: B&B Locks. Thanks to our extensive experience, B&B Locks offers you in-depth know-how in modern quality security locks. We combine high quality standards with the personalization and flexibility of a family business. Strict quality control and short delivery times set us apart from the competition. Understanding the specific needs of the customer is essential for Locks. By understanding these needs, we develop custom-tailored working concepts, adapting the B&B design to the desires of our clients. We are focused on creating security locks that are durable, robust and reliable. In addition, the quality control is a priority at B&B Locks, ensuring that your lock meets all your safety and security needs. Intense quality control procedures make our security locks one of most efficient and reliable in the industry. B&B Locks has a network of partners for the occasions when interventions are necessary. B&B Locks support you in all your after sales requests. Don't hesitate to contact us for more information!

 4. TESI - SERRURES INDUSTRIELLES ET SYSTÈMES DE VERROUILLAGE

  Francie

  Společnost TESI - SERRURES INDUSTRIELLES ET SYSTÈMES DE VERROUILLAGE, je Velkoprodejce, která působí v Zámky, závory a klíče sektoru. Působí rovněž v sektorech Zámky, a Zámky. Sídlí v Chailloué, Francie.

 5. DR.MIELKE.SYSTEMTECHNIK GMBH

  Německo

  Společnost DR.MIELKE.SYSTEMTECHNIK GMBH, je Výrobce, která působí v Zámky, závory a klíče sektoru. Sídlí v Gronau, Německo.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. MIKAEL SERRURIER BRUXELLES

  Belgie

  Společnost MIKAEL SERRURIER BRUXELLES, je Poskytovatel služeb, která působí v Pojištění nemovitostí sektoru. Působí rovněž v sektorech Předcházení požárům - zařízení, Zámky, závory a klíče, Předcházení požárům - zařízení, a Zámky, závory a klíče. Sídlí v Bruxelles, Belgie.

 2. VITTIDESIGN MARKETING UND VERTRIEBS GMBH

  Německo

  Společnost VITTIDESIGN MARKETING UND VERTRIEBS GMBH, je Distributor, která působí v Zámky, závory a klíče sektoru. Sídlí v Jockgrim, Německo.

 3. MARINETECH EDELSTAHLHANDEL GMBH & CO KG

  Německo

  Společnost MARINETECH EDELSTAHLHANDEL GMBH & CO KG, je Velkoprodejce, která působí v Nábytek pro výletní lodě sektoru. Působí rovněž v sektorech Upevňování - prostředky, Spojkové šrouby, Řetězy - železo a ocel, Závěsy, Zámky, závory a klíče, Stainless steel wire ropes, Stainless steel nuts, Stainless steel screws, a accessories and equipment for ships and sailboats. Sídlí v Bremen, Německo.

 4. SERRURIER VACHETTE

  Francie

  Společnost SERRURIER VACHETTE, je Poskytovatel služeb, která působí v Zámky sektoru. Působí rovněž v sektorech Zámky, závory a klíče, a Zámky, závory a klíče. Sídlí v Paris, Francie.

 5. L.F. S.N.C. DI LAVAZZA PAOLO E FRIZZI MARIO

  Itálie

  Společnost L.F. S.N.C. DI LAVAZZA PAOLO E FRIZZI MARIO, je Výrobce, která působí v Zámky, závory a klíče sektoru. Sídlí v Uboldo, Itálie.

 1. SOS SERRURIER DEPANNAGE

  Francie

  Společnost SOS SERRURIER DEPANNAGE, je Poskytovatel služeb, která působí v Zámky, závory a klíče sektoru. Působí rovněž v sektorech Rolety kovové, a Rolety kovové. Sídlí v Paris, Francie.

 2. EZCURRA ESKO SA

  Španělsko

 1. CASTING HOUSE

  Belgie

 2. KIPP POLSKA SP. Z O.O

  Polsko

 3. CERRAJEROS ECONOMICOS ZARAGOZA

  Španělsko

 4. BELGIUM SECURITY GROUP

  Belgie

 5. SECUTOR CORPORATION

  Tchaj-wan

 6. ARTGUARD SECURITY

  Nizozemsko

 7. ARREDINFISSI

  Itálie

 8. AUFSPERRDIENST SCHLÜSSELDIENST SMARTKEY

  Rakousko

 1. LOCKFORCE LOCKSMITHS HEMEL HEMPSTEAD

  Spojené království

 2. GIUSSANI TECHNIQUES SPA - DIVISIONE GIUSSANI SERRATURE

  Itálie

 3. SAHSUVAR KILIT

  Turecko

 4. JERUSALEM LOCKSMITH

  Izrael

 5. CIPIERRE S.R.L.

  Itálie

 6. WEST BROMWICH LOCKSMITHS

  Spojené království

 7. AMPER AUFSPERRDIENST

  Německo

 8. LOCKSMITH ENFIELD

  Spojené království

 9. CALDERDALE LOCKSMITHS

  Spojené království

 10. MIRALLES - SERRALLERA BARCELONESA, S.L.

  Španělsko

Najděte cenové nabídky pro

Filtry

Výsledky hledání pro

Zámky- závory a klíče - Dovoz vývoz

Počet výsledků

5 956 Podniky