• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • závěsy

Výsledky hledání pro

Závěsy - Dovoz vývoz

 1. KIPP ITALIA SRL

  Itálie

  HEINRICH KIPP WERK je výrobcem pro oblast upínací techniky, normovaných prvků a ovládacích dílů. Vyrábíme v lokaci Německo s velkým strojovým parkem. Díky velké výrobní hloubce lze realizovat stadnardní prvky, konstrukční skupiny, jakož i speciální řešení. Náš výrobní program zahrnuje 65.000 dílů, které jsou díky logistickému centru rychle k dispozici. Společnost KIPP vyvíjí produkty přímo na místě a několikrát je kontroluje v oddělení zajištění kvality. Všechny fungují spolehlivě, mají dlouhou životnost a jsou dlouhodobě k dostání. V našem centru se při vývoji nových produktů koncentruje pozornost jak na ergonomii, tak i na stabilitu. V našem katalogu KIPP naleznete jen výrobky, o kterých jsme 100% přesvědčeni. Toto vše zaručuje tradiční, vlastníkem řízený podnik.

 2. OTTO GANTER GMBH + CO. KG NORMTEILEFABRIK

  Německo

  The leading partner in standard elements. Founded in 1894 as a mechanical workshop in Furtwangen in the Black Forest, Ganter released the first standard elements catalogue in 1912 – five years before the German Institute for Standardisation (DIN) was formed. Now in its fourth generation of the same family, the company supplies well in excess of 60, 000 standard elements ex warehouse, and is market leader in terms of development, sales and manufacture of standard elements. To safeguard this success for the future, Ganter is constantly working to develop its product portfolio, modernise its production and logistic processes and strengthen its worldwide network of dependable partners.

 3. FATH GMBH

  Německo

  FATH’s products and solutions have been helping our customers increase their productivity for over 30 years. Of course, you know us best as a manufacturer of mechanical components and hardware. But FATH has always been much more than that. In the background, we have always been innovating and developing dynamically. SOLUTIONS FOR INDUSTRIAL ECOSYSTEMS FATH products and solutions not only increase productivity, they appreciably improve people’s work experience at the same time. That is a promise we make to you. ENRICH YOUR WORKING LIFE. To live up to this promise, we need more than just practical components. That’s why we design holistic and easy-to-use solutions based on a wealth of know-how and decades of experience. We create added value on the shop floor through the interaction between people, machinery, and materials. These include LEAN visualization products for greater efficiency in the production area. Digitizing and automating production and assembly processes, while providing attractive automation solutions for warehouses, logistics, and smart access control systems. In brief: We see ourselves as a leader of innovation and a developer of intelligent system solutions for manufacturing. Our solutions benefit the working lives of millions of people and we want to make these solutions accessible to all. Worldwide.

 4. ELESA+GANTER AUSTRIA GMBH

  Rakousko

  Společnost ELESA+GANTER AUSTRIA GMBH, je Výrobce, která působí v Závěsy sektoru. Sídlí v Brunn Am Gebirge, Rakousko.

 5. TURNA D.O.O.

  Slovinsko

  Společnost TURNA D.O.O., je Výrobce, která působí v Závěsy sektoru. Působí rovněž v sektorech Díly a součástky pro bílou techniku, a Díly a součástky pro bílou techniku. Sídlí v Šoštanj, Slovinsko.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. CAST C.ADOLPH & RST DISTRIBUTION GMBH

  Německo

  Společnost CAST C.ADOLPH & RST DISTRIBUTION GMBH, je Výrobce, která působí v Závěsy sektoru. Sídlí v Hagen, Německo.

 2. E - TEAM ELEKTROANLAGEN GMBH

  Německo

  Společnost E - TEAM ELEKTROANLAGEN GMBH, je Distributor, která působí v Závěsy sektoru. Sídlí v Duisburg, Německo.

 3. SCHMALE GMBH & CO KG

  Německo

  Společnost SCHMALE GMBH & CO KG, je Výrobce, která působí v Spojovací materiál, kovové železářské zboží sektoru. Působí rovněž v sektorech Závěsy, Nábytkové kování, Zámky, Upevňování - prostředky, hinges for furniture, Závěsy, Nábytkové kování, stainless steel accessories, a Zámky. Sídlí v Lüdenscheid, Německo.

 4. WESTFALIA-EICHMANN

  Německo

  Společnost WESTFALIA-EICHMANN, je Velkoprodejce, která působí v Závěsy sektoru. Sídlí v Frankfurt/main, Německo.

 5. WEMA VERSCHLUSSTECHNIK GMBH

  Švýcarsko

  Společnost WEMA VERSCHLUSSTECHNIK GMBH, je Distributor, která působí v Závěsy sektoru. Sídlí v Guntershausen B. Aadorf, Švýcarsko.

 1. IVG SYSTEMTECHNIK GMBH

  Německo

  Společnost IVG SYSTEMTECHNIK GMBH, je Výrobce, která působí v Pružiny sektoru. Působí rovněž v sektorech Závěsy, Chladírny, gas-pressure shock absorber, threaded inserts, toggle latches, support feet, Twist locks, Replacement parts for commercial kitchen technology, a Flame protection filter. Sídlí v Pfungstadt, Německo.

 2. KIPP SCHWEIZ AG

  Švýcarsko

  Společnost KIPP SCHWEIZ AG, je Distributor, která působí v Závěsy sektoru. Sídlí v Liestal Bl, Švýcarsko.

 1. ROBERT WINKELSTRÄTER GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost ROBERT WINKELSTRÄTER GMBH & CO. KG, je Výrobce, která působí v Závěsy sektoru. Působí rovněž v sektorech metal fittings, Fasteners, Bracket, Special hinges, Special fittings, Special angles, stamping parts, Punched parts, a Pressed parts. Sídlí v Ennepetal, Německo.

 2. OESCH GMBH

  Švýcarsko

  Společnost OESCH GMBH, je Výrobce, která působí v Závěsy sektoru. Působí rovněž v sektorech Opaskové přezky, Pružiny šroubovité válcové, Pružiny spirálové, compression springs, springs for technical purposes, Opaskové přezky, studs, Leather watch straps, a Closures. Sídlí v Magden, Švýcarsko.

 3. INDUSTRILAS AG

  Německo

  Společnost INDUSTRILAS AG, je Výrobce, která působí v Závěsy sektoru. Sídlí v Gevelsberg, Německo.

 4. FEM S.R.L.

  Itálie

  Společnost FEM S.R.L., je Výrobce, která působí v Závěsy sektoru. Působí rovněž v sektorech Stavební kování, Nářadí a železářské zboží, metal fastening pins, hinges for boat furnishings, hinges for furnishings, Stavební kování, special hinges made from drawings, Nářadí a železářské zboží, a metal hinges. Sídlí v Granarolo Dell'emilia, Itálie.

 5. RÄDER BUSCH GMBH

  Německo

  Společnost RÄDER BUSCH GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Závěsy sektoru. Sídlí v Krefeld, Německo.

 6. MINEON HANDEL GMBH

  Německo

  Společnost MINEON HANDEL GMBH, je Výrobce, která působí v Závěsy sektoru. Působí rovněž v sektorech Metal handles, Stainless steel cable raceway, Metal cable ducts, locks and caps, Special hinges for the mechanical engineering industry, CNC edging work, CNC turned parts, CNC turned parts made from precious metals, a CNC turned steel parts. Sídlí v Neuss, Německo.

 7. MARINETECH EDELSTAHLHANDEL GMBH & CO KG

  Německo

  Společnost MARINETECH EDELSTAHLHANDEL GMBH & CO KG, je Velkoprodejce, která působí v Nábytek pro výletní lodě sektoru. Působí rovněž v sektorech Upevňování - prostředky, Spojkové šrouby, Řetězy - železo a ocel, Závěsy, Zámky, závory a klíče, Stainless steel wire ropes, Stainless steel nuts, Stainless steel screws, a accessories and equipment for ships and sailboats. Sídlí v Bremen, Německo.

 8. TB INDUSTRIE SAS VERBINDUNGSBÜRO DEUTSCHLAND

  Německo

  Společnost TB INDUSTRIE SAS VERBINDUNGSBÜRO DEUTSCHLAND, je Výrobce, která působí v Závěsy sektoru. Sídlí v Frankfurt, Německo.

 1. CMI - CERNIERE MECCANICHE INDUSTRIALI SRL

  Itálie

 2. Galaxy Hardware Industry Co., Ltd

  Čína

 3. ELESA FRANCE SA

  Francie

 4. ALLFEST GMBH

  Německo

 5. PETER OFNER GMBH VERSCHLUSSTECHNIK

  Rakousko

 6. EMIL KALTENBACH GMBH & CO. KG

  Německo

 7. VERBUNDTECHNIK WEIDE UG

  Německo

 8. ARCONIC FASTENING SYSTEMS FAIRCHILD FASTENERS EUROPE - CAMLOC GMBH

  Německo

 9. KGN D.O.O.

  Slovinsko

 10. BOOTSTEILE BRAUER

  Německo