• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • zámky

Výsledky hledání pro

Zámky - Dovoz vývoz

 1. AGA

  Španělsko

  Lock manufacturer. We provide high security locks, handles and hinges.We are consolidating our position as leader in opening and closing systems. We provide three lines of systems and solutions: General industry, high security industry and energy transformation industry. AGA represents the locksmith industry both in Spain and internationally. Our ail has always been to engage with our environment and create opportunities wherever we are present. We owe a great deal to the people who have been of AGA, who made this business project a reality. We wish to maintain the expectations and enthusiasm they motivated.

 2. SINA SERRATURE SRL

  Itálie

  SINA SERRATURE S.R.L., founded in 1973, manufactures 72 mm centre safety locks with CE mark in accordance with EN 12209 standards, anti-panic/emergency locks, 72 mm centre safety locks with all components in stainless steel. 70 - 72 - 90 mm centre patent locks, 70 - 85 - 90 mm centre cylinder locks, cylinder for locks. The company's production is aimed at both the Italian and international markets, and easily adapts to the needs of the market it operates in. Constant technological evolution allows it to closely follow the requirements of all customers, with whom it has established solid relationships of mutual trust. ISO 9001: 2015 certified company. SINA SERRATURE aims to provide strongly customer-focused services, improving processes by investing in development: more in particular, the company wants to implement policies allowing for the continuous monitoring of customer complaints, with a view to increase customer satisfaction.

 3. HEINRICH KIPP WERK

  Německo

  HEINRICH KIPP WERK je výrobcem pro oblast upínací techniky, normovaných prvků a ovládacích dílů. Vyrábíme v lokaci Německo s velkým strojovým parkem. Díky velké výrobní hloubce lze realizovat stadnardní prvky, konstrukční skupiny, jakož i speciální řešení. Náš výrobní program zahrnuje 65.000 dílů, které jsou díky logistickému centru rychle k dispozici. Společnost KIPP vyvíjí produkty přímo na místě a několikrát je kontroluje v oddělení zajištění kvality. Všechny fungují spolehlivě, mají dlouhou životnost a jsou dlouhodobě k dostání. V našem centru se při vývoji nových produktů koncentruje pozornost jak na ergonomii, tak i na stabilitu. V našem katalogu KIPP naleznete jen výrobky, o kterých jsme 100% přesvědčeni. Toto vše zaručuje tradiční, vlastníkem řízený podnik.

 4. B&B LOCKS 1

  Belgie

  In the 1980s, our company optimized the technology of electronic lock for security doors. We have resolutely opted for the niche market of electronic security locks and have operated under the brand name Technilock. Thanks to our specialization, we quickly developed high quality locking solutions. In 2000, the brand name Technilock was sold, and we moved to a new name: B&B Locks. Thanks to our extensive experience, B&B Locks offers you in-depth know-how in modern quality security locks. We combine high quality standards with the personalization and flexibility of a family business. Strict quality control and short delivery times set us apart from the competition. Understanding the specific needs of the customer is essential for Locks. By understanding these needs, we develop custom-tailored working concepts, adapting the B&B design to the desires of our clients. We are focused on creating security locks that are durable, robust and reliable. In addition, the quality control is a priority at B&B Locks, ensuring that your lock meets all your safety and security needs. Intense quality control procedures make our security locks one of most efficient and reliable in the industry. B&B Locks has a network of partners for the occasions when interventions are necessary. B&B Locks support you in all your after sales requests. Don't hesitate to contact us for more information!

 5. BERICOPLAST SPA

  Itálie

  Since 1974 Bericolaplast S.p.A. is one of the main European industries manufacturing single body seats by means of plastic moulding. For over 30 years the company has been working in the sports facilities field. Since 2006 is one of FIFA's official suppliers and takes part in carrying out works for the World, European and Africa Cup of Nations championships. Besides sports facilities, the company also manufactures seats for community facilities such as theatres, schools, conventions, arenas, sports halls, holiday villages and historical areas.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. CEZAM ASSISTANCE SERRURIER ET VITRIER

  Francie

  Společnost CEZAM ASSISTANCE SERRURIER ET VITRIER, je Poskytovatel služeb, která působí v Zámky sektoru. Sídlí v Créteil, Francie.

 2. BKR SECURITY

  Francie

  Společnost BKR SECURITY, je Poskytovatel služeb, která působí v Zámky sektoru. Působí rovněž v sektorech Bezpečnostní služby, Rolety venkovní, Rolety kovové, Bezpečnostní služby, Rolety venkovní, a Rolety kovové. Sídlí v Paris, Francie.

 3. MONSIEUR BLINDAGE

  Francie

  Společnost MONSIEUR BLINDAGE, je Poskytovatel služeb, která působí v Zámky sektoru. Působí rovněž v sektorech Garážová vrata, Rolety venkovní, Garážová vrata, a Rolety venkovní. Sídlí v Paris, Francie.

 4. TESI - SERRURES INDUSTRIELLES ET SYSTÈMES DE VERROUILLAGE

  Francie

  Společnost TESI - SERRURES INDUSTRIELLES ET SYSTÈMES DE VERROUILLAGE, je Velkoprodejce, která působí v Zámky, závory a klíče sektoru. Působí rovněž v sektorech Zámky, a Zámky. Sídlí v Chailloué, Francie.

 5. SERRURIER DU COIN

  Francie

  Společnost SERRURIER DU COIN, je Poskytovatel služeb, která působí v Zámky sektoru. Sídlí v Paris, Francie.

 1. KPVA GMBH

  Německo

  Společnost KPVA GMBH, je Výrobce, která působí v Zámky sektoru. Sídlí v Essen, Německo.

 2. SCHMALE GMBH & CO KG

  Německo

  Společnost SCHMALE GMBH & CO KG, je Výrobce, která působí v Spojovací materiál, kovové železářské zboží sektoru. Působí rovněž v sektorech Závěsy, Nábytkové kování, Zámky, Upevňování - prostředky, hinges for furniture, Závěsy, Nábytkové kování, stainless steel accessories, a Zámky. Sídlí v Lüdenscheid, Německo.

 1. PRO-HOBB GMBH

  Německo

  Společnost PRO-HOBB GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Zámky sektoru. Sídlí v Lichtenfels, Německo.

 2. LES SERRURIERS OCCITANS

  Francie

  Společnost LES SERRURIERS OCCITANS, je Poskytovatel služeb, která působí v Zámky sektoru. Sídlí v Colomiers, Francie.

 3. BERTOLETTI MECCANICA S.R.L.

  Itálie

  Společnost BERTOLETTI MECCANICA S.R.L., je Výrobce, která působí v Ocelové konstrukce sektoru. Působí rovněž v sektorech elektrické vybavení, Okna a dveře, Zemědělské stroje, Zámky, elektrické vybavení, Okna a dveře, Zemědělské stroje, a Zámky. Sídlí v Ospitaletto, Itálie.

 4. SERRURIER VACHETTE

  Francie

  Společnost SERRURIER VACHETTE, je Poskytovatel služeb, která působí v Zámky sektoru. Působí rovněž v sektorech Zámky, závory a klíče, a Zámky, závory a klíče. Sídlí v Paris, Francie.

 5. SERRURIER POINTFORT FICHET

  Francie

  Společnost SERRURIER POINTFORT FICHET, je Poskytovatel služeb, která působí v Zámky sektoru. Působí rovněž v sektorech Garážová vrata, Rolety venkovní, Garážová vrata, a Rolety venkovní. Sídlí v Paris, Francie.

 6. CAMUT - RETTIFICATRICI

  Itálie

  Společnost CAMUT - RETTIFICATRICI, je Poskytovatel služeb, která působí v Přečišťování - obráběcí stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Stavební kování, elektrické vybavení, Zámky, Vozíky vysokozdvižné, Stavební kování, elektrické vybavení, Zámky, a Vozíky vysokozdvižné. Sídlí v Saluggia, Itálie.

 7. CDC SICUREZZA S.R.L.

  Itálie

  Společnost CDC SICUREZZA S.R.L., je Poskytovatel služeb, která působí v Systémy pro videodohled sektoru. Působí rovněž v sektorech Stavební kování, Okna a dveře, elektrické vybavení, Zámky, Stavební kování, Okna a dveře, elektrické vybavení, a Zámky. Sídlí v Viterbo, Itálie.

 8. MON DEPANNEUR IDF

  Francie

  Společnost MON DEPANNEUR IDF, je Poskytovatel služeb, která působí v Zámky sektoru. Sídlí v Paris, Francie.

 1. L.E.M.

  Itálie

  Společnost L.E.M., je Výrobce, která působí v Ocelové konstrukce sektoru. Působí rovněž v sektorech Plechy a pásková ocel ze železných kovů, Ohýbání ocele a kovů, Zámky, Pokovování, Plechy a pásková ocel ze železných kovů, Ohýbání ocele a kovů, Zámky, a Pokovování. Sídlí v Castell'alfero, Itálie.

 2. LES ARTISANS PROS

  Francie

  Společnost LES ARTISANS PROS, je Poskytovatel služeb, která působí v Zámky sektoru. Působí rovněž v sektorech Práce instalatérské, Ústřední topení - instalace, Práce instalatérské, a Ústřední topení - instalace. Sídlí v Paris, Francie.

 3. AF SERRURERIE CLERMONT FERRAND URGENCE 63

  Francie

 4. EZCURRA ESKO SA

  Španělsko

 5. KEYA

  Španělsko

 6. EUROTERRA EXTERIORES

  Španělsko

 7. GIUSSANI TECHNIQUES SPA - DIVISIONE GIUSSANI SERRATURE

  Itálie

 8. COLMAN LEDER

  Belgie

 9. MIRALLES - SERRALLERA BARCELONESA, S.L.

  Španělsko

 10. DAN-LOCK

  Dánsko

Filtry

Výsledky hledání pro

Zámky - Dovoz vývoz

Počet výsledků

6 378 Podniky