• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • zásobníky kovové

Výsledky hledání pro

Zásobníky kovové - Dovoz vývoz

 1. DOHOGNE SYSTEM SA

  Belgie

  Verified by europages badge

  Modular, upgradeable silos, suitable for industrial storage of all bulk products and allowing full emptying and filling with another product without requiring prior cleaning. DOHOGNE SYSTEM galvanized or stainless steel smooth-wall silos, constructed from bent panels, externally-bolted, self-cleaning, removable, interchangeable, 2 to 4 mm thick, standard dimensions, 940 x 1940 mm. Thanks to 50 years' experience the leakproof, heavy-duty silos, compliant with European standard EN 1991-4, fulfil specific static and dynamic storage requirements. Prefabricated silos, economically transportable, for which: installation in an existing complex is feasible as the silo arrives on site in knock-down form, without the need for an access road that a traditional prefabricated silo would require. Rapid assembly rules out the need for heavy equipment on site. ATEX and European standard-compliant explosion-proof silos.

 2. SELMANI - HOT DIP GALVANIZING & STEEL CONSTRUCTION

  Albánie

  Verified by europages badge

  SELMANI sh.p.k. is a company established in 1994 in Tirana, Albania. It operates in the civil construction industry offering the service of Hot Dip Galvanizing and customized steel structures as well as standard HDG and stainless steel Water & Fuel Tanks. The plant has Galvanizing kettle dimensions are 6500 x 1700 x 2600 mm. The company is specialized in the production of HVAC Boilers, Heat Vessels, Sanitary Water Tanks & Fuel Tanks Fencing, Gratings, Flooring, Lattice towers for Electrical Power Transmission & GSM, Polygonal Masts for Lighting and Transmission, Wireless Facilities, Hot Dip Galvanized Greenhouse structures, livestock farming steelworks, Road signing, safety steelworks etc. Due to our efficient workflow, we are able to offer quality steel works to our European partner companies while reducing their costs. With a staff of qualified, experienced and service-oriented professionals, SELMANI shpk guarantees high standards of service.

 3. ASTRA LT AB

  Litva

  Verified by europages badge

  Společnost ASTRA LT AB, je Multi-Category, která působí v Zásobníky kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech Zásobníky a skříňky pro skladování, Doprava silniční - cisternové kamiony, Laser - stroje na sváření a řezání, Sušičky a odstředivky, průmyslové, Prádelny a chemické čistírny - stroje a zařízení, Zásobníky a skříňky pro skladování, Doprava silniční - cisternové kamiony, Laser - stroje na sváření a řezání, a Sušičky a odstředivky, průmyslové. Sídlí v Alytus, Litva.

 4. TANKANLAGENBAU MÜLLER GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost TANKANLAGENBAU MÜLLER GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Zásobníky kovové sektoru. Sídlí v Dresden, Německo.

 5. GIANESI EDILIO

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost GIANESI EDILIO, je Výrobce, která působí v Zásobníky kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech stainless steel tanks, stainless steel metal tanks, steel tanks, air tanks, tanks, pressure tanks, gas tanks, approved tanks, a tanks for warehousing and storage. Sídlí v Zavattarello, Itálie.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. ZAPE' SRL

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost ZAPE' SRL, je Výrobce, která působí v Výroba průmyslových plechů sektoru. Působí rovněž v sektorech Zásobníky kovové, cold pressing of metals, dished end-plates for tanks, metal moulding, Zásobníky kovové, end-plates for tanks, sheet shearing and pressing, stainless steel tanks, a tanks for warehousing and storage. Sídlí v Verona, Itálie.

 2. VIOLLET INDUSTRIES

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost VIOLLET INDUSTRIES, je Výrobce, která působí v Kovové obaly a nádoby sektoru. Působí rovněž v sektorech Zásobníky kovové, kovové součásti malé, Obytné buňky, Zásobníky kovové, Sheet metalwork, Metal work, metal locksmithing, Mechanized welding, a Machining of metals. Sídlí v Alby-Sur-Cheran, Francie.

 3. HANDELSAGENTUR UDO WEISSENFELS

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost HANDELSAGENTUR UDO WEISSENFELS, je Velkoprodejce, která působí v Zásobníky kovové sektoru. Sídlí v Bad Hönningen, Německo.

 4. CALDERERÍA MANZANO

  Španělsko

  Společnost CALDERERÍA MANZANO, je Výrobce, která působí v Kotlářství sektoru. Působí rovněž v sektorech Zásobníky kovové, Vývěvy, stainless steel tanks, Zásobníky kovové, stainless steel piston pumps, a Vývěvy. Sídlí v Bujalance-Córdoba, Španělsko.

 5. PLASTINOX, LDA

  Portugalsko

  Společnost PLASTINOX, LDA, je Výrobce, která působí v Zásobníky kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech Vertical storage tanks, a silos. Sídlí v Vale De Cambra, Portugalsko.

 1. GO TRADE GERMANY GMBH

  Německo

  Společnost GO TRADE GERMANY GMBH, je Výrobce, která působí v Zásobníky kovové sektoru. Sídlí v Ratingen, Německo.

 2. TLB-TECH INH. ODA PETRI

  Německo

  Společnost TLB-TECH INH. ODA PETRI, je Poskytovatel služeb, která působí v Zásobníky kovové sektoru. Sídlí v Teistungen, Německo.

 1. CIMM SPA

  Itálie

  Společnost CIMM SPA, je Výrobce, která působí v Zásobníky kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech Vytápění domácností - zařízení, thermohydraulics, a Vytápění domácností - zařízení. Sídlí v Castello Di Godego, Itálie.

 2. PETROLINE LLC

  Ukrajina

  Společnost PETROLINE LLC, je Výrobce, která působí v Zásobníky kovové sektoru. Sídlí v Zhovkva, Ukrajina.

 3. MAHYTEC

  Francie

  Společnost MAHYTEC, je Výrobce, která působí v Zásobníky kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech Hydrogen for energy, a hydrogen tanks. Sídlí v Dole, Francie.

 4. REFRA, UAB

  Litva

  Společnost REFRA, UAB, je Výrobce, která působí v Průmyslové chlazení - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Chlazené vitríny a výkladní skříně, Chladírny, Klimatizace, větrání a ventilace - zařízení, Zásobníky kovové, Chlazené vitríny a výkladní skříně, Chladírny, Klimatizace, větrání a ventilace - zařízení, a Zásobníky kovové. Sídlí v Vilnius, Litva.

 5. TANKKI OY

  Finsko

  Společnost TANKKI OY, je Výrobce, která působí v Zásobníky kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech Zásobníky a skříňky pro skladování, storage tanks, a Zásobníky a skříňky pro skladování. Sídlí v Ähtäri, Finsko.

 6. G.A.M. HOLDING GMBH

  Německo

  Společnost G.A.M. HOLDING GMBH, je Výrobce, která působí v Kotlářství sektoru. Působí rovněž v sektorech Zásobníky kovové, Výměníky tepla, Zásobníky kovové, a Výměníky tepla. Sídlí v Erndtebrück, Německo.

 7. VALMETAL - METALÚRGICA DE CAMBRA, LDA.

  Portugalsko

  Společnost VALMETAL - METALÚRGICA DE CAMBRA, LDA., je Výrobce, která působí v Zásobníky kovové sektoru. Sídlí v Vale De Cambra, Portugalsko.

 8. DSM EXPORT

  Ukrajina

  Společnost DSM EXPORT, je Velkoprodejce, která působí v Zásobníky kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech metal buckets, a wooden pallets. Sídlí v Dnipropetrovsk, Ukrajina.

 1. VERMO

  Belgie

  Společnost VERMO, je Výrobce, která působí v Slévárny oceli sektoru. Působí rovněž v sektorech Zásobníky kovové, stainless steel construction, wash-hand basins, manufacturer mixing tanks, a Zásobníky kovové. Sídlí v Gits, Belgie.

 2. KRÄMER GMBH INDUSTRIEBEHÄLTER

  Německo

  Společnost KRÄMER GMBH INDUSTRIEBEHÄLTER, je Výrobce, která působí v Zásobníky kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech Zásobníky a skříňky pro skladování, a Zásobníky a skříňky pro skladování. Sídlí v Rain Am Lech, Německo.

 3. CHAUDRONNERIE DU RIED

  Francie

  Společnost CHAUDRONNERIE DU RIED, je Výrobce, která působí v Kotlářství sektoru. Působí rovněž v sektorech Sila kovová, Zásobníky kovové, Kádě kovové, Kotlárenské výrobky nerez, Sila kovová, Zásobníky kovové, Kádě kovové, a Kotlárenské výrobky nerez. Sídlí v Saasenheim, Francie.

 4. COVALIM

  Belgie

  Společnost COVALIM, je Výrobce, která působí v Nářadí motorové přenosné sektoru. Působí rovněž v sektorech Cisterny, plastové, Zásobníky kovové, Cisterny, plastové, Zásobníky kovové, a installation of tanks. Sídlí v Genk, Belgie.

 5. MIM FHU MARIUSZ MAŃKOWSKI

  Polsko

  Společnost MIM FHU MARIUSZ MAŃKOWSKI, je Multi-Category, která působí v Zásobníky a skříňky pro skladování sektoru. Působí rovněž v sektorech Čištění nádrží a cisteren, Zásobníky kovové, butcher hoppers, Čištění nádrží a cisteren, containers for collecting hazardous/toxic waste, a Zásobníky kovové. Sídlí v Szczecin, Polsko.

 6. SISTEMPLAST SA

  Rumunsko

  Společnost SISTEMPLAST SA, je Poskytovatel služeb, která působí v Konfekce - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Zásobníky kovové, Povrchová úprava mechanická - stroje, Automatizace - instalace a zařízení, ELEKTRICKÁ ZAŘÍZENÍ, Zásobníky kovové, Povrchová úprava mechanická - stroje, Automatizace - instalace a zařízení, a ELEKTRICKÁ ZAŘÍZENÍ. Sídlí v Ramnicu Valcea, Rumunsko.

 7. ILURCO SA

  Španělsko

  Společnost ILURCO SA, je Výrobce, která působí v Zásobníky kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech tanks, drinking water tanks, water tank, a tanks for warehousing and storage. Sídlí v Atarfe, Španělsko.

 8. CIEST METAL OÜ

  Estonsko

  Společnost CIEST METAL OÜ, je Výrobce, která působí v Kotlářství sektoru. Působí rovněž v sektorech Zásobníky kovové, Obytné buňky, Konstrukce kovové - lehké, storage tanks, Zásobníky kovové, Obytné buňky, a Konstrukce kovové - lehké. Sídlí v TALLINN, Estonsko.

 9. MICHIELS

  Belgie

  Společnost MICHIELS, je Výrobce, která působí v Zásobníky kovové sektoru. Sídlí v Langdorp, Belgie.

 10. ADELMANN UMWELT GMBH

  Německo

  Společnost ADELMANN UMWELT GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Zásobníky kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech Alternativní zdroje energie - zařízení, a Alternativní zdroje energie - zařízení. Sídlí v Karlstadt, Německo.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma