• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • zásobníky kovové

Výsledky hledání pro

Zásobníky kovové - Dovoz vývoz

 1. DOHOGNE SYSTEM SA

  Belgie

  Verified by europages badge

  Modular, upgradeable silos, suitable for industrial storage of all bulk products and allowing full emptying and filling with another product without requiring prior cleaning. DOHOGNE SYSTEM galvanized or stainless steel smooth-wall silos, constructed from bent panels, externally-bolted, self-cleaning, removable, interchangeable, 2 to 4 mm thick, standard dimensions, 940 x 1940 mm. Thanks to 50 years' experience the leakproof, heavy-duty silos, compliant with European standard EN 1991-4, fulfil specific static and dynamic storage requirements. Prefabricated silos, economically transportable, for which: installation in an existing complex is feasible as the silo arrives on site in knock-down form, without the need for an access road that a traditional prefabricated silo would require. Rapid assembly rules out the need for heavy equipment on site. ATEX and European standard-compliant explosion-proof silos.

 2. ASTRA LT AB

  Litva

  Verified by europages badge

  Společnost ASTRA LT AB, je Multi-Category, která působí v Zásobníky kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech Zásobníky a skříňky pro skladování, Doprava silniční - cisternové kamiony, Laser - stroje na sváření a řezání, Sušičky a odstředivky, průmyslové, Prádelny a chemické čistírny - stroje a zařízení, Zásobníky a skříňky pro skladování, Doprava silniční - cisternové kamiony, Laser - stroje na sváření a řezání, a Sušičky a odstředivky, průmyslové. Sídlí v Alytus, Litva.

 3. TANKANLAGENBAU MÜLLER GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost TANKANLAGENBAU MÜLLER GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Zásobníky kovové sektoru. Sídlí v Dresden, Německo.

 4. GIANESI EDILIO

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost GIANESI EDILIO, je Výrobce, která působí v Zásobníky kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech stainless steel tanks, stainless steel metal tanks, steel tanks, air tanks, tanks, pressure tanks, gas tanks, approved tanks, a tanks for warehousing and storage. Sídlí v Zavattarello, Itálie.

 5. ZAPE' SRL

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost ZAPE' SRL, je Výrobce, která působí v Výroba průmyslových plechů sektoru. Působí rovněž v sektorech Zásobníky kovové, cold pressing of metals, dished end-plates for tanks, metal moulding, Zásobníky kovové, end-plates for tanks, sheet shearing and pressing, stainless steel tanks, a tanks for warehousing and storage. Sídlí v Verona, Itálie.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. VIOLLET INDUSTRIES

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost VIOLLET INDUSTRIES, je Výrobce, která působí v Kovové obaly a nádoby sektoru. Působí rovněž v sektorech Zásobníky kovové, kovové součásti malé, Obytné buňky, Zásobníky kovové, Sheet metalwork, Metal work, metal locksmithing, Mechanized welding, a Machining of metals. Sídlí v Alby-Sur-Cheran, Francie.

 2. HANDELSAGENTUR UDO WEISSENFELS

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost HANDELSAGENTUR UDO WEISSENFELS, je Velkoprodejce, která působí v Zásobníky kovové sektoru. Sídlí v Bad Hönningen, Německo.

 3. TECNOGEN

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost TECNOGEN, je Výrobce, která působí v Zásobníky kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech Autoklávy, stainless steel tanks, tanks, Autoklávy, systems and equipment for the wine industry, autoclave installation, systems and equipment for the drinks industry, autoclaves for the chemical industry, a steel tanks. Sídlí v Pergine Valsugana, Itálie.

 4. SELMANI - HOT DIP GALVANIZING & STEEL CONSTRUCTION

  Albánie

  Společnost SELMANI - HOT DIP GALVANIZING & STEEL CONSTRUCTION, je Výrobce, která působí v Galvanizace ocele a kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Schodiště a zábradlí, Ploty a brány, Zásobníky kovové, Schodiště a zábradlí, Ploty a brány, metal constructions, a Zásobníky kovové. Sídlí v Tirana, Albánie.

 5. PLASTINOX, LDA

  Portugalsko

  Společnost PLASTINOX, LDA, je Výrobce, která působí v Zásobníky kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech Vertical storage tanks, a silos. Sídlí v Vale De Cambra, Portugalsko.

 1. CALDERERÍA MANZANO

  Španělsko

  Společnost CALDERERÍA MANZANO, je Výrobce, která působí v Kotlářství sektoru. Působí rovněž v sektorech Zásobníky kovové, Vývěvy, stainless steel tanks, Zásobníky kovové, stainless steel piston pumps, a Vývěvy. Sídlí v Bujalance-Córdoba, Španělsko.

 2. GO TRADE GERMANY GMBH

  Německo

  Společnost GO TRADE GERMANY GMBH, je Výrobce, která působí v Zásobníky kovové sektoru. Sídlí v Ratingen, Německo.

 1. TLB-TECH INH. ODA PETRI

  Německo

  Společnost TLB-TECH INH. ODA PETRI, je Poskytovatel služeb, která působí v Zásobníky kovové sektoru. Sídlí v Teistungen, Německo.

 2. CIMM SPA

  Itálie

  Společnost CIMM SPA, je Výrobce, která působí v Zásobníky kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech Vytápění domácností - zařízení, thermohydraulics, a Vytápění domácností - zařízení. Sídlí v Castello Di Godego, Itálie.

 3. PETROLINE LLC

  Ukrajina

  Společnost PETROLINE LLC, je Výrobce, která působí v Zásobníky kovové sektoru. Sídlí v Zhovkva, Ukrajina.

 4. MAHYTEC

  Francie

  Společnost MAHYTEC, je Výrobce, která působí v Zásobníky kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech Hydrogen for energy, a hydrogen tanks. Sídlí v Dole, Francie.

 5. TANKKI OY

  Finsko

  Společnost TANKKI OY, je Výrobce, která působí v Zásobníky kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech Zásobníky a skříňky pro skladování, storage tanks, a Zásobníky a skříňky pro skladování. Sídlí v Ähtäri, Finsko.

 6. G.A.M. HOLDING GMBH

  Německo

  Společnost G.A.M. HOLDING GMBH, je Výrobce, která působí v Kotlářství sektoru. Působí rovněž v sektorech Zásobníky kovové, Výměníky tepla, Zásobníky kovové, a Výměníky tepla. Sídlí v Erndtebrück, Německo.

 7. VALMETAL - METALÚRGICA DE CAMBRA, LDA.

  Portugalsko

  Společnost VALMETAL - METALÚRGICA DE CAMBRA, LDA., je Výrobce, která působí v Zásobníky kovové sektoru. Sídlí v Vale De Cambra, Portugalsko.

 8. ADELMANN UMWELT GMBH

  Německo

  Společnost ADELMANN UMWELT GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Zásobníky kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech Alternativní zdroje energie - zařízení, a Alternativní zdroje energie - zařízení. Sídlí v Karlstadt, Německo.

 1. COVALIM

  Belgie

  Společnost COVALIM, je Výrobce, která působí v Nářadí motorové přenosné sektoru. Působí rovněž v sektorech Cisterny, plastové, Zásobníky kovové, Cisterny, plastové, Zásobníky kovové, a installation of tanks. Sídlí v Genk, Belgie.

 2. STEEL LINE SRL

  Itálie

  Společnost STEEL LINE SRL, je Výrobce, která působí v Zásobníky kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech reactors - tanks - heat exchangers. Sídlí v Trecastelli (an), Itálie.

 3. ELLIMETAL

  Belgie

  Společnost ELLIMETAL, je Výrobce, která působí v Sila kovová sektoru. Působí rovněž v sektorech Zásobníky kovové, Výměníky tepla, Komíny průmyslové, Zásobníky kovové, Výměníky tepla, Komíny průmyslové, a stainless steel silos. Sídlí v Meeuwen, Belgie.

 4. OFFICINE DE SILLA SNC

  Itálie

  Společnost OFFICINE DE SILLA SNC, je Výrobce, která působí v Zásobníky kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech refrigerated tanks for goods storage, a construction of piping systems. Sídlí v San Donaci, Itálie.

 5. VERMO

  Belgie

  Společnost VERMO, je Výrobce, která působí v Slévárny oceli sektoru. Působí rovněž v sektorech Zásobníky kovové, stainless steel construction, wash-hand basins, manufacturer mixing tanks, a Zásobníky kovové. Sídlí v Gits, Belgie.

 6. REFRA, UAB

  Litva

  Společnost REFRA, UAB, je Výrobce, která působí v Průmyslové chlazení - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Chlazené vitríny a výkladní skříně, Chladírny, Klimatizace, větrání a ventilace - zařízení, Zásobníky kovové, Chlazené vitríny a výkladní skříně, Chladírny, Klimatizace, větrání a ventilace - zařízení, a Zásobníky kovové. Sídlí v Vilnius, Litva.

 7. CHAUDRONNERIE DU RIED

  Francie

  Společnost CHAUDRONNERIE DU RIED, je Výrobce, která působí v Kotlářství sektoru. Působí rovněž v sektorech Sila kovová, Zásobníky kovové, Kádě kovové, Kotlárenské výrobky nerez, Sila kovová, Zásobníky kovové, Kádě kovové, a Kotlárenské výrobky nerez. Sídlí v Saasenheim, Francie.

 8. DEMO SERBATOI S.R.L.

  Itálie

  Společnost DEMO SERBATOI S.R.L., je Výrobce, která působí v Zásobníky kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech diesel tanks. Sídlí v Cellino Attanasio, Itálie.

 9. MARCANTE FONDI BOMBATI

  Itálie

  Společnost MARCANTE FONDI BOMBATI, je Výrobce, která působí v Zásobníky kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech tanks, stainless steel tanks, approved tanks, a steel tanks. Sídlí v Ala, Itálie.

 10. MICHIELS

  Belgie

  Společnost MICHIELS, je Výrobce, která působí v Zásobníky kovové sektoru. Sídlí v Langdorp, Belgie.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma