• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • zásobníky kovové

Výsledky hledání pro

Zásobníky kovové - Dovoz vývoz

 1. DOHOGNE SYSTEM SA

  Belgie

  Modular, upgradeable silos, suitable for industrial storage of all bulk products and allowing full emptying and filling with another product without requiring prior cleaning. DOHOGNE SYSTEM galvanized or stainless steel smooth-wall silos, constructed from bent panels, externally-bolted, self-cleaning, removable, interchangeable, 2 to 4 mm thick, standard dimensions, 940 x 1940 mm. Thanks to 50 years' experience the leakproof, heavy-duty silos, compliant with European standard EN 1991-4, fulfil specific static and dynamic storage requirements. Prefabricated silos, economically transportable, for which: installation in an existing complex is feasible as the silo arrives on site in knock-down form, without the need for an access road that a traditional prefabricated silo would require. Rapid assembly rules out the need for heavy equipment on site. ATEX and European standard-compliant explosion-proof silos.

 2. TANKANLAGENBAU MÜLLER GMBH

  Německo

  Společnost TANKANLAGENBAU MÜLLER GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Zásobníky kovové sektoru. Sídlí v Dresden, Německo.

 3. GIANESI EDILIO

  Itálie

  Společnost GIANESI EDILIO, je Výrobce, která působí v Zásobníky kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech stainless steel tanks, stainless steel metal tanks, steel tanks, air tanks, tanks, pressure tanks, gas tanks, approved tanks, a tanks for warehousing and storage. Sídlí v Zavattarello, Itálie.

 4. ZAPE' SRL

  Itálie

  Společnost ZAPE' SRL, je Výrobce, která působí v Výroba průmyslových plechů sektoru. Působí rovněž v sektorech Zásobníky kovové, cold pressing of metals, dished end-plates for tanks, metal moulding, Zásobníky kovové, end-plates for tanks, sheet shearing and pressing, stainless steel tanks, a tanks for warehousing and storage. Sídlí v Verona, Itálie.

 5. VIOLLET INDUSTRIES

  Francie

  Společnost VIOLLET INDUSTRIES, je Výrobce, která působí v Kovové obaly a nádoby sektoru. Působí rovněž v sektorech Zásobníky kovové, kovové součásti malé, Obytné buňky, Zásobníky kovové, Sheet metalwork, Metal work, metal locksmithing, Mechanized welding, a Machining of metals. Sídlí v Alby-Sur-Cheran, Francie.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. TECNOGEN

  Itálie

  Společnost TECNOGEN, je Výrobce, která působí v Zásobníky kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech Autoklávy, stainless steel tanks, tanks, Autoklávy, systems and equipment for the wine industry, autoclave installation, systems and equipment for the drinks industry, autoclaves for the chemical industry, a steel tanks. Sídlí v Pergine Valsugana, Itálie.

 2. HANDELSAGENTUR UDO WEISSENFELS

  Německo

  Společnost HANDELSAGENTUR UDO WEISSENFELS, je Velkoprodejce, která působí v Zásobníky kovové sektoru. Sídlí v Bad Hönningen, Německo.

 3. SELMANI - HOT DIP GALVANIZING & STEEL CONSTRUCTION

  Albánie

 4. GLORI IR KO, UAB

  Litva

 5. CALDERERÍA MANZANO

  Španělsko

 1. PLASTINOX, LDA

  Portugalsko

 2. TLB-TECH INH. ODA PETRI

  Německo

 1. GO TRADE GERMANY GMBH

  Německo

 2. CIMM SPA

  Itálie

 3. PETROLINE LLC

  Ukrajina

 4. MAHYTEC

  Francie

 5. TANKKI OY

  Finsko

 6. G.A.M. HOLDING GMBH

  Německo

 7. VALMETAL - METALÚRGICA DE CAMBRA, LDA.

  Portugalsko

 8. OFFICINE DE SILLA SNC

  Itálie

 1. DSM EXPORT

  Ukrajina

 2. DEMO SERBATOI S.R.L.

  Itálie

 3. ATS ALL TANK SOLUTIONS

  Belgie

 4. STEEL LINE SRL

  Itálie

 5. AISIS

  Lotyšsko

 6. SISTEMPLAST SA

  Rumunsko

 7. MIM FHU MARIUSZ MAŃKOWSKI

  Polsko

 8. A. PANNECOUCKE

  Belgie

 9. MARCANTE FONDI BOMBATI

  Itálie

 10. VERMO

  Belgie